Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    bu motosikletlwf ankaraya ne zaman geliyor ?bilgisi olan var mi acaba?
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    bodrumda yeni partiler teslim edildi...hafta sonu kutularını açıyorlardı geçerken gördüm...(ne olur ne olmaz yanlış görmediysem diyeyim)
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    NC700S
    selam arkadaşlar öncelikle yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler
    Acaba radyatör koruma bulan takan varmı bilgi verirseniz sevinirim

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    ben yarın teslim alıyorum Allah'ın izniyle belki aynı kamyon ankaraya gelir çünkü 20 motor olmadan sevkiyat yapmıyorlarmış galiba..

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı DARKSTAR54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yarın teslim alıyorum Allah'ın izniyle belki aynı kamyon ankaraya gelir çünkü 20 motor olmadan sevkiyat yapmıyorlarmış galiba..
    Siteden öğrenelim zaten. Gösteririm akşama ben sana...
    "CaRPe DieM"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Nc700 ümle haftasonu yaptığım çekim

hllcan, modoxy, jeansatar ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

laylow, neyin reklamını yapıyorsun, tablet bilgisayar mı )))

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam NC ailesi, aranıza tahmin ettiğimden de erken döndüm Doktor emmi düşmemek koşuluyla binebilirsin dedi Ben de dayanamadım bugün atladım motoruma 12000 bakımını yaptırdım. Üzerine birde yıkadım, maşallah sıfır gibi oldu. Uzun zamandır da kullanmadığımdan, bugün daha fazla bağlandım motoruma. Torku tekrar bu denli hissetmek çok güzeldi Havalar ısınmış motora binmeyeli, yakın zamanda buluşma ayarlayalım. Bu hafta sonu olabilir mesela, siz ne dersiniz?

Bakımda yağ, yağ filtresi, isteğim üzerine fren hidrolikleri değişti. İşçilik dahil 216 lira ödedim. Bilginiz olsun

mertsnsz, modoxy, zenon ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam NC ailesi, aranıza tahmin ettiğimden de erken döndüm Doktor emmi düşmemek koşuluyla binebilirsin dedi Ben de dayanamadım bugün atladım motoruma 12000 bakımını yaptırdım. Üzerine birde yıkadım, maşallah sıfır gibi oldu. Uzun zamandır da kullanmadığımdan, bugün daha fazla bağlandım motoruma. Torku tekrar bu denli hissetmek çok güzeldi Havalar ısınmış motora binmeyeli, yakın zamanda buluşma ayarlayalım. Bu hafta sonu olabilir mesela, siz ne dersiniz?

Bakımda yağ, yağ filtresi, isteğim üzerine fren hidrolikleri değişti. İşçilik dahil 216 lira ödedim. Bilginiz olsun

http://c1304.hizliresim.com/18/4/lsk3u.jpg
    Geçmiş olsun. Motor süper olmuş.

---------- Post added at 09:22 ---------- Previous post was at 09:13 ----------

Herkes teslim aldı mı motorlarını?
    Reşit bunu beğendi.

Yok yahu, daha halen teslim alamadık, bir iş dönüyor ama dur bakalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sıkıntı yapmaya gerek yok,mallar teslim olur.Her sene olan bir mevzu.İlk motor alma heyecanından insan yerinde duramıyorum.Bana kalırsa motora konulucak aksesuar düşünerek yada alarak zamanı geçirin.Çünkü motorlar geldiğinde aksesuarlar bitebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Alıntı reeper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    laylow, neyin reklamını yapıyorsun, tablet bilgisayar mı )))
    evet reklam için çekim yapmıştık.firma benden motorsikletde istedi,bende kendi motorumu götürdüm.Aslında Triumph boneville t100 ve vespa px150 motorumda vardı onları nedense beğenmediler.Nc700x gerçekten görsel olarak güzel.

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    bayi beni aradı motor burda dedi, cumadan sonra teslim alacağım hemen emniyete gidip palaka işlerini de halledebilirsek en mutlu hafta sonum olabilir.. Kullandıktan sonra nc700x in bana hissettirdiklerini burda resimli olarak paylaşırım...
    cihan54 ve karapara bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    motora orta ayak alıcam bende bu hafta sonu yada elinde olan varsa ondanda alabilirim.

toujours09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-İNAZUMA-MT9 SP
    İzmir Konak ta NIKE ın önünde kırmızısını görmüştüm.Baya heybetli ve alımlı.Toz topraktan vaz geçebileceğimi bilsem çizerdim 650 GS yi...

m.omer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk 300 km yi yaptım ve benzin aldım tüketim ortalama 3.26 litre. Herhalde başlangıç için iyidir.
    mücahit_89 ve karapara bunu beğendiler.

toujours09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-İNAZUMA-MT9 SP
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizce en güzel renk hangisi ?
    Ben bu ara her modele bir gidip geliyorum az önce Honda bayisinden çıktım hani Kırmızısı olsa hiç düşünmeden evet diyecektim ama
    Bayide GRİ kalmış 1 tane. Ama benim hayalimdeki KIRMIZI. Sizce GRİ renk Kırmızı'dan daha mı iyi ... Yardımlar lütfen..
    TEşekkürler.
    Kırmızı da kırmızı yani...kırmızısını gördüm.5 lira fazla olsun kırmızı olsun kardeş...Hayırlı olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı toujours09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir Konak ta NIKE ın önünde kırmızısını görmüştüm.Baya heybetli ve alımlı.Toz topraktan vaz geçebileceğimi bilsem çizerdim 650 GS yi...
    Sevgili Heran bey,

Nc700x arazi performansı hayli iyi bir motor.Sadece Lastik değiştirilmeli.650gs de bildiğim kadarıyla arazide yüksek hızla gidemiyor,nc700x de aynı şekilde asla yüksek hızlara çıkamaz.Bu yüzden jantlara hasar veriririm korkunuz olmasın.Yavaş hızda hiçbirşey olmaz.Yüksek hız ve arazi dersek zaten keseyi açmak lazım f800gs,tiger 800xc ve ktmlere geçmek lazım.Bence gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Selamlar arkadaşlar ,

Bende bu aralar NC700 sevdasına düştüm, 56 sayfanın çoğunu okudum. Benmi rastgelmedim yoksa henüz problem yaşayan yok mu? (inşallah hiç olmaz). Ben torklu makinaları seviyorum, keza otomobilde de dizel severim.

NC700X'i de NC700S'i de çok beğeniyorum. İki motor arasında çok ufak bir grenaj farkı , yerden yükseklikte 2,5 cm yerden yüksekliğinde ve bir miktar en boy farkı (ama çok az) dışında bir fark var mı acaba ? Honda'nın sayfasında teknik değerlerde bir fark göremedim. aradaki Gönlüm XA dan yana ama 2000 tl farka değecek bir fark var mı ? onu merak ediyorum.
    Birde Şu anda motor bulunamıyor anladığım kadarıyla İstanbul da. Ama merak ediyorum sipariş versek ne kadara gelir ve plaka dahil toplam maliyetiniz ne oldu ?

Şimdiden teşekkürler.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

mertsnsz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR1200x CROSSTOURER
    Ben 20800 e aldım fuardan siyah kesinlikle xa yı tavsiye ederim çok iyi bir makina ki şöle söliyim İstanbul için Temmuz teslimata makina var Mayıs ve Haziran bile bitmiş durumda öle tuttu ben memnunum olmayanda görmedim birazda aksesuarla bomba oluyor ben hepco nun gobi siyah modeli motor koruma orta sehpa takttım bide arka iç çamurluk şipariş ettim onu taktırcam deli makina öle diyim bence tercihin xa olsun

Herkeze iyi sürüşler bide bana şu kaskta yardımcı olun
    siyahus bunu beğendi.
    VE TANRI MOTORU YARATTI

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    ankarada plaka vs hariö liste fiyatından 1 tl bile aşağı vermiyorlar...21500 TL +plaka bu ne iştir anlamadım arkadaş

Motosikletine kavuşan herkesin tekeri düz bassın,Allah kazadan beladan korusun Darısı başımıza

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

(NOT: AŞAĞIDAKİ BİLGİNİN DOĞRULUĞU KONUSUNU BİLMİYORUM SADECE ALINTILADIM )

Başka bir forumda şöyle bir not var. İkinci el alacaklar için paylaşmak istedim
    http://www.enduroist.com/forum/showt...NC700X/page212

bu ilandaki motor'da geçmişten 8000TL hasar kaydı çıkmış.arkadaşım alacaktı şansına son anda araştırınca çıkmış.sahibi plaka vermemiş.NC alacaklar dikkat etsin...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...19679637/detay
    siyahus bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler