Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Cok tesekkurler arkadaslar.

Devrim nasil kaza yapmis Tarkan? Kendisiyle bir kere gorusebilmistim ama bolca paylasimimiz olmustu topicte. Cok gecmis olsun Tarkan kardesimize, Acil sifalar diliyorum.
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Tarkan arkadisimiza cok gecmis olsun. Acil sifalar diliyorum Umariz cabucak iyilesir.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Geçmiş olsun allah kimseye kaza göstermesin.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    tarkan arkadaşımıza geçmiş olsun,acil şifalar diliyorum..arkadaşlar korumalarımıza muhakkak gereken önem verelim.allah tüm arkadaşları kazadan beladan korusun...
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Tarkan arkadaşımıza Allah'tan şifalar diliyorum. İnşallah tez iyileşirde aramıza tekrar döner...
    Şarköy'de Sigortacı...

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Tarkan arkadaşım geçmiş olsun umarım biran önce hem sen hem de motorun iyileşir.

Bugün benim için de belalı bir gündü iki sağlam tehlike atlattım. İlkinde ikinci vitese atıp hızlanırken motorun arkası birden kaymaya başladı hemen gaz kesip toparladım. Heralde yerde bişey vardı ama anlamadım. İkincisinde ise küfür etmeden anamıyacağım bi yaratık arabasıyla sıkıştırdı beni. Herif yanımdan geçerken aynasını koluma çarptı. Montun korumaları olmasa kesin yapışırdım yere. Vaktim olsaydı hemen arardım polisi ama hiç uğraşacak vaktim yoktu.

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Tarkan kardeşime büyük geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda toparlar ve onu forumda tekrar görürüz.
    Orhan, hayırlı olsun yeni motorun. Çok da yakışıklı duruyor maşallah, sen de fena değilsin üzerinde Allah kazasız belasız km'ler nasip etsin.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

fatihdikec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAVASAKİ ZZR 1400 ABS

he he

geveleyip durmayın yahu elektrik sorunu yasamaya baslamadınız mı siz bunların alayı konjektöründen sorunlu ya ) .

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Sanırım yanlış başlıktasın arkadaşım.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

Motosikleti
    -
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarkan kardeşime büyük geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda toparlar ve onu forumda tekrar görürüz.
    Orhan, hayırlı olsun yeni motorun. Çok da yakışıklı duruyor maşallah, sen de fena değilsin üzerinde Allah kazasız belasız km'ler nasip etsin.
    Canan teşekkür ederim sağolasın Darısı seninde başına inşallah daha iyileri

Bu arada Semir'in forum üyeliği işini hallet de girsin artık topice yahu

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı fatihdikec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geveleyip durmayın yahu elektrik sorunu yasamaya baslamadınız mı siz bunların alayı konjektöründen sorunlu ya ) .
    Yok o mondiallerde oluyor genelde.Bizde öyle bişey yok.

Orko geç kaldım;güle güle kullan.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok o mondiallerde oluyor genelde.Bizde öyle bişey yok.

Motosikleti
    -
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın çok teşekkürler

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı fatihdikec adlı üyeden alıntı Mesajı göster

"Gevelemeyin" diyen birisine hoşgeldin diyemeyeceğim.Çok merak ediyorsan gevelemeden cevap verecek birileri vardır eminim

Orkun abi maşallah makinen çok temiz duruyor.Tarz ve cc değiştirmenin zorluklarını malum biliyorsunuzdur.aman dikkat...İyi sürüşleri diliyorum...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster

"Gevelemeyin" diyen birisine hoşgeldin diyemeyeceğim.Çok merak ediyorsan gevelemeden cevap verecek birileri vardır eminim

Orkun abi maşallah makinen çok temiz duruyor.Tarz ve cc değiştirmenin zorluklarını malum biliyorsunuzdur.aman dikkat...İyi sürüşleri diliyorum...
    evet yaaa...arkadaş nasıl bir üslupla gelmiş de zırvalamış anlamadım..kedi ulaşamadığı ete pis dermiş misali...

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yaaa...arkadaş nasıl bir üslupla gelmiş de zırvalamış anlamadım..kedi ulaşamadığı ete pis dermiş misali...
    İlker abicim,görüşemedik sizle geldiniz mi Türkiye 'ye geçen sene İzmire geldiğimde sizin telaşınız vardı görüşememiştik.Bu sefer geldiğimde İzmirin güzel bir köşesinde kahveyi (motorizeyken bira olmuyor haliyle) çok görmezsiniz umarım =))))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:57 ----------

[/COLOR]GV250 & GV650 kardeşliği tam gaz devam ediyor.

2007 yılında Kütahyaya ilk hyosungu ben getirmiştim.Şimdi hyo sayımız 7 yi buluyor.Kütahya hyo temsilcisi gibi hissediyorum kendimi...Sonuçta bu aletler kendini ispatlamayı başardı.40.000-50.000 kmlere ulaşmış Hyosunglar gördüm 5 yıl önce söylenen bütün ön yargıları ortadan kaldırdı.Nerede yaşadığımız hiç önemli değil yollarda görüşmek ümidiyle...Yolumuz hep açık olsun =))

[COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Galiba Çorum'a ilk gv250'yi de ben getirdim. En azından geçen hafta konuştuğum bir tamirci öyle dedi.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker abicim,görüşemedik sizle geldiniz mi Türkiye 'ye geçen sene İzmire geldiğimde sizin telaşınız vardı görüşememiştik.Bu sefer geldiğimde İzmirin güzel bir köşesinde kahveyi (motorizeyken bira olmuyor haliyle) çok görmezsiniz umarım =))))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:57 ----------

[/COLOR]GV250 & GV650 kardeşliği tam gaz devam ediyor.

2007 yılında Kütahyaya ilk hyosungu ben getirmiştim.Şimdi hyo sayımız 7 yi buluyor.Kütahya hyo temsilcisi gibi hissediyorum kendimi...Sonuçta bu aletler kendini ispatlamayı başardı.40.000-50.000 kmlere ulaşmış Hyosunglar gördüm 5 yıl önce söylenen bütün ön yargıları ortadan kaldırdı.Nerede yaşadığımız hiç önemli değil yollarda görüşmek ümidiyle...Yolumuz hep açık olsun =))

kardeşim benim hala afganistandayım ama kısmetse 14 nisanda döneceğiz hayırlısıyla.ne demek kahvenin lafımı olur.sadece izmirde değil heryerde her karşılaştığımızda senin karnını doyurup sırtını rahat ettirmeden göndermem bir yere,o konuda şüphen olmasın..bu arada sen bu başlığında temsilcisi sayılırsın..başta ben olmak üzere çoğu arkadaşımız senden etkilenerek aldılar motorlarını..ben rüyalarımda senin gezi fotoğraflarını görerek aldım motorumu..görüşmek dileğiyle kardeşim..

Motosikleti
    suzuki an125
    herkeze selam..kaç gündür yazamadım hiç foruma,hafta sonu iş yoğunluğu falan...bugün küçükyalı hamdi ustaya gittim yüksek sissy bar için elinde kalmamış haftaya kaldı benim yüksek sissy bar..orada bi gv650 vardı mavi kiminse..ilk kez bire bir gördüm gv650

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Ben ilk geçen sene fuarda görmüştüm gv 650'yi çok şahane bir duruşu var ve çok kuvvetli bir makine olduğunu söylüyorlar hem tork hem serilik açısından.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler