Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr125 sattım seneye GT250R inşallah
    Faik hocam forumu başından beri takip ediyorum.Artık sadece sen değil hepe beraber site olarak bekliyoruz motorunun gelmesini Şaka bir yana umarım hayırlısıyla biran önce gelir motorun.
    "Beni öldürmeyen şey güçlendirir"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    evet faik kardeşim aynen DREAMER357 gibi bende takip ederim forumu sabırsızlıkla bekliyoruz. inan kendime almış kadar sevineceğim
    hayırlısıyla gelir inşallah.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bur-k@ hocam senın anlayamadıgın sey bu makına 250 cc lık sen kalkmıs bana gs500 falan dıyosun bu bır ıkıncısı benım onlarla yarısacagım fıkrıne nerden kapıldın onu anlamadım neden tozlarını yutayım kı cok manasız geldı bana...kalıbına kucuk derken neyı kastetını anlamadım bu motoru 600 cc dıye alan yok zaten herkes altındakı makınanın 250 cc 29 bg oldugunu bılıo ve ona gore alıyo beklentı cok olsa bu motordan dersınkı kalıba bak ama gıtmıo...race oldugun ıcın o da cunku 600 racelerle kıyaslanıo....

ben hala alamadım motoru 15 ı gıbı gelıcek dedıler motor ıcın ama hala ortada bı motor yok beklıoruz bakalım kaporayı verdım onun dısında bı gelısme yok...

şimdiden hayırlı olsun...motoru aldığında bana özelden msj at...senin yerine taziye tebrik ve kutlamalar bölümüne ben açayım.daha güzel olur...

faik abinin yeni motoruuu diye..

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Faik motoru al da bir ıslatalım yahu

Tez zamanda kavuşursun inş.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    by_moto kardes saolsın zaten sıteye dert oldu hem buraya hem hfc ye

asım kardes hakkaten alıyımda motoru bı ıslatalım yahu demı...saolun guzel dıleklerınız ıcın
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bur-k@ hocam senın anlayamadıgın sey bu makına 250 cc lık sen kalkmıs bana gs500 falan dıyosun bu bır ıkıncısı benım onlarla yarısacagım fıkrıne nerden kapıldın onu anlamadım neden tozlarını yutayım kı cok manasız geldı bana...kalıbına kucuk derken neyı kastetını anlamadım bu motoru 600 cc dıye alan yok zaten herkes altındakı makınanın 250 cc 29 bg oldugunu bılıo ve ona gore alıyo beklentı cok olsa bu motordan dersınkı kalıba bak ama gıtmıo...race oldugun ıcın o da cunku 600 racelerle kıyaslanıo....

ben hala alamadım motoru 15 ı gıbı gelıcek dedıler motor ıcın ama hala ortada bı motor yok beklıoruz bakalım kaporayı verdım onun dısında bı gelısme yok...
    benim de size anlattığım şey o motorun sadece görüntü motoru olduğu..ayrıca sanırım acemi birisin benim ne demek istediğimi motoru alıp 5000 km kullandıktan sonra anlayacaksın o kasa 250 cc motora ağır geliyor motor sürekli zorlanıyor ve belli bir süre sonra sorun çıkmaya başlıyor.. bana kalırsa 125 cc ile flört edip bir süre sonra 500 cc de olayı pişirmeye başlaman ... daha sonra da 600 cc ile işin zevkini alıp keyfini çıkarman en mantıklısı olur hem az zarar edersin hem de rahat edersin..

neyse kapora verilmiş.. olay bitmiş.. ben başka bir şey yazmıyacağım artık güle güle kullan kazasız belasız her daim tekerin düz bassın
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de size anlattığım şey o motorun sadece görüntü motoru olduğu..ayrıca sanırım acemi birisin benim ne demek istediğimi motoru alıp 5000 km kullandıktan sonra anlayacaksın o kasa 250 cc motora ağır geliyor motor sürekli zorlanıyor ve belli bir süre sonra sorun çıkmaya başlıyor.. bana kalırsa 125 cc ile flört edip bir süre sonra 500 cc de olayı pişirmeye başlaman ... daha sonra da 600 cc ile işin zevkini alıp keyfini çıkarman en mantıklısı olur hem az zarar edersin hem de rahat edersin..

neyse kapora verilmiş.. olay bitmiş.. ben başka bir şey yazmıyacağım artık güle güle kullan kazasız belasız her daim tekerin düz bassın
    Motor sürekli zorlanıyor diye birşey yok.

Motora 600'lük muamelesi yapıp canını çıkaranlar var.

GT250R'ın biraz ağır olduğu doğru fakat bu ağırlık -performans dışında- çokta rahatsız edici boyutta değil.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Ney göre kime göre zorlanıyor. Motorun anasını ağlatırsan hangi kasaya koyarsan koy zorlanır.
    Evet görüntü motoru, ama senin söylediğin anlamda değil.. Güzel görünen bi makina..
    Sınıfının en yüksek özelliklere sahip motoru. Kore ürünü ve fiyatı japonlara göre düşük olduğu için 600lük motorlara parası yetmeyenler alıyor.
    Görünüşe aldanıp ne aldığının farkında olmayınca bi süre sonra kesmiyor tabi.. Sonra yüklen motora..
    Sonra?? Hyo dayanıksız oluyor.... Bana göre öyle bişey yok.. 10.000 km'ye dayandı maşallah saat gibi
    [B]Motosiklet haritadaki iki nokta arasına anlam katan bir makinedir !!! [/B]

Motosikleti
    Alıntı ExELaNcE_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ney göre kime göre zorlanıyor. Motorun anasını ağlatırsan hangi kasaya koyarsan koy zorlanır.
    Evet görüntü motoru, ama senin söylediğin anlamda değil.. Güzel görünen bi makina..
    Sınıfının en yüksek özelliklere sahip motoru. Kore ürünü ve fiyatı japonlara göre düşük olduğu için 600lük motorlara parası yetmeyenler alıyor.
    Görünüşe aldanıp ne aldığının farkında olmayınca bi süre sonra kesmiyor tabi.. Sonra yüklen motora..
    Sonra?? Hyo dayanıksız oluyor.... Bana göre öyle bişey yok.. 10.000 km'ye dayandı maşallah saat gibi
    10.000 km bişi değil dostum.. arkadaşım 2004 gs500 ü sattığında km si 28.000 falandı ondan sonra alan kullanıcı şuan 56.000 km küsürde rutin bakımları hariç sorun çıkartmadı.. ben sadece fikrimi söyledim sizlerle veya hyo ile alıp veremediğim yok 0 km hyo alana kadar 500 cc 4 japondan birini almak daha avantajlı.. neyse bu konu uzar gider herkesin motoru kendine güzel
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    10.000 de olan benim motorum Daha fazla artıramadım
    50.000 km olduğunda bu konuya tekrar eğiliriz
    [B]Motosiklet haritadaki iki nokta arasına anlam katan bir makinedir !!! [/B]

Motosikleti
    ii bakalım ....... + 2525252525

ENFARKLISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250r sattı, yeni bakıyor..
    Faik al şu motoruda gezelim be bilader.

Sevgiler.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ENFARKLISI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faik al şu motoruda gezelim be bilader.

Sevgiler.
    önce beni gezdircekk

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar motorum çok yakıyor neden acaba 20 ytl benzin alıyorum 100 kmde kırmızıya geliyor benzin almaktan yoruldum fazlada hız yapmıyorum 120 ile filan gidiyorum sizce sorun nedir acaba

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Benzin in 3.65 YTL olduğunu göz önünde bulundurman gerekiyor ... Artı hız lı gitmen önemli deil fazla devirli kullanırsan çok yakar motor... Eğer yine Fazla yakıyo diyorsan Hava filtreniş felan temizletmen gerekiyo
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    anladım devir olarak 8000 devirde vites değiştiriyorum muhtemelen dediğin gibi hava filtresi kirlenmiştir hava filtresi için depoyu sökmek gerekiyor galiba yanlışmı biliyorum

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Evet depo yu sökmen ve temizletmen gerekiyor... Bu arada sen Yalowa nın neresindesin ??? Benm evim de Altınova Atılım sitesinde
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

güzel bişe ama benim gibi asgari ücretlileri aşar :p

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3,520 den aldım bugun ben benzın yaw 10 liraya 5 litre bile olmadı
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    @cakalaz bende altınovadayım ama subaşı kalıcı konutlarındayım yakınız demekki senle müsait olduğunda görüşelim istersen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler