Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maddi durumu hesapladım ekonomi uzmanı gelse alayı çözemez ben birde bu durumda gittim kaporayı verdim.
    Nasıl olsa daha fazla batamam diyorsun
    Kaporayı verirken motorun ne zaman geleceğine dair bir şey söylemişlerdir herhalde. Ne zaman gezi yapıyoruz?

aa ben neler kaçırdım? Hayırdır vukuat mı oldu?
    Kaçırdığın bir şey yok. En son 3-4 ay önce işsizdim o zamandan beri hala ekonomik durum olarak eski halime geri dönemedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl olsa daha fazla batamam diyorsun
    Kaporayı verirken motorun ne zaman geleceğine dair bir şey söylemişlerdir herhalde. Ne zaman gezi yapıyoruz?

Kaçırdığın bir şey yok. En son 3-4 ay önce işsizdim o zamandan beri hala ekonomik durum olarak eski halime geri dönemedim.
    Batsın battığı yere kadar şu dünyaya bir kere gelmişiz, zaten evlenmenin kapısından döndüm macera dolu hayat (= iyi bir kaptan gemisi ile beraber batar mış gibi görmek kaderimse yapacak birşey yok.

kısmetse 25 kasım evimin önüne kadar kapı teslimi olacakmış, 26 kasım ehliyet uygulama sınavı var denk geldi(=

geziler için biraş pişmem gerekmez mi?
    içim içime sığmıyor, alınması gereken çok şey var daha off off...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Batsın battığı yere kadar şu dünyaya bir kere gelmişiz, zaten evlenmenin kapısından döndüm macera dolu hayat (= iyi bir kaptan gemisi ile beraber batar mış gibi görmek kaderimse yapacak birşey yok.

kısmetse 25 kasım evimin önüne kadar kapı teslimi olacakmış, 26 kasım ehliyet uygulama sınavı var denk geldi(=

geziler için biraş pişmem gerekmez mi?
    içim içime sığmıyor, alınması gereken çok şey var daha off off...
    İnşallah zamanında gelir. Sen motor kullanma konusunda temkinli davranıyorsun ama motorun üstüne bindiğinde her şey değişecek

Gel sana motosiklet sürüş dersi vereyim

Motosikleti
    S&T GV250
    oraya kadar gelebilsem (= e5 köprü trafik eğer ezilmeden gelirsem zaten tamamdır,
    yalnız ödemeyi bira & midye ile anca ayarlayabilirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    oraya kadar gelebilsem (= e5 köprü trafik eğer ezilmeden gelirsem zaten tamamdır,
    yalnız ödemeyi bira & midye ile anca ayarlayabilirim
    Eğitimi sınavdan önce alacaksın ki işe yarasın. Yani motosikletin yokken. Ben metrobüse alışığım diyorsan gel, benim için sorun yok. Ama midyeyle ödeyeceksen hiç ödeme daha iyi. Midye kesinlikle yemem. Gerçi Ahmet'e satabilirim

Gerçekten akşamları gelebilirsin, benim için sorun yok.

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitimi sınavdan önce alacaksın ki işe yarasın. Yani motosikletin yokken. Ben metrobüse alışığım diyorsan gel, benim için sorun yok. Ama midyeyle ödeyeceksen hiç ödeme daha iyi. Midye kesinlikle yemem. Gerçi Ahmet'e satabilirim

Gerçekten akşamları gelebilirsin, benim için sorun yok.
    Adamlar teslim konusunda cok emin konusuyorlar umarım kuralkan sıkıntısı çekmem olmadı koreye yazarım Can ın adını veririm come easy hööyytt derim (=

Sınavdan evvel o zaman ayarlayalım seve seve gelirim. Metrobüse kaçılmaz ise katlanılır
    Tamam sen söyle fark etmez. midye yersin diye demiştim kebap olur dürüm olur ciğer olur beyti olur.. Sanırsam karnım acıktı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    mevzu bira midyeyse, ucmayi ogretirim adama uccccmmmmaaayyyyiiiiiii... hemde kanatsiz! ;oD

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:15 ----------

bugun hava guzel dedimki ceteye,
    haydi kaldirin totolari bakim zamani,
    bakin civil civil egzoz otuyor
    parcalari basmis kurumla pas...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Sınavdan evvel o zaman ayarlayalım seve seve gelirim. Metrobüse kaçılmaz ise katlanılır
    Tamam sen söyle fark etmez. midye yersin diye demiştim kebap olur dürüm olur ciğer olur beyti olur.. Sanırsam karnım acıktı.
    Her canın istediğinde ara bu akşam geliyorum de, gel

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mevzu bira midyeyse, ucmayi ogretirim adama uccccmmmmaaayyyyiiiiiii... hemde kanatsiz! ;oD

bugun hava guzel dedimki ceteye,
    haydi kaldirin totolari bakim zamani,
    bakin civil civil egzoz otuyor
    parcalari basmis kurumla pas...
    Ahmet, iyisin dimi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    ohh yeah come easy baby... bahar cakmasi hava carpti beni biraz sorry, gunesi yiyince enseye bi hos oldum sahlandim lol

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Günaydın Dostlar,
    Malum GV250'ye yeni yeni alışmaya başlıyoruz. Dün gece çıktım fazla trafik yoktu ara sokaklarda takıldım. ( Nitro Platinium fn 347 )Kaskın yakıştığını söylüyorlar. Bilemiyorum. Yokuşlarda sıkıntım var durunca kaldırmada zorlanıyorum. gerçi bugüne çözerim.
    İlkercim malum benim kilo biraz var 180 boy 94 kilo... Acaba diyoum arka amortisörleri biraz sertleştirsek mi? Galiba fabrika çıkışı 1 ( Yumuşak ) miş. 1 den 5 kadar ayarı var sertleşiyor. 3 yada 4 yapayım mı?

İstanbuldaki arkadaşlar size de bir sorum olacak. Deri Mont için hudsonderi'den robokop modelini beğendim. Bayrama İzmit/Gölcükte olacağım bir günlüğüne bu işler için istanbula kaçacağım. Hudson derinin yerini yurdunu bilen var mı ? Ayrıca Malzeme alınabilecek başka yerlerde olabilir. Mont ve Eldiven eksiğim var...
    Teşekkür eder Kazasız sürüşler dilerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın Dostlar,
    Malum GV250'ye yeni yeni alışmaya başlıyoruz. Dün gece çıktım fazla trafik yoktu ara sokaklarda takıldım. ( Nitro Platinium fn 347 )Kaskın yakıştığını söylüyorlar. Bilemiyorum. Yokuşlarda sıkıntım var durunca kaldırmada zorlanıyorum. gerçi bugüne çözerim.
    İlkercim malum benim kilo biraz var 180 boy 94 kilo... Acaba diyoum arka amortisörleri biraz sertleştirsek mi? Galiba fabrika çıkışı 1 ( Yumuşak ) miş. 1 den 5 kadar ayarı var sertleşiyor. 3 yada 4 yapayım mı?

İstanbuldaki arkadaşlar size de bir sorum olacak. Deri Mont için hudsonderi'den robokop modelini beğendim. Bayrama İzmit/Gölcükte olacağım bir günlüğüne bu işler için istanbula kaçacağım. Hudson derinin yerini yurdunu bilen var mı ? Ayrıca Malzeme alınabilecek başka yerlerde olabilir. Mont ve Eldiven eksiğim var...
    İstersen amortisörü 3'e alabilirsin. Hudson'un 3 tane şubesi var ve internet sitelerinde haritalarıyla beraber adresleri mevcut. Kadıköy'daki şubesi sana daha kolay olur sanıyorum. Ama bayramda açık olurlar mı arayıp sor bence. Sonra İstanbul'a mont almaya geldim, boş döndüm deme

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın Dostlar,
    Ustadım hudson deri fenerbahce stadının hemen yakınında cok rahat ulasımı var haritası basarılı, ben anadolu yakasındayım istersen eşlik edebilirim seve seve hemde tanışmış oluruz.

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Ustadım hudson deri fenerbahce stadının hemen yakınında cok rahat ulasımı var haritası basarılı, ben anadolu yakasındayım istersen eşlik edebilirim seve seve hemde tanışmış oluruz.
    Tabi çok sevinirim.
    Motomax'ta Difi deri ceketi denedim 56 numara cuk oturdu. http://www.motomaxonlineshop.com/mai...t-pmu1702.html .Ama Hudson'a da bakmadan almak istemedim.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Wallaby ben sutlucd tarafindayim bnde memnun oldum

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhabalar.Bir pantolon muhabbetleri dönüyor.Hangi pantolonu almayı düşünüyorsunuz veya aldınız mı?Ben de pantolon düşünüyorum da ben yazlık düşündüğüm için daha acelem yok.Siz heralde kışlık bakıyorsunuz.

Benim gözüme kestirdiklerim bunlar:
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...on-pmu243.html
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...n-pmu1090.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.Bir pantolon muhabbetleri dönüyor.Hangi pantolonu almayı düşünüyorsunuz veya aldınız mı?Ben de pantolon düşünüyorum da ben yazlık düşündüğüm için daha acelem yok.Siz heralde kışlık bakıyorsunuz.

Benim gözüme kestirdiklerim bunlar:
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...on-pmu243.html
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...n-pmu1090.html
    Ben kışlık düşünüyorum, giymesi çıkarması kolay olsun diye Lbc'nin yandan fermuarlı pantolonundan alacam ama bir türlü gidip alamadım.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Yag filtresi aldim 15 tl normalmi?

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

Avcilardaki servisin yol tarfi varmi haritali

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yag filtresi aldim 15 tl normalmi?

Avcilardaki servisin yol tarfi varmi haritali
    Yağ filtresi normalde 10 TL olması lazım.

Yağ filtresini aldıysan kendin de değiştirebilirsin aslında ama servisi de tarif edeyim. Google map'den link verecem ama E-5'in karşısında geçtikten sonraki kısmı gösterebiliyor, yeni kavşak kaydedilmemiş daha. E-5 üzerinde Küçükçekmece'yi geçip devam ediyorsun, Küçükçekmece-Avcılar arasındaki "Yanyol-Gümüşpala" yazan yerden yanyola giriyorsun. Biraz ileride "Denizköşkler-Küçükçekmece" yazan tabeladan E-5'in karşısına geçiyorsun. Karşıya geçtiğinde "Denizköşkler" tabelasından sonrası linkteki harita mevcut.
    http://g.co/maps/qt33q

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Bu yag vidasina kac anahtar uyuyor 21-23 mu filtre kapagindaki vidaya kac anahtar almam lazim ve nasil anahtar alirsam bu islemi kolay atlatirim ridvan cok saol teskler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yag vidasina kac anahtar uyuyor 21-23 mu filtre kapagindaki vidaya kac anahtar almam lazim ve nasil anahtar alirsam bu islemi kolay atlatirim ridvan cok saol teskler
    Kaç anahtar olduğunu hiç hatırlamıyorum. Yarın iş yerinde bakar, yazarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler