Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Dün eskişehir yolu üzerinde seyrederken honda cbf150 beni geçti hızım tam 115 120 arası o civarlarda gercekten bozuldum cbf arka canta yan cantalar vardı nasıl gecti gitti anlamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dişli falanda değiştirmiştir.

Motosikleti
    dominar 400
    Ulaş varsın senden 10 km daha hızlı gitsin. Ne olur takılma birine yetişeceğim. Onu geçeceğim. Anlayışıyla kendini ve motoru zorlamaya gerek yok. Sınırlarını sakın zorlama.
    hakan_biolog bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulaş varsın senden 10 km daha hızlı gitsin. Ne olur takılma birine yetişeceğim. Onu geçeceğim. Anlayışıyla kendini ve motoru zorlamaya gerek yok. Sınırlarını sakın zorlama.
    Yok abi hani dedim geçebilirmiyim sonra bıraktım zaten hızdan korkuyorum abi sabah dondum abi bugun motomaxa gidicem kıslık bi kaç parca alıcam sen napıyosun abi ya da arkadaslar kısın napıyorsunu işe gidis 25 km geliş 25 :D :D

hakan_biolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı ulasgncrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah dondum abi bugun motomaxa gidicem kıslık bi kaç parca alıcam sen napıyosun abi ya da arkadaslar kısın napıyorsunu işe gidis 25 km geliş 25 :D :D
    Bende kış için eldiven ve mont bakıp duruyorum bir haftadır. Motomax tarafından ürettirilen 4riders monta baktım revit vb gibi çok kaliteli olmasa da toplamda günlük 20 km için beni idare eder sanırım. Zaten max 60 yapıyoruz şehir içinde . Gidip geldiğim yol da dümdüz ve bir sürü trafik lambası, kamerası vb var. n11 gibi sitelerde indirim yakalayabilir miyim düşüncesiyle bayrama dek bekliycem yoksa netten taksitle alırım montu. Asıl eldiven konusu beni düşündürüyor. Pantalon içine ya yün yada termal içlik de almak lazım. Şimdilik motora özel ayakkabı alamıycam ama ilerde bakalım naparım.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    bende bugun alıcam eldiven pantolon yagmurluk olmadı saglam bi pantolon 4 mevsim ayakkabı goretex botum var ama su alıyor ) ayakkabı içinde bi yagmurluk termel içliklerim de var arada daga cıkıyordum fiyatlarda uygun motomaxte kararlıyım kısın kullanıcam motoru

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    Arkadaslar orj arka dişli 30 tl diyor buna hangi markalarin dişlisi zinciri olur değişim vakti gelmiş gibi

Motosikleti
    pulsar 200ns
    herkese selamlar sabah motoru calıstırdım sonra vitese tam attım :D debriyaja basmayı unutmusum havada cok soguk ankara ayazı sonra stop etti tekrar calıstırmak için biraz marsa batım filan oyle calıntın kısın motoru nasıl calıstırıcaz arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim

Herkeze merhaba ben 16 yasşında öğrenciyim 2015 in yazında çalışıp kendime motor almak istiyorum ama karasızım fazla pahalı olmayan ve yaz yakan bi mototr arıyodum rks titanic 150 kafama yattı ama aklımda bir soru var
    boyum: 1:81
    kilom: 80
    mototr bende küçük dururmu yada bana başka ne motorlar önerebilirsiniz
    herkeze şimdiden teşekkür ederim saygılarla

Motosikleti
    artık yok..
    Arkadaslar lutfen bilen biri bi cevap versin !!

Motosikleti
    pulsar 200ns
    BİDE BURDAN DENE DOSTUM https://www.facebook.com/groups/rks.titanic.150/

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

arkadaslar motorum 7000 binde servise götürmeyi düsünmüyorum bakım olarak yada 7000 km de neler yapmam gerekiyor

Motosikleti
    artık yok..
    Alıntı sternboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar orj arka dişli 30 tl diyor buna hangi markalarin dişlisi zinciri olur değişim vakti gelmiş gibi
    Bilen yokmu arkadaşlar ?

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Bilen yokmu arkadaşlar ?
    Dostum facebooktan aratırsan grup var yardımcı olunabilir facebook daha aktif saygılarımla

hakan_biolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    arkadaslar motorum 7000 binde servise götürmeyi düsünmüyorum bakım olarak yada 7000 km de neler yapmam gerekiyor

http://www.ekilavuz.com/kilavuz/4030c35218eb3333/2/rks/titanic-j-83/motosiklet burdan bakabilirsin. Birde şu ekipmanları incelemek için yağmuru soğuğu bekleme bende daha önce denediğim montu netten sipariş vercem

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı hakan_biolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ekilavuz.com/kilavuz/4030c35218eb3333/2/rks/titanic-j-83/motosiklet burdan bakabilirsin. Birde şu ekipmanları incelemek için yağmuru soğuğu bekleme bende daha önce denediğim montu netten sipariş vercem
    hahahahah hakan ))) yarın ankarada yagmur var :D :D onu bekliyorum pantolon aldım 4ridestan 200 liradan 100 düşmüs hemen aldım bide ayakkabı için yagmurluk aldım kısmetse yagmuru bekliyorum :D :D pantolon 8 derecede denedim üşütme yapmadı korumalarındanda memnunum ama daha detaylı yarın paylasıcam murattt abiiii oralardamısın kısın ankara sogugunda napıyorsun

7000 de motoru olan dostum. Yağ. Yağ filitresi. Yağ filitre kapağı contasını değiştir. Sağını solunu zincirini kontrol et tamam. Başka bişey yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

Zinciri 116 x 428 olması lazım. Baklaları sayın ve 116 yı doğrulayın. 428 i de arka dişli üzerinde yazıyor ordan doğrulayın. Dişli için dişleri sayın adedini bulun ona göre parçacılardan sorun.
    hakan_biolog bunu beğendi.

Motosikleti
    dominar 400
    hahahahah hakan ))) yarın ankarada yagmur var :D :D onu bekliyorum pantolon aldım 4ridestan 200 liradan 100 düşmüs hemen aldım bide ayakkabı için yagmurluk aldım kısmetse yagmuru bekliyorum :D :D pantolon 8 derecede denedim üşütme yapmadı korumalarındanda memnunum ama daha detaylı yarın paylasıcam murattt abiiii oralardamısın kısın ankara sogugunda napıyorsun
    Sevgili Ulaş,
    Şu anda Balkanları dolaşmaktayım. Tabi turla.Gelecek sene motosikletle yapacağım turun ön çalışması. 21-28 Eylül narasında sürmekte ve şu anda Saraybosna dayım.Ankara bu mevsim oldukça soğuk olacak gibi. Sıkı giyin.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Ulaş,
    Şu anda Balkanları dolaşmaktayım. Tabi turla.Gelecek sene motosikletle yapacağım turun ön çalışması. 21-28 Eylül narasında sürmekte ve şu anda Saraybosna dayım.Ankara bu mevsim oldukça soğuk olacak gibi. Sıkı giyin.
    Murat abiii adına cokkk sevindim Ankara buz gibi kıslıkları yavaştan cikariyorum abi bayramda 2 günlük bir iznim olabilir Ankarada olursan vaktin olursa yol yapmak isterimmm abii seninle iyii eglenceler abii fotolari ve goruslerini merak ediylrumm

Motosikleti
    dominar 400
    İnşallah döndüğümde bazi fotoğrafları paylasacagim.
    ulasgncrock bunu beğendi.

fatihmaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Merhaba arkadaşlar,

Bende C.tesi günü bir Titanic 150 sahibi olmuş bulunuyorum.İlk motorum ve ilk tecrübem olacak. Sizlerin tavsiyeleri ve bilgi paylaşımları da bu kararımda çok etkili oldu; bu yüzden sizlerede teşekkür ederim.

Sizlerin fikrini almak istediğim bir konu var. Sıfır olarak aldığım halde selede naylon vs. yoktu; ve depoda durduğu için olduğunu söyledikleri halde gözüme çok tozlu geldi. Henüz sadece satış sözleşmesi yaptık fatura kardeşimin üzerine yapacağım için henüz almadım. Bu söylediğim sebeplerden ürün içime sinmedi; satış sözleşmesi yapıldığı halde talep etsem ürünü değiştirirler mi? Yoksa ben gereksiz bir kuruntu mu yapıyorum? Ürün kullanılmış olabilir mi gibi sorular takılıyor kafama. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler