Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Innova 125
    SYM 125 sanırım daha iyi olurdu onunda 0 modeli 3.300 ybr den aşağaı fiyatta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı yoruk86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SYM 125 sanırım daha iyi olurdu onunda 0 modeli 3.300 ybr den aşağaı fiyatta
    sym 125 de kaliteli bir motor ama tipi çok kötü ayriyeten arkaya sandıl bağlayacak yeri bile yok sayılır
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Perşembe bu marka fuarda olacak mı bakacağım... sağlam marka olduğunu düşünüyorum, yamaha ile ortak yapım...

Yamaha Jianshe Motor Shanghai Marketing Co.,Ltd. >> bu 2004 yılında kurulan şirket

Ortaklık yapıları:
    Yamaha Motor Co., Ltd. 30%
    Chongqing Jianshe-Yamaha Motor Co., Ltd. 55%
    Jianshe Industries (Group) Co., Ltd. 15%

Şirket sermayeleri: 4 milyon dolar

Lütfen peşin hükümlü olmayın, YBR diye zıplayanlar için söylüyorum... Önemli olan fiyat/performanstır... Adı yamaha olmuş şu bu olmuş önemli değil, ben yazısına para vermek istemiyorum...

SVG...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın dediği doğru vida taraflarında adilik yapmışlar ama üretim yerleri aynı çinde jianshe motor fabrikasında üretiliyorlar yamahada orada üretiliyor 2008 den sonrasıları ama mantıklı düşünün 3900 yamahaya vereceğine 2500 lira salcanoya vermek daha mantıklı değil mi?
    Olay 2000-5000 olayıysa. 4.300 2010 ybr alıcana ,Kubanın Ybr kopyası motoru var e onu al.. Salcano? Bisiklet markası değilmiydi Hayırlı sabahlar hemşerim

Motosikleti
    bisiklet markası olabilir ama kardeş getirdiği motora bakalım biz ben memnunum ve hala kullanıyorum tavsiye edrim

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bisiklet markası olabilir ama kardeş getirdiği motora bakalım biz ben memnunum ve hala kullanıyorum tavsiye edrim
    kaç bin kmdir kullaniyorsunuz..ne tür sorunlarla karşılaştırdınız..stop etme sorunu bu motordada görülmektemidir..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç bin kmdir kullaniyorsunuz..ne tür sorunlarla karşılaştırdınız..stop etme sorunu bu motordada görülmektemidir..
    4000 KM oldu ben fazla kullanmıyorum sadece işe gidip geliyorum arada genelde hafta sonu kullanıyorum motorda bu zamana kadar bir sorun çıkarmadı çalışmasına gelince ilk aldığım sıralar yeniyken sabahları cikleyle çalışıyordu hava ayarıyla oynadım kendim şimdi sabahları tek marşla çalışıyor ve stop etme durumu yok şuan temiz bakar ve kullanırsan iyi bir motor

Motosikleti

Motosikleti
    buda benim makine

jackonbir bunu beğendi.

ybr yı bılırsın vıızzzzzzzzzz dıye calısır rolantıde veya gaza basınca buda aynı olemı calısıyo bıde tıtresım varmı max suratı nedır selamlar

Motosikleti
    Alıntı holow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr yı bılırsın vıızzzzzzzzzz dıye calısır rolantıde veya gaza basınca buda aynı olemı calısıyo bıde tıtresım varmı max suratı nedır selamlar
    abi vızı bilmem ama sesi çalışması hemen hemen yakın sesini dinle anlarsın titreşimde yok aynı ybr gibi ben memnunum daha tam açamadım 4000km de enson düzde 110 vurdurdum iniş olursa 115 oda daha yeni ilk sıralar 100 ü geçmiyordu

Wolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    kardeş motoru şuan sürüyorum motorda titreşim flan yok motorun çalışması gidşi ybr ile aynı yakıtta 75-80 kuruş yakıyor ben memnunum fiyata gelince bizim buradada 2600 plaka hariç hemde peşin demişlerdi ben 2650 hem taksitle hemde plaka dahil aldım
    7-8 kuruş mu ? 75-80 kuruş km de fazla değil mi ?

Motosikleti
    Alıntı Wolker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7-8 kuruş mu ? 75-80 kuruş km de fazla değil mi ?
    7-8 kuruş kardeş yanlış yazmışım ama şimdi değişti benzin durumlarından şehir içi 9-10 kuruş yakıyor

selamın aleyküm arkadaşlar adım arda şimdi ben bitane salcano wolf 125 aldım yani sizin konustugunuz motor ybr 125 kıyasladıgınız motorumu 11 agustosda aldım yaklasık ayı geçti işde hemen hemen ama kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmem su şeylerden etmiyorum birincisi karbıratör problemi şıkışdıgı zaman benzin gelmiyor benzin memsinde problem var genellikle sıfır aldıgında ön disk eyik çıkıyor motor salllamayı yapıyor titreme fln yok ama sallama var elektrik problemleri çok ben çok lamba patlattım ama hepsini kendi şucum zannediyordum degilmişdi neden derseniz en son gelen motorların hepsinde yani 2010 modellerde arza var benim memleket ankara/beypazar hemen hemen bi 100 kişiyi sordum hep aynı problemler var servisi yapamıyor bu yüzden kesinlikle tavsiye etmem fiyatı 2750 oldu plaka ruhsat hariç bence kim ne derse desin yamaha ybr 125 kübada çıkarttı ama onu bilmiyorum yamahayla herseyi aynı onunda salcanomu fabirkayla gün geçtikce konusuyorum en kıza zamanda kabul ederlerse geri vercem motoru hiç iyi degil tavsiye etmem iyi geceler umarım güzelcene anlatmısımdır problemleri eger bilenler varsa bana ulassın yardım edin bu arzalar mahvetti beni bide motor 125 km 'den sonra kalıyor 140 görmüyor normal ybr 125 12.000 devirde gaz kesiyorsa salcano 10.000 'de kesiyor hava flitresini sökdügün zaman 12.000 ne geliyor bide benim motorum son zamanlarda hava flitresine benzin gönderiyordu yani hiç iyi degil bu motor evet bazı arkadaşların dedigi gibde 70 80 kurus yakıyor o güzel ama işde neyhse umarım yardımcı olabilmişimdir

Motosikleti
    Alıntı ardaegetugra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleyküm arkadaşlar adım arda şimdi ben bitane salcano wolf 125 aldım yani sizin konustugunuz motor ybr 125 kıyasladıgınız motorumu 11 agustosda aldım yaklasık ayı geçti işde hemen hemen ama kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmem su şeylerden etmiyorum birincisi karbıratör problemi şıkışdıgı zaman benzin gelmiyor benzin memsinde problem var genellikle sıfır aldıgında ön disk eyik çıkıyor motor salllamayı yapıyor titreme fln yok ama sallama var elektrik problemleri çok ben çok lamba patlattım ama hepsini kendi şucum zannediyordum degilmişdi neden derseniz en son gelen motorların hepsinde yani 2010 modellerde arza var benim memleket ankara/beypazar hemen hemen bi 100 kişiyi sordum hep aynı problemler var servisi yapamıyor bu yüzden kesinlikle tavsiye etmem fiyatı 2750 oldu plaka ruhsat hariç bence kim ne derse desin yamaha ybr 125 kübada çıkarttı ama onu bilmiyorum yamahayla herseyi aynı onunda salcanomu fabirkayla gün geçtikce konusuyorum en kıza zamanda kabul ederlerse geri vercem motoru hiç iyi degil tavsiye etmem iyi geceler umarım güzelcene anlatmısımdır problemleri eger bilenler varsa bana ulassın yardım edin bu arzalar mahvetti beni bide motor 125 km 'den sonra kalıyor 140 görmüyor normal ybr 125 12.000 devirde gaz kesiyorsa salcano 10.000 'de kesiyor hava flitresini sökdügün zaman 12.000 ne geliyor bide benim motorum son zamanlarda hava flitresine benzin gönderiyordu yani hiç iyi degil bu motor evet bazı arkadaşların dedigi gibde 70 80 kurus yakıyor o güzel ama işde neyhse umarım yardımcı olabilmişimdir
    hıı benimkisi 2009 model yeni gelenlerde sorun varsa bilemem benimkisinde şuana kadar bir sıkıntı yok

evet arkadaşlar bende salcano 2010 moturu aldım titreşim fazla ybr ile bir cok fazla noktası var aynı diye bilirim 120 km yapıyor kullanışlı şuan 4000 de ben memnunum ama ybr nin yerini hiç bir motor tutmaz ayriyet bende ybr 2008 var yerini hiç bir şey tutmuyor ve size bir soru arkadaşlar ben bu motorda nasıl güzel bir ekosz sesi alabilirim bilenlerrin yorumlarını bekliyorum tşk

Motosikleti
    Alıntı ayazz0634 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bende salcano 2010 moturu aldım titreşim fazla ybr ile bir cok fazla noktası var aynı diye bilirim 120 km yapıyor kullanışlı şuan 4000 de ben memnunum ama ybr nin yerini hiç bir motor tutmaz ayriyet bende ybr 2008 var yerini hiç bir şey tutmuyor ve size bir soru arkadaşlar ben bu motorda nasıl güzel bir ekosz sesi alabilirim bilenlerrin yorumlarını bekliyorum tşk
    ybr125 bölümüne yazarsan daha etkili bilgili alabilirsin diye düşünüyorum eksoz sesi aşya yukarı aynı çünkü

Motosikleti
    salcano
    kardeşler bu motru aldım ben bunun motoru ve ibresi ybr nin motoru ve ibresi ama diğer kalan parçaların hiç biri onun kalitesinde deyil sadece ibre ve motor aynı kalite

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

valla benim salcano 3 ay oldu alalı bügüne kadar hiç gaz ver meden çalıştırıyorum vız diye çalışyo ben çok memnunum 1500 km de iki kişi 115 vuruyo şimdi komple bakıma girecek bakalım kaç vuracak

Alıntı ardaegetugra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım sen kaç model aldın o motoru. Benimki 2011 model 2012 trafiğe çıkışlı. 5,000 km de. Bu güne kadar en ufak sorunla karşılaşmadım Marşına gaza dokunmadan butona sadiselik dokunmada motor çalışıyor. Daha hiç durduk yere stop etmedi. Kafamda kask varken motorun sessizliğinden stop etti zannediyorum ama devir saati binde. burda bi 2007 ybr var sesi şasesi motoru aynı. tek kişi 125 yapıyor (Ben 49 kiloyum) titreşim dersen kesiciye girmeden kesinlikle yok.

Motosikleti
    ehliyeti alınca paraya bağlı :D
    bu motorun + ları - leri nelerdir yamaha yan fabrika olduqunu bılıyorum fiyat 3 tl dıyolar ama ben 2700 e alırım ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler