Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı caner_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar...
    ilk motorum olan 2010 gv 250yi 6 nisanda almış bulunmaktayım.
    açıkögrtm sınavları okuldaki vizeler ve a2 sınavı derken ancak yazabildim.
    mayısta ehliyetimi alıcam plaka ruhsat ve kasko işlemlerini tamamlayıp haziranda yollarda olmak istiyorum.
    motorum şu anda evde mecazi anlamda değil gerçekten evin içinde .
    güvenlik açısından hem kaskosu yok hemde plakası bu yüzden işi sağlama almak istedim.
    forumu yaklaşık olarak 6 aydır takip ediyorum bu kararı vermemde tecrübeleriniz ve verdiğiniz bilgiler çok etkili oldu.
    herkese çok teşekkür ederim...

http://www.resimupload.com/ds306535517_09042010284.html
    hoşgeldin. ne güzel olmuş evin içinde motor. Benim kışın koyabilleceğim kapalı otoparkım var ama yine de salonda gözümün önünde durmasını tercih ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Kilitçi Merhaba;
    Süper olmuş, çok beğendim, ön ayaklıkları ucuz bulmuşsun, adresi verirsen bende almayı isterim, teşekkür ederim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:52 ----------

Caner Merhaba
    Hayırlı uğurlu olsun, çok güzel, güle güle kullan...
    Şarköy'de Sigortacı...

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilitçi Merhaba;
    Süper olmuş, çok beğendim, ön ayaklıkları ucuz bulmuşsun, adresi verirsen bende almayı isterim, teşekkür ederim...[COLOR="Silver"]
    Adres olarak ikitellide yuki motor en iyisi internet adresini vereyim
    http://www.yuki.com.tr/yedekparca/mo...otosiklet.html

Burada YK 250-4 modeline bakarsanız bütün parçaların listesi ve fiyatları var.

Tabi ayaklıklar direk yerine uymuyor bazı değişiklikler yapmak gerekiyor.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Kilitçi , eklentilerin hoş olmuş ben artçı arkalığı almamış olsa idim bu tarzı benimsedim,artçı ayaklığı artçı için büyük rahatlık ,ön ayaklığa şimdiye kadar ihtiyaç hissetmedim ama genelde millet taktırdığına göre var bir faydası,
    caner hayırlı olsun kara motorun evin kapısı yola sıfır anlaşılan yoksa o motor o ağırlıkta eve zor girer, her daim mutlu,keyifli ve sağlıklı kullanmalar diliyorum..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    2010 gv 250
    hepinize iyi dilekleriniz için Çok teşekkür ederim. motoru eve 3 kişi 2 saatte sokabildik ev müstakil olmasa imkansız zaten. ilk motor heyacanı olsa gerek arada biniyorum. akü bitmesin diye arada camları açıp çalıştıryrm evdekilerin sabrını birazcık zorluyrm galiba . aranızda olmaktan mutluluk duyduğumu söylemek isterim. allah hepimizi kazalardan korusun. saygılar...

Motosikleti
    suzuki an125
    caner yeni motorun hayırlı olsun..Allah kaza bela göstermesin

kilitci aksesuarlarını güle güle kullan.çok şık olmuş..sürücü geniş ayaklıkları için ne gibi değişiklik yapmak gerekti takmadan önce acaba?

Reims, FRANCE [en kısa sürede tekrar İZMİR]
    Motosikleti
    henüz değil ;)
    caner hayırlı olsun yeni motorun, canım çekmedi desem yalan olur, aylardır bende okuyorum senin gibi, şu anda türkiye de değilim, erasmus bitipte tr ye döner dönmez hemen faaliyete geçicem, ehliyeti gelmeden halletmiştim o cepte ilk iş korumalarla başlıcam, yanlız benimde ilk motorum olucak, ve tarz konusunda halen kesin olarak karar vermiş değilim, aylardır gt250 gv250 topiclerini okuyup duruyorum... yanlış tarz alıp pişman olmak en büyük çekincem... bakalm.. sanırım ikisininde üstüne binip neler hissettiğime kulak vermeden karar vermemem lazım :S

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Kilitçi Merhaba;
    Bu geniş ayaklığı bende inceledim, Hazer'in sorduğu soruyu hemen bende soruyorum, ne gibi değişiklik yapmak gerekiyor???
    Şarköy'de Sigortacı...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı iscanthere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caner hayırlı olsun yeni motorun, canım çekmedi desem yalan olur, aylardır bende okuyorum senin gibi, şu anda türkiye de değilim, erasmus bitipte tr ye döner dönmez hemen faaliyete geçicem, ehliyeti gelmeden halletmiştim o cepte ilk iş korumalarla başlıcam, yanlız benimde ilk motorum olucak, ve tarz konusunda halen kesin olarak karar vermiş değilim, aylardır gt250 gv250 topiclerini okuyup duruyorum... yanlış tarz alıp pişman olmak en büyük çekincem... bakalm.. sanırım ikisininde üstüne binip neler hissettiğime kulak vermeden karar vermemem lazım :S
    20.000 km gv250 20.000 km comet 250 kullandım merak ettiğin birşey varsa sorabilirsin.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhaba hazer ve acoskun.
    Montaj hakkında şunları söyliyim kendi orjinal ayaklıkların üzerinde lastik var o lastikleri söktüm altta kalan demir parçanın üstüne bu ayaklıkları koydum bazı deyen ve oturmasına engel olan çıkıntılar vardı onları keserek ve taşlayarak yerine tam oturmasını sağladım ondan sonra vida deliğininin tam hizasından bir delik delerek sabitledim.
    O yedek parça listesine baktıysanız orada ayak ve lastiği var bir de bağlantı aparatı var o aparata gerek yok sadece ayak demiri ve lastiği gerekli bilginiz olsun.
    Eğer yadımı olrsa ayakların detaylı resimlerini çekip ekleyebilirim.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Kilitçi;
    Çok faydalı açıklamalarda bulundun, teşekkür ediyorum. En kısa zamanda bende sipariş veriyorum. Saygılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:58 ----------

Hocam Kafama yatmayan bir bazı konular var, bir de makro bir fotoğraf çekersen sevinirim, saygılar.. .
    Şarköy'de Sigortacı...

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20.000 km gv250 20.000 km comet 250 kullandım merak ettiğin birşey varsa sorabilirsin.
    sinan aklımdaki motorumu aldın kardeş 1 haftadır araştırıyorum makinayı.
    Bir ara görüşelimde şuna bir yakından bakayım.
    Sana söylediğim makinelere maddi olarak yetişemiyorum.
    bu makine aklımı çeliyor.
    enjoy your ride and enjoy forever

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500

Teşekkür

Selamlar Arkadaşlar,

Bayadır foruma yazamıyordum. Geçenlerde motorumu satmak istediğimi söylemiş, ilanımın linkini paylaşmıştım.

Bugün bir arkadaşa sattım otorumu arkadaşlar. Önceden de belirttiğim gibi tamamen ihtiyaç yüzünden sattım motorumu. Yoksa her şeyinden çok memnundum.

Buradan çok güzel muhabbetler ettiğimiz (Hakan, İlker...) arkadaşara, bana GV 250 yi almaya karar verme sürecinde yardımcı olup bu deneyimi yaşamamı sağlayan tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederim.

Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim..
    İyi tatiller..

Reims, FRANCE [en kısa sürede tekrar İZMİR]
    Motosikleti
    henüz değil ;)
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sağol, tam olarak fikrim olgunlaştıkça sorularım netleştikçe soracağımdan emin olabilirsin

aslında şimdiye kadar sadece çok çok az cbf150 ile tanışmışlığım var o yüzden diğer tarzlara ve modellere sadece forum üzerinden takip ediyorum, ilk bakışta gt250r ın duruşu kalbimi çalsada, gv250 nin rahat ve daha özgür ruhu bi yandan aklımı çeliyo, ikisini de kullanmadığımdan, ve motosiklet olayına daha başlangıç aşamasında olduğumdan kestiremiyorum hangisi benim için daha uygundur, mesela gt250r kullanıyo olsam, o sürüş pozisyonunda 100-150 km sonunda haşatım çıkmış olarak hisseder miyim ? gv250 de böyle bişey olmayacağı ortada

Motosikleti
    suzuki an125
    bir süre önce sipariş verdiğim pleksi birkaç gün önce elime geçti...bugün kesim çalışmalarına başladım...bikaç fotoğraf çekip sizlerle paylaşayım dedim.acosku'nun çektiği fotoğraflar kadar profesyonel olmasada idare edein arkadaşlar
    pleksinin kesilmiş hali...böyle çizik içinde olduğuna bakmayın..üzerinde koruyucu film tabakası var...onlar çıktığında sıfır çizik

kesmeden önce çıkardığım yarım şablon...mukavva üzerinde şablon çıkardım yarım olarak..daha sonra aynısından birtane daha çıkarıp kestim ve şablonu tamamladım

buda şablonun tam hali

pleksinin bombesini verdikten sonra etrafına oto aksesuarcılarda satılan bu metaryalden geçip kenarlarını zımparalama derdinden kurtulmak düşüncesindeyim

yanlız pleksiyi keserken bir sorunla karşılaştım..kestiğim yerler dekopaj testeresinin fazla ısınmasından dolayı eriyerek tekrar birbirine yapıştı...bizde kesme işlemini bir su fısfısı aracılığıyla soğutarak yaptık..aşağıdaki gibi

şimdi sıra demirci ile iyi bir ortak çalışma yapıp bağlantı ayaklarını ortaya çıkarmaya kaldı..onlarıda tamamlayınca fotoğrafları buraya eklerim
    buda benim yavru ördeğim..şirinliğini sizde görün istedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:48 ----------

Alıntı Yasoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arkadaşlar,

Bayadır foruma yazamıyordum. Geçenlerde motorumu satmak istediğimi söylemiş, ilanımın linkini paylaşmıştım.

Bugün bir arkadaşa sattım otorumu arkadaşlar. Önceden de belirttiğim gibi tamamen ihtiyaç yüzünden sattım motorumu. Yoksa her şeyinden çok memnundum.

Buradan çok güzel muhabbetler ettiğimiz (Hakan, İlker...) arkadaşara, bana GV 250 yi almaya karar verme sürecinde yardımcı olup bu deneyimi yaşamamı sağlayan tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederim.

Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim..
    İyi tatiller..
    yasin hayırlısı olsun dostum..üzüldüm motorunu satmana neyapalım,hayırlısı diyelim..unutma bizi gir foruma sık sık,kopmayalım lütfen

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Pleksiglas çalışman güzel ama esas güzellik Ördek te!!!
    Çok güzel duruyor, adı yok mu?
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pleksiglas çalışman güzel ama esas güzellik Ördek te!!!
    Çok güzel duruyor, adı yok mu?
    canan dediğin gibi çok fena güzel bişey adınaysa,bikez çirkin dedik öyle kaldı bu güzel şeyin adı

şükür ben de gv me kavuştum bazı terüddürlerim vardı fakat binince çoğu geçtii bir cruiser olmasına rağmen gaza basılınca o fırlaması beni öldürdüü. ses zaten muhteşem aldığım kişi deldirmiş bi de egzozu.şu an bi depoyu doldurmadım tereddütüm o şiimdilikk. 5 lt felen yakarsa sanırım kötü. bazen de gaz kesme olayı oluyor neden anlıyamadım ama o çok rahatsız etmiyorr. yağ hava filtrelrini nereden bulabilirim bilgisi olan var mı? bu arada da motoru sahibinden.com da ist avcılar dan aldım bursaya getirdim. 2006 model 6400km de 4250 ye aldım. teşekkürlerr...

öncelikle herkese merhabalar.ben bu başlığı uzun süredir takip ediyorum ve motor konusunda acemiyim çok fazla bilgim ve deneyimim yok.ehliyetimi yakın bir tarihte alacağım inşallah.fiyat ve tarz olarak ikinci el bir gv 250 düşünüyorum.boyum 185cm ve 110 kiloyum.sizce bu motor bana uyar mı?
    bir de ben ankarada yaşıyorum ve nette ikinci el motorda pek fazla ankara ilanı göremiyorum.yardımcı olacak arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Hazer Hocam;
    Teknik bakımdan olmasada, komposizyon, yeni fikirler, bir de ördekle imza atman benim fotoğrafçılığı gölgede bıraktı, teknikte senin senin Sony S 730 kullanmandan yani objektiften kaynaklanıyor. Yani benim karizma yerlerde hocam... Gerçekten ön cam çalışman süper olmuş, çok başarılı bir çalışma.

Arkadaşlar 10 gün kadar yokum, izne ayrılacağım, bir çok şehir gezeceğim, inşallah burda tanıştığım arkadaşlarla gerçekte tanışma fırsatı bulurum. Saygılar...
    Şarköy'de Sigortacı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler