Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    canlarım canım arkadaşlarım,abilerim kardeşlerim

ben anavatana 1 hafta önce döndüm ama gelir gelmez hemen mesaiye çağırdıkları için yoğunluktan dolayı giremedim nete..bir de eşim hakkariden izin alıp geldi ve birlikte takıldık şimdi anca fırsat buldum..

öncelikle yasin nereye gidiyorsun yaa?motor dünyasına veda mı yoksa geçici olarak kapsama alanı dışına mı çıkacaksın?yasin abi seni tanıdığım için bende çok memnun oldum.aman kendine dikkat et..arkadaşlar hemen çıkıyorum ama akşam daha detaylı yazarım..herkese çok sevgiler yolluyorum.aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da hoşgeldiniz..öptüm herkesi..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Hoşgeldin İlker Hocam;
    Geldiğini tahmin ettim, rahatsız etmemek için fazla arayıp soramadık, yol yorgunusundur diye. Tekrar Hoşgeldin...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Hazer Hocam;
    Teknik bakımdan olmasada, komposizyon, yeni fikirler, bir de ördekle imza atman benim fotoğrafçılığı gölgede bıraktı, teknikte senin senin Sony S 730 kullanmandan yani objektiften kaynaklanıyor. Yani benim karizma yerlerde hocam... Gerçekten ön cam çalışman süper olmuş, çok başarılı bir çalışma.

Arkadaşlar 10 gün kadar yokum, izne ayrılacağım, bir çok şehir gezeceğim, inşallah burda tanıştığım arkadaşlarla gerçekte tanışma fırsatı bulurum. Saygılar...
    estağfurullah hocam benimki latifeydi senin resimlerinin güzelliğini hepimiz biliyoruz..şimdiden iyi tatiller

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canlarım canım arkadaşlarım,abilerim kardeşlerim

ben anavatana 1 hafta önce döndüm ama gelir gelmez hemen mesaiye çağırdıkları için yoğunluktan dolayı giremedim nete..bir de eşim hakkariden izin alıp geldi ve birlikte takıldık şimdi anca fırsat buldum..

öncelikle yasin nereye gidiyorsun yaa?motor dünyasına veda mı yoksa geçici olarak kapsama alanı dışına mı çıkacaksın?yasin abi seni tanıdığım için bende çok memnun oldum.aman kendine dikkat et..arkadaşlar hemen çıkıyorum ama akşam daha detaylı yazarım..herkese çok sevgiler yolluyorum.aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da hoşgeldiniz..öptüm herkesi..
    ilker hoşgeldin dostum anavatana

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Arkadaslar merhabalar bugun GV mi temizlerken yanlislikla zincir muhafaza plastigini kirdim su krom gorunumlu plastik uzun parca nereden hulabilirm yardim eder misiniz ?

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı wolverineGV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhabalar bugun GV mi temizlerken yanlislikla zincir muhafaza plastigini kirdim su krom gorunumlu plastik uzun parca nereden hulabilirm yardim eder misiniz ?
    Kuralkanda senin istediğin parça gözüküyor arka amortisör bölümüne bakarsan görebilirsin.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı iscanthere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sağol, tam olarak fikrim olgunlaştıkça sorularım netleştikçe soracağımdan emin olabilirsin

aslında şimdiye kadar sadece çok çok az cbf150 ile tanışmışlığım var o yüzden diğer tarzlara ve modellere sadece forum üzerinden takip ediyorum, ilk bakışta gt250r ın duruşu kalbimi çalsada, gv250 nin rahat ve daha özgür ruhu bi yandan aklımı çeliyo, ikisini de kullanmadığımdan, ve motosiklet olayına daha başlangıç aşamasında olduğumdan kestiremiyorum hangisi benim için daha uygundur, mesela gt250r kullanıyo olsam, o sürüş pozisyonunda 100-150 km sonunda haşatım çıkmış olarak hisseder miyim ? gv250 de böyle bişey olmayacağı ortada
    gv 250 nin diğerlerinden tek farkı çoook rahat ve yakışıklı olması herkesin ilgisini cekıyor. Yüzlerce kılometre gıdebılırsın. Şehir içinde de kullanımı cok zevklı sıkışık trafıkte geniş gidonları senı biraz engellesede cok harika bir motosiklet.

Gt serisinde ise durum genel olarak aynı R olanlar şasesi gereği ruzgara daha az direnç gösterdiği için biraz daha hızlı. Onun dışında 100-150 km gidebilecegin bir motosiklet değil en fazla 50-60 km

Comet 250 de ben gidon değiştirerek daha dik duruma getirdim cok cok rahat oldu altı yuksek boyum 1.80 olmasına rağmen bazan ayaklarım yere zor değiyor. trafıkde cok serı uzun yolda cok rahat. Gv gibi yayıla yayıla gıdemıyorsun ama rahat. Gv nin benım için yeri cok ayrı kesınlıkle unutamayacagım bir motordur En kötü yanı artcın uzun boyluysa pek rahat edemez.. Gt250 ise daha kullanışlı arka bagaj imkanı ve artcı konforu süper iki kişi uzun yolda cok zevklı bir gidişi var. Gördüğün herikisinden de vazgeçemiyorum ))

250 cc alacaksan hyosungdan vazgeçme derim ( ST&kanuni tercih etmezsen senın için daha iyi olur çünkü birçok parçasını çin malı motorlarınınkı ıle değiştirmişler en basitinden aynaları ve kumandaları ilk göze çarpanlar kablolar ve telleri düşünemiyorum bile )
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    İlker, hoş geldin dostum. Memeleket başka oluyor değil mi?
    Bu arada montajını yapacağın bir sürü aksesuar seni bekliyor! Biz de resimlerini

Ayhan Hocam, umarım bir aksilik olmaz da görüşürüz!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    İnşallah Canan Hocam....
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    2010 gv 250
    herkese selam. zenon far kullanan var mı ? plaka lambasına neon ampül farada zenon takmayı düşünüyorum harika olur aslında.

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkanda senin istediğin parça gözüküyor arka amortisör bölümüne bakarsan görebilirsin.
    kilitci cok tesekkur ederim ben o bolume hic bakmamaistim cok saol

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bu ne yaaaa bu nasıl bir hitab tarzı Hocamda hocam sallıyorsun hoca solluyorsun hoca tekkemi mektepmi burası.

Lütfen arkadaşlar Herneiş yapıyorsanız yapın etiketinizi götüreceğiniz yeri iyi seçin.

Motorcu givi200ellici hocalar grubu oluşturmanızın bir mantığı varmı ?

Birbirimize nickle-isimle hitab etmemizin yetmediğinimi düşünüyorsunuz ?

Hadi bakalım haftasonunu bu polemikle geçirelim
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    arkadaslar kuralkan.net hangi kargo sirketi ile calisiyor bilgisi olan var mi?

Motosikleti
    2010 gv 250
    harbitürk senin motoru merak ettim resmini gösterirmisin bize google görsellerde baktım ama bu değildir inş dedim :D :D :D

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne yaaaa bu nasıl bir hitab tarzı Hocamda hocam sallıyorsun hoca solluyorsun hoca tekkemi mektepmi burası.

Lütfen arkadaşlar Herneiş yapıyorsanız yapın etiketinizi götüreceğiniz yeri iyi seçin.

Motorcu givi200ellici hocalar grubu oluşturmanızın bir mantığı varmı ?

Birbirimize nickle-isimle hitab etmemizin yetmediğinimi düşünüyorsunuz ?

Hadi bakalım haftasonunu bu polemikle geçirelim
    üstat.... hocam derim öğreneceğim bişeyler vardır,dostum derim bildiğim paylaşacak şeylerim vardır,arkadaş derim beraber yol almaya gönlüm vardır,nick yazarım tanımaya vakit vardır,..polemiğe ne gerek var yaw

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:16 ----------

Alıntı caner_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam. zenon far kullanan var mı ? plaka lambasına neon ampül farada zenon takmayı düşünüyorum harika olur aslında.
    caner bende xenon var,hatta montaj resimlerinide sitede paylaşmıştım...taktığımdan beri görüş ve görünürlük açısından çok çok memnunum tavsiye ederim.hatta kerpe gezisinde yasin ile(yasoe)yan yana dururken farı açtığımda hakan bune,benim far kayboldu demesini hiç unutamam ..ama bu yeni çıkan ceza şekilleri beni tırstırdı..bir gün çat diye 62tl ceza yiyebilirim

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    wolverinegv arkadaşım..hyosource dan da sipariş verebilirsin..

arkadaşlar hyosource sitesinden verdiğim siparişler 10 gün içinde geldi ve eksiksiz teslim etmişler ben geldiğimde evdeydi..2 tane hava filtresi,sele kılıfları,artçı için peg vs. gibi aksesuarlar aldım..gönderim hızı hiç fena değil.zira aynı zamanlar da sipariş verdiğim ebay'den aldığım ürünler hala elime geçmedi nerdeyse bir ay oluyor..

canan abi dediğin gibi aksesurlar evi doldurdu nerdeyse,hepsi beni bekliyor ama şuna izin bile kullanamadım çok yoğun bir ortamın içinde buluverdim kendimi..ama hepsini fotoğraflayıp paylaşacağım sizlerle..bu arada feyizoglundan sipariş verip aldığım yan çantalar hakan ve yasin de olanlardan değil..sanırım yanlış modeli gönderdiler..bana gelen yine kilitli ve aynı hacimde ama püskülleri var..bende yeni geldiğim için aradan bir sürü zaman geçtiği için geri göndermeyeceğim.sadece püskülleri kesip takacağım..şuan için aksesuar olarak bir tek koruma demiri kaldı..onu da orhan kardeşimle halledeceğiz..

ayhan abi resimlerin çok hoş..ben beğendim ve inan bende yalnız başıma dolaşıp senin gibi doğayla başbaşa kalmaktan keyif alıyorum..artık sezon açıldı bende başlayacağım hayırlısıyla..

hakancım yavrucuk mükemmel bişi yaa.bana da aldıracaksın böle giderse..keşke hiç büyümeyip öle kalsalar

yasin kardeşimde bir yan çanta resimleri koymadan motoru da satıp forumdan uzaklaştı yaw,acayip üzüldüm gerçekten..abi gitme motor hayatına son verme dicem ama dinlermisin?

artık bundan sonra aranızdayım tekrar tekrar inşallah..önümüzdeki bir ay içinde motoru antalyadan izmire getireceğim yine ama bu sefer tüm aksesuarları takılmış olarak çıkacağım yola..tekrar uzun ve keyifli bir yolculuk olacak inşallah..resimler yine sizlerle olacak tabiki..

şimdilik bu kadar,tekrar hoşbuldum görüşmek üzere..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı wolverineGV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kilitci cok tesekkur ederim ben o bolume hic bakmamaistim cok saol
    Rica ederim.

Motosikleti
    ybr125
    http://www.sahibinden.com/var_mi_boy...XQQdisplayitem
    arkadaşlar bu konuda ne dersiniz.doğrumudur fıyatlr.normalde 8350 falan sanırım.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Ya amma aksesuar taktınız siz..Fazla oluyorsunuz

Bu arada egzosa işlem uygulayan arkadaşlar-hocalar;sizin yaptığınız işlem bu vidyodaki mi?
    http://www.youtube.com/watch?v=2j6db...&feature=email
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolverinegv arkadaşım..hyosource dan da sipariş verebilirsin..

arkadaşlar hyosource sitesinden verdiğim siparişler 10 gün içinde geldi ve eksiksiz teslim etmişler ben geldiğimde evdeydi..2 tane hava filtresi,sele kılıfları,artçı için peg vs. gibi aksesuarlar aldım..gönderim hızı hiç fena değil.zira aynı zamanlar da sipariş verdiğim ebay'den aldığım ürünler hala elime geçmedi nerdeyse bir ay oluyor..

canan abi dediğin gibi aksesurlar evi doldurdu nerdeyse,hepsi beni bekliyor ama şuna izin bile kullanamadım çok yoğun bir ortamın içinde buluverdim kendimi..ama hepsini fotoğraflayıp paylaşacağım sizlerle..bu arada feyizoglundan sipariş verip aldığım yan çantalar hakan ve yasin de olanlardan değil..sanırım yanlış modeli gönderdiler..bana gelen yine kilitli ve aynı hacimde ama püskülleri var..bende yeni geldiğim için aradan bir sürü zaman geçtiği için geri göndermeyeceğim.sadece püskülleri kesip takacağım..şuan için aksesuar olarak bir tek koruma demiri kaldı..onu da orhan kardeşimle halledeceğiz..

ayhan abi resimlerin çok hoş..ben beğendim ve inan bende yalnız başıma dolaşıp senin gibi doğayla başbaşa kalmaktan keyif alıyorum..artık sezon açıldı bende başlayacağım hayırlısıyla..

hakancım yavrucuk mükemmel bişi yaa.bana da aldıracaksın böle giderse..keşke hiç büyümeyip öle kalsalar

yasin kardeşimde bir yan çanta resimleri koymadan motoru da satıp forumdan uzaklaştı yaw,acayip üzüldüm gerçekten..abi gitme motor hayatına son verme dicem ama dinlermisin?

artık bundan sonra aranızdayım tekrar tekrar inşallah..önümüzdeki bir ay içinde motoru antalyadan izmire getireceğim yine ama bu sefer tüm aksesuarları takılmış olarak çıkacağım yola..tekrar uzun ve keyifli bir yolculuk olacak inşallah..resimler yine sizlerle olacak tabiki..

şimdilik bu kadar,tekrar hoşbuldum görüşmek üzere..
    yörük, abi benim de çantalar eskidi, iyice yırtıldılar, bir ara çantaları değiştireceğim, fotoğraflarını yayınlarsan görmek isterim çantaları da

Motosikleti
    suzuki an125
    hadi bakalım ilker bekliyoruz yeni aksesuarlı fotoğrafları artık şimdiden kolay gelsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler