Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hangisini yazayım ki :-)
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya keske benımde babam tamam bakalım dese yaa ne sanslısın akıf yaaa...hadı sımdıden hayırlı olsun...
    :-))

ben ogluma hıc bakalım demıyorum. oglum showroom gelıyor bakıyor hepsıne bakıyor gıdıyor. oglum 10 yasında. sımdılık hep bakıyor. hangı model sasırıp kalıyor sımdılık secımı 650 R enjeksıyonlu st kanunı..bazende 1100 cc netten secer.. yuksekten ucar.

babalarınıza bakarken hak verın. yarın sızde baba olacaksınız.
    [B][COLOR="Red"]BiR MotoSikletiM BiLe YoK... [/COLOR][/B]:pr: İkinci emre kadar yasaklandı. [B][COLOR="Black"]İkinci emirde hiç gelmeyecek[/COLOR][/B]:salut:[B][U][COLOR="Blue"]Ama benim cok motosikletim var[/COLOR][/U][/B] :queen::cat::rendeer::cherry:SaDeCe MotoSikleT KullanmaK yassahhhhh....:farao:ww.arkasmotor.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    ya bu konuda ben gt250r ın masum bı motor oldugunu dusunuorum her ne kadar hasın gorunsede gorunusu ve dıger racelerle karsılastırıldıgı zaman hızlı bı motor deıl yanı tam bır ogrenme motoru...ahh ahh baba bı ıkna olsan ama olmamaya dırenıo...son kozlarımızı oynıcaz artık napalım hazır sezonda gelemek uzereyken...ya sadece ızın verecek parayıda ben bırıktırıorum...

Motosikleti
    ya bu konuda ben gt250r ın masum bı motor oldugunu dusunuorum her ne kadar hasın gorunsede gorunusu ve dıger racelerle karsılastırıldıgı zaman hızlı bı motor deıl yanı tam bır ogrenme motoru...ahh ahh baba bı ıkna olsan ama olmamaya dırenıo...son kozlarımızı oynıcaz artık napalım hazır sezonda gelemek uzereyken...ya sadece ızın verecek parayıda ben bırıktırıorum...

babana hak vermek ıcın baba olman gerek.. her ne kadar motosıklet bayısıysemde tum must ve kullanıcılarada soylerım bunu.

olsun para kısmı baban ıcın onemsız. baba olda o zaman bakarsın durumu bu gun neden ızın alamadın.
    [B][COLOR="Red"]BiR MotoSikletiM BiLe YoK... [/COLOR][/B]:pr: İkinci emre kadar yasaklandı. [B][COLOR="Black"]İkinci emirde hiç gelmeyecek[/COLOR][/B]:salut:[B][U][COLOR="Blue"]Ama benim cok motosikletim var[/COLOR][/U][/B] :queen::cat::rendeer::cherry:SaDeCe MotoSikleT KullanmaK yassahhhhh....:farao:ww.arkasmotor.com

Motosikleti
    abıcım benım motorum var zaten hatta motoru zamanında alanda babamın ta kendısıdır...o zaman motor hakkında bısı bılmezken aldı verdı altıma motoru....sımdı konusu acıldıgında kızıorum ona, bole bı durumda bu motor cocugun altına verılımı dıye...ama sımdı o zamana gore daha cok sey bılıorum daha cok guvenlıgımı on planda tutuorum daha yavas kullanıorum ama kesınlıkle motor hakkında herseyı tam bılıorum demıorum cunku bunu dersem bu benım bıttıgım andır....elımden geldıgınce bılınclı bı kullanıcı olmaya calısıorum ama ıste babamı butun bunlara ragamen bu motoru almaya ıknaya edemıorum bana ınanmıo bu motor cok hızlıdır falan dıyor...emınımkı bu duyguyu anlamak kolay deıl ve bunu yasamak ıcın baba olmak lazım...ama bı yolunu bulucam ıkna yolu ucun sen ne onerırsın mesela abı bı baba olarak sana sorayım o zaman...

Motosikleti
    abıcım benım motorum var zaten hatta motoru zamanında alanda babamın ta kendısıdır...o zaman motor hakkında bısı bılmezken aldı verdı altıma motoru....sımdı konusu acıldıgında kızıorum ona, bole bı durumda bu motor cocugun altına verılımı dıye...ama sımdı o zamana gore daha cok sey bılıorum daha cok guvenlıgımı on planda tutuorum daha yavas kullanıorum ama kesınlıkle motor hakkında herseyı tam bılıorum demıorum cunku bunu dersem bu benım bıttıgım andır....elımden geldıgınce bılınclı bı kullanıcı olmaya calısıorum ama ıste babamı butun bunlara ragamen bu motoru almaya ıknaya edemıorum bana ınanmıo bu motor cok hızlıdır falan dıyor...emınımkı bu duyguyu anlamak kolay deıl ve bunu yasamak ıcın baba olmak lazım...ama bı yolunu bulucam ıkna yolu ucun sen ne onerırsın mesela abı bı baba olarak sana sorayım o zaman...
    ıkna edemezsın. cunku ben bısıklet ıcın bıle ıkna edemedım. tek sey varkı baba olarak soylerım cunku araba kullanamaya 12 yasında basladım. guven vereceksın babana gercı guvenıyordur ama sonucta O BIR BABA kendılıgınden zaman bırak ve sıkma zaman sana ıstedıgın sonucu verecektır.

unutmayınkı babalar her zaman sever kollar korur sıze gelecegıne bana gelsın der, ama her zaman haklıyız dıye bır kaıde yok.

torunu olursa sana ızın verır cunku bana bısıklet için ızın vermeyen babam ıyı bır baskıyla ogluma bısıklet aldırdı ve sımdıden motosıklet sozlerı verır magazadan sunu alırsın bunu alırsın der. parası benden agalık ondan

sonra sende kıskanırsın ben motor ıcın yırtıldım ızın alamadım su velede bak bebısken ızınlerı aldı der kıskanırsın.

bekleyecen abıcım uygun zaman uygun mekan ve guvenle.

sız cocuklarımız her seyın ıyısıne layıksınız bunu unutmayın, ızın alamazsınız bıle.

Motosikleti
    saol abıcım ogutlerın ıcın bunları bılmek hıssetmek o kadar guzelkı...onu anlayabılıorum benı sevdıgı ıcın bana ızın vermedıgınıde bılıorum ama asıgım motora ben napıyım....

Motosikleti
    saol abıcım ogutlerın ıcın bunları bılmek hıssetmek o kadar guzelkı...onu anlayabılıorum benı sevdıgı ıcın bana ızın vermedıgınıde bılıorum ama asıgım motora ben napıyım....
    ee bunada yapacak bısı yok tutkunun ne oldugunu bılırım. ama sorun sen ve motosıklet degıl baban ıcın karşıdan gelen onemlı trafık ve motosıklete saygısı olmayan trafık magandalarıdır endısesı. cıger bu BEDELI YOK BEDELINI SORANLARA DERIM HEP ''CANIM VERIRIM''

ama olur merak etme zamanla tutkuna zevkıne kavusursun sabır bıraz. her ne kadar genclık sabırsızsada.

kazasız bealsız ıyı surusler dılerım.

Motosikleti
    saolsın abıcım sanada aynı dıleklerımı ıletırım saygılarımla

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı bir_garip_yolcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee bunada yapacak bısı yok tutkunun ne oldugunu bılırım. ama sorun sen ve motosıklet degıl baban ıcın karşıdan gelen onemlı trafık ve motosıklete saygısı olmayan trafık magandalarıdır endısesı. cıger bu BEDELI YOK BEDELINI SORANLARA DERIM HEP ''CANIM VERIRIM''

ama olur merak etme zamanla tutkuna zevkıne kavusursun sabır bıraz. her ne kadar genclık sabırsızsada.

kazasız bealsız ıyı surusler dılerım.
    merhaba Kanunı Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü sayın arkadaşım...

bu makama ulaşmak istersin herhalde...ironik olarak algılama...laf sokmak için değildi...

sende sitenin müdavimi oldun bakıyorumda...önceleri Kanuni içim yazardın...şimdi kendin için birşeyler yazmaya başladın...buda güzel...

Polat Alemdar gibi dava adamısın...ama davayı bazende boşvermek lazım ...selamlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ya buarada hfc ye gırmeye calısıorum ama bı turlu gıremıorum sorun sadce sızdemı yoksa bende mı mrk ettım doorusu...

Motosikleti

))))))))))))

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba Kanunı Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü sayın arkadaşım...

bu makama ulaşmak istersin herhalde...ironik olarak algılama...laf sokmak için değildi...

sende sitenin müdavimi oldun bakıyorumda...önceleri Kanuni içim yazardın...şimdi kendin için birşeyler yazmaya başladın...buda güzel...

Polat Alemdar gibi dava adamısın...ama davayı bazende boşvermek lazım ...selamlar...
    öncelikle yazını okuyunca cevap vermeden cıkmıyım dedım.

espiri yapmayı severim yapmak marifet degil anlayanı daha cok severim.evet tespitin dogru yogun iş içinde , kanunın eksıklerı ve fazlasıyla yazılar yazdım. ama bu baslıkta kanunı ve / veya ondan onemlısı bır babayım,evladım yazamadan gecemedım.

sana katılıyorum bazen stres atmakta gerek. tabı herkesın stres atma seklı zevkıyle orantılı.

hos ve guzel bır espırıyıdı. nadıren yazdım affola. gercı affetmesende arada yazarım

davamı? eh onuda zaman bıraktık ınsallah haklı cıkarız nedıyım. basın ve halkla ılıskıler ıyı oldu ya guldurudn benı. sanırım kanunın ıcımızdekı mucadeleden dolayı bu mevkıde oturan temsılcısı benden ıllallah etmıstır.benden ne cektıklerını onlara sormak gerek. varsa burdan takıp eden yazar belkı

tesekkur ederım sana hos espırıydı guldum ALLAH ta senı guldursun.

sana bı st kanunı satayımmı dermısım

selam ve saygılarımla

Motosikleti
    Alıntı bir_garip_yolcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sana katılıyorum bazen stres atmakta gerek. tabı herkesın stres atma seklı zevkıyle orantılı.

davamı? eh onuda zaman bıraktık ınsallah haklı cıkarız nedıyım. basın ve halkla ılıskıler ıyı oldu ya guldurudn benı.

sanırım kanunın ıcımızdekı mucadeleden dolayı bu mevkıde oturan temsılcısı benden ıllallah etmıstır.benden ne cektıklerını onlara sormak gerek. varsa burdan takıp eden yazar belkı

tesekkur ederım sana hos espırıydı guldum ALLAH ta senı guldursun.

sana bı st kanunı satayımmı dermısım

selam ve saygılarımla
    Babiş sen bu Halkla ilişki kısmını galiba yanlış anladın...belli...

bu sitede herkes bir şekilde bir markanın fanatiği sempatizanı veya bağımlısı...

motosiklet bir tutkuysa markasıda aşktır...tutkuyla aşk bir araya geldiğinde ömür boyu süren bir ilişki başlar..(bu arada taktım ben ilişkiye..)

BU SEVDA ASLA BİTMEZ...91 yılında mobiletime aşıktım...buna benzer bişeydi...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...il-1991-a.html

ama şimdi Hondaya aşık oldum...hatalarıyla günahlarıyla ben onun oldum...o benim...yasak aşk yaşamak istemiyorum...aldatmak mizacımda yok...Ahlaksız teklifini reddediyorum...goceme söylersem seni vurur..

sevdiğimin üzerine gül koklamam gülümm...

sana kalsaa al gülümm ver gülümm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    hype. size mutlu bi haberim var :D bugün motoru gidip baktım kaporayı verdik yarın alıyoruz . işlemleri falan yaptırcaklar. Soner TANRIKULU ilede konustular ders alcam :D

benim ikna çok daraltarak oldu. Motoru aldık 200 milyonda kapora verdik :D Yarın gidip tüm parayı vercek. ama bu aralar bindirceğini zannetmiyorum :D hatta adam ilanı falanda kapadı :D havalar biraz daha ısınsın o zaman aranıza katılcam bende :D ama artık bi hyosung gt 250 r m var:D var :D

Motosikleti
    akıf kardes bı tur gezdırcn benı unıtma sozun var... hayırlı olsun bakalım sımdıden kazasız belasız kullan resımlerını beklıoruz bu arada motor kac bınde kac model ne renk

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    İlandaki motor. Siyah 11.000 km de 2006 Nisan trafiğe çıkışlı. Sözüm sözdür :D Bigün inceğe gelirsen ne demek :D Resimmi bugün bile çektim resim :D üstündeyim :D Pcye aktarır aktarmaz atarım resimleri:D Daha üstüne oturup gezmeme çok var ama :D Ders muabbeti falan filan :D ama alıyorum motoru tam olarak yarın :D

Kardeş insallah sende istediğin motoru kısa sürede alırsın ..
    Herkez için bu böyle tabi :D şimdide gidip kıyafetleri almak kaldı :D Onuda haftaya artık :D teşekkürler ..

Resim nasıl ekleniyo bu arada?

Motosikleti
    Alıntı a_k_i_f_f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hype. size mutlu bi haberim var :D bugün motoru gidip baktım kaporayı verdik yarın alıyoruz . işlemleri falan yaptırcaklar. Soner TANRIKULU ilede konustular ders alcam :D

benim ikna çok daraltarak oldu. Motoru aldık 200 milyonda kapora verdik :D Yarın gidip tüm parayı vercek. ama bu aralar bindirceğini zannetmiyorum :D hatta adam ilanı falanda kapadı :D havalar biraz daha ısınsın o zaman aranıza katılcam bende :D ama artık bi hyosung gt 250 r m var:D var :D
    hayırlı olsun...makina görüntüsü tok...fazla kökleme ..aman...

Motosikleti
    kardes gelsene msnden konusalım neden burdan kasıoruz....

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    Bu arada arkadaki babam sağdaki Baran abi motoru alacağım adam:D

Msn şifremi sevgilim değiştirmiş:D Bende onunkini değiştirmiştim .D akşam konuşuruz .. Öğreniyim de bi :D

BU ARADA MOTOR RACE MOTORU AMA BEN HIZ YAPMAK İÇİN ALMADIM :D USLU USLU İNCEKTE KÖYDE KULLANMAK İÇİN ALDIM:D EN FAZLA YAPACAĞIM 80 KM/H :D

Motosikleti
    kardes vallaha cok yakısmıssın ne dıyım bakalım bızım ne zaman olck...allah kazasız belasız surusler nasıp etsın...nasıl surdunmu motoru

ii bakalım beklıorum msnde...motor zaten sadece spor motor gorunumlu hız ıcın tasarlanmamıs bence ozellıkle motoru....

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı a_k_i_f_f adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun dostum güle güle kullan
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler