Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ayhan abi fena bişiye benzemiyo..bir de kullandıktan sonra tecrübelerini paylaş bizimle..
    ben dolaşırken şöle bir ürün gördüm.hem eldiven hemde işaret parmağında silecek yapmışlar.bir taşla iki kuş gibi..
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45308
    eldiven alacaklar için bu da alternatif olabilir..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Hoppp hoppp,bende Çorumdayım.Hakan abiyle birlikte bir aksilik olmazsa bende yol arkadaşlığı edebilirim.Daha sonra Hakan abiyle dönerim
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoppp hoppp,bende Çorumdayım.Hakan abiyle birlikte bir aksilik olmazsa bende yol arkadaşlığı edebilirim.Daha sonra Hakan abiyle dönerim
    dostum sende roadstar vardı daha önce değilmi?emrahın arkadaşı olarak tanıdık seni ilk olarak deilmi?yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Duruma göre haberleşiriz seninle yol yapmak hep zevkli oluyor zaten.

bu arada ben bi resim denemesi daha yapayım her sitenin farklı bir stili var.

yok olmadı. Başka site deniycez atık.

tamam bu oldu
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duruma göre haberleşiriz seninle yol yapmak hep zevkli oluyor zaten.

bu arada ben bi resim denemesi daha yapayım her sitenin farklı bir stili var.

yok olmadı. Başka site deniycez atık.

Bir gün önceden benimde haberim olursa,böreği,çöreği,sarma dolmaları hazırlatırım

Evde kedi beslemiyoruz yaaa

Hakan abi seni dopingden götürücem en sonunda
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    İlker Hocam Merhaba;
    Baktım, eldivende fena gözükmüyor, ama denemek lazım. Benim aldığım silecekte, çıplak parmağa değil, eldivene takılıyor...

Timoti ve M.Şanveren, inşallah herkesi görme fırsatı bulacağım. Boğazkale, Sungurlu ve Osmancık'ta çok değerli dostlarım var, hem sizleri hem onları görme fırsatı bulurum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:27 ----------

Çok teşekkür arkadaşlar, yola çıkınca yemekten daha ziyade sizin gibi dostları görmek, bir acı çayınız, tanışmamız dünyalara değecek...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Hadi Hakan abi,neyaptın resimleri? seni bekliyorum valla

Kaç günden beri denem resmi diyorsun,aha tamam Hakan abi busefer resimleri bombalıcak derken''bekle Allah bekle''

Motosikleti
    Hadi Hakan abi,neyaptın resimleri? seni bekliyorum valla

Kaç günden beri denem resmi diyorsun,aha tamam Hakan abi busefer resimleri bombalıcak derken''bekle Allah bekle''

Ayrı bir konuda yayınlayacağım bu akşam. Ama bana da yazık 160 civarında resim var yüklüyorum şimdi.

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Ayrı bir konuda yayınlayacağım bu akşam. Ama bana da yazık 160 civarında resim var yüklüyorum şimdi.
    Hakan abi bugün yayınladın-yayınladın,yayınlamadın,ben direk Uğurludağa geliyorum resimlere bakmaya

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hakan hocam artık koyun resimleri de bakalım

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Hadi Timoti;
    Bekliyoruz. Üzme bizi...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Sonunda utancım baskın geldi ve konuyu açtım. Aşağıdaki linkten 2 haftalık Akdeniz gezimin hikayesini ve fotoğraflarını bulabilirsiniz. Şimdiden sabrınıza teşekkür ederim.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ktim-yola.html

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar koşun, dostumuz Timoti fotoğrafları yayınlamış, bizi bekletti, merak ettirdi, ama hepsine değmiş, hemen ziyaret edin, kaçırmayın...

Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hakan hocam beklettin ama değdi teşekkürler emeğin için

Motosikleti
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar koşun, dostumuz Timoti fotoğrafları yayınlamış, bizi bekletti, merak ettirdi, ama hepsine değmiş, hemen ziyaret edin, kaçırmayın...

Hocam mahçup ediyorsunuz. Asıl ben sizin gezinizi ve fotoğraflarınızı merakla bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:00 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan hocam beklettin ama değdi teşekkürler emeğin için
    Asıl ben sabrınız için teşekkür ederim.

Arkadaşlar bu arada Koreliler ayın 26 sına kadar tatile girdiğinden parça siparişini bu tarihe kadar ertelememiz gerekiyor.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Hocam, hayallerin fotoğrafı mı olur? Biz hayalini kuruyoruz, hele bir sağ sağlim gidip gelelim, o zaman yayınlarız. Ama siz başarmışsınız. Helal olsun size. Darısı bizim başımıza...
    Şarköy'de Sigortacı...

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    400. sayfa hayırlı olsun arkadaşlar.
    Eski GVci Yasin..

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhaba arkadaşlar
    Ne zamandır yaz bitecek bir yerlere gidemedim diye üzülüyordum pazar günü hava iyiydi ve babamla beraber sapancaya balık yemeye gitmeye karar verdik gittik gezdik geldik çok keyifli oldu bikaç fotoğrafta çektim ama hakanın (timoti) gezisi ve fotoğraflarından sonra eklemekten vazgeçtim
    Yolda çok rüzgar vardı biz de iki kişiydik bayaa kesti motoru benim ön cam da biraz büyük onun da etkisi var tabi yalnız bi ara 100 km hızla giderken bir gaz kesme hadisesi oldu fakat bildiğimiz gaz kesme değil devir saati resmen indi çıktı 4. vitese aldım falan anca toparladı bunu 4-5 defa tekrarladı hiç böyle bişey olmadı şimdiye kadar zaten sadece gidiş yolunda yaptı dönerken herhangi bişey yapmadı acaba motor çok zorlandığından dolayımı böyle bişey yaptı yoksa bu da bir cdi arızasımıdır? Bu sene geçti artık ta seneye heralde cdi'ı değiştirmem gerekecek.

Motosikleti
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Ne zamandır yaz bitecek bir yerlere gidemedim diye üzülüyordum pazar günü hava iyiydi ve babamla beraber sapancaya balık yemeye gitmeye karar verdik gittik gezdik geldik çok keyifli oldu bikaç fotoğrafta çektim ama hakanın (timoti) gezisi ve fotoğraflarından sonra eklemekten vazgeçtim
    Yolda çok rüzgar vardı biz de iki kişiydik bayaa kesti motoru benim ön cam da biraz büyük onun da etkisi var tabi yalnız bi ara 100 km hızla giderken bir gaz kesme hadisesi oldu fakat bildiğimiz gaz kesme değil devir saati resmen indi çıktı 4. vitese aldım falan anca toparladı bunu 4-5 defa tekrarladı hiç böyle bişey olmadı şimdiye kadar zaten sadece gidiş yolunda yaptı dönerken herhangi bişey yapmadı acaba motor çok zorlandığından dolayımı böyle bişey yaptı yoksa bu da bir cdi arızasımıdır? Bu sene geçti artık ta seneye heralde cdi'ı değiştirmem gerekecek.
    Bahsettiğiniz 100'le giderken gaz kesme pis benzinden olabilir mi? Bana pek cdi problemi gibi gelmedi. Çünkü cdi gaz kestiğinde devir saati dibe vurmuyor. Benzinin sonlarına geldiğinizden ya da kötü benzin aldığınızdan olmuştur bu durum gibime geldi bana.

Bu arada 8000. cevabı da ben yazdım. Darısı 9000 lere 10 000 lere diyorum.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bahsettiğiniz 100'le giderken gaz kesme pis benzinden olabilir mi? Bana pek cdi problemi gibi gelmedi. Çünkü cdi gaz kestiğinde devir saati dibe vurmuyor. Benzinin sonlarına geldiğinizden ya da kötü benzin aldığınızdan olmuştur bu durum gibime geldi bana.

Bu arada 8000. cevabı da ben yazdım. Darısı 9000 lere 10 000 lere diyorum.
    Benzini hep aynı yerden alıyorum ama daha önce sorun yaşamamıştım depo doluydu zaten bende tam sebebini anlayamadım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler