Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bence acele etme.. bende bakınıyorum..fiyatı biraz tuzlu gibi
    :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu motor cok temiz; almadan sordurmustum.. Ve 5800 TL ye veriyordu motoru bana.. Bi ara konus; Kesin alacağım de; eeksik fazla ne warsa söyleyin; 5800 net param var de bakalım ne dicek...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Caracal 200 (siyah)
    merhaba.

kanuni caracal 200 kullaniyorum. bir tane de racing motor almayi dusunuyorum.

daha once hic racing kullanmadim. baslangic icin iyi midir?

hiz konusunda tatmin edici midir? daha guclu bir motor almak istiyor musunuz? yoksa bu yeterli mi sizin icin?

tesekkurler.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

sen bilirsin

sen bilirsin şöle sıralıyayım ozaman
    1-siz chopper tarzı kullanıyorsunuz race motorlarda bu rahatlığı(uzun sürüşler için söylüyorum)bulamazsınız
    2-ama dikkat ve ilgi çekersiniz : )
    3-hız konusunda uçmak gibi bir niyetiniz yoksa emın olun bu size yeterde artar bile
    4-Ama yinede hyosungu maddi durumunuz elvermiyor(pahalı japon almaya) ise kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim.
    5-Aldığınıza pişman olmazsınız SAYGILAR....)
    NOT: Bunlar nacizane fikirlerim..

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bayağı bir zamandır motosiklet kullanıyorum, 900 cc ye kadarını kullandım.. Ama yine de 250 R aldm kullanmak için; Secim sana kalsın...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r

thankyou everbody

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çakalaz ne yaptın yav 3 litre yagla kızartma mı yapıcan? 1.450 gr yag alıyor tabii filtreyi de degiştirirsen 1.500 gr.sakın fazla yag koyma bu sıcakda motor çekişden düşüyor sonra her buldugu delikden yag atıyor. bulursan repsol ü dene ha bu arada servisde yag degiştirirsen yagın kapagını ve koruma bandını senin gözünün önünde açmıyorsa koydurma kardeşim al yagını paşa paşa kendin degiştir.4 litrelik markalı yag bidonuna açık yagı koyuyorlar sonrada 2 litre yag aldı ver 40 kagıt diyorlar tuazaga düşme yag filtreside istanbulda 15-20 lira arası tutturabilidklerine kolay gelsin
    evet can dostum güzel insan güzel dileklerin ve verdiğin bilgiler için sonsuz teşekkürler..öncelikle kemalettincim teşekkür ediyor ve allah gönlüne göre versin diyorum.... gelelim konumuza yani kendi konuma zonta birebir sen kullandığın için styi bana çok faydalı bilgiler verdin.içim ferahladı nasılmı tuşlar çok sert ya ben saati ayarlamaya çalıştım ve çzünceyekadar bi 150 200 sefer basmışımdır neyse sonunda ayarladım ama ertesi gün motora biniyom iki dakka sonra hız göstergesi donup saat yanıp sonmeye başlıyodu canım acayip sıkıldı kontağı kapatıp açınca ve düzeliyordu neyse dediğin gibi galiba sonradan algıladı benim o fazla basışlarımı neyse demek bu gün bitti mesela bugün odo trip yapmak için bir kaç sefer batım..bi süre sonra baktım değişti neyse dediğin gibi can sıkacak bi durum değilmiş öğrenmem iyi oldu allah korusun beyin meyin ne biliim kafayı yedi dedim herhal..şimdi gelelim başk konuya dostum sabahları açınca yada dükkanın önünde yatıyoya ilk çalıştırdığımda 2bin 3bin devir arası gaz yemiyor hatta marşa basıp çalıştırıyom çalışıyor azgaz vermeye çalışıyom stop ediyo hemen gazı yemiyor.hatta yürüttüğümde tekler gibi oluyo ama 4bindevirden sonra yapmıyo yada 4-5 dakka sonra düzeliyo servisi aradı bujilerden olabilir dedi acaba değiştireyimmi yoksa buji temizlemek işe yararmı buji anahtarım var elimde anahtar tutuyo bu işlemi kendim halledbilirim yada burdaki motorcunun başında bekleyipmi halletsem acil cevap valla rahat beslenmiyo garibim..üzülüyorum yarın shelle gidip 97oktn koyayım belki kendine gelir cakaoo dostum ben 10 40 koyduruştum yada koydurduğumu zannediyorum çünkü verdim yağ bidonlarını gönderdim adamlar değiştik dediler bura çok sıcak dostum 1050 koydurmam lzım internetten almayı düşünüyorum.sağlam biyer bulursan banada haber et... kemalettin kardeşim biliyorum belki bizde yakın zamanda daha yüksekccye geçiş yapmayı düşünebiliriz..aman diyorum dikkat diyorum başkada bişi demiyorum...allah gönlüne göre versin...sanırım şimdiye kadar ki en uzun mesajım oldu zaman ayrıp okuduğunuz için teşekkür ederim saygılar sevgiler.....fereslebooy du sanırım antepli kardeşim bana cam kaplatmayı halletmen lazım gelince camı yanımda getireceğim tekrar iyi akşamlar..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    zaten motorun yağ kapağında 10w40 yazar bunun anlamı ise şudur
    10w(yani winter kış anlamına gelir kışın dayanabileceği bir soğukluk derecesi "10derece olarak değil bu başka türlü bir ölçüm olsa gerek ") 40 olarak geçen değer ise yazın sıcağında yağın vizikozitesini (akışkanlık olarak geçer su ve balın akışkanlığı gibi) kaybetmeden çalışabileceği sıcaklığı gösterir ama malum yazın bu motorlar çok ısınıyorlar hele şehir içi kullanılıyorsa dahada fazla ısınıyorlar su soğutmalı değiller hava soğutmalı bu yüzden yağ olayına dikkat etmekte fayda var yazın 10w50 yağ kullanmak en iyi tercih olur bu yüzden

doğanada bunu açıklamıştım zaten 15-40 diyor halen daha 10-50 kullanın arkadaşlar yani yağın kalın olması değil vizikozitesini koruyabilmesi önemli olan kalın yağ pompayı zorlayabileceği için iyi bişe değil bence

bu arada @ copy_x
    motorun o devirlerde gaz yememesi normaldir biraz motor ısınmadan beyin otomatik olarak jiklede çalıştırdığından motor (zengin karışım az hava çok benzin) yürütmek zor olur bu şekilde ama yerinden hiçmi hiç yürümemesi gibi bişe yapmaması gerekiyor hyoda çok acil çıkmam gerektiği zaman motor ısınana kadar nerdeyse gaz vermeden max 5bin devire çıkartarak gidiyordum (motor ısınmamış ve yağlama tam yerinde olmaz bi süre beklemek gerekir o yüzden her zaman .cat: )

son olarak yağı repsol yada motul kullanın inanın çok daha etkili yağlardır castrole göre felan fiyat çok farklı ama motoru koruması vs gibi özellikleride o kadar hakkını veriyor vites geçişlerindeki rahatlık bile fark ediyor şıkır şıkır geçiyor rahatlıkla zorlamadan
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Mehmet arkadasımızın yeni motorunun bir resmini daha yüklüyorum

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    eveettt bismillah...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    GT250R
    müşteriler sormuyormu bu motoru ayakkabı alana hediyemi veriyorsunuz diye:p:p:p
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    arkadaşlar galiba bu motoru alacağım tanıyanınız varmı bilen varsa lütfen iyi yada kötü yorumunu yazsın.teşekkürler.http://www.sahibinden.com/4100_km_de...XQQdisplayitem

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar galiba bu motoru alacağım tanıyanınız varmı bilen varsa lütfen iyi yada kötü yorumunu yazsın.teşekkürler.http://www.sahibinden.com/4100_km_de...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/3000_tl_6_...XQQdisplayitem
    bu ilandaki motoru almayın derim ben.... Tabi ödeme kolaylığındanmı yararlanıcaksınız nasıl yapıcaksınız tam bilmiyorum ama nakit paranız var ise
    http://www.sahibinden.com/temiz_soru...XQQdisplayitem

bu ilana göz atın derim... 2009 model yeni digital ekran, TIGER Karbon EGSOZ

yeni sele diyorlar 2009 modellerde arkadaşlar? işin aslı nedir? bir fark varmı? resimlerden bakınca pek bi fark yok gibi gözüküyor ?
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    yaa bu 2009 st nin sahibi diyarbakıra gitmiş.noter vekalet kabul etmiyomuş falan diyolar.ille kendini istiyomuş noter.adam da 15 güne varmadan gelemiycekmiş.bisürü tatava yaptı galerici.açıkçası şevkim kaçtı.tr select diğerine neden kötü dedin acaba

Motosikleti
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müşteriler sormuyormu bu motoru ayakkabı alana hediyemi veriyorsunuz diye:p:p:p
    valla resimleri çekinceye kadar bi kaç müşteri resim çekmek istedi artı sakin bi saati bekledim motoru içeri aldıktan sonra dükkan müşteri doldu.. reklam amaçlı arada bi içeri alırım artık vala çok çekici bi makina... bakalım resim eklemeye çalışıyorum...oldumu???acep

src="http://imageshack.us/img/butansn.png" alt="QuickPost" border="0"></a> Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others![img=http://img411.imageshack.us/img411/9625/23062009004.th.jpg]

niye küçük çıkıyo yaa

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Kemalettin senin motorun resmi, ilanı, sahibinden linki falan yok mu? Motorun görüntüsü, fiyatı, kmsi, durumu nedir? Belki Adana'dan da alıcı çıkabilir.

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemalettin senin motorun resmi, ilanı, sahibinden linki falan yok mu? Motorun görüntüsü, fiyatı, kmsi, durumu nedir? Belki Adana'dan da alıcı çıkabilir.
    İlanı devir sahibinden vekaleti alınca verecektim.Ama ben yine de bilgi ve ilanı vereyim;
    *2006 Model,
    *18750 Km'de,
    *Kesinlikle hatasız,
    *Çiziklerden dolayı boyalı(http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...e-resimli.html)
    Bu arada motora bir periyodik bakım yaptırılırsa çok daha iyi olur.
    ilan---http://www.sahibinden.com/_tertemiz_...XQQdisplayitem

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

aynen katılıyorum

evet kemalettinin motoru gerçekten süper hele rengine bayıldım valla tek kelimeyle orjinalden daha güzel ve dikkat çekici olmuş.Antepde caddede gezipde bakmamak imkansız : )))))

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    640*480 yazan yerin yanındaki kutucuğu tik lemelisin.. Reisize image yazıypor onda
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Ok. Ufak tefek çizikler çoğu motorda var aslında ma boyatınca kıllanıyor herkes, bence sen güzel bişey yapmışsın. Burda hyo düşünen çok insan var denk geldikçe sana yönlerdirrim.Aslında bende motorumu satmak üzereyim. Pek düşünmesemde gt250r lara da bakıyorum ara ara. Antep yakın da olunca özellikle merak ettim. Bakalım belki de ben alırım:D

KEMALETTİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kemalettinin motoru gerçekten süper hele rengine bayıldım valla tek kelimeyle orjinalden daha güzel ve dikkat çekici olmuş.Antepde caddede gezipde bakmamak imkansız : )))))
    Sen noter olacak adammışsın Ahmet abi.Harbiden de çok hoş duruyor.Ama hemen satmazsam nazar değecekGerçi pek bindiğim de yok.Hırsızların nazarı değmezse birşey olmaz.
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ok. Ufak tefek çizikler çoğu motorda var aslında ma boyatınca kıllanıyor herkes, bence sen güzel bişey yapmışsın. Burda hyo düşünen çok insan var denk geldikçe sana yönlerdirrim.Aslında bende motorumu satmak üzereyim. Pek düşünmesemde gt250r lara da bakıyorum ara ara. Antep yakın da olunca özellikle merak ettim. Bakalım belki de ben alırım:D
    Adana'ya satmam benim için de çok iyi olur aslında.Çünkü devir sahibi Adana'ya gelecek.Devri hemen 5 dk'da hallolurdu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler