Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Birader ben yamaha Servisindeyim 5 senedir çalışıyom
    2 gün önce Salcano geldi Yemin ederim motorda manyak kalite var Ybr ile aynı mal Alt motorda Tekce Salcano Yazıyo....
    rcpssmn ve adem80 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bende aldım 2011 model 13000 kmde İstanbuldan Kütahyaya 524 km sorunsuz geldim http://www.motosiklet.net/forum/etki...li-524-km.html üstüne 2-3 gün sonra iki kişi tam 274 km bir gezi daha yaptı http://www.motosiklet.net/forum/etki...si-274-km.html dahası inşallah Allah nasip ederse temmuz ayı başında Fat280 arkadaşımız ile beraber Karadeniz gezisi yapmayı düşünüyoruz YBR ye parası yetmeyip alacak olan varsa kesinlikle tavsiye ederim YBR nin Dacia sıdır kendileri
    adem80 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    salcano
    Kardes bu motoru yaklasik 6-7 aydan beri biniyorum motords bir gram titreme yok konfor on numara fiyat okarak gayet güzel yamaha ybr ye gelirsek eskikeri olsa lafim yok ama yeni cikanlari benim komsudada var onuda kendimkinide sürüyom sana kendi motorumdur diye demiyom raharlik acsindan gidis acisin salcano onnumara motor salcanonun parcalarina bakarsan hepsi janse bi de yamaha sadece marka yamaha motorun üzerinde madein caina yaziyo adamlar bile yeni cikan motorlarini cinde ürettiklerini inkar etmiyorlar yani demek istedigim salcano wolf s 125 lik onnumara alanlara hayirli olsun hic pisman olmucaksiniz

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı seyhmustunca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes bu motoru yaklasik 6-7 aydan beri biniyorum motords bir gram titreme yok konfor on numara fiyat okarak gayet güzel yamaha ybr ye gelirsek eskikeri olsa lafim yok ama yeni cikanlari benim komsudada var onuda kendimkinide sürüyom sana kendi motorumdur diye demiyom raharlik acsindan gidis acisin salcano onnumara motor salcanonun parcalarina bakarsan hepsi janse bi de yamaha sadece marka yamaha motorun üzerinde madein caina yaziyo adamlar bile yeni cikan motorlarini cinde ürettiklerini inkar etmiyorlar yani demek istedigim salcano wolf s 125 lik onnumara alanlara hayirli olsun hic pisman olmucaksiniz
    çok konuşuldu bu
    bir kez daha söyleyeyim ben bunu
    YBR JİANSHE DİYE ÇİN DE BİR FİRMAYA YAPTIRIYOR motosikletini
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Yamaha_YBR_125
    salcano wolf s
    kanuni bora gbi benim bildiğim (eminim başka motor blogu ve modelleri de dahildir)
    burdan modellere bak göreceksin tüm parcalar aynı
    sadece ithal edip isim yerine salcano ve kanuni yazmışlar..
    http://www.jianshetrade.com/newproduct/sy.asp
    adem80 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Merhabalar, selamlar herkese.
    motosiklete yeni başlayacağım. ybr 125e bakıyordum ama buradaki ve diğer bazı sitelerdeki yorumları okuyunca salcano wolf s mantıklı geldi. salcanonun sitesinde fiyatı yok, sıfırının fiyatı ne kadardır acaba?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    2600 tl civarı. İyi motordur.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen kararını vermişsin. ama şunu unutma ybr alırsan 3-4 sene binip 1000 lira aşağısına satarsın. 1000 lira ya 3 sene motora bindim dersin rahatı yanına kar kalır. kafan ağrımaz yolda kaldım demezsin.
    bu motoru alırsan 2 sene sonra satmaya çalışsan 1000 liranın üzerine satamazsın.
    breton 125 yazmışsın motosikletine breton bu motodan geri kalmaz.

12 ay taksitli adam gibi bir moto al beğendiğin . ille bunu alacağım diyorsan hayırlı olsun güle güle kullan
    Demek 2 sene sonra bin liraya satamaz? Ben 2 bin liraya aldım fatihin motoru.nooldu?. On kere düşünüp 1 kere yazın lütfen.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    salcano pek bılındık bı motor degıl.benımde bu motru aldıgım donemde mondıal vultureyı sıparıs etmısken hatta almaya gıderken arkadasımın bırı hıc dusunme gıt al dedıgı salcanoyu aldım.sorunsuz motor ısteyen uygun olsun dıyen bu motoru almalı.yakıt yonunden yedekparca yonunden kullanım hoslugu yonunden.tabıkı bu motoru kullanan bılır.bılmeyende osmanıyelı nıklı arkadas gıbı yorum yapar.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sağol arkadaşım. Ybr bayinde çalışan arkadaş diyo en yukarda zaten. Alır binerim salcanoya. Parça lazım olursa bi deyimle bakkalda bile satılıyo ybr parçası.

Motosikleti
    cbf 150
    hayırlı olsun bu araada fatıhın motorunu almıssın.ınan memnun kalacaksın.zaten motordan anlayan bırı oldugun ıcın o motoru sanslı goruyorum en azından dılınden anlayan bırıne satıldıgı ıcın.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    evet. Teşekür ederim. Zaten 1 tane daha titanım var. Bitanede salcanom olsun. bu motorun beni üzeceğini zandetmiyorum. Bir hafta içinde alacam inşallah.

Motosikleti
    cbf 150
    kullanınca bana hak vereceksın

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kullanmadan verdim bile teşekürler.

Motosikleti
    cbf 150
    bu yaz bodruma gelınce ugrarım artık

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    uğra muhakkak beklerim.salcanolarla gezeriz. Misafirim olursun.

Motosikleti
    cbf 150
    bu yaz geldım oralara bızım burdan tam 680 km yol.ama super vakıt gecırdım.pazargunu 16 da ısten cıktım ptesı ızın gunumdu salıda 24-08 e gelecektım dusunsene yaz ortasında senelık ızın gıbı.bende degerlendırdım bu fırsatı kacırmadım.yanlız 2 saat lık otopark ucretı 8 tl aldılar.fena bı durum oldu.bırde bı mekanda 2 adet mıller ıctım 25 ten 50tl odedım.seneye hanımla gelecem o taraflara.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben içmem ama genede gel. Hanımıda getir. Benim hanımla vakit geçirirler. Yanlız ben yazın yıllık izin alamam. Patronlar burda oluyor.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yaz geldım oralara bızım burdan tam 680 km yol.ama super vakıt gecırdım.pazargunu 16 da ısten cıktım ptesı ızın gunumdu salıda 24-08 e gelecektım dusunsene yaz ortasında senelık ızın gıbı.bende degerlendırdım bu fırsatı kacırmadım.yanlız 2 saat lık otopark ucretı 8 tl aldılar.fena bı durum oldu.bırde bı mekanda 2 adet mıller ıctım 25 ten 50tl odedım.seneye hanımla gelecem o taraflara.
    mutlu bende bodruma gittim oralar gerçekten pahalı ben hiç bi cafe de içki içmedim fiyatları bildiğim için canım ne istiyorsa marketten onu aldım mesala küçük votka 21tl her akşam içsen maddi yönden dokunmaz ama cafe de 2 miller içsen vay haline ona para dayanmaz
    adem e uğra güzel ağırlar ama çay ısmarlar bide sıcak süt
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    cbf 150
    mıller ıctım demem ortama uyma adınaydı ıckı muptelası gıbı anlasıldım arkadaslar.alkol almam gercı alanada manı olmam.mumkun mertebe zarurı haller dısında ıcen bırı degılım ıcsemde encok 2adet mıller hepsı bu.adem ın samımıyetıne guvenıyorum zaten .cay hastalıgı var bak bır oturusta 18 bardak cay ıcmıslıgım var tecrubeyle sabıttır.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    pardon o zaman.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler