Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    kesınlık katılıorum cakalaza ama zaten akıf kardes bılınclı bı kullanıcı emınımkı en ıı sekılde tamamlar rodajı ve en onmlısı paylasım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    angel eyes ÇoK yakısıyo Hyo ya tawsiye ederim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    İnsallah insallah :D Gezeriz ya koyarız resimleri :D ben her km yi yazıcam zaten :D

BİDE SİZCE GRİ RENK GÜZELMİ ?

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    akif hayırlı olsun kazasız belasız surmek nasip olsun bence gri son don derce guzel duruyor
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    pardon görmedim cevapları :D bilgisayarı hazırda beklet yapmıstım :D tesekkürler yorumlarınız için . Angel eyes ne acaba öğrenebilirmiyim :D ayrıca şu motorlar bi alınsın yazın bi mangal yaparız yada kuzu çeviririz :D Babamın hepinize selamı var :D Dikkatli yavaş kullancakmışsınız motorları :D

tabi canım rodajını çok iyi yaparım ben :D gözüm gibi bakıcam motoruma :D Her yaptığımıda yazıcam motor bi gelsinde hele :D her km yi ayrıntılı olarak anlatıcam :D Resimlerle tabi :D

Alıntı LADYSITTER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akif hayırlı olsun kazasız belasız surmek nasip olsun bence gri son don derce guzel duruyor
    Amin .. Bencede güzel duruyo :D Çok hemde :D
    hepimiz kazasız belasız insallah :D

Bu arada motoru daha elime almadım hemen 2 sayfa atlattım :D Bide alsam ne güzel olurdu :D

Alıntı edoxk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm gv 250 de gaz kesmee sorunu varmış ben gt250 almayı düşnüyom sanırım 250r la motor aynı yani gt250 de gaz kes me va mı

Valla motor bendede var ama :D daha üstüne binmekten baska bisey yapmadım :D

ARKADAŞLAR SİZDE GAZ KESME SORUNU VARMI ?? ARKADAŞ ALICAKMIŞ YARDIMCI OLALIM ... Bİ GT 250 R cimiz daha olsun :D

BU ARADA MOTORLARI AYNI :D

NERDENMİ BİLİYORUM :D benimde var

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Dostum angel eyes dediğim bu iştee

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    .

Bu arada bi resim daha koyiyim :D

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum angel eyes dediğim bu iştee

Anammm manyakmış :D Kaç para bunlar ?? Wala yakısır motora :D Bide zaten eksoz almam lazım:D eksoz takmadan sesi çok kötü değil dimi? 200€ imiş eksozlar :D

BİDE BU ARADA YAZMAYI ÖĞRENDİM :D SESLİ HARFLERİ YAZIYORUM ARTIK :D

Bide bu arada bisey sorucam :D motorun üstündeyken vitesle oynamaya çalıştım hiç öyle tık tık attığını görmedim :D debrijayıda sıkmıştım ama :D Motor çalışmıyoken oynamıyomu vitesler. İleri geri yapıyodum kendi çapımca vitese bastıktan sonra gitmedi ama sonra azcık yukarı kaldırınca gitti falan anlamadım :D

Motosikleti
    ya oldugu yerde cok vıtesle oynarsan bı sure sonra sıkısıo herhalde ama hafıf ılerı almayla duzelır bu butun motorlarda oluo bıldıgım kadarıyla...angel eyes lara gelınce ben onu nasıl atladım ytaaa solemeyı ınanamıorum bı bızım motorlara bıde r1 lere cok yakısıo angel eyesler....sende babana cok slm sole dıkkatlı kullanırız motorları mrk etmesın....

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    Hayırlı olsun akif

Angel eyes olayını peşinen söyleyeyim

1-Eğer alacaksan Angel Eyes kaliteli bişey al Tuning çilerde 75 ytl den başlıyor dandikleri 15 ytl dandikleri yaramaz bende vardı söktüm
    2-Angel eyesi takmak bizim hyolara çok zor nedeni ise ön far takımının camını öyle bi kuvvetli yapıştırıcı ile yapıştırmışlarki çıkmıyorr kırılma ihtimali çok yüksek
    ona göre yeni far takımı 570 ytl

Motosikleti
    Fazer S2
    Akiff kardeş hayırlı olsun gule gule kazasız belasız kullan,

cumartesi gunu bende teslim aldım makinamı, 2. el aldım turuncu oldugu için ona Uçan Holandalı ismini verdik

cumartesi sabah aldım ilk olarak çalışmaya gittik arkadaşım muratla, daha sonra otoban, sonrada balık restoranları ile unlu kasaba derken toplam 7 saat ve 180km yapmısız.

İnanılmaz mulu bir gündü benim için, aklım nerdeymişde daha once binmedim.

geçen sene ehliyet almayla başlayan motosiklet hevesim artık aşka dönüştü.

şimde heşeyden daha çok özlüyorum motosikletimi.

srüş izlenimim ise; çok yorucu ama herşeye değer, biraz daha iyi kullanmaya başladığımda daha sağlıklı bilgi verebileceğim.

kaskım, montumu, eldivenlerimi ve dizliklerimi aldım önce, kaportam kendi bedenim ve riske atamayacağım kadar değerli, tüm kıyafeti 100-150 ytl aha ucua alabilirdim ama ben bu kadar ucuz kurtulamam herhangi bir aksilikte; erkese kazasız sürüşler!!!

Motosikleti
    ya bu far takımı ne kadar pahalıyımıs mutlaka bu angel eyes takımını bılen bırıyle takmak lazım yoksa elımıze almayalım far takımını....ama muthıs gorunuor yaaa angel ayeslı hyo gt250r lar...

Motosikleti
    hangisini yazayım ki :-)
    sız motorunuza bınmek ıcın acele edersınız bende 5 martta showroom sergılemek ıcın gun sayarım.

haydı hayırlısı verdık sıparılserı gırdık odeme rıskıne. beklerız 5 mart satıs gununu.

bu arada hayırlısı olsun akıf ALLAH can saglıgıyla kullanmayı nasıp etsın etsın kazasız ve zevklı surusler dılerım.
    [B][COLOR="Red"]BiR MotoSikletiM BiLe YoK... [/COLOR][/B]:pr: İkinci emre kadar yasaklandı. [B][COLOR="Black"]İkinci emirde hiç gelmeyecek[/COLOR][/B]:salut:[B][U][COLOR="Blue"]Ama benim cok motosikletim var[/COLOR][/U][/B] :queen::cat::rendeer::cherry:SaDeCe MotoSikleT KullanmaK yassahhhhh....:farao:ww.arkasmotor.com

Motosikleti
    hyosung gt 250 r Gri
    HERKEZE TESEKKÜR EDERİM .

ANGEL EYES TAKMAYA ÇALIŞIRKEN KIRARSAK CİDDEN ÇOK ÜZÜLÜRÜM :d 500 MİLYON ELİMZDE PATLAR :D BİDE CİDDEN KORUMA EN ÖNEMLİSİ. KIYAFETLER DİZLİKLER EN ÖNEMLİSİ KASK. EN İYİSİNDEN ALMAK LAZIM.

HERKEZE TEKRARDAN TEŞEKKÜR EDERİM ..

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F

15 ytl lik angel eyes

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı a_k_i_f_f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün babamın teepesi attı :D Ne dedi 2. el alıyoruz dedi. Gittik aydınlıkevlere gri bitane aldım :D hem benim üstüme olabiliyomus :D sase numarasına kadar aldık :D artık benim o motor :D daha iyi oldu bence :D 0 km motorum var artık :D ilk km sini ben yapcam :D

Ayrıca herkeze tesekkürler allah herkeze daha iyisini versin :D

şanslısın...Benim pederin bana motor alacağı veya motor için maddi yarımda bulunma olayı hiç olmadı olmayacakta...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    angel eyes ÇoK yakısıyo Hyo ya tawsiye ederim
    Ben angel işini tavsiye etmem

Modası geçmek üzere. Motorlarda pek yok ama arabalarda çok olduğu için modası geçiyor (en azından ben çevremde öyle görüyorum)

Zaten zırt pırt patlıyor. İkide bir far açanlar var. Aman uzak olsun öyle melet

Akif kardeşim,sıfır motorun hayırlı olsun. Allah güle güle kullanmak nasip etsin. Renktaşız senle

Gerçi senin motorun kuyruğu eğri,bunu düzeltem lazım (çok çirkin çok )

Baban çok iyi kıyak geçmiş vallahi helal olsun. Yüzünü kara çıkarma aman

Selamını aldık,Aleyküm selam. Bizlerdende selamlar babana

Bir ara Çayyoluna gelip tanışırız inş.

Ben,Faik ve benim Kırmızı Hyo'lu arkadaşım İbrahim'i alıp yanına geliriz. (zaten onla Hyo çetesi gibi geziyoruz)

Faik'te motoru aldığı zaman inş. 4 Hyo yan yana olacak (Faik kardeşimde inşallah tez zamanda alır istediği motoru.)

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şanslısın...Benim pederin bana motor alacağı veya motor için maddi yarımda bulunma olayı hiç olmadı olmayacakta...
    Abi al bendende o kadar. Bende istemez(daha doğrusu bizde) istemezmi idim(idik) baba tutsun kolumuzdan,çeksin showroom'a,"al ulen istediğin olsun,seni mi kıracağım eşşoleşşek" desin

Ben motorumu çok badireler atlatarak aldım. Onun için heyecan meyecan yüzü görmedim. (gerçi insan kıymetini biliyor bu şekilde)

Hamdolsun gene halimize. Allah elden ayaktan düşürmesin,kaza göstermesin de aman o keyif şöyle kenarda dursun.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    vallaha benım motor alamama derdım sıteye konu oldu yaaa....asım saolasın kardes ıı dıleklerın ıcın...ıı bı hyo 4 lusu olalım yaaa emınım burda bıze katılan hyocuda cıkar.....uzak deıl bu gunler hıssedıorum eger allah kısmet eder babamıda ıkna edersem 2-3 aya temızınden bı 2. el patlatıcm baska yolu kalmadı yaaa...

arkadaşlar merhaba bende motoru satmak sitiyorum ama kopamadım model yükseltteceğim bakalım gözüm gibi baktım ama iki gündür motor rolantide çlışırken farlarım titriyor voltajı düşüyor gaz verince problem ortadan kalkıyor .. acaba aküdenmidir ... bide motor düzensiz çalışma gibi bir durum yaşayan ondan da olabilir dediler .... teşekürler ilginzie

Motosikleti
    rolantısı dusmus olabılır kardes kıs aylarıya normal alabılır ama yınede bı servıse gotur bence...6500 ytl demı motor onur kardes

evet 6500n iki gündür böle bir sourn var yarın bir baktriim aküdendir herhlade böle ufak detaylara gıcık oluyorum kesin saçma sapan absit bir şey ama ben gdiim yarın

satıcam 650 cc lere bakmaya başladım şimdiden bakalım kısmet . şu sorununa bakiimde herkes akü diyor garantiden değişiyor kitapçığa baktım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler