Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Can kardeş ben pek emin degilim. Alperin linkini verdigi gösterge 2007 orjinalidir. kullandım biliyorum.2008 lerle arasındaki fark gösterge cubugu 2007lerde bayagı kalındı zaten oradan tanınıyor.beyaz kadranlı uyarmı uymazmı bilemiyorum ama uyarsa çok hoş olur. hyosungsourceye bir mesaj atıp sorsana.mr.Lee diye bir arkadaş var orada mutlaka cevap verir.hatta senin göstergenin ve soketlerin resimlerini de gönder.çünkü meblag büyük sonra iade için de kargo ücreti ödemek var.

@ Alper eski göstergeler VFD gösterge diye geçiyordu.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    can33545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r (2007)
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can kardeş ben pek emin degilim. Alperin linkini verdigi gösterge 2007 orjinalidir. kullandım biliyorum.2008 lerle arasındaki fark gösterge cubugu 2007lerde bayagı kalındı zaten oradan tanınıyor.beyaz kadranlı uyarmı uymazmı bilemiyorum ama uyarsa çok hoş olur. hyosungsourceye bir mesaj atıp sorsana.mr.Lee diye bir arkadaş var orada mutlaka cevap verir.hatta senin göstergenin ve soketlerin resimlerini de gönder.çünkü meblag büyük sonra iade için de kargo ücreti ödemek var.

@ Alper eski göstergeler VFD gösterge diye geçiyordu.
    evet dediginiz gibi sarırank kalın bir ibre var benim makinemdede kafam karıstı uyar dendigi için bir mesaj gönderelim bakalım ne olacak umarım uyar bayagı güzel gözükebilir teşekkür ederim yardımlarım.. yardımlarınız için

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı can33545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dediginiz gibi sarırank kalın bir ibre var benim makinemdede kafam karıstı uyar dendigi için bir mesaj gönderelim bakalım ne olacak umarım uyar bayagı güzel gözükebilir teşekkür ederim yardımlarım.. yardımlarınız için
    forumda gv650i adında çok baba bir abimiz var onlar neredeyse her ay koreden spariş veriyorlar istiyorsan ona bi mesaj at bir görüş kendisi aynı zamanda hyosung tamircisidir çok yardımcı olur sana
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda gv650i adında çok baba bir abimiz var onlar neredeyse her ay koreden spariş veriyorlar istiyorsan ona bi mesaj at bir görüş kendisi aynı zamanda hyosung tamircisidir çok yardımcı olur sana
    hyosung tamircisi olayın nedendir bilinmez çok güldüm.
    [B]King is back baby!King is back![/B]

Motosikleti
    GT 250RR

yanlış hatırlamıyorsam scottoiler kullanıyordunuz.montajı hakkında bir sorum olcaktı.kendimiz yapabilirmiyiz?ayrıca memnun musunuz.?ve ben dual enjektor almayı düşünüyorum.tavsiyelerinizi beklerim.saygılar.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kürek yokmu yaa atıverin şu ..ku dışarı

Motosikleti
    yanlış hatırlamıyorsam scottoiler kullanıyordunuz.montajı hakkında bir sorum olcaktı.kendimiz yapabilirmiyiz?ayrıca memnun musunuz.?ve ben dual enjektor almayı düşünüyorum.tavsiyelerinizi beklerim.saygılar.
    evet aşırı memnunum montajı kendiniz yapabilirsiniz ama biraz uğraştırır istanbulda aldığınız yer montajını ücretsiz yapıyor diye biliyorum
    motorumu aldım sadece 1000 km kullandım ve yağlama aparatını taktım 4000 km yol yaptım ve sadece 250 cc yağ gitti
    bunun dışında zincir sürekli yağlandığından kirlenmiyor ben normalde her 250-300 km de bir zincire diş fırçasıyla dalıyordum
    temizle babam temizle şimdi o derdim de yok olduğu temizlik ihtiyacı duymuyorum yağ akışkan olduğundan sürekli oto temizlik modunda

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kürek yokmu yaa atıverin şu ..ku dışarı
    abi karışma yazıktır gariban
    ben bu gün kawasaki 250 topiğine şöyle bir göz attım
    2005 te konu açılmış 2006 da 5 cevap yazılmış
    motor ta 2008 mayıs sonunda türkiyeye gelmiş
    ve alan sayısı çok az alanların çoğu da memnun değil
    ve yazılan mesajların neredeyse tamamı "ulen arkadaş kullanan biri yorum yapsın nasıl bir motordur bu" şeklinde
    hatta topiğin ilk 250 sayfasının çoğu konu hortlatma üzerine
    son 100 sayfada ise neredeyse hiç ninja kullanıcısı yok
    girin bakın cbr 250 ciler ile hyo cular biyerlerde buluşalım bişeyler yapalım topiğine çevirmiş
    inanmazsan gir bak
    bu gariban da yanlız kalınca birileride benle konuşsun moduna girmiş anlaşılan
    karışmayın bırakın yazsın hani sokaklarda herkese laf atan minibüs muavini tipli ..... vardır ya
    yanından geçince tuhaf tuhaf laf söylerler sizde duymazdan gelirsiniz
    hah işte buna da öyle yapın belli süre sonra ergenlikten çıkınca düzelir
    çelikatlı bunu beğendi.

ninja alanlar mı memnun değilmiş ? hahaha hayatımda böyle palavra duymadım,son 100 sayfada ninja kullanan yokmuş,aman yarabbi,
    yav o değil de şu hyosung tamircisine hala gülüyorum,bir motorun kendine has tamircisi mi olur? servis elemanı olsa neyse,bildiğin tamirci,ayrıca her ay birisi parça getiriyor falan her ay motorun biryerleri bozuluyor demekki benim anlamadığım,göz göre göre hurdaya paraları sayıyorsunuz ya işte o kısm beynim almıyor yani,o paraları yakarak ısınsan daha mantıklı
    [B]King is back baby!King is back![/B]

Motosikleti
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja alanlar mı memnun değilmiş ? hahaha hayatımda böyle palavra duymadım,son 100 sayfada ninja kullanan yokmuş,aman yarabbi,
    yav o değil de şu hyosung tamircisine hala gülüyorum,bir motorun kendine has tamircisi mi olur? servis elemanı olsa neyse,bildiğin tamirci,ayrıca her ay birisi parça getiriyor falan her ay motorun biryerleri bozuluyor demekki benim anlamadığım,göz göre göre hurdaya paraları sayıyorsunuz ya işte o kısm beynim almıyor yani,o paraları yakarak ısınsan daha mantıklı
    hah ben de onu diyorum olmayan bişey nasıl başka bir şeyi alır
    sekohtc bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://inciswf.com/1303082074.swf

Motosikleti
    GT 250RR
    @ otopsici
    teşekkürler.İngiliz ebay ında buldum.istanbuldaki satış fiyatından 60 tl gibi daha düşük fiyatı( yaglar ve dual enjektörde buradakinin yarı fiyatı)sanırım oradan alıcam.bu vakum baglantısını tam çözemedim.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    @ otopsici
    teşekkürler.İngiliz ebay ında buldum.istanbuldaki satış fiyatından 60 tl gibi daha düşük fiyatı( yaglar ve dual enjektörde buradakinin yarı fiyatı)sanırım oradan alıcam.bu vakum baglantısını tam çözemedim.
    bekle resim bulup öyle açıklayayım
    kusura bakma bende bi sıkıntı ver şuraya bi hava filtresi ve elemanlarının olduğu resimi yükleye bilirmisin ordan tarif edeyim

Motosikleti
    GT 250RR
    bekle resim bulup öyle açıklayayım
    kusura bakma bende bi sıkıntı ver şuraya bi hava filtresi ve elemanlarının olduğu resimi yükleye bilirmisin ordan tarif edeyim
    bu resim yeterli mi?
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    şimdi olay şu 17 veya 7 numaralı hortumlardan biri (motorum istanbulda tam emin olamadım)
    hava filtresi kutusuna bağlantı yerlerinden söküyorsun motoru çalıştırıp hangisi emme yapıyorsa
    o hortumu ortadan kesio içine kutudan çıkan "T" boruyu takıyorsun
    t borunun açık ucunu da yağlama aparatından çıkan emme ucu ile bağlıyorsun
    kusura bakma şuanda bulunduğum yerde bilgisayar kötü herşey kısıtlamışlar
    iyi bir bilgisayar başına geçince çok detaylı resimli yazarım

Motosikleti
    GT 250RR
    şimdi olay şu 17 veya 7 numaralı hortumlardan biri (motorum istanbulda tam emin olamadım)
    hava filtresi kutusuna bağlantı yerlerinden söküyorsun motoru çalıştırıp hangisi emme yapıyorsa
    o hortumu ortadan kesio içine kutudan çıkan "T" boruyu takıyorsun
    t borunun açık ucunu da yağlama aparatından çıkan emme ucu ile bağlıyorsun
    kusura bakma şuanda bulunduğum yerde bilgisayar kötü herşey kısıtlamışlar
    iyi bir bilgisayar başına geçince çok detaylı resimli yazarım
    tamam dostum müsait olunca beklerim. çok teşekkürler.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    http://korider.com/index.php?topic=16397.0
    bak burada ayrıntılı anlatılmış yanlız onda ilk motora giriş manifoltunu delip yapmışlar

kırmızı olrak gördüğün yere kutuda çıkan 5-6 numaralı aparatlardan birini takıyorsun

yanlız dikkat et o aparatı takacağın yer delik olması lazım değilse delmen gerekiyor
    ben de maanifoltu delmeyi göze alamadığım için dediğim hortumlara "T" takmayı uygun buldum hani sıkıntı olsaydı yeni hortum alacaktım o kadar
    2. resimde gördüğün 4 numaralı aparat yerine "T" kullanıyorsun o kadar (yani 7 numaralı parçadan)

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bu sistemi bende düşünüyorum ama bakalım ne zamana nasip olcak evde kombi tırtları paralar oraya gitti :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Bundan once ki sayfalarda ben de yazmistim bi video koymustun onu izledikten sonra.2008 st de 7 bin 100 yapiyor. 09-10 lari bilmiyorum ama efiler farkli. Disliden mi yoksa beyin farkli ondan mi bilmiyorum.

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    selam dostlar..
    bana acılen orjınal grenaj vıdası lazım temın edebılecegım bırı varsa lutfen bana acıl olarak ulasabılır mı?

0542 491 12 21

tesekkurler..
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Motosikleti
    ali hangi vidadan bahsediyorsun birader grenajları birbirine bağlayanlardan mı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler