Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alman iç piyasasına ucuza satar , Harley Davidson'da da aynı durum var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O boru girsin bir taraflarına a-me-ka

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Borusanın boruları kalın kullanmasıyla ilgili tamamen aynı fikirdeyim aslında. Borusana sorarsan bu farkı aksesuarla açıklar ama aksesuarla kazandığı para motorun satışında kazandığından daha fazlaysa koyma abi o aksesuarı motora denir yani. Ama nclerde fark bu kadar açık değil nc700SA'nın fiyatı vergiyi düştükten sonra ingiltereyle aynı neredeyse ama X te ekstra bi 1000tl den bahsedebiliyoruz ki buda sanki f700 e o kadar para verebiliyorsanız sizden 1000tl ekstra kazanırım manasına geliyor gibi duruyor. Sonuçta distiribitörler karlılıklarını ayarlarlen ülkenin biyasa şartlarını göz önüne almak zorundalar, bunu borusan gibi boru döşeyerek yapana prim verip vermemek bizim elimizde.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı architect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Borusanın boruları kalın kullanmasıyla ilgili tamamen aynı fikirdeyim aslında. Borusana sorarsan bu farkı aksesuarla açıklar ama aksesuarla kazandığı para motorun satışında kazandığından daha fazlaysa koyma abi o aksesuarı motora denir yani. Ama nclerde fark bu kadar açık değil nc700SA'nın fiyatı vergiyi düştükten sonra ingiltereyle aynı neredeyse ama X te ekstra bi 1000tl den bahsedebiliyoruz ki buda sanki f700 e o kadar para verebiliyorsanız sizden 1000tl ekstra kazanırım manasına geliyor gibi duruyor. Sonuçta distiribitörler karlılıklarını ayarlarlen ülkenin biyasa şartlarını göz önüne almak zorundalar, bunu borusan gibi boru döşeyerek yapana prim verip vermemek bizim elimizde.
    Adamlar pahalı olan iyidir ve BMW ye binen zengindir gibi(imaj ve kullanıcıya sıfat yükleme) gibi algılarda yaratmaya çalışarak satış politikasını şekillendiriyor ama işin iç yüzü müşteriyi bir güzel sağmak bundan ötesi değil...

Ama biz böyle bir milletiz bir yandan, kendimizi geliştirmeyiz ama aldığımız malla övünürüz... Adamlar çözmüş
    mücahit_89 bunu beğendi.

mertsnsz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR1200x CROSSTOURER
    Arkadaşlar teslimatlar hakkında bilgisi olan varmı ben adamları aramakktan bıktım cevap aynı biz size haber vericez
    VE TANRI MOTORU YARATTI

m.omer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mertsnsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar teslimatlar hakkında bilgisi olan varmı ben adamları aramakktan bıktım cevap aynı biz size haber vericez
    Anes bugün parayı istedi vergilerini yatırmak için pazartesi ya da salı teslimatı yapacağını söyledi.

Motosikleti
    VFR1200x CROSSTOURER
    Arkadaşlar motorum geldi teslim aldım bugün plakada Salı ya kadar takılacak size bir sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim kask şeçiminde kararsız kaldım shark evoline http://www.anesmotor.com/?urun-1929-SHARK-Evoline-Seri-3-Beyaz.html mı yoksa schubert c3 mü http://www.anesmotor.com/?urun-1698-Schuberth-C3-Pro-Mat-Beyaz.html yardımcı olun çıldırcam saygılar��
    VE TANRI MOTORU YARATTI

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Hayırlı olsun,bende pztesi teslim alıyorum;)

Alıntı mertsnsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum geldi teslim aldım bugün plakada Salı ya kadar takılacak size bir sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim kask şeçiminde kararsız kaldım shark evoline http://www.anesmotor.com/?urun-1929-SHARK-Evoline-Seri-3-Beyaz.html mı yoksa schubert c3 mü http://www.anesmotor.com/?urun-1698-Schuberth-C3-Pro-Mat-Beyaz.html yardımcı olun çıldırcam saygılar��
    hayirli olsun.
    shark'in bu modelini canli gordum ve hic begenmedim.
    motorla git, on bagaja sigip sigmadigini kontrol et bence. benim shark speed-r xl sigmiyor.

Alıntı ushuaia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun.
    shark'in bu modelini canli gordum ve hic begenmedim.
    motorla git, on bagaja sigip sigmadigini kontrol et bence. benim shark speed-r xl sigmiyor.
    Anes ten motorumu teslim alırken ben de C3 Pro alma niyetindeydim. Fakat denediğimde beni rahatsız etti. Evoline 3 ikinci tercihimdi kendimi daha rahat ve konforlu hissettim. Benim fikrim kaskı mutlaka deneyerek almanız, hangisinde rahat ediyorsanız onu satın almanız. Bu arada ön bagaja sığmıyor...

Motosikleti
    Honda NC 700 X
    Bende de Evoline var ve çok memnunum, iyi günlerde kullanın.
    m.omer bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    nc700x gezisi yapılıyormu?

Motosikleti
    VFR1200x CROSSTOURER
    Bence en yakın zamanda yapalım
    VE TANRI MOTORU YARATTI

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar sizce en güzel renk hangisi ?
    Ben bu ara her modele bir gidip geliyorum az önce Honda bayisinden çıktım hani Kırmızısı olsa hiç düşünmeden evet diyecektim ama
    Bayide GRİ kalmış 1 tane. Ama benim hayalimdeki KIRMIZI. Sizce GRİ renk Kırmızı'dan daha mı iyi ... Yardımlar lütfen..
    TEşekkürler.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Bayilerde Honda TR'den dolayı bir sıkıntı olduğu, teslimat yapılamadığı vs söyleniyor arkadaşlar, bilgisi olan var mı ? Şu güzel havalarda motorumuzu alıp hevesimizle gezemiyoruz ya, yanarım ona yanarım.

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    bana da sakarya bayi 5-7 arası teslim dedi bak kıllandım şimdi gidip şu bayiyi sıkıştırayım bir aksilik olmasın bekle bekle ağaç olduk ya...
    cihan54 bunu beğendi.

Aramızda teslim aldığını yazan arkadaşlar hangi bayiiden aldıklarını yazarlarsa söylesinler, onları örnek gösterelim

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana da sakarya bayi 5-7 arası teslim dedi bak kıllandım şimdi gidip şu bayiyi sıkıştırayım bir aksilik olmasın bekle bekle ağaç olduk ya...
    Korçi sen bi kurcala onu, bırakma peşini. Hatta bence baban bi ilgilensin kendileri ile. o bayii hakkında pek de sevimli şeyler söylemiyorlar zaten..
    "CaRPe DieM"

Alıntı reeper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramızda teslim aldığını yazan arkadaşlar hangi bayiiden aldıklarını yazarlarsa söylesinler, onları örnek gösterelim
    Cumartesi teslim aldım Anes Motordan. Kaporasını 25 şubatta vermiştim. Ellerine sadece 4 adet geldiğini öncelik sırasına göre dağıttıklarını söyledi. Bu hafta diğer partinin dağıtımı yapılacak dediler.

Motosikleti
    VFR1200x CROSSTOURER
    Arkadaşlar Türkiye'de ilk teslimi ben aldım Cumartesi anesten ama plakam yarın teslim edilecek motoru aldım götürdüm Cumartesi ve dedimki çok iyi bi seçim yapmışım forumdaki tüm arklara teşekkür ederim vel hasıl pazar günü Zekeriya köyün orda bi 50 km kadar yol yaptım malum plaka yok şehir içine girmedim şunu söliyim çok deli makina be usta ) bu arada hala kask seçemedim idareten bişeyle idare ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Fotoğraf yükleyemiyorum telden giriyorum çünkü

Tekrardan tüm yeni alanlara ve atlarına iyi bakanlara temennim tekerinizden başka biyer asfalt yüzü görmesin )
    cihan54 bunu beğendi.
    VE TANRI MOTORU YARATTI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (1 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler