Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet fiyatları neden fahiş. Bu ne zaman bitecek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Citroen Zx 1.8 16 V
    Bu kadar olmaz. El insaf. 2-3 milyar etmez Motosikletler 5-10 milyar. Yazık.

İşte Honda CBR-125.............(Fiyat 5.500 ylt)

Buda 2.el bir Opel Corsa (Çok Temiz 96.000 km) (Fiyat:7500 ytl)

İşte Yamaha Yzf 125 (8500 ylt)

Buda Opel Tigra (Fiyat 9000 ytl) + Full ses sistemi + Son sistem anfi + pioneer teyp. Deri döşeme ++++++

Buda Citroen Saxo (10000 ytl,2000 model) + full+

Buda Opel Calibra (Fiyat: 12000 ytl)
    Araç Tek Kapı Üzerinde 19 Jant. Ses Sistemi Xenon Far Bulunmaktadır + Ses tesisat + full + full

Daha ne örnekler var. Yorun sizin. Şu arabaya bak birde yzf 125'e.
    ::tartis:: Motor yorulmaz !!!! Sadece üstündeki insanlar yorulur ::tartis::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÖTV kalkmadıkça faiş fiyatlarla alıp binmeye devam edicez.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    senin o 5 para etmez dediğin motorlar senin agk yı 7-8 kere satın alır..

vede 10 kere 20 kere mezara gömer..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Motosikleti arabalarla kıyaslayanlara YUH olsun.

Motosikletlerin pahalı olduğunu başka her türlü açıklayabiliriz ama bu şekilde değil.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Citroen Zx 1.8 16 V
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin o 5 para etmez dediğin motorlar senin agk yı 7-8 kere satın alır..

vede 10 kere 20 kere mezara gömer..
    Arkadaş Agk'ya 5500 ylt 8500 ytl'de yatırmıyoruz ki. 1000 ytl ye aldım. Ben onu. 30 kere full depo benzin parası. Yada 8 aylık sigara parası.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Dostum internetten ilanları araştırmana gerek yok ben hem oto alımsatım hemde yıkama işiyle uğraşıyorum.Mesela bugün 2000 model bir hyundai marka bir otomobil aldım satış bedeli 8,500 ytl.Şuan senin bahsettiğin koyunu ben bugün o arbanın içinde yol alırken düşündüm.Koskoca araç 8000 ytl yapıyor el kadar motorlar uçuk kaçık rakamlara satılıyor.Maliyet derseniz kararı siz verin bir araba maliyeti ile motor maliyeti bir midir?
    Bu konuyu açtığın iyi oldu dostum birde unutmadan şunuda söyleyeyim askere gidiyorum gider ayak içimde kalmasın,bu motor piyasasının ikinci elinden nefret ediyorum bukadar saçma fiyatların oluştuğu başka bir sektör varmıdır acaba.Motorun sıfır fiyatı (fuarda) 13.000 YTL millet 2006 modeline 17,000-16,000 gibi fiyatlar yazmış ve bunlar hiçte az sayıda değil genelde 2004 modeli 12000 ytl civarları yazılıyor bukadar saçmalık türkiyeden başka hiçbiryerde yoktur. bahsettiğim motorun markası yamaha dragstar
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    BMW R27
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti arabalarla kıyaslayanlara YUH olsun.

Motosikletlerin pahalı olduğunu başka her türlü açıklayabiliriz ama bu şekilde değil.
    Aynen katılıyorum. Motosikleti başka araçlarla karşılaştırmak çok yanlış. Motosiklet çok özeldir. Başka hiçbir araca benzemez. O tek başına bir efsanedir. (Tabi değerini bilene)
    Zonguldak MT

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı ilhan_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum. Motosikleti başka araçlarla karşılaştırmak çok yanlış. Motosiklet çok özeldir. Başka hiçbir araca benzemez. O tek başına bir efsanedir. (Tabi değerini bilene)
    Arkadaşım kusura bakma ama ben o yuh kelimesini sizin için kullanacağım.Kıyaslamayı maliyet yönünden yapıyoruz sana tattırdğı his bakımından değil
    Bir gün mutlaka ...

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım kusura bakma ama ben o yuh kelimesini sizin için kullanacağım.Kıyaslamayı maliyet yönünden yapıyoruz sana tattırdğı his bakımından değil
    evet ne olursa olsun motor fiyatları ucuk gercekten motor tutkusu bizler icin gecerli zevk olarak tabiki arabayla kıyaslanmaz tamamen farklı oyle olmasa bende motora binmem şahsen motorun üstünde ucma hissi duyuyorum belki ferrari vermez o hissi ama şöyle bi gercek var 1.5 metre şase 2tekerlek 250cc iki parca fiber tek silindirli bi motor vs. arabaya gore 10 da 1 maliyeti var üreticiye ama satarken araba fiyatı bende insanların motor zevkini üreticiler sömürüyor diye düşünüyorum
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Motor ap ayrı bir şey.Zaten bunu hissetmeyen bir kişi motorcu değildir.Benim ömrümün nerdeyse büyük bir kısmı arabalarla geçti kullanmadığım pek fazla araba kalmadı desem yeridir ama emin olun cbr 125 te aldığım keyfi dört tekerde alamadım çok farlı bir duydu.Bence dediğin gibi sömürülüyoruz
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Citroen Zx 1.8 16 V

Kimse yanlış anlamasın. Hakkımızı aramalıyız.

Bendeki motor tutkusu da kimsede yok desem yeri. İmkanlarım çerçevesinde. Üniversiteyi Adana'da okudum. Adana'dan Tekirdağa Motorla döndüm. Tam 1100 km. (tam 18 saatte) Hemde soluksuz Motosiklet lüksde değildi (çin malı modial 125 agk). Belim kırıldı yolda. Ama hiç birşey umrumda değildi.

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir tane YZF R125.>>>>>> 10 tane tigra....

Bir tane YZF R125.>>>>>> 15 tane Corsa...

Bir tane YZF R125.>>>>>> 150 tane Saxo........

Bir tane YZF R125.>>>>>> 1 milyon Calibra........

Anladın sen...
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    Citroen Zx 1.8 16 V
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Anladın sen...
    Yani fiyatlar normal diyorsun. Anormal birşey yok diyorsun. Tamam

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Anladın sen...
    abarttın be kardeş R1 fln desen anlıycazda o r125i bedava versen binmeyecek adam çok var

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ben sürekli bunu ifade etmeye çalışıyorum ama ne yazık ki pek taraftar bulamıyorum.. mühendisliği, teknolojisi, işçiliği, malzemesi çok daha fazla olan bir araç motosikletten çok daha ucuz..
    bu kadar da olmaz ki..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    cbr 125 e para verip alanlara gülüyorum yaa bide sıfır offf bide kredi filan dünyanın parası of ofof
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet normal demek ...!!! bazı modeller avrupa ve diger satış yapılan ulkelerde yarı yarıya bazen dahada altında satış yapılırken hemen bazı arkadaaşlar konuyu kdv. ve ötv'ye getiriyorlar ya arkadaşlar anlam veremiyorum ..normal karşılayan arkadaşlar 0 fiyatlar aşırı düşdüğü zaman hemen sitem ediyorlar yuhh be bu adamlar bu kadar ucuz sattıkları halde kazanabiliyorlar demekki bizi iyi kazıklamışlar şeklinde bu kar marjı tahminimce hiçbir taşıt sektöründe yok mt 01-03 'ün fiyatlarına karşılarştırmalı olarak bakın bu sene ve geçen sene arada uçurumvar bu sadece bir örnek ama yapacak birşeyde yok içimizde bu hastalık olduğu sürece kazıklanmaya mahkumuz

Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    inanmazsınız gecenlerde aynı seyi bizim elemanlara soyledim arkadaslara yani az maliyete yüksek fiyat dedim bizim sazanlardan biride motorun zevki ayrı vs.vs. konustu sanki biz bilmiyoruz bizim bindigimiz bisiklet

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum internetten ilanları araştırmana gerek yok ben hem oto alımsatım hemde yıkama işiyle uğraşıyorum.Mesela bugün 2000 model bir hyundai marka bir otomobil aldım satış bedeli 8,500 ytl.Şuan senin bahsettiğin koyunu ben bugün o arbanın içinde yol alırken düşündüm.Koskoca araç 8000 ytl yapıyor el kadar motorlar uçuk kaçık rakamlara satılıyor.Maliyet derseniz kararı siz verin bir araba maliyeti ile motor maliyeti bir midir?
    Bu konuyu açtığın iyi oldu dostum birde unutmadan şunuda söyleyeyim askere gidiyorum gider ayak içimde kalmasın,bu motor piyasasının ikinci elinden nefret ediyorum bukadar saçma fiyatların oluştuğu başka bir sektör varmıdır acaba.Motorun sıfır fiyatı (fuarda) 13.000 YTL millet 2006 modeline 17,000-16,000 gibi fiyatlar yazmış ve bunlar hiçte az sayıda değil genelde 2004 modeli 12000 ytl civarları yazılıyor bukadar saçmalık türkiyeden başka hiçbiryerde yoktur. bahsettiğim motorun markası yamaha dragstar
    Bu verdiğin örneklere ancak motorlarda şarap gibidir yıllandıça fiyatları artar diyebiliriz
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    YAMAHA xvs650 DRAGSTAR
    üretici, devlet şu topiği okusa kafasını duvarlara vurur yav az geç... der

haklısın arkadaşım maliyeti özelliklede vergileri tavanda geziyo nasılsa seveni var alıyo

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)