Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR 125'ten sonra 600RR çok hızlı gelir muhakkak. GT250R bile hissedilir derecede farkeder.

GT250R'ı bir süre kullanmak en azından SS tarzına alışma için bile olsa iyi olur.

Arkadaşına Allah rahmet eylesin. Size de sabırlar diliyorum.

Kendi ihmali,hatası yüzünden mi vefat etti? (aile meselesi ile bağlayacağım bunu)
    Banada herkes 250 lik bir makinanın daha uygun olacağını söylediği için bunu düşünüyorum. Trafiğe kapalı alanda 600RR ve GSX-R 1000 kullanabildim ama sanırım pek birşey ifade etmez,trafikte kullanmak çok farklı olucaktır.
    Arkadaşım konusunda söyledikleriniz için teşekkürler,allah rahmet eylesin. Suadiye "S Virajı" tabir edilen yerde o kadar hızlı gitmesi kendi hatası,ama orda arabanın sıkıştırması onun hatası değil sanırım.

Banada herkes 250 lik bir makinanın daha uygun olacağını söylediği için bunu düşünüyorum. Trafiğe kapalı alanda 600RR ve GSX-R 1000 kullanabildim ama sanırım pek birşey ifade etmez,trafikte kullanmak çok farklı olucaktır.
    Arkadaşım konusunda söyledikleriniz için teşekkürler,allah rahmet eylesin. Suadiye "S Virajı" tabir edilen yerde o kadar hızlı gitmesi kendi hatası,ama orda arabanın sıkıştırması onun hatası değil sanırım.

Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle arkadaşına Allah'tan rahmet dilerim...
    Motosiklet konusuna dönersek de 600rr hakikaten çok çok farklı bir motor.Ybr'den sonra sana gt250r bile çok hızlı gelecek bunu göreceksin.Ama dediğim gibi 600rr bambaşka.Bence al bir gt250r ve şöyle 15-20 bin km yapıp iyice piş.Yaşın da genç zaten ille de hemen 600rr alacaksın diye bir şey yok.O motor da kaçmıyor değil mi
    Motor tabi ki kaçmıyorda işte bu sabırsızlık bu merak biran önce en iyisi olsun düşüncesi,etraftada gördüğümde kafamı gereğinden fazla meşgul ediyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erhan hocam hayırlı olsun brandan. Ön teker açıkta kalmış gibi. Kuyruğu eğri onu saymıyorum

Bizim alıcı fos çıktı arkadaşlar. Binbir zahmetle motoru temizledim. Boya korumasını falan yaptım.
    Arkadaşın ayağına gittim. "Gece göreyim gündüz çalışıyorum" demesine rağmen ben "gündüz görmen daha isabetli olur "diye böyle birşey yaptım. O civarda işim de vardı gerçi.

Benden önceki sahibinden kalan 1-2 çizik var grenajda. Rütüşlük ufak şeyler.

Ön farın dibinde de biraz çizik var. Boyanmaya değecek şeyler değil.Ben bile kıl adamım ve motoru alırken bunları hiç dert etmedim;ikinci el mal alınca olur böyle şeyler. Araba gibi değil ki sağı solu boyalı diye 1000 ytl düş fiyattan falan.

Motoru arkadaşa gösterdim. Sanki pazarlayıcı gibi bir sunum yaptım hatta.

İnanın bu kadar emek sarfedilen motor zor bulunur. (hiçte mütevazilik yapmayacağım bu hususta)

Arkadaş motora uygulananları fazla önemsemedi (veya öyle gözüktü) birde 2-3 çizik için "ya keşke şunlar da olmasaydı" vs. dedi.

Benim 7300 istediğim(ortasını bulacağımız) motora 6500 ytl veririm dedi.

Bilseydim hiçte o kadar zahmete girmezdim.

Sağa sola da duyurmamıştım ilanı bu arkadaş bakacak diye.

Görmek isteyen buyursun gelsin arkadaş.

Benim üstüne titrediğim motora başkası burun kıvırınca zoruma gitti yahu.

ters taktım herhalde daha yenı ya utandı makınanın ustunde abisi

abicim takmıcaksın böyle adamları mal senın parada onun benım o paraya malım yok diceksin almadıgınada pişman olacak oturacak yerine. hayırlı malın hayırlı alıcısı çıkar zaten. senınde acelen yok makına tertemız sahibinden de durdugu surece göze batıp alıcısı cıkacaktır..

yanlız bişi dicem o sahibindende ki resimlerdeki roadfighter yazıları falan senı deli bi hız tutukunu gençlik göstermiş iyimi kötümü olur motor yorumu ıcın bilmiyorum

ama biz seni hız delisi olmadıgını bılıyorz ama gel bunu alacak adama anlat yada o sekılde anlayan adama anlar :D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ters taktım herhalde daha yenı ya utandı makınanın ustunde abisi

abicim takmıcaksın böyle adamları mal senın parada onun benım o paraya malım yok diceksin almadıgınada pişman olacak oturacak yerine. hayırlı malın hayırlı alıcısı çıkar zaten. senınde acelen yok makına tertemız sahibinden de durdugu surece göze batıp alıcısı cıkacaktır..

yanlız bişi dicem o sahibindende ki resimlerdeki roadfighter yazıları falan senı deli bi hız tutukunu gençlik göstermiş iyimi kötümü olur motor yorumu ıcın bilmiyorum

ama biz seni hız delisi olmadıgını bılıyorz ama gel bunu alacak adama anlat yada o sekılde anlayan adama anlar :D
    Erhan hocam benim 2005 senesinden beri otomobil forumlarında kullandığım rumuzumdur RoadFighter.

Buraya üye olurken otomobil forumlarında takılan biri beni tanımasın,yeni bir sayfa açayım gibisinden rumuzumu değiştirmiştim.

Gazcılıkla alakası yok yani rumuzun. Gerçi ilk başta böyle bir izlenim olabilir dediğin gibi

Fotolara neden rumuzu bastım? ;

Bir ara arabamın fotolarını bazı otomobil forumlarına koydum.

Sonra o fotoları türlü türlü yerlerde gördüm.

Plakayı kapamadan satılık ilanı veren mi dersin,bu benim arabam deyip sağda fink atana mı dersin.

Ne olur ne olmaz diye motorun üstüne imza basayım dedim.

Halep oradaysa arşın burada kardeşim.

Al benden de o kadar.

Motorumuz kapıda yatıyor.

Görecek vatandaş gelsin buyursun.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Erhan hocam hayırlı olsun brandan. Ön teker açıkta kalmış gibi. Kuyruğu eğri onu saymıyorum

Bizim alıcı fos çıktı arkadaşlar. Binbir zahmetle motoru temizledim. Boya korumasını falan yaptım.
    Arkadaşın ayağına gittim. "Gece göreyim gündüz çalışıyorum" demesine rağmen ben "gündüz görmen daha isabetli olur "diye böyle birşey yaptım. O civarda işim de vardı gerçi.

Benden önceki sahibinden kalan 1-2 çizik var grenajda. Rütüşlük ufak şeyler.

Ön farın dibinde de biraz çizik var. Boyanmaya değecek şeyler değil.Ben bile kıl adamım ve motoru alırken bunları hiç dert etmedim;ikinci el mal alınca olur böyle şeyler. Araba gibi değil ki sağı solu boyalı diye 1000 ytl düş fiyattan falan.

Motoru arkadaşa gösterdim. Sanki pazarlayıcı gibi bir sunum yaptım hatta.

İnanın bu kadar emek sarfedilen motor zor bulunur. (hiçte mütevazilik yapmayacağım bu hususta)

Arkadaş motora uygulananları fazla önemsemedi (veya öyle gözüktü) birde 2-3 çizik için "ya keşke şunlar da olmasaydı" vs. dedi.

Benim 7300 istediğim(ortasını bulacağımız) motora 6500 ytl veririm dedi.

Bilseydim hiçte o kadar zahmete girmezdim.

Sağa sola da duyurmamıştım ilanı bu arkadaş bakacak diye.

Görmek isteyen buyursun gelsin arkadaş.

Benim üstüne titrediğim motora başkası burun kıvırınca zoruma gitti yahu.
    Yazdıklarının tümünü okudum.Hemen hemen aynı şeyler benim başıma da geldi hocam.

Öncelikle ben gündüz çalışıyorum getir motoru bakalım diyen adama gitmeyeceksin.Adamda artık öyle bir psikoloji oluyor ki bu ayağıma geldi kesin ihtiyacı var istediğim fiyata alırım hesabı.Sonuçta bu motoru ustaya ya da notere götürmek için zaman harcayacak ki gelip bakmak için de harcasın

Bir de aynen yukarıda Erhan'ın söylediği gibi tok satıcı olmanı öneririm.Adam geldi baktı beğenmediğin fiyat mı verdi.Güle güle kardeşim satılık motor yok de geçsin gitsin.

Ayrıca her gelene de gösterme.Adamın tipinden nasıl anlarsın bilmiyorum ama bana 2 kişi gelmişti -1'i usta- motora baktılar ettiler.Sözde alıcı motorun üzerine oturduğunda sanki büyük geldi gibi birşeyler söyledi.Hani motoru almak için değil üzerine oturup denemek için gelmişlerdi belli ki.
    Gelecek olan baştan söyle.Kardeşim bu motorun fiyatı şudur de.Ayrıca benim inmeyi düşündüğüm son nokta da şu.Sana uyuyorsa gel bak.Yoksa ne sen benim vaktimi al ne de ben senin de

Hayırlı satışlar dilerim
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

md1025 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÖNEMLİ

arkadaşlar gt250r ların normalde gt125r olduğunu ve türkiyede 150 ytllik bir kitle 250 lik performans verildiğini bununda motoru zorladığını ve bu sebepten dolayı motorla ilgili bazı problemler oluşturduğunu duydum. alttaki ilana bakarsanız almanyada bu motorun 125 lik olduğunu ve bukadar pahalı olmadığını görürsünüz.....http://www.sahibinden.com/takasli_va...XQQdisplayitem

BEN DUYDUĞUMU VE GÖRDÜĞÜMÜ SİZLERLE PAYLAŞTIM BU İŞİN ÜSTADLARI BU OLAYI AÇIKLIĞA KAVUŞTURURLAR.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bu resimdeki 125likle 250lilk arasında farklar var bnce resimdekinin motor bloğu sanki daha küçük gibi görünüyor o açıdan dikkatli bakmak gerek tabikide ama bu bahsedilen sorunların çoğu artık olmuyor diye biliyorum

125 cc v twin motor olamaz herhalde ufacık yakıt odasıyla o motordan nasıl bi tork almayı düşünüyorlar acaba mobylet motoru gibi oda başka bi konu 125liğinde tek piston yokmuydu yahu?
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

trinşkadan nağmeler ne 125 ya 125 cc hangı makına 180 km hız yapmıs :D

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    full depo ne yakıyon ben karışıkta 300 km yaptım :S ama baya bi hırçın oldu sanırım :D bide devil eksoz var onun farkı var sanırım. sen ne yaktın full depo onu sole bi bakim

18 ykr a falan denk geliyor heralde,bu ne böle yaw biri 15 yakar biri 13 biri 18 yakar nasıl iş bu,kullanım farkı dicem ama bukadarda oynamazki..

kardeş sen 600f fln alsaydın ya bari yaktığına değerdi

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hyo nun 15 YKR den fazla yakması zor gibi geliyor bana.. Ben de kullandım redline'a da girdim max yakıtını gördüm.. 15 YKr geçmiyor ; geçmez...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Sağolasın Erhan. Kime nasipse artık hayırlısı.

15 kuruşu geçmiyor benim motor mesela km başına yakıtta.

Ne kadar gazlarsam gazlayayım aşırı yakmadı.

10-12 kuruş ta yakar sakin kullanılırsa.

18-20 kuruş yakarsa sınıf atlar bu motor
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    benımkı fıx kardes 36 mılyonluk benzınle 300 km yapıo hep benım son yesıle gelınce bıraz daha kullanıyorum ondan sonra benzın alıyorum hıc sonuna kadr kullanmadım yaklasık olarak 11 lt cıvarı oluo oda...yanı 11 lt ıle 300 km yapıorum...

asım benım motoruda sattıracan vallaha bana...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Alıntı cem_ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 ykr a falan denk geliyor heralde,bu ne böle yaw biri 15 yakar biri 13 biri 18 yakar nasıl iş bu,kullanım farkı dicem ama bukadarda oynamazki..

kardeş sen 600f fln alsaydın ya bari yaktığına değerdi
    para vereceksen alalım ?

Abi ben eksozdan yana şansızım artı çok hırçın kullandım.

ama memnunum allahın mondıali şehir içinde 20 kurus yakıyordu =)

bu 30 yaksa razıyım sesi yeter eksozun

bu arada asm ben tigeri sattım taa gökçeadaya hfcden bi adam bugun kargoladım... haberin ola

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Modeller bölümü üyelerin motorlar hakkında bilgi aldıkları yerdir. Bu başlığın amacı karşılıklı muhabbet etmek değil model hakkındaki bilgi ve deneyimleri paylaşmaktır.

karşılıklı konuşmak için çeşitli chat proğramları mevcuttur.

başlık kısa süre içinde temizlenecek gereksiz mesajlar silinecektir.

Uyarıya rağmen bu muhabbete devam eden üyelere yaptırım uygulanacaktır.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    asım sana bısı sorcam on camı sen nasıl sıyah yapmıstın fılmletmısmıydın yoksa yenısını almıstın tam hatırlamıyorum....sanrım bende yapıcamda....

Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asım sana bısı sorcam on camı sen nasıl sıyah yapmıstın fılmletmısmıydın yoksa yenısını almıstın tam hatırlamıyorum....sanrım bende yapıcamda....
    faik bende film var çok mat yani çok siyah benım hosuma gitti neden bılıyormusun cunku gösterge gecede gündüzde süper görünüyor filmde hoşuna gitmedimize sök gitsin

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Filmi cekmek için camı komple söküyor mu erhan ? Gecenlerde bi arkadaşım sökmeden de cektirebiliyorsun demişti bana
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

onu bılmıyorum aldıgım adam yaptırmıs ama sanırım sökülmüş çünkü kusuruz çekilmiş film cama

Motosikleti
    camı sokmek sorun deılde ben mat ıstemıyorum yarı saydam olsun bana yeter...gunduz karsıdan bakıldıgında arkası gorulmesın benım ıcın guzel demektır...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    EE o zaman sen de hafif açık renk film kullanırsın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    camı sokmek sorun deılde ben mat ıstemıyorum yarı saydam olsun bana yeter...gunduz karsıdan bakıldıgında arkası gorulmesın benım ıcın guzel demektır...
    onlarında numarası var açık-koyu olarak ona göre çektir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler