Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    En güzeL rengi almıssın valla Kazasız sürüler dilerim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    amın...teşekkurler...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Tekrardan hayırlı olsun kardeşim. Allah kaza bela göstermesin.

Darısı olmayanların başına.

İmzanda " lastiği yak ruhunu değil" demişsin ama lastik fiyatlarından haberin yok galiba :p

Gece yola çıkıyorum ,yolda dururken en 2-3 adam çevirip abi kaç basıyor,kaç para bu gibi sorular soruyor. Zaten motordan anlayan 250'liği mi,çift silindir demi bu diyor. (az çok tanınıyorda!)

Orta okul veya lise çağındaki bir kardeş yanıma geldi.

"Abi kaç para bu,gidişi nasıl" falan dedi elini omzuma atarak.

Efendi bir kardeşti.

"Aman abi dikkatli kullan" dedi. Hoşuma gitti yaklaşımı. (yontulmamışlar gibi "bas la bas" demedi en azından)

Diyeceğim,makinanın kıymetini bil Faik hocam. Allah olmayanlara da nasip etsin. (sen benden iyi bilirsin gerçi motora bakıp iç çekmeyi)

Ha bu arada,

Bu akşam ufak bir Bahçeli 7 operasyonundan sonra() Srad 750'si olan bir arkadaşla lafladık sizin oralarda(Tigem'de)

Srad'ı satarsam bundan alırım dedi kendi. Sene 2006'da kaporasını vermişte çevresi caydırmış.

Büyük makina benim gibilere yaramıyor diyor. (gazlamadan duramıyormuş)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    harbiden en güzel renk turuncu siyah
    2008 model 0 aldın galiba, 9200 emi patladı sana da ?

bide yeni üyelik al "hyo250faik" diyede tam olsun

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Faik in adı güzel bırak öLe kalsın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    9200 e mi çıktı yahu :( . Bende 2009 sonrası bekliyorum ama fiyatlar düşerse bakıcaz. Bütün topiği okumaya çalışıyorum 36. sayfadayım.

2009 kasa ne zaman çıkıyor.

Bütün hyo'culara selamlar olsun .

ya arkadaşlar bana yardımcı olun nolur yakın zamanda motor almayı düşünüyorum
    fazla tecrübem yok bu konularda düşündüğüm model ybr veya cbr 125 idi ama biraz kilo problemim var yaklaşık 100 kiloyum bi kaç kişiye sordum 125 cc seni bi süre sonra kesmez dediler açıkcası bende alacağım motorda biraz tip arıyorum hyosung 250r tafsiye ettiler fiyat olarak da diğerlerine göre makul siz ne dersiniz kullanabilirmiyim?tafisyeleriniz neler olur

saygılar

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadasım merhaba

CBR 125 Tipik bir baslangıc ve gezi motorudur.. Yani koyacaksın benzini gideceksin gezmelere Yolda bırakmaz ; sismez ; kasmaz

Ama Hyosung tamamen geniş kasalı ; ve performans olarak da yeni baslayan bir kişiyi en az 1.5 yıl idare edebilecek bir motor.. Baslanamaz mı ??? Tabii ki baslanır ; sonucta gaz senin elinin altında ; sadece 1 hafta cok dikkat ederek kullanacaksın sonrasında rahatlayacaksın

Ben de sana Hyosung u öneriyorum... İkinci el fiyatları 5000 ile 7000 arasında değişiyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Yavaş yavaş hyosung'lar yer etmeye başladı piyasalar. Takip ettiğim ilanlar satılmaya başlamış. 2. eli var yani. Parça problemide kalmadı sanırım global motor el attığından beri.

Motoru göreyim kısa zamanda da karar vereyim. Üzerine bir bineyim.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavaş yavaş hyosung'lar yer etmeye başladı piyasalar. Takip ettiğim ilanlar satılmaya başlamış. 2. eli var yani. Parça problemide kalmadı sanırım global motor el attığından beri.

Motoru göreyim kısa zamanda da karar vereyim. Üzerine bir bineyim.
    Hyosung piyasada epeydir yer ediyor zaten.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9200 e mi çıktı yahu :( . Bende 2009 sonrası bekliyorum ama fiyatlar düşerse bakıcaz. Bütün topiği okumaya çalışıyorum 36. sayfadayım.

2009 kasa ne zaman çıkıyor.

Bütün hyo'culara selamlar olsun .
    +plaka ruhsat 9200 e patlıyor...

2. el aldırsan 5500 e temiz bi 2006 model buldun diyelim + 300 lira satış işlemleri + 500 lira pazarlık.... 5200 ytlye gelir,
    TABİ BU EN İYİ İHTİMAL...

bu arada cadde motor klübü
    yani hysong fan clupı hic sevmedim nedense, burdan devam etmek daha güzel gibi geldi...

yada benim param cok derdim yok diyosan 6500 ytl ye cok güzel 2007-8 modeller var,
    ama gercekten sıfır motorla uğraşılmaz al sat bi dünya zarar rodajıyla falan uğraş.... akıl işi diyil yani ömür boyu kullanılmıcaksa eğer...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de bu görüşteyim ; iLeride büyütmeyeceğim diyorsanız sıfır almak mantıklı ama 2 ay biner sonra deişirim diyenler için büyük zarar En güzeli 2006-2007 model 10.000 Km nin altında 6000YTL civarında temiz bir Hyo almak
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu görüşteyim ; iLeride büyütmeyeceğim diyorsanız sıfır almak mantıklı ama 2 ay biner sonra deişirim diyenler için büyük zarar En güzeli 2006-2007 model 10.000 Km nin altında 6000YTL civarında temiz bir Hyo almak
    sen neden öle yapmadın o zaman

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Canım benim Ben HYo almadım ki ÖYLe yapayım ! CBR 125 Var bende Gayet de memnunum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +plaka ruhsat 9200 e patlıyor...

2. el aldırsan 5500 e temiz bi 2006 model buldun diyelim + 300 lira satış işlemleri + 500 lira pazarlık.... 5200 ytlye gelir,
    TABİ BU EN İYİ İHTİMAL...

bu arada cadde motor klübü
    yani hysong fan clupı hic sevmedim nedense, burdan devam etmek daha güzel gibi geldi...

yada benim param cok derdim yok diyosan 6500 ytl ye cok güzel 2007-8 modeller var,
    ama gercekten sıfır motorla uğraşılmaz al sat bi dünya zarar rodajıyla falan uğraş.... akıl işi diyil yani ömür boyu kullanılmıcaksa eğer...

10bin km altı 6,500e 2007 / 08 model varsa ben alayım =) hemde peşin trank.

imzamda da yazdım gt250r arıyorum fiyatta uçmayın eti ne budu ne bunun
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Bu gün gittim yamaha'nın yetkili servisine. benim cygnus'u oradan aldım zaten.

Dedim Yalçın abi internette bir motor gördüm hyosung gt 250 r. Ne dersin ? Tavsiye edermisin. ?

Birkaç saniye düşündü ... "Tavsiye eder.....miyim ? Etmem şöyle etmem diye başladı " Duyumlarıma göre motorun yağlanma sorunu var. Devire uygun yağlama yapamıyor bu da krank mili kırılma sorununu çıkartıyor. Krank mili red line'a girince kırılıyormuş diye duydum . Demekki motor yüksek devirlerde yeterince yağlama yapamıyor. Düşük devirlerdede uygun yağlama yapamıyor ama motor bir şekilde telafı ediyor bunu."

Dedi. ve bana fazer önerdi. ben kawasaki ninja'yı sordum onunda distribütör firma ile anlaşmazlıkları var dedi. İlginçtir benim hyosung deyine beklediğim parça sıkıntısını hiç söylemedi.

Şimdi kafası karışmış biri olarak eve geldim ve 17-19 bin ytl'lik fazer ile hyo gt250r'ın resimlerini yan yana koydum.

Bunu bu topic'te yazdığma göre anlamışsınızdır. Hyo beni etkiledi. Aşık olmak gibi birşey. Bilmem anlatabilim mi

Şimdi ne yapacağım bilmiyorum. Babamda yanımdaydı ve hyo defterini kapattı gibi birşey. Onu ikna etmeliyim ama nasıl.

Kararsızlığım belki hyo'yu gerçekte görünce ve üzerini binince geçer. Şu an için eminim ben eğer fazer 'de alsam veya 30 bin ytl'lik ss motor da alsam hyo benim aklımda duracak. Ki bu çok kötü olacak benim için.

Bu gece uyuyamam artık

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Her zaman Söylerim Bir motoru beğendiysen kim ne derse desin vazgeçiremez ; Gidip alır kullanırsın ; Kullandıktan sonra sarmamaya baslar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zaman Söylerim Bir motoru beğendiysen kim ne derse desin vazgeçiremez ; Gidip alır kullanırsın ; Kullandıktan sonra sarmamaya baslar
    katılıyorum sana.
    sen sevdikten sonra kim ne derse desin bütün zorlukları aşarsın.

Bende alıcaktım bu motoru hatta geçmiş sayfalarda da vardır mesajlarım soruşturuyordum felan..Ama arkadaşlarımın geçirmiş oldukları motor kazalarından(1 tanesi vefa etti, diğeri değnek ile yürüyor) sonra çevremden tepki gördüğüm için alamadım belki ilerde Alan herkese tanrı kazasız belasız nasip eder umarım..

Motosikleti
    Honda CBR600F
    sürekli redline da kullanırsanız krank kırma sorunu var. ancak bir problem olmayacak olsaydı orası zaten redline olmazdı. o yüzden rahat ol. Motoru zorlamadan kullanırsan problem olmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler