Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı beyaz atlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet en azından almadan uyanmışın )))) en temizi sıfır zaten ben bide takıntılıyım biraz... içim rahat etmez biliyorum huyumu o yuzden ikinci ellere bakmıyorum bile ) bahaneyle gezmişsin işte oyle düşün ))
    28 nisana kadar çekelim birer tane buluşalım karamürselde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    dostum mayısın 10unu geçirmem lazım bana kalsa bu gun alırımda muhasebecim olmaz diyo )))

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler, sym almayı düşünenler;

http://www.motosiklet.net/forum/etki...uxembourg.html linkinde gzediğim motosiklet mağazasında çok kaliteli markalar mevcut. bu ülke zaten dünyada kişi aşı gelirin en yüksek olduğu ülke...bu mağaza ağırlıklı olarak honda olmak üzere ducati, yamaha, kawasaki mevcut..bu markaların dışında ek olarak sadece sym nin bir scooterı ve wolf modeli vardı...demme odur ki bu motor burada satılıyosa boş değildir...
    beyaz atlı ve Ahmet N. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler, sym almayı düşünenler;

http://www.motosiklet.net/forum/etki...uxembourg.html linkinde gzediğim motosiklet mağazasında çok kaliteli markalar mevcut. bu ülke zaten dünyada kişi aşı gelirin en yüksek olduğu ülke...bu mağaza ağırlıklı olarak honda olmak üzere ducati, yamaha, kawasaki mevcut..bu markaların dışında ek olarak sadece sym nin bir scooterı ve wolf modeli vardı...demme odur ki bu motor burada satılıyosa boş değildir...
    Hemde metalik mavisinden koymuşlar

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu anda 500 km'yi yeni geçtim, motorun açılması tamamlandı. Çok güzel gaz yiyor ve hemen uzuyor. Fakat yüksek rolanti sebebiyle biraz yakıt fazla. 1800-2000 devir arası rolantisi var. Facebookta Yunanistanda kullanan arkadaşlarla bilgi paylaşıyoruz, onlarda da aynı durum mevcutmuş, rodaj sonrası servis ayarlama yapmış.

Aynı zamanda şamandıra sorunu hala devam, servis yolu gözüktü... Birde bence arkadaki 140 tabanlı lastik motoru çok yoruyor, 130 olsaymış daha iyiymiş gibime geliyor..
    algilama bunu beğendi.

Motosikleti
    dostum yakıt fazla derken? ne kadar yakıyosun ortalama ölçtünmü hiç?

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    fşyatı şöyle 8000 lerde olsa..
    hiç kaçırmayacam ve direk yazılacam bu motora ama...

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Geçen gün Ankamall önünde gördüm motoru ilk başta yamaha xj 6 sandım ama dikkatli bakınca silindir bloğunun dar oldunu, loğosu bana Kuba markasını( saat 20:00 civarı ve hava karanlık ) anımsattı telefonumu çıkarıp internette aradım ama Kuba'nın böyle bir motoru olmadığını gördüm Ankamall çıkışından geri dönüp motora en yakın yere oturup incelemeye başladım markasının sym oldunu gördüm kalitesi o kadar kendini belli ediyorki karalıkta bile burdayım diyor. Gördüğüm motor beyaz ve arkasında çantası vardı, kesinlikle oyuncak gibi durmuyor çirkinde değil kalıbı gayet iyi ''cbr 250 den daha kalıplı geldi bana'' sele yüksekliği çok ideal.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    geçen gün yalovada hem beyazından hem siyahından gördüm, güzel motor, ancak okadar parayı haketmediğini düşünüyorum

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Çok almak isteyipte insafsız fiyatı yüzünden alamadığım güzel bir motor...kısmetimizi 2. ele düştüğünde arayacağız,10 bin gerçekten çok ağır bir rakam bu motor için.

Motosikleti
    arkadaşlar sonunda kesin kararımı verip ve para işini ayarlayıp aldım motoru ))) bu haftada bi boş anımda teslim alıcam inş.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    arkadaşlar sonunda kesin kararımı verip ve para işini ayarlayıp aldım motoru ))) bu haftada bi boş anımda teslim alıcam inş.
    Hayırlı olsun diyelim o zaman..
    Alan çok olursa 2. elede düşer bizde 2. el alıırız..
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Motosikleti
    teşekkürler arkadaşım... alan çok olsada hareketlense biraz konu keşke motoru alan kayboluyo ortadan gerçi

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlısı Olsun Aykutcum,
    İnşallah hemen teslim alırsın motorunu, zira çok keyifli sürüşü olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
    Biner binmez çok seveceğine eminim.
    Hemen görüşlerini bekliyoruz...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hayırlı olsun alan arkadaşlara. Niyetlenenler için de malum sitede 9.300 e gördüm birtane 0 km. Hemde K.Kartına taksit felan vardı.

Neyse, alan arkadaşlar bol bol burada anlatsın motoru lütfen resim de koymuyorsunuz hiç... Ahmen N. sana da nasip olur inşallah. Çok niyetlenmişsin. Ben şahsen sürmedim ama üzerine bindiğim ve incelediğim günden beri herkese "SYM ye de bir bakın, sonra karar verin" diyorum.

Diğer bazı arkadaşlar da beklesinler, motor hakettiği fiyata, 7500 TL ye düştüğü zaman alırlar artık
    rq7 bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    teşekkürler dostum.. darısı herkesin başına )) hafta sonu yada hafta bası alırım motoru resimleri ve yorumları aksatmam zaten )) bu arada yakıt işi nasıl oldu fazla yakıyo biraz demiştin en son ?

Yakıt tüketimi hakkında bilgi verir misiniz?

Motosikleti
    dun teslim aldım aldım arkadaşlar yeni oyuncağımı )) bugun yavas yavaş dolaşmaya başladım )) gercekten çok keyifli ve çok dikkat çekici bi motor... yeni oyuncağım dediğime bakmayın hiçte oyuncak gibi değil )) hızlanması gerçekten iyi yalnız yakıt hakkında bişey söyleyemem malum çok yeni daha ) gerçi ne kadar yakıt aldık motora onuda bilmiyorum henüz ama ölçme şansım olduğunda net rakamları veririm
    Ahmet N. bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    dun teslim aldım aldım arkadaşlar yeni oyuncağımı )) bugun yavas yavaş dolaşmaya başladım )) gercekten çok keyifli ve çok dikkat çekici bi motor... yeni oyuncağım dediğime bakmayın hiçte oyuncak gibi değil )) hızlanması gerçekten iyi yalnız yakıt hakkında bişey söyleyemem malum çok yeni daha ) gerçi ne kadar yakıt aldık motora onuda bilmiyorum henüz ama ölçme şansım olduğunda net rakamları veririm
    Hayırlı olsun,güle güle kullan Aykut yeni motorunu...
    Bitirdinmi rodajı,hadi dökülsene izlenimlerini,deneyimlerini,motor hakkındaki fikirleri...
    Yahu alana kadar çatlıyordun biri bişey yazsada aydınlansak diye,şimdide sen yazmıyorsun valla senin yorumları bekliyorum ona göre.
    Ben nakit işini halledemediğim için sıfır cbf almak zorunda kaldım,ama eninde sonunda yakında uzakta-wolfu alacağım bilesin,senden gelecek yönlendirmeler doğrultusunda.

6 vites var makinede kaç km/h gördün,yakıt ne yakıyor,çanta,koruma demir takoz vs. bişeyler taktırdınmı.

resimde at buraya bolbol..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Evet, cevap bekliyoruz beyaz atlı....
    #sürenadam

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler