Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Motosiklet fiyatları neden fahiş. Bu ne zaman bitecek

Motovento
    REKLAM ALANI

citroen saxo çok iyimiş ya
    [B]Büyük ALTAy 1914[/B] [B]İzmir / Bozyaka[/B] [COLOR="Red"][B]MEKAN[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF 250 L
    Regresyon59 arkadaşıma sonuna kadar katılıyorum fuara gittik elimizde paramız var biraz motoruda sattık yeni alıcağız diye üstünede para koyduk fuarda indirim olur diye koca koca firmalar 100-200 lira indirim yapmışlar komik şekilde neden biz avrupanın çok üzerinde fiyatlara sahibiz hysoun gt 250 almak istedik ama fiyatlardan yanına yaklaşamadık herşey araba fiyatı.
    Bu ülkede halk neye ilgi gösterse hemen fiyatı gömüyorlar aslında devletin büyük şehirlerde motosikleti teşvik etmesi lazım trafik ve çevreden dolayı ama malesef bunuda rant kapısı haline getiriyorlar motosikletsiz her geçen gün kalylıyorum buna sebep olan soyguncuları.

şimdi arkadaşlar motora binmek ayrı bir zevktir kesinlikle arabanın tadını veremez ama fiyatların faiş olduğu kesinlikle doğrudur.
    insanların içinde olan motor tutkusunu dışa vurmasını zorlaştırıyor bu tür fiyatlar.
    devletin özel tüketim vergisini bir an önce kaldırması gerekli diye düşünüyorum.

öncelikle konunun yanlış anlaşıldığı inancındayım tabiki motosiklet sevdası farklı hicbir şeyle boy ölçüşülemez bende motosiklet meraklısıyım motosikletin insanda yaşadığı duygu yaşamak istiyorum fakat ne yazık ki motosiklet fiyatlarının yüksek olması bizi vitrinlere bakmaya muhtac hale getiriyor. ister istemez bu olaya örnek olması acısından bize otomobil örneğini vermiş arkadaşımız.

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    cok güzel bi noktaya parmak basmıs arkadas ama bu karsılastırmalar biraz bizi bozar. çünkü motosiklet kullanan, motor düşkünü kişşilerin oldugu yerde arabalarla kıyasladıgında biraz tepki çekmen gayet normal gercekten fiyatlar fazla ancak bnm kendi görüşüm bu işler arz talep meselesi... adam o yamaha r125 i satıyo mu? Satıyo, cbr125 i satıyo mu? hemde peynir ekmek gibi... eeee alan memnun satan memnun bu durumda!!! bnm sana cevabım:

hayatta zevklerin bedeli olmaz, tıpkı mutlulugun olmadıgı gibi....
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    aslan besliyosanız ne yediğine bakmicaksınız arkadaşlar..
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Hesap ortada

(Motorun fiyatı x ÖTV) x KDV = Motorun Satış Fiyatı

araba, kamyon vb. araçlar için de verginin vergisini ödediğimiz için fiyat "biraz" fırlayabiliyor.
    Yaptıkları işin doğruluğuna inanan insanlar, çalışmalarının denetlenmesinden, karşı fikirler ortaya atılmasından ve tercihleri üzerinde münakaşa yapmaktan zevk alırlar.
    [I]- Mustafa Kemal ATATÜRK[/I]

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Ya arkadaşlar Motor ile arabaların kıyaslamasını yapmak doğru değil. evet belki motorsiklet fiyatlarının bazen ölçülere sığmadığı gerçek ama bunu otomobil ile kıyaslamakta çok saçma. Motorun bir felsefesi bir ruh güruhu olan bir alet gözüyle bakılması gerekir.Tutkudur onu kullnamak.Otomobilin veremediği o tadı bilen bilşir. Benim çok hoşuma giden bana ait sözüm vardır.. " arkadaş apışarada motorun gücü hissetmesini bilmeyen kişliler gitsin doluş taksi kullansın.."

Motosikleti
    150 ZC
    kıyas yanlış olabilir ama fiyatların yüksek olduğu konusuna katılamamak elde değil duyduğum kadarıyla bir 150 lik sccoter 300-500 arası iken burda 1500-2500 arası değişiyor anlamıyorum satıcımı yiyo devletmi aracımı? neticede giren çıkan bize. .

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)