Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı WanDoGa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar;

Egsoz üzerindeki lekeleri çıkarmak için pasta veya özel solüsyonlar kullanmanı öneririm, Selülozik tinerde (teneke şişeli) iş görebilir
    Zımpara veya çizecek her hangi sert bir malzeme asla kullanma

Bende bu ürün var gayet başarılı tavsiye ederim
    http://www.hepsiburada.com/liste/val...&SKU=OTM091160
    Eğer egzoza yapışan plastik çok ince bir katman değilse; linkini verdiğin tarzda ürünler, selülozik tiner, gaz yağı, pasta, wd-40 hiç bir işe yaramıyor. Tarafımdan test edilmiştir. He saatlerce uğraşırsan belki ama bahsettiğim şekilde jilet/bıçak düzgün kullanılırsa hiç bir çizik olmadan çok kolay bir şekilde çıkıyor. Defalarca benzincilerdeki hava hortumu, artçının ayakkabısının altı, yolda yapışan poşet tarzı plastikler temizledim. En zoru ayakkabı topuğu oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Motoru gayet iyi taniyorum o yuzden direk olarak yatmasi kalkmasi varmi diye sormadim bi bakalim o kadara su an icin cikamam insallah kiymetini bilen birine verorsin

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru gayet iyi taniyorum o yuzden direk olarak yatmasi kalkmasi varmi diye sormadim bi bakalim o kadara su an icin cikamam insallah kiymetini bilen birine verorsin
    Teşekkür ederim
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Günaydın herkese.haftasonu 3500 bakımını yaptırdım yağ filtresi,yağ değişti 70tl tuttu.500 km erken yaptırdım ve büyük fark gördüm;düşük devirde daha az avans sesi aldım ve daha iyi çekiyor ama sanmayın ki bunlar yağdan oldu,zira apartmandaki veletler benim lastikleri indirmişler bakım yaparken farkettiler ben yağmurdan farketmemistim,ustaya bakakaldim
    Bunun disinda hissettiğim degisiklik rolanti sesinin daha tok çıkmaya başlaması oldu saygilar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:42 ----------

Bu arada Rıdvan;boru kıvrıma için makarası olan da bir tanıdık buldum gibi,paslanmazlari alıp gideriz kesinlestireyim de..
    Bir de Sissy bar hala mindersiz,son kez ugrayacam olmazsa da bir yer biliyormusun yaptırabileceğim,en kolay kısmı yapılmadı hala?
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650

resimler))
    Carpe diem!

4 teker bedeni, 2 teker ruhu taşır!

Hayat; Aldığımız solukların değil, soluğumuzun kesildiği anların toplamıdır!

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Görünmüyor resimler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Bu arada Rıdvan;boru kıvrıma için makarası olan da bir tanıdık buldum gibi,paslanmazlari alıp gideriz kesinlestireyim de..
    Bir de Sissy bar hala mindersiz,son kez ugrayacam olmazsa da bir yer biliyormusun yaptırabileceğim,en kolay kısmı yapılmadı hala?
    Süpersin Minder için döşemeci var aslında ama en olmadı Rıdvan Custom Chopper'a gel yaparız, bizim ahşap atölyesinde hallederiz gibime geliyor.

Ahmet'in motorun fotoğrafları;

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Maşallah guzel motor,kazasiz belasiz..
    Rıdvan tekrar bir uğrayıp karar vericem ölçü falan vardı elinde belki yapmıştır..koruma demirinin de sekline bir karar versek artık iyi olacak,motorun havasını iyi yada kötü cok değiştiriyor çünkü,ben cok inceleyemiyorum zaman sorunum var sanırım doğru linkleri de bilmiyorum nereye bakmak lazım acep?

Motosikleti
    Hyosung GV650
    tşk iyi dilekte bulunan ve bulunmayı düşünenlere)) herkese gönlündeki motora sahip olur umarım... LCWaikiki de çakma deri gibi bi mont aldım geçen hafta çok memnunum... görüntüsü, tuşesi deriden kolay ayırt edilemez ve tarzı hoş... fiyatı asıl önemli olan 70tl gibi bişiydi... tavsiye olunur... üzerine bikaç tane de güzel patch attık mı cillop))

rıdvanım şöyle cafcaflı chopperci patchlerinden ve isimlik yaptırmam lazım, bide app plaka... tavsiye?

edit: 2. el kask da almayı düşünüyorum 150tl ye kadar bütçe ile...
    Carpe diem!

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşk iyi dilekte bulunan ve bulunmayı düşünenlere)) herkese gönlündeki motora sahip olur umarım... LCWaikiki de çakma deri gibi bi mont aldım geçen hafta çok memnunum... görüntüsü, tuşesi deriden kolay ayırt edilemez ve tarzı hoş... fiyatı asıl önemli olan 70tl gibi bişiydi... tavsiye olunur... üzerine bikaç tane de güzel patch attık mı cillop))

rıdvanım şöyle cafcaflı chopperci patchlerinden ve isimlik yaptırmam lazım, bide app plaka... tavsiye?

hayırlı olsun...ebay de güzel patchler vardı gözüme çarpmıştı...app plaka işini sahibinden, gittigidiyordan halledebilirsin..gayet uygun yapıp evine kadar yolluoylar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Patch'ler için erro'nun dediği gibi ebay'e bakabilirsin. Hudson deride de var biraz. İsimlik olayı hakkında fikrim yok, bir ara forumda vardı yaptırma işi ama bitti sanıyorum. App plaka için de sahibinden.com'da tonla ilan var.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    bi desen çizip kendi pacth'ımı diktiresim var... bakalım))
    Carpe diem!

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar..Aldığımdan beri karaca ile geziyorum..Yaptığımız yol boyunca crusier ın bana göre olmadığını anladım..Bu nedenle karacayı satmayı düşünüyorum..Başka biyere ilan açmadım..Bizden birine gitmesini isterim..Haberiniz ola..
    Valla Çok üzüldüm... İyi duruyordu Tolga... Neyi sarmadı..?

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Slayerrr, WanDoGa, Levent E.; arkadaşlar "egzoza yapışan çanta" konusundaki değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Tolga ne hevesle almıştın, gerçekten ben de üzüldüm:(

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Çok üzüldüm... İyi duruyordu Tolga... Neyi sarmadı..?
    Virajlar özellikle istediğim gibi değil..Bide düzgün asfalt olmayınca keyifli olmuyor..Bunun dışında bi sıkıntım yok..Açıkçası acil satcam diye bi durumum da yok..Hala keyifle biniyorum..Belki zamanla daha çok alışırız birbirimize bilemiyorum abi..Ama karacaya özgü bi şikayetim olduğundan değil için rahat olsun..Kıyamadığımdan sadece burdaki arkadaşlara söylüyorum satma düşüncemi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slayerrr, WanDoGa, Levent E.; arkadaşlar "egzoza yapışan çanta" konusundaki değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Tolga ne hevesle almıştın, gerçekten ben de üzüldüm:(
    Dostluğumuz baki kalsın yeter..Belli de değil satılma mevzusu aslında..Para olcak bi crusier bi enduro bi de scooter alcan..ohh misss
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Tolga havalar ısınınca ben Kanat ile Karabük üstünden hanımın memleketine, Bartın'a gidecektim. Sana uğrayacaktım, Karaca ile Kanat'ı tanıştıracaktık Bence acele etme, Karaca gibisini bulmak çok zor...

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

vayyyy Ahmet naber ya nasılsın ? sesin soluğun çıkmıyor hiç.. bende kaç aydır foruma bakmadım.. tesadüf bakayım dedim seni gördüm..ne var ne yok bir ara konuşalım ya.. özlettin kendini..

bu arada egzoza yapışan naylon, ayakkabı topuğu vb plastik şeyleri çıkarabilecek en iyi şeyi bu scotch brite'nin marketlerde satılan çizmez sünger olarak geçen süngerini tavsiye ederim..zamanında denemiştim beni eskiler bilir temizlik manyağı birisiyimdirde
    Dr.Aequitas bunu beğendi.
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    GV650 EFI
    Arka lastiğim patlak ve çatlak değiştirmek istiyorum fakat arka lastiğin ölçüleri (GV250) itibari ile piyasada bulunmuyor. 1-2 yerde buldum fiyat olarak arka lastik için 235€ çektiler bu tam anlamıyla fırsatçılık... Farklı ölçü lastik takmak istemiyorum servisin birine shinko lastik sordum stokta yok dedi? Sizler hangi marka kullanıyorsunuz? hangisini tavsiye edersiniz? Bulabileceğim bir satıcı telefonu alabilirsem çok mesut olacağım?

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tolga havalar ısınınca ben Kanat ile Karabük üstünden hanımın memleketine, Bartın'a gidecektim. Sana uğrayacaktım, Karaca ile Kanat'ı tanıştıracaktık Bence acele etme, Karaca gibisini bulmak çok zor...
    çok güzel olur onur..dediğim gibi öyle kesin bi niyetim yok..gv cidden güzel makine..güçlü alımlı sıkıntısız..sadece beklentilerimi tamamen karşılamıyor..belki de karşılayacak tek bir motor da yok..bi kaçtanesine sahip olmak lazım..yada eldekinin tadını çıkarmak lazım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:40 ----------

Arka lastiğim patlak ve çatlak değiştirmek istiyorum fakat arka lastiğin ölçüleri (GV250) itibari ile piyasada bulunmuyor. 1-2 yerde buldum fiyat olarak arka lastik için 235€ çektiler bu tam anlamıyla fırsatçılık... Farklı ölçü lastik takmak istemiyorum servisin birine shinko lastik sordum stokta yok dedi? Sizler hangi marka kullanıyorsunuz? hangisini tavsiye edersiniz? Bulabileceğim bir satıcı telefonu alabilirsem çok mesut olacağım?
    Maalesef kaliteli bir lastik aynı ölçülerde yok..bende metzeler me77 var..sadece arka lastik 150 değil 140 taban..fiyatıda senin dediğin kadar değil..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Selamlar;
    alabileceğin lastik markası kısıtlı maalesef..ben zamanında michelin istiyordum..onun da bizim motora göre olan ebatları maalesef gelmiyor artık..
    geriye metzeller, Unilli kalıyor.. unilli kullanan arkadaşım var gayet memnun olduğunu söylüyor.. ona bir bakıver istersen..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler