Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki karbüratörlü olmadığından göremedim bir şey
    aynen benmkide enjeksiyonlu
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shorin kardeş, ben yan sanayi taktım ürünü sahibinden.com dan aldım maneti..ancak aldıktan sonra gördüm yan sanayi olanların stop lambasını yakmadığı konusunu..ne yazıkki doğru :/ ancak şimdilik böyle kullancam..bi süre sonra orjnlyle değitirmeyi düşünüyorum..onlar da çok pahalı ama be :/
    arkadaşlar yamaha R1 fren maneti bizimkine uymaktadır. arka lambayı yakan sensöre çok az dokunduğu için çok nadir yakmaktadır ama sensöre dokunan parçanın oraya ufak bi plastik yapıştırın işlem tamamdır canavar gibi oldu 40 tlye aldım bende,orjinal r1.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yamaha R1 fren maneti bizimkine uymaktadır. arka lambayı yakan sensöre çok az dokunduğu için çok nadir yakmaktadır ama sensöre dokunan parçanın oraya ufak bi plastik yapıştırın işlem tamamdır canavar gibi oldu 40 tlye aldım bende,orjinal r1.
    gökhan eyv bunu öğrendiğim iyi oldu

Motosikleti
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen benmkide enjeksiyonlu
    bişey sorcam sana sen şimdi karbüratörlü bi hyoyuda incelemişsin ya,performans olarak nasıl bir fark var seninkiyle? tabi motorlarını orjinalse bu karşılaştırmayı yapalım yani performans egsozu falan yoksa ikinizden birinde,bunun gibi vs.. ??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:54 ----------

gökhan eyv bunu öğrendiğim iyi oldu
    rica ederim

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    bişey sorcam sana sen şimdi karbüratörlü bi hyoyuda incelemişsin ya,performans olarak nasıl bir fark var seninkiyle? tabi motorlarını orjinalse bu karşılaştırmayı yapalım yani performans egsozu falan yoksa ikinizden birinde,bunun gibi vs.. ??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:54 ----------

rica ederim
    hemen söylieyim hiçbir fark yok sadece bnm motor 1200 km de hyo ise 13000 de oldugundan zannettiğim bir ayrıcalık bnm motor ani ivmeleniyor hyo çok hafif bir farkla daha yavaş başka herşeyi aynı son hızları bile aynı nerdeyse

Motosikleti
    hmm anladım tmm o zaman iyi yanıma s&T falan geldimi kapışabilirim ben bitane hyo sürdüm de performans olarak benimkinden daha yawaş hızlandığını farkettim. tek fark egsozu el yapımı sesli bir egsozdu o hyonunki,benimkinde oynama yok. birde km farkı var 9bin kadar,o etkiler zannediyorum seninki gibi,o zaman kapışmadan önce km soracaz bizimkinde yüksekse ver gazı yarış başlasın

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hmm anladım tmm o zaman iyi yanıma s&T falan geldimi kapışabilirim ben bitane hyo sürdüm de performans olarak benimkinden daha yawaş hızlandığını farkettim. tek fark egsozu el yapımı sesli bir egsozdu o hyonunki,benimkinde oynama yok. birde km farkı var 9bin kadar,o etkiler zannediyorum seninki gibi,o zaman kapışmadan önce km soracaz bizimkinde yüksekse ver gazı yarış başlasın
    niye kardeş kardeş gezmek varken bu hiddet :D

Motosikleti
    niye kardeş kardeş gezmek varken bu hiddet :D
    orası da var tabi de malesef ışıkta falan hemcinsi bir motor gelmiyor yanıma,ya cbf 150 falan geliyo yada srad,öpermisin öpülürmüsün
    içimde hep bi ukte kaldı da ondan

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    orası da var tabi de malesef ışıkta falan hemcinsi bir motor gelmiyor yanıma,ya cbf 150 falan geliyo yada srad,öpermisin öpülürmüsün
    içimde hep bi ukte kaldı da ondan
    gaza gelme sakin sakin takıl bence ben öyle yapıyorum amaan benimi geçcekmiş geçsin çokta şey yani anladın motorun cc si önemlideğil R1 le de yanyana gelsen selam ver sen normal devam et zaten r1 in sahibi adm sa sana gaz vermez

Motosikleti
    gaza gelme sakin sakin takıl bence ben öyle yapıyorum amaan benimi geçcekmiş geçsin çokta şey yani anladın motorun cc si önemlideğil R1 le de yanyana gelsen selam ver sen normal devam et zaten r1 in sahibi adm sa sana gaz vermez
    öyle zaten beni böcek gibi görünce kasklarının yönü benden tarafa oluyo tüm racingcilerin sonra birer kafa sallıyoz öyle gaza gelecek biri değilim esasında canım konyada hyo gibi ninja 250gibi pek fazla motor olmayınca yanımda bu türlerinde olmasını istediğimden böyle bi yakarışta bulundum,SAKİNLİK en iyisi

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    öyle zaten beni böcek gibi görünce kasklarının yönü benden tarafa oluyo tüm racingcilerin sonra birer kafa sallıyoz öyle gaza gelecek biri değilim esasında canım konyada hyo gibi ninja 250gibi pek fazla motor olmayınca yanımda bu türlerinde olmasını istediğimden böyle bi yakarışta bulundum,SAKİNLİK en iyisi

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar benim motorunda.ön firen mabeti kırıldı.aynanın bir tanesi.de yenisi çok pahalı oldugundan.YBR.nin firen mabetini aldık taktık ona biraz tadilat ve eyim verdik orjinalinden farksız oldu sadece ayar yapamıyorum kendime göre bir ayar verdik.aynalarıda piyasa aynasını takdık. onunda montaj yerine ilave yaptık.süper oldu.inanın icime sinerek kulanıyorum.ha maliyeti sorar sanız hesi 50,00 tl
    sadece sizlerle paylaşmak istedim..

Motosikleti
    mondi 150MC
    Beyler ne alemdesiniz=)
    Mangal olayına giriyomuyuz Avc Mt?=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motorunda.ön firen mabeti kırıldı.aynanın bir tanesi.de yenisi çok pahalı oldugundan.YBR.nin firen mabetini aldık taktık ona biraz tadilat ve eyim verdik orjinalinden farksız oldu sadece ayar yapamıyorum kendime göre bir ayar verdik.aynalarıda piyasa aynasını takdık. onunda montaj yerine ilave yaptık.süper oldu.inanın icime sinerek kulanıyorum.ha maliyeti sorar sanız hesi 50,00 tl
    kardeş taktığın aynayı görebilirmiyiz bi resim ekleyebilirmisin?

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımmm yardım için teşekkürler en doğru cevap yine kullanandan geldi çok sağolasın bende orjinal alacağım ama bi türlü fırsat bulup sipariş edemedim hocam çok tehlikeli bir durum sonuçta fren yaptığında arkadaki adam anlamayacak aman diyim dikkat et... 3 kuruş fazla ver ama hayatta kal can herşeyden değerli...
    haklısın en kısa zamanda halledicem bunu...şimdi kullanırken ön freni sıkcağımda arka freni de sıkıyorum ki stop yansın da arkadaki üstümde patlamasın

bilgi için sağol bizimki bu kadar pahalıyken r1in orjinali bile daha ucuz bee

Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ayna da gitmişti sanayide kaynak yaptırdım üstüne de boya..gayet iyi oldu..manete de 40 vermiştim bana 45 e fln geldi öğrenci olunca en uygununu arıyoruz işte

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yaz geliyor;

Nisanın 15 ine doğru bişiler yapalım Hyocular olarak !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim de aynayla sinyal gitti bugün ya

Motosikleti
    Benim de aynayla sinyal gitti bugün ya
    abi napıyonuz yatırıp duruyonuz mu motorları yaw geçmiş olsun aman diyim

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ederim.Sağa doğru hafif viraj vardı. 20-30 km hızdaydım. Önümdeki ani fren yapınca ben de refleks olarak ön frene asılınca bir den motor yan yattı.

Motosikleti
    Teşekkür ederim.Sağa doğru hafif viraj vardı. 20-30 km hızdaydım. Önümdeki ani fren yapınca ben de refleks olarak ön frene asılınca bir den motor yan yattı.
    tekrar geçmiş olsun kardeşim. orjinal sinyaller çok pahalı ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler