Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Merhaba arkadaslar. Gectigimuz hafta yurtdisinda oldugumda siteye giremedim hic epey muhabbet olmus

ilkercim yeni gordum mesajini gec oldu ama dogum gunun kutlu olsun kardes nice yillara insallah sevdiklerinle birlikte.

Emrahcim bu cam konusunda kimi tavsiye edersin? Hakan'inda sordugu gibi nerede bu yer? Bende on cami degistirmek istiyorum aslinda 2 yerinde catlak var cunku
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki an125
    orhan hoşgeldin özlettin kendini dostum

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar. Gectigimuz hafta yurtdisinda oldugumda siteye giremedim hic epey muhabbet olmus

ilkercim yeni gordum mesajini gec oldu ama dogum gunun kutlu olsun kardes nice yillara insallah sevdiklerinle birlikte.

Emrahcim bu cam konusunda kimi tavsiye edersin? Hakan'inda sordugu gibi nerede bu yer? Bende on cami degistirmek istiyorum aslinda 2 yerinde catlak var cunku
    orhan abi Bursada seri ve özel üretim yapan bir atölye Kütahyadan GV650 sahibi Emrah derseniz yarıdmcı olacaktır.GV250 orj. camına ek olarak istediğniz ovallik uzunluk-kısalık cam üstü krom çerçeve vs. ile siparişinizi kişiselleştrebilirsiniz.Buna ekolarak koruma demiri, çanta aparatı,bayrak anteni vs. isteklerinizede cevap verirler.

tel: 0 224 250 44 42 (Koray Bey )
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhan abi Bursada seri ve özel üretim yapan bir atölye Kütahyadan GV650 sahibi Emrah derseniz yarıdmcı olacaktır.GV250 orj. camına ek olarak istediğniz ovallik uzunluk-kısalık cam üstü krom çerçeve vs. ile siparişinizi kişiselleştrebilirsiniz.Buna ekolarak koruma demiri, çanta aparatı,bayrak anteni vs. isteklerinizede cevap verirler.

Emrahcim sagolasin su havalar duzelsin hele bi bakimini yapip cam isina bakicam motorumun.

Sagolasin Hakan bende ozledim valla muhabbeti. Bu haftada islerin yogunlugundan pek giremem sanirim siteye ama firsat buldukca buradayim bende
    ..::.. GO ..::..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi akşamlar arkadaşlarım.orhancım öncelikle kutlamaların ve iyi niyetin için çok teşekkür ederim.

arkadaşlar ben devrim arkadaşımızdan (brody) orjinal bizim gv250 ön camı aldım ama daha takıp kullanamadım.ama ön cam kesinlikle gerekli diye düşünüyorum.uzun yolda rüzgarla güreşmeyi önemli ölçüde azaltıyor.

bu arada ben yoğun kar yağışı altında hakkaride son gecemi geçiriyorum.yarın sabah itibari ile artık önce ankaraya oradanda afgana gidiyorum.internete ulaşır ulaşmaz size yazarım.kendinize iyi bakın.görüşmek dileğiyle..

ha bu arada 300. sayfamız herkese hayırlı ve uğurlu olsun.daha nice sayfaları hep birlikte güzel paylaşımlar içinde aşarız..herkese sevgiler ve saygılar..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlarım.orhancım öncelikle kutlamaların ve iyi niyetin için çok teşekkür ederim.

arkadaşlar ben devrim arkadaşımızdan (brody) orjinal bizim gv250 ön camı aldım ama daha takıp kullanamadım.ama ön cam kesinlikle gerekli diye düşünüyorum.uzun yolda rüzgarla güreşmeyi önemli ölçüde azaltıyor.

bu arada ben yoğun kar yağışı altında hakkaride son gecemi geçiriyorum.yarın sabah itibari ile artık önce ankaraya oradanda afgana gidiyorum.internete ulaşır ulaşmaz size yazarım.kendinize iyi bakın.görüşmek dileğiyle..

ha bu arada 300. sayfamız herkese hayırlı ve uğurlu olsun.daha nice sayfaları hep birlikte güzel paylaşımlar içinde aşarız..herkese sevgiler ve saygılar..
    hayırlı yolculuklar dostum...ALLAH güle güle gidip güle güle dönmek nasip etsin inşallah

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650

Merhaba Arkadaşlar;
    Bu gün Mrock'un verdiği numarayı aradım, Koray beye ulaştım, camın fiyatına 180 Tl. dedi. bana hemen yaptıkları GV250 lerle ilgili fotoğraflar gönderdiler. Ama benim istediğim model değidli. Benim istediğim cam şekli elcikleri de kapsayacak şekilde bir cam, bir kaç yerde görmüştüm, istediğim cam şeklini söyledim, inşallah geri bana dönerler...
    Şarköy'de Sigortacı...

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650

Hayırlısı ile dön kardeş.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    hyosung gv250
    Arkadaşlar motoruna antifiriz koyan varmı?

Motosikleti
    Dragstar 650
    Antifriz? Yağ soğutma diye biliyorum gv ler..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoruna antifiriz koyan varmı?
    antifirizi nereye koymayı planlıyorsun dostum....antifiriz su soğutmalı olan motorlarda kullanılır

Motosikleti
    hyosung gv250
    2010 modellerin bi kısmı fabrika çıkışlı su soğutmalı diye duydum hatta bunlardan bir seride türkiyeye gelmiş benim bildiğim.

Motosikleti
    suzuki an125
    ilk defa senden duydum gv250 için 2010 modellerin bir kısmı su soğutmalı diye...sanırım yanlış bilgi vermişler sana...eğer su soğutmalı yapsalardı bir kısmını değil tümünü yaparlardı kanımca...şuan 2009 modellerinin hepsinin enjeksiyonlu olduğu gibi yani....bak onlar bir kısmı enjeksiyonlu bir kısmı karbüratörlü değil mesela

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar;
    Bu gün Mrock'un verdiği numarayı aradım, Koray beye ulaştım, camın fiyatına 180 Tl. dedi. bana hemen yaptıkları GV250 lerle ilgili fotoğraflar gönderdiler. Ama benim istediğim model değidli. Benim istediğim cam şekli elcikleri de kapsayacak şekilde bir cam, bir kaç yerde görmüştüm, istediğim cam şeklini söyledim, inşallah geri bana dönerler...
    Bahsettiğin cam resimlerini forumda paylaşır mısın?

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    günaydın arkadaşlar.ben maalesef gidemedim afgana.yoğun hava muhalefeti nedeniyle van'da kaldım.ankara'ya geçemedim,tüm uçuşlar iptal oldu dün ve afgana gidecek uçak bensiz gitti.artık haftaya kaldık bakalım.bende hakkari'ye eşimin yanına döndüm.

acoşkun vanlısın galiba..neresinden?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650

Merhaba

Alıntı Yasoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin cam resimlerini forumda paylaşır mısın?
    Merhaba Yasoe, fotoğrafları nette buldum, ama nasıl yükleneceğini bilmiyorum, biraz uğraşayım, inşallah beceririm...
    Şarköy'de Sigortacı...

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Yasoe, fotoğrafları nette buldum, ama nasıl yükleneceğini bilmiyorum, biraz uğraşayım, inşallah beceririm...
    eğer resmini gönderirseniz koray beye bu işin altından çıkarlar diye düşünüyorum....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    günaydın arkadaşlar.ben maalesef gidemedim afgana.yoğun hava muhalefeti nedeniyle van'da kaldım.ankara'ya geçemedim,tüm uçuşlar iptal oldu dün ve afgana gidecek uçak bensiz gitti.artık haftaya kaldık bakalım.bende hakkari'ye eşimin yanına döndüm.

acoşkun vanlısın galiba..neresinden?

merhaba bende ara sıra bazı bazı sık sık kız arkadaşımı görmek için van'a gidiyorum, yüzüncüyıl üniversitesinde çalışıyor, meritte göl pardon deniz kenarında van kahvaltısı muhteşem oluyor van kahvaltısı meşhurdur, bilmeyenlere söylüyorum

arkadaşlar van gölünün ucu bucağı görünmüyor, deniz gibi suyu sodalıymış ama temiz olduğu bölgelerden denize giriliyormuş, içinde adaları da var yazın deniz kenarı güzel oluyor, herkese gitmeyi tavsiye ederim, sunexpress ile ist-van gidiş dönüş 90 tl ödüyorum, 2 saatte gidiyor, avrupa yakasından anadolu yakasına yoğun trafikte geçmekle aynı süre yazın aklımda motoru otobüsle oraya gönderip oraları gezmek var var da teröristlerle de ıssız yerlerde karşılaşmak da var

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    eğer resmini gönderirseniz koray beye bu işin altından çıkarlar diye düşünüyorum....
    Merhaba Arkadaşlar;
    fotoğraf yükleyemedim, ama pasif duruma geçmiş bir ilanda istediğim ön camın fotoğrafını buldum.
    http://www.sahibinden.com/250cc_akse...XQQdisplayitem
    Bu cam GV250 içinnasıl olur acaba, bu fotoğrafı emailler Koray Beye de gönderdim, inşallah bir cevap alırım kendisinden.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:59 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bende ara sıra bazı bazı sık sık kız arkadaşımı görmek için van'a gidiyorum, yüzüncüyıl üniversitesinde çalışıyor, meritte göl pardon deniz kenarında van kahvaltısı muhteşem oluyor van kahvaltısı meşhurdur, bilmeyenlere söylüyorum

arkadaşlar van gölünün ucu bucağı görünmüyor, deniz gibi suyu sodalıymış ama temiz olduğu bölgelerden denize giriliyormuş, içinde adaları da var yazın deniz kenarı güzel oluyor, herkese gitmeyi tavsiye ederim, sunexpress ile ist-van gidiş dönüş 90 tl ödüyorum, 2 saatte gidiyor, avrupa yakasından anadolu yakasına yoğun trafikte geçmekle aynı süre yazın aklımda motoru otobüsle oraya gönderip oraları gezmek var var da teröristlerle de ıssız yerlerde karşılaşmak da var
    Merhaba polo34;
    Terörist İstanbulda Van'dan daha fazla, ben de istanbula gelince korkuyorum ;)
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Dragstar 650
    Bu cam çok çirkin değil mi? Eğer gerçekten istiyorsan çinli çakma cruiserların camları böyle 10-15 TL de fiyatı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler