Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: En Kaliteli Çanta Hangisi...

Katılımcı sayısı
65. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Shad

12 18.46%
  • Kappa

53 81.54%
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

SHAD mı KAPPA mı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Yıllardır Kappa çanta kullanırım...kaliteli sağlam kaya gibi çanta...motoru yan devirdiğim zamanlar oldu çanta absorbe etmiştir...ne dağılmıştır..ne kilidi bozulmuştur...

Hatta 2005 te İnnovam için Genc Motodan bir kappa çanta almıştım...ben böyle sevimli bişey görmemiştim...sattık gitti...üst yarısı beyaz alt kısmı maviydi...çok özel bişeydi...

neyse sadede geleyim...

yahu SHAD diye bir marka var...buna çantamı diyorsunuz...yahu bu 5 para etmez bir mal...tip desen zaten ofsayt...ama beğenenler var...ne diyelim aklın yolu 2 galiba...

bir anket açayım dedim merak ettim...hangi çanta sizce sağlamdır...kalite olarak tercihiniz kullanışlılık bakımından hangisidir...

şu an kullandığım 35 litrelik Kappa...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    ismi lazım değil abi bir arkadaşımda gördüm ve bizzat kullandım gerçekten sağlam ve çok kullanışlı bir marka Kappa.tavsiye ederim.
    Drift Religion

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi bnde kappa kullanıorum shadlarada baktım ama kappa yanında bi seye benzemio

haa dersenki bunlara giviyide ekle ozmn işler degisir
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismi lazım değil abi bir arkadaşımda gördüm ve bizzat kullandım gerçekten sağlam ve çok kullanışlı bir marka Kappa.tavsiye ederim.
    aslında ben bu topiği SHAD seven bir arkadaşa uyuz olduğum için açtım...

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bnde kappa kullanıorum shadlarada baktım ama kappa yanında bi seye benzemio

haa dersenki bunlara giviyide ekle ozmn işler degisir
    http://www.esengulkardesler.com/shad.html

abi Shadlara bi baksana...

bu ne be...öğğğykkk...
    fz6_fazer bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şehir içinde bana lazım olmuyor, birşeyler taşıyacaksam da sırt çantası da iyi iş görüyor. Lakin yazın Ayvalığa yapacağım yolda bir arka çanta işime çok yarardı.

Kappa en iyi bilinen ve kaliteli marka olarak göze çarpıyor fakat yine onun kadar kaliteli ve uygun fiyatlı olabilecek ürünleri de araştırıyorum. Örneğin Givi'yi fuarda görmüştüm kaliteli bir marka olduğu her halinden belliydi. Fiyatlarını bilemiyorum ama Kappa'dan uygun fiyatlıysa değerlendirilebilir.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben topiği izliycem bana alacağım çanta hakkında yol gösterici olacakmı bakalım... çanta almayı dusunuyorum bu yaz. herkez kullanıp memnun kaldığı ve gerçekten memnun kalmadığı yönleri ile anlatırsa bilgilenmiş oluruz arkadaşlar
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Empyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben shad kullanıcısyım şimdiye kadar hiç bir problemle karşılaşmadım 8 senedir de her motoruma shad koydum düştüm kırılmadı kilidide bozulmadı.Şu anda transalp motorumda hepco becher var ama inanın ondan bile iyi.Kappaya gelince givinin ucuzu(yan sanayisi diye biliyorum) ama kaliteden ödün vermemişler her iki markada iyidir.Shad kötü değildir merak etmeyin.Ayrıca kuryelik yapıyorum çantayı ne kadar kullandığımı siz düşünün.Fiyat olarakta kappadan ucuzdur.
    EMPYRIUM

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    "en kaliteli çanta hangisi" sorusuna 2 seçenek az olmuş sanki. İkisi arasında tercih soruluyorsa da soru hatalı olmuş.

Hepco Becker, GIVI vs. niye yok seçeneklerde?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içinde bana lazım olmuyor, birşeyler taşıyacaksam da sırt çantası da iyi iş görüyor. Lakin yazın Ayvalığa yapacağım yolda bir arka çanta işime çok yarardı.

Kappa en iyi bilinen ve kaliteli marka olarak göze çarpıyor fakat yine onun kadar kaliteli ve uygun fiyatlı olabilecek ürünleri de araştırıyorum. Örneğin Givi'yi fuarda görmüştüm kaliteli bir marka olduğu her halinden belliydi. Fiyatlarını bilemiyorum ama Kappa'dan uygun fiyatlıysa değerlendirilebilir.
    Kappa şiddetle tavsiye ederiim...ideali 35 lik...46 lık büyük makinalar için...abi büyük ihtiyac..SS cilerin çanta takamaması beni geriyor valla...

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben topiği izliycem bana alacağım çanta hakkında yol gösterici olacakmı bakalım... çanta almayı dusunuyorum bu yaz. herkez kullanıp memnun kaldığı ve gerçekten memnun kalmadığı yönleri ile anlatırsa bilgilenmiş oluruz arkadaşlar
    Kappa alacaksın biraderim...o kadar...

Alıntı Empyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben shad kullanıcısyım şimdiye kadar hiç bir problemle karşılaşmadım 8 senedir de her motoruma shad koydum düştüm kırılmadı kilidide bozulmadı.Şu anda transalp motorumda hepco becher var ama inanın ondan bile iyi.Kappaya gelince givinin ucuzu(yan sanayisi diye biliyorum) ama kaliteden ödün vermemişler her iki markada iyidir.Shad kötü değildir merak etmeyin.Ayrıca kuryelik yapıyorum çantayı ne kadar kullandığımı siz düşünün.Fiyat olarakta kappadan ucuzdur.

ilginctir ben sallanmayan takır tukur ses yapmayan bir SHAD görmedim...ya bağlantılarında bir sorun var yda yapısında...inan bilmiyorum bu çanta ne malı...nerde üretiliyor...internetde bi bilgi çıkmadı...

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "en kaliteli çanta hangisi" sorusuna 2 seçenek az olmuş sanki. İkisi arasında tercih soruluyorsa da soru hatalı olmuş.

Hepco Becker, GIVI vs. niye yok seçeneklerde?

abi saydıkların bizden değildir...sen ağır abi motorunda kullanıyorsun belki ama üye profilimiz makinalarımızın geneli belli...GIVI tecrübem yok...Hepco becker falanda bizim tayfa bilmez..

bunlarla idare et..istersen 3.şıkkı ekle...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Örneğin Kappa Givi'nin eski kalıplarını kullanır. Aynı firmadır aslında, çanta demirleri birbirine cuk diye oturur.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    İkisinide kullandım. Shadın kapağı langur lungur ses yapmasın diye üst üste gelen yerlere sünger bant çektik. Ama kappanın kapağı sıkıştırmalı kapandığı için kaya gibi oluyor. Alet çantalarındaki sistem. Hiç ses yok. Kappa anahtarla açılır kapanır. Shad vur kapansın. Bas açılsın tarzı bir sisteme sahip. Onada araba bagajı sistemini örnek vereyim ama onun menteşelerinin plastik olduğunu ve tuttuğu zaman bile kapakta hafif bir boşluk olduğunu düşünün. İstersen anahtarla kilitleyebilirsin tabiki. Ama bence kappanın yanında shadın lafı olmaz. Bunlar tamamen kendi görüşümdür. Şimdi demesin kimse yok öyle değildir de şöyledir.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisinide kullandım. Shadın kapağı langur lungur ses yapmasın diye üst üste gelen yerlere sünger bant çektik. Ama kappanın kapağı sıkıştırmalı kapandığı için kaya gibi oluyor. Alet çantalarındaki sistem. Hiç ses yok. Kappa anahtarla açılır kapanır. Shad vur kapansın. Bas açılsın tarzı bir sisteme sahip. Onada araba bagajı sistemini örnek vereyim ama onun menteşelerinin plastik olduğunu ve tuttuğu zaman bile kapakta hafif bir boşluk olduğunu düşünün. İstersen anahtarla kilitleyebilirsin tabiki. Ama bence kappanın yanında shadın lafı olmaz.
    +1.75...

aynı görüşte olduğumuz için bide işime geldiği için seni tebrik ederim...

maldan anlıyorsun...

Motosikleti
    SH 300
    aynı görüşte olduğumuz için bide işime geldiği için seni tebrik ederim...
    Bende zaten işin görülsün diye yazdım.

Şaka şaka kendi görüşlerimdir.

maldan anlıyorsun...
    Malzeme mühendisliği okuyoruz işimiz bu abi. Maldan anlarım. Trafikte özellikle hemen seçebiliyorum malları.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    givi nin bütün ürünlerinin hepsi kappa da var fiyatlar ise givi ye göre çok daha makul...
    bende kappa taşıma demiri givi çanta aparatı kappa çanta var mesela...cuk diye oturuyo ikisi birbirine
    kappa derim ben...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kappa şiddetle tavsiye ederiim...ideali 35 lik...46 lık büyük makinalar için...abi büyük ihtiyac..SS cilerin çanta takamaması beni geriyor valla...
    Yaza bakacağız bir tane, motoru peşin para aldık bütçeyi dağıttık.

Ayıptır henüz mont bile almadım, ama yakında şu meşhur held montu feyizoğlundan alacağım gibi, yazlık eldivende lazım. Pahalı bir hobimiz var vesselam.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    SH 300
    Ayıptır henüz mont bile almadım, ama yakında şu meşhur held montu feyizoğlundan alacağım gibi, yazlık eldivende lazım. Pahalı bir hobimiz var vesselam.
    Abi lahmacuncuların,pizzacıların,sucuların giydiği montu giymem gibi bir takıntın yoksa kesinlikle al. Ben 1 senedir kullanıyorum. Olum bütün sucuları sen zannediyorum tarzı espriler hariç hiçbir şikayetim yok. Onlarda umurumda değil ya belli biyerden sonra bayıyor insanı. Evet bendim demeye başlıyorsun. Hakkattende herksde benim monttan var.

Motosikleti
    moto-zeta rally 50 :)
    valla marka konusunda bişi diyemicem ama benim motosikeltimde aldığım gün çanta vardı ve ilk gün düşmediğim taktirde kırıldı benım markadan sakın almayın ..... hatta böyle bi konuyu genel olarak açarsanız çantalar hakkındada cok şey örenirim bana ve bi cok arkadasa yararlı olur eminim abiler ablalar arkadaşlar
    [COLOR="Red"]RÜZGARI RUHUNDA HİSSET....![/COLOR]

Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi lahmacuncuların,pizzacıların,sucuların giydiği montu giymem gibi bir takıntın yoksa kesinlikle al. Ben 1 senedir kullanıyorum. Olum bütün sucuları sen zannediyorum tarzı espriler hariç hiçbir şikayetim yok. Onlarda umurumda değil ya belli biyerden sonra bayıyor insanı. Evet bendim demeye başlıyorsun. Hakkattende herksde benim monttan var.
    Yok ben hani şu yazlık, kısa olanı alacağım. Gerçi onunda sahibi çok (feyizoğlunda 60 küsür iyi yorum var) önemli olan yazın terletmemesi ve fiyat/kalitesi gerisi fakir/zengin karşılaştırması. Alışığız yani.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    SH 300
    Tamam abi ozaman ondan fazla görmüyorum. Ben uzun kışlık olanından bahsetmiştim. Nereye baksan görürsün.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kappa k 35 motorumun birinde var shad 39 innovamda var bana sorarsanız kappa materyel kalitesi olarak daha kaliteli bunu fiyatından ve anahtarından zaten anlıyorsunuz ama shad da fiyat/performans ürünüdür özellikle sh39 hem geniş hem köşeli ayrıca parasının hakkını veren bi çantadır en güzel özelliği içini sığmayacak genişlikteki nesneleri üzerine sabitleyebiliyorsunuz yada kapağı açmaya üşenenler için birebir çok orjinal bi 4 kancalı lastiği mevcut oldukçada kalın ayrıca inanmıycaksınız 2 full face kaskı sığdırabiliyorsunuz 39lt bi topcase bence bu topcase gördüğü işi anca kappa 52 yapar oda çok büyük
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler