Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağ ol, Gökhan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    geçmiş olsun ne yaptın öyle aman dikkat et
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.Sağa doğru hafif viraj vardı. 20-30 km hızdaydım. Önümdeki ani fren yapınca ben de refleks olarak ön frene asılınca bir den motor yan yattı.
    geçmiş olsn nyseki çok ciddi bişey değil..ben de aynı şekilde refleksle ön freni sıkınca 5-10 gbi bi hızla yatmıştım..teker yapısındanmıdırr yoksa bahtsız hyoculardanmıdır bilmem bu şekilde kaza çok aman dikkat..

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    bende öyle bi gidiyodum aslında ama kendi eşekliğimden,arka tekeri havaya kaldırıpduruyum dedim ışığın birinde,havada sıcaktı,asfalt ısınmış cam gibi olmuş,ön bi kaydı Allahtan ayağımla destek koyup toparladıydm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:11 ----------

iki teker neyimize yetmiyoda tek teker isteriz anlamam ki

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    barisayd geçmiş olsun kardesim cana gelicene mala gelsın

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun arkadaşlar bende yatırdım birde yokuşta giderken olsa iyi dik yokuşta durdum evden bir şey alcaktım tek elle tutarken düştü ağşa doğru kaydı benle beraber bana bir şey olmadı gerçi birde arabaya vurduk allttan patladı yağın hepsi aktı hala yatıyo 2 3 gün oldu ustayı getircem bakalım aman dikkat arkadaşlar
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Her zaman bi tarafını duvara yaklastırın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Selam arkadaşlar sizlere bi sorum var...

Hyosung GT250R'lerin manevra kabiliyeti, gidonun çok fazla dönmemesi nedeniyle ( ki büyük kasalı racinglerde normal) ilk başlayacaklar için sorun yaratır mı manevra hakimiyeti konusunda?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Honda CBR 600f---Kymco Agility City 125
    arkadaşlar hepinize merhaba dün bir sorunla karşılaştım da size de sorayım dedim benim km saatinde alttaki reset düğmesine bastığım zaman odo 1039 yazıyor striplerde ise 8020 yazıyor acaba hangisi gerçek km yansıtıyor. odo mu stripler mi. bu ara da stripleride resetledim şimdi 2 stripde 0 oldu odo ise 1030 anlamadığım şey bu motor kaç km de

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ne alemdesiniz=)
    Mangal olayına giriyomuyuz Avc Mt?=)
    4 nisan pazar a ayarlıyorum ozancım hava durumuna göre ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 ----------

Teşekkür ederim.Sağa doğru hafif viraj vardı. 20-30 km hızdaydım. Önümdeki ani fren yapınca ben de refleks olarak ön frene asılınca bir den motor yan yattı.
    geçmişolsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 ----------

arkadaşlar sağ ayna arıyorum varsa elinde olan alıcam ????
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hocam geçmiş olsun hepimizin başına gelebilecek bir durum... Motorların özelliği bu dönerken yanaklara inen motor merkez kaç kuvvetinin etkisiyle dengede duruyor sen denge kuvvetini bozdun mu geçmiş olsun yatarak savruluyorsun... Mantık bu peki bundan kurtulmak için yani yatırmadan kurtarmak için ne yapabilirsin ön freni bırakıp gaz açıp ters yöne viraj dışına doğru hamle yapman gerek... Bu dediğimi yaptığında da tecrübe kazanmalısın aksi halde tank splash yada tank tokatlama ile karşı karşıya kalırsın....

Ben bu manet işinde kesinlikle orjinal takın derim ayna ne olduğu çok önemli değil ama fren lambası ve fren ayarı gerçekten önemli... 3 kuruş canımızdan önemli olmamalı arkadaşlar... aman dikkat.

Sex Speed Money...

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş taktığın aynayı görebilirmiyiz bi resim ekleyebilirmisin?
    GÖKHAN :Bana meyil adresini gönder resimleri göndereyim ben resimleri yükleyemiyorum.benim meyilim :uyarmarina@hotmail.com

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:50 ----------

Alıntı cenkgo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize merhaba dün bir sorunla karşılaştım da size de sorayım dedim benim km saatinde alttaki reset düğmesine bastığım zaman odo 1039 yazıyor striplerde ise 8020 yazıyor acaba hangisi gerçek km yansıtıyor. odo mu stripler mi. bu ara da stripleride resetledim şimdi 2 stripde 0 oldu odo ise 1030 anlamadığım şey bu motor kaç km de
    arkadaşım senin km ODO yazan kısım gerçek km

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:53 ----------

geçmiş olsun zaman zaman bizlerde düşüyoruz durdugumuz yerde..

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    geçmiş olsun barisayd inşallah bu son olur
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    Honda CBR 250R

Hyosung GT250R'lerin manevra kabiliyeti, gidonun çok fazla dönmemesi nedeniyle ( ki büyük kasalı racinglerde normal) ilk başlayacaklar için sorun yaratır mı manevra hakimiyeti konusunda?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benim ilk motorum bir sorun oluşturmuyor tabi kendine güvenmek de önemli
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlarda zorlanırsın ama çabuk alışırsın
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İşte böyle devam edin yüreklendirin beni...

Motosikleti
    Alıntı cenkgo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçek kilometre ODO kardeş. 1030 yazıyosa oh

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte böyle devam edin yüreklendirin beni...
    lastiklerine güveniyorsan yatmakdan korkma ilk 10-20 km dikkatli gitmekde fayda var daha sonra zaten kötü de olsa lastik epey ısınmış olur ve daha güvenli bir sürüş sağlar allah kaza bela vermesin zamanla bütünleşirsin motorla
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastiklerine güveniyorsan yatmakdan korkma ilk 10-20 km dikkatli gitmekde fayda var daha sonra zaten kötü de olsa lastik epey ısınmış olur ve daha güvenli bir sürüş sağlar allah kaza bela vermesin zamanla bütünleşirsin motorla
    adamım tam beni anlatıyon ha akrobatik hareketler yapmaya başladım motora alıştıkça bayağı,virajlara çapraz şekilde dirift yaparak giriyom

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler