Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3,520 den aldım bugun ben benzın yaw 10 liraya 5 litre bile olmadı
    zaten matematiksel olarak 3 litre bile imkansız
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    zaten 20 ytl 5,5 litre geliyor

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten matematiksel olarak 3 litre bile imkansız
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten 20 ytl 5,5 litre geliyor
    hesap yapmayım diye uğraşmadım ama siz kare kökü çıkarmışsınız maşallah
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    arkadaslar ısımın agırlıgından dolayı vakıt bulamadım forma gırmeye herkese tekrardan meraba...

bayıı ıle konustum motoru beklıodum 15 ı gıbı bana ole solemıslerdı ama sparıslerde gecıkme oldugunu soledı ve motorun temmuz 15 ı gıbı gelecegını soledı yanı bı ay daha beklıcem ne yazıkkı ezıyet gıbı ya cok canım sıkıldı ama herseyde bı hayır vardır dıye kendımı avutuyorum bu sure ıcınde

bakalım nolcak....alınca hepınızı gezdırcem
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

ENFARKLISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250r sattı, yeni bakıyor..
    Sabreden derviş muradına ermiş, şurda ne kaldı sanki durdun durdun az daha sabret bilader. Sonrasında hep birlikte gezeriz. Bu arada bir arkadaşımı motorla gezdirdim geçen gün, tutturdu bende alıcam diye. Ankaraya bir Hyocu daha

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasLar Hyosung Gtr 250R iLe basLangıç yapmak herangi bi sorun getirir mi..yani yapıLabiLir mi ?? bir sorun oLur mu ??

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ısımın agırlıgından dolayı vakıt bulamadım forma gırmeye herkese tekrardan meraba...

bayıı ıle konustum motoru beklıodum 15 ı gıbı bana ole solemıslerdı ama sparıslerde gecıkme oldugunu soledı ve motorun temmuz 15 ı gıbı gelecegını soledı yanı bı ay daha beklıcem ne yazıkkı ezıyet gıbı ya cok canım sıkıldı ama herseyde bı hayır vardır dıye kendımı avutuyorum bu sure ıcınde

yauw yılan hikayesine döndü be kardeş.walla bu topice sırf faik almış mı makinayı acaba die giriyorum
    Orgazma Dudak Büktürür

faik abi aLınca iLk bana söLicek bende konu açcam ordan öğrenirsiniz artık buraya değiLde taziye tebrik ve kutLamaLar'a bakın artık..

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasLar Hyosung Gtr 250R iLe basLangıç yapmak herangi bi sorun getirir mi..yani yapıLabiLir mi ?? bir sorun oLur mu ??
    kardeşim bu işte ya yetenekli olacaksın ya da tecrübeli.eğer yetenekliyim diosan biraz dikkat ile 4-5 ayda bu makinanın kurdu olabilirsin.eğer tam tersiyle çok daha dikkatli olursun sadece süre uzar.böyle düşünüyorum ama diğer kardeşlerimizinde fikrin almakta yarar war
    Orgazma Dudak Büktürür

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu modeL ile başlanabilir... Sadece kendine hakim olabilen bir insan olmanız yeterli... Dikkatli ve gaza gelmeden yavaş ça kendinizi geliştirirseniz gayet rahat bir motosiklet sürücüsü haline gelebilirsiniz

Ama tavsiyem : 150 lik ile başlanmasıdır
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben yeni aldım ve 20 gündür biniyorum 600 alacktım ama maddi imkanlar iyikide almamışım dedim buna binince 200 racer ım vardı ondan buna binince çok büyük fark var bence GT 250R dan başlangıç motoru olmaz.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    Evet arkadaslar.bende cbr 125 den sonra geçiceğim ikinci makina olarak düşünüyorum hyosung gt 250 r'yi.Bakalım nolcak.Sonumuz hayrola....
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    arkadaslar bu motor baslangıc motoru ıcın bıraz fazla hem kalıplı ve agır hemde 30 bg az gıbı gorunsede ıyı bır guc...

by_moto kardes sana ozelden fotolarla gonderırım sende acarsın tazıye kutlamalar kısmına motoru....ama hakkaten yılan hıkayesıne dondu...

eskıden para yok motor vardı sımdı parayı verıp alıcam motoru motor ortada yok nasıl ıs anlamadım bende ama vardır bundada bır hayır bakalım nolcak...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Motosikleti
    Kymco Agility
    Beyler aranızda arka çamurluğu (plakalık) iptali yapan varmı? Aslında illaki vardır ama acaba foto paylaşmanız mümkünmü?..
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir çok motorcu bu görüntüden memnun değildir, ve kuyruğu kesip iptal eder.

Ama bir daha kış geleceğini ya unutmuşdur yada kışın motor kullanmıyordur. Kışın motor kullananlar ve kuyruğu kışın geri takacak olanlar için kuyruğu kesmeden iptal etmek için bir çalışma yaptım, buyrun...

Önce arka kuyruk grenajlarını söküp kuyruğun bağlı olduğu 4 adet civatayı sökerek kuyruğu dışarı alacağız.

Bağlantı fişlerini çıkardıktan sonra sinyalleri ve arka stobu kuyruktan sökelim.

Resimde gördüğünüz iki adet sarı vidanın tutacağı yere göre 2 adet köşe demiri (yumuşak olanından) gerekli yerlerden delip kafamıza göre eğip büzüyoruz

Ve stobun üstündeki tek vida yerinden bu demire vidalıyoruz.

Arka kuyruğu takıp bir ölçüsüzlük var mı kontrol edin.

Sonra stobun altından iki adet vida yerine göre arka bagaj plastiğini delip buraya vidalıyoruz.

Sıra geldi plaka ve sinyaller için birşeyler uydurmaya. Sağdaki demir plakanın görüş mesafesine göre eğim verilmiş şekilde. Soldaki ise buna takılarak plakanın arkasından yan taraflara doğru sinyalleri takmak için.

Bunları birbirine montajladıktan sonra arkadan görünüşü böyle olacak.

Ve bitti, çeşitli açılardan resimler ;

Plakasız duruşuda bu şekilde, merak edenler için :D

Bu arada orjinal sinyaller ile bayağı bir çirkin oldu bu görüntü, acilen küçük estetik iki sinyal alıp oraya monte edilecek :eek:

Yenilendi

Önce iki küçük sinyal aldım, ve resimde gördüğünüz yerlere takdım.

Uzaktan görünüşü, ufak olmasına rağmen ışığı orjinal sinyalden daha çok.

Yandan görünüş ;

Plakayı tekerin arka tarafına çamurluk altına monte ettim, görünür bir şekilde :

Son bi görünüş daha , (yukardaki resimde plaka sanki dış taraftaymış gibi duruyor. Ama alttaki resimde plaka var şaşırmayın.)

Bence bu sefer oldu
    bak bakalım işine yarayacakmı =)))))))))))

Motosikleti
    Kymco Agility
    eyvallah baba, 10 numara oldu bu..!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

estafurullah önemli değil

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeş keşke kaporayı daha önceden verseydin bu işler böyle yani

ENFARKLISI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250r sattı, yeni bakıyor..
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 haftadır kullanıyorum,daha önce hiç motor kullanmamıştım, ama inanın keşke daha hızlısı olsaydı diye bir kaç kere içimden geçirdiğim oldu. Çünkü 600 den son anda vazgeçip aldığım bir motordur hyo250gtr.

Aslına bakarsak, dikkatli, düşünceli, tutarlı ve iradeli olan birisi için bence bu motor başlangıç motorudur. Aksini idda eden varsa, buyursun gelsin görsün nasıl kullandığımı. Çünkü hayatımda hiç vitesli motor kullanmamıştım, (bir kaç dakikalık mobilet deneyimim var) 1 hafta oldu kullanalı...2 defa artçı olarak bindiğim 600 lüklerden sonra sanki biraz buruk bıraktı beni. Yinede rodajdan sonrasını bekliyorum, 300 km yaptım neredeyse, belkide 1000 den sonra dedikleri gibi keyif vermeye başlayacak.

Bekleyip göreceğiz.

Sevgiler.

mobilet bayağı sürmüşlüğüm vardır geçen sene abimde vardı..bakalım bu sene alabilecek miyizz..ve birçok kez mondial 50 tt ve tvs scooty pep+ kullanmışlığım vardır..

e_devils1903@hotmail.com benim msn'im faik abi..ekle başlığa varana kadar sen söyle ben açayım.. şimdiden hayırlı olsun..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler