Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    selam arkadaşlar
    herkeze geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim. hepinizi ALLAH kazadan beladan korusun. Benim durumum iyi sağ omuzda kırık var ve dirsekte de çatlak var. çok şükür bu şekilde atlattık. Şimdi bu güzel havalarda gezemiyorum. çevremdeki herkez sat motoru diyor. Satıcam o doğru ama artık büyütmek için
    Kaza şöyle oldu böyle oldu demicem suç tamamen bende. Bir an yani saniye bile değil dikkatimi başka birşeye verdim ve bummm. Hatayı affetmiyor arkadaşlar. Bu topiğin eskilerinden biri olarak motor kullanırken dikkatinizi hiç bir şeyin bozmasına müsade etmeyin arkaaşlar. siz biliyorsunuzdurda ben genede söyleyeyim dedim

Bu arada orhan hayırlı olsun çok güzel be tay gibi maaşallah. kazasız belasız binmek nasip olsun.

yakında motorum satılır satılmaz ve ben düzelince 600cc ile yeniden aranızdayım.

Ha bu arada motorun durumunu merak edenler varsa ...
    Taş gibi taş ne motor yapmışlar. Öndeki arabanın tamponu kırıldı bunda bişi yok.
    Benden daha iyi durumda ....
    enjoy your ride and enjoy forever

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Geçmiş olsun dostum, büyük geçmiş olsun!
    Umarım en kısa zamanda toparlarsın!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    kardeşim verilmiş sadakan varmış..tekrar geçmiş olsun..allah tez zamanda sağlığına kavuşmak nasip eder inşallah..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Tarkan Hocam;
    Çok büyük geçmişler olsun, İnşallah tez zamanda eski sağlık ve sıhhatine kavuşursun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 ----------

Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dostum, büyük geçmiş olsun!
    Umarım en kısa zamanda toparlarsın!
    Merhaba Hocam;
    Özeline bir mesaj gönderdim. Bakabilir misin....
    Şarköy'de Sigortacı...

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar
    herkeze geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim. hepinizi ALLAH kazadan beladan korusun. Benim durumum iyi sağ omuzda kırık var ve dirsekte de çatlak var. çok şükür bu şekilde atlattık. Şimdi bu güzel havalarda gezemiyorum. çevremdeki herkez sat motoru diyor. Satıcam o doğru ama artık büyütmek için
    Kaza şöyle oldu böyle oldu demicem suç tamamen bende. Bir an yani saniye bile değil dikkatimi başka birşeye verdim ve bummm. Hatayı affetmiyor arkadaşlar. Bu topiğin eskilerinden biri olarak motor kullanırken dikkatinizi hiç bir şeyin bozmasına müsade etmeyin arkaaşlar. siz biliyorsunuzdurda ben genede söyleyeyim dedim

Bu arada orhan hayırlı olsun çok güzel be tay gibi maaşallah. kazasız belasız binmek nasip olsun.

yakında motorum satılır satılmaz ve ben düzelince 600cc ile yeniden aranızdayım.

Taş gibi taş ne motor yapmışlar. Öndeki arabanın tamponu kırıldı bunda bişi yok.

Tarkan kardeşim çok çok geçmiş olsun
    Ride hard or stay at home

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    selam arkadaşlar

çok geçmiş olsun.... ilk ve son olur inş....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Tarkan Hocam;
    Çok büyük geçmişler olsun, İnşallah tez zamanda eski sağlık ve sıhhatine kavuşursun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:11 ----------

Merhaba Hocam;
    Özeline bir mesaj gönderdim. Bakabilir misin....
    Yeni gördüm üstat mesajını, kusura bakma
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Emrahcım sağolasın, zorluklarını bildiğim için kendimi acemi gibi hissederek kullanıyorum. Yani daha limitlerini denemedim bile.

Tarkan kardeşim verilmiş sadakan varmış, buna da şükür İnşallah tez zamanda kırıkların geçer senide 600-650 cc.de aramızda görürüz. Bak çabuk iyileşmeye çalış yaz geldi artık buluşmalar-toplaşmalar başlar kardeş
    ..::.. GO ..::..

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    selam arkadaşlar

Gel kardeşim bekliyoruz seni
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Hyosung GV250
    selam arkadaşlar

çok büyük geçmiş olsun ya. verilmiş sadakan varmış. umarım daha büyüklerini yaşamazsın.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Tarkan arkadaşım büyük geçmiş olsun, herkesin dediği gibi verilmiş sadakan varmış, bi yerlerde birilerine bayaa bi iyiliğin dokunmuş demekki, inşallah son kazan olur bu. Ayrıca diğer arkadaşlara da bol dikkatli hiç kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    teşekkürler dostlar
    işte MT dostluğu ve dayanışması bu.Aslında MT bahane dostluklar şahane. Sayenizde çabuk iyileşeceğim
    Hepiniz sağlıcakla kalın ;)

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Büyük geçmiş olsun

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Tüm Dostlar;
    Bu siteyi sırf GV250 hakkında bilgi öğrenebilmek, biraz daha iyi tanıyabilmek için üye olmuştum. nightshift (Tarkan) arkadaşımızın dediği gibi MT bahane, dostlular şahane. Bir ihtiyacım oluyor, her yerde bir dostun olması ne güzel, bir çok arkadaşım bir çok konuda çok ama çok büyük yakınlık gösterdiler, isimleri ve yatpıklarını söylemek istemiyorum, ama hepinizden çok büyük yardımlar gördüm. Kısmet olursa emekli olup, sizlere yakın olmak istiyorum. Ortak noktamız GV250 olsada, aslında sizler gibi dostları ilk buluşturma anahtarı, motosiklet değiştirsem bile, bu sitedeki sıcaklığı ve dostluğu asla bırakamam. Hepinize teşekkür ederim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:05 ----------

Merhaba Arkadaşlar;
    Daha önceden söylemiştim, havalar düzelince taktığım koruma demirinin fotoğraflarını yükleyeceğim diye. Bana göre güzel durdu. Çok teşekkürler Orhan Hocam...

Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    güzel olmuş dostum taktırmakla da çok iyi etmişsin. benim makinada yok koruma demiri yok ama bu da motora ayrı bir hava veriyor...
    güle güle kullan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:46 ----------

bu arada burnumda tütüyor ya valla acayip binmek istiyorum. Dün dayım burdaydı o gezdi biraz bende arkasından baktım sadece

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    güzel olmuş dostum taktırmakla da çok iyi etmişsin. benim makinada yok koruma demiri yok ama bu da motora ayrı bir hava veriyor...
    güle güle kullan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:46 ----------

bu arada burnumda tütüyor ya valla acayip binmek istiyorum. Dün dayım burdaydı o gezdi biraz bende arkasından baktım sadece
    Çok teşekkür ederim, Tarkan Hocam; ben daha ziyade emniyet için düşünmüştüm. Ama motora ayrı bir cüsse verdiği de kesin..
    Şarköy'de Sigortacı...

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Tarkan hocam tekrar tekrar geçmiş olsun umarım biran önce iyileşir sen de sürersin motorunu.

coskun hocam hakkaten güzel durmuş Ankara'ya gidince ben de bakıştıracağım gerekli birşey gerçekten.

bu arada hafta sonu demirciye uğrayacağım orta sehpa isteyen arkadaşlar bana söylesin yaptırıp göndereyim fakat yalnızca arka teker havada kalıyor ön tekerin kalkması için birinin arkadan bastırması gerekiyor. Bir de iki kişi olmadan orta sehpaya bu motoru alabilen varsa şimdiden ona aslanmışsın koçmuşsun da diyeyim.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Acoskun, ben o demirleri taktırmak iççin taa çağlayana kadar gitmiştim,usta oorada yarım saatte takmıştı, görüntüyü değiştirmesinin yanında -inşaallah ihiyaç olmaz- motoru yatırma anında hem motoru hemde ayağı kırılma ve ezilmelere karşı maksimum koruma sağlıyor ,seyhan 150 ile bir iki durduğum yerde düşmüştümde tecrübe edindim .bence motorlara kullanıcı tercihine bırakmadan orijinal olarak takılmladır diye düşünüyorum...
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    suzuki an125
    coskun güle güle kullan.motosikleti şık gösteren ve şart olan bişey bence koruma demiri..inşallah koruma demirine iş düşmez sadece şıklık katar motosikletine

bende bugün sirkeciye gittim,çin motosikletler için orta sehpa 20 liraydı aldım..sadece demirini aldım yayını almadım,amacım zincir temizlerken takıp iş bitince çıkarmak...demircide küçük bir parça demir kaynatarak gv'ye uydurduk...yayını falanda alsaymışım sabitte kalabilirmiş üstünde...hiç tahmin etmediğim kadar uydu motora ...eğereti duracağını sanıyordum ama orjinalden bi fark yok neredeyse...olmazssa kuralkandan yaylarını ve bağlantı somununu alıp sabitte yapılabilir...seviyorum sirkeciyi ngk bujileri tanesi 10 tl'den aldım..2 lt'de yağ aldım..bi bakıma sokup hepsini değiştirip karbüratörde temizlettimmi yaza selam olsun diyecez artık

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acoskun, ben o demirleri taktırmak iççin taa çağlayana kadar gitmiştim,usta oorada yarım saatte takmıştı, görüntüyü değiştirmesinin yanında -inşaallah ihiyaç olmaz- motoru yatırma anında hem motoru hemde ayağı kırılma ve ezilmelere karşı maksimum koruma sağlıyor ,seyhan 150 ile bir iki durduğum yerde düşmüştümde tecrübe edindim .bence motorlara kullanıcı tercihine bırakmadan orijinal olarak takılmladır diye düşünüyorum...
    Hocam;
    İnşallah gerek kalmaz, sadece görüntüyü hoş değiştirmekle kalır. Ama faydasının da olduğu kesin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:36 ----------

Arkadaşlar,
    Hepsiburdadan sis farlarım da hazırdı, bir demirci ustası buldum ( Burda başka usta bulmak çok zor, hele motosiklet ustası ancak hayal). Kısmet olursa onu da koruma demirlerinin arasına yani iki demirin arasına birer tane taktıracağım. Önce koruma demirinin üstüne taktırayım demiştim. Direksiyon dönmesinde sinyal lambalarına takılır diye düşünüyorum. Koruma demirinin arasına taktırıp çektiğim fotoğrafları göndereceğim. Bir de role takılması gerekir dediler. Gerçekten gerek var mı bilmiyorum....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:39 ----------

Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coskun güle güle kullan.motosikleti şık gösteren ve şart olan bişey bence koruma demiri..inşallah koruma demirine iş düşmez sadece şıklık katar motosikletine

bende bugün sirkeciye gittim,çin motosikletler için orta sehpa 20 liraydı aldım..sadece demirini aldım yayını almadım,amacım zincir temizlerken takıp iş bitince çıkarmak...demircide küçük bir parça demir kaynatarak gv'ye uydurduk...yayını falanda alsaymışım sabitte kalabilirmiş üstünde...hiç tahmin etmediğim kadar uydu motora ...eğereti duracağını sanıyordum ama orjinalden bi fark yok neredeyse...olmazssa kuralkandan yaylarını ve bağlantı somununu alıp sabitte yapılabilir...seviyorum sirkeciyi ngk bujileri tanesi 10 tl'den aldım..2 lt'de yağ aldım..bi bakıma sokup hepsini değiştirip karbüratörde temizlettimmi yaza selam olsun diyecez artık

Hocam;
    Duana Amin diyorum. Ama motosiklet sürücüsü olarak her zaman aldığımız bir risk var. Eğer İstanbul'a gelirsem, bende uğrayım. Yedek parça ihtiyacım olduğunda bulacağım yeri öğrenmiş olayım. Sanırım aksesuarda bulabilirim. Ama aldığım aksesuarlar bilmiyorum uyarmı, Hazer hocam, orda geniş ayaklık var mı? Varsa fiyatını biliyor musunuz? Teşekkürler...
    Şarköy'de Sigortacı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler