Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan motorumun 5000km bakımını yaptırıyorum. Ön’ede kısa bir cam taktım. Bu kadar masraf girmişken teker bir yere dönecek. Uçmakdereye giderken kendimi Çanakkale’de bulmaktan tıesıyorum. Ağva tarafında da yapılacak birşey göremiyorum.

Önerilere açığım
    Iyi geziyorsun maşallah,
    Yolun açık olsun, kazasız belasız inşallah...
    Cam kaç cm olandı ve gezi sonrası farkını yazarsan sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şuan motorumun 5000km bakımını yaptırıyorum. Ön’ede kısa bir cam taktım. Bu kadar masraf girmişken teker bir yere dönecek. Uçmakdereye giderken kendimi Çanakkale’de bulmaktan tıesıyorum. Ağva tarafında da yapılacak birşey göremiyorum.

Önerilere açığım
    Dostum ben de ön camının görüntüsünü ve işlevselliğini merak ediyorum. Sen memnun kalırsan ben de kendi motoruma kısa bir cam düşünebilirim.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı erhn42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi geziyorsun maşallah,
    Yolun açık olsun, kazasız belasız inşallah...
    Cam kaç cm olandı ve gezi sonrası farkını yazarsan sevinirim...
    34cm’lik en kısa olanını taktım. Yazarım farkını.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:33 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben de ön camının görüntüsünü ve işlevselliğini merak ediyorum. Sen memnun kalırsan ben de kendi motoruma kısa bir cam düşünebilirim.
    Getireyim motoru test et abi

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, bir müddet yoktum tekrar döndüm . Pantolonum geldi .Yunus pantolonu ile ilgili düşüncelerimi en kısa zamanda paylaşacağım. 👍
    Hala denemedinmi yahu.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    34cm’lik en kısa olanını taktım. Yazarım farkını.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:33 ----------

Getireyim motoru test et abi
    Kendi kullanmakta olduğum motordan soğumamak adına daha iyi motorları prensip olarak test etmiyorum artık Senin görüşün, yorumun daha kıymetli

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi kullanmakta olduğum motordan soğumamak adına daha iyi motorları prensip olarak test etmiyorum artık Senin görüşün, yorumun daha kıymetli
    Neyse halen kararsızlık aşamasındayım. Anlatırım camı

Kafada rüzgar patlıyor gene. Uzun yolda kulaklık takmak gerekiyor gibi duruyor şimdilik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

Silivri’de durdum. Tam kaska vuruyor rüzgar. 183cm boyum var. Şimdi kulaklık olmadan uzun yol yapılmaz gibime geliyor. Zaten kulak tıkacım yok die durdum. Birde yağmur yağacak galiba orada. Eve ne kadar yakın, o kadar iyidir mantığındayım.

tommygun bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs

Kafada rüzgar patlıyor gene. Uzun yolda kulaklık takmak gerekiyor gibi duruyor şimdilik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

Silivri’de durdum. Tam kaska vuruyor rüzgar. 183cm boyum var. Şimdi kulaklık olmadan uzun yol yapılmaz gibime geliyor. Zaten kulak tıkacım yok die durdum. Birde yağmur yağacak galiba orada. Eve ne kadar yakın, o kadar iyidir mantığındayım.

https://i.resimyukle.xyz/ISBLaf.jpeg
    Senin işin baya zor.🧘🧘🧘

Motosikleti
    MT-07
    En kötü 5 allen anahtarına bakar. Şimdilik böyle bakayım. Motoru kendime göre adapte etmeye çalışmam daha. Kendime göre motor alacağım bundan sonra. Tabi bir daha motor alabilecek düzeye gelebilirsek

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

https://i.resimyukle.xyz/ISBLaf.jpeg
    Şekil şukul olarak çok güzel durmuş.

Motosikleti
    MT-07
    Şu amortisör ayarından sonra çok hoşuma gitti de bir viraj bulamadım. Yarın birşeyler deneyebilirim. En kötü ihtimal Çatalca üzerinden Silivri'ye giderken bakarım die düşünüyorum ama o yoluda hiç sevmiyorum. Birde üşümeyi

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Git artik da kurtulalim ya beynimizi yedin 😁

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı mombohunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Git artik da kurtulalim ya beynimizi yedin ��
    Motor sürekli gidiyor. Sadece her heves ettiğimde tekrardan hortlatıyorum

Motosikleti
    Mt-07
    Şu amortisör ayarından sonra çok hoşuma gitti de bir viraj bulamadım. Yarın birşeyler deneyebilirim. En kötü ihtimal Çatalca üzerinden Silivri'ye giderken bakarım die düşünüyorum ama o yoluda hiç sevmiyorum. Birde üşümeyi
    Bi dakka ne amortisör ayarı Ben orayı kaçırmışım bi aydınlativer hele

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı erhn42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi dakka ne amortisör ayarı Ben orayı kaçırmışım bi aydınlativer hele
    Bendeniz 92kg gelen, alet edevat ekipmanla falan 100küsurlarda gezen bir adamım. Bana motor çok yumuşak ve çok sallanıyor geliyordu. Amortisörü sertleştirip kendi kiloma göre ayarladım. Yolda giderken sol ayağıma sürekli yan ayak demiri çarpıyordu her motor yaylandığında. Şimdi olması gereken gibi yada 1tık sert halde. Şuanki halinden memnun sayılırım ama test edemedim. Gene yağmur bırakmadı peşimi...

Birde ellerim çok üşüyor. Elcik koruma alacağım gp--kompozit'ten. Tam fuarda alacaktım, elimde yok dedi eleman

Motosikleti
    Mt-07
    Bendeniz 92kg gelen, alet edevat ekipmanla falan 100küsurlarda gezen bir adamım. Bana motor çok yumuşak ve çok sallanıyor geliyordu. Amortisörü sertleştirip kendi kiloma göre ayarladım. Yolda giderken sol ayağıma sürekli yan ayak demiri çarpıyordu her motor yaylandığında. Şimdi olması gereken gibi yada 1tık sert halde. Şuanki halinden memnun sayılırım ama test edemedim. Gene yağmur bırakmadı peşimi...

Birde ellerim çok üşüyor. Elcik koruma alacağım gp--kompozit'ten. Tam fuarda alacaktım, elimde yok dedi eleman
    Ekipman vs bende 100 varim. Rodaj bakimina gidince aklimda olsun. Eyvallah...

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala denemedinmi yahu.
    Denedim sonunda , ne tesadüftür ki pantolunu giyip dışarı çıktım ,yolda ilk gördüğüm motorcu, sanırım cbf150 ydi , bir baktım aynı pantolondan ondada vardı 😀
    İlk izlenimlerime göre oldukça etkili rüzgarı ve soğuğu bayağı bi kesiyo. Çok uzun yol gitmediğim için (15km) tam anlamıyla faydasını hissetmek için şöyle 1 saatlik bir yola gitmek yeterli olacaktır sanırım.

Motosikleti
    MT-07
    Havalar mı ısındı ne?

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Havalar mı ısındı ne?
    bura 20 derece
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bura 20 derece
    Çalıştığım binadan kafamı çıkaramıyorum. Akşam işten çıkarken bakacağım hava sıcak mı die. Sabah içliksiz hafif ürperdim. Akşam dönerken bir yol uzatabiliriz kendimce.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Şuan da güneşleniyorum ensem yandı. 😀 Bizim pehlivan garajda böyle güneşte çıkartırsam rengi solabilir. 😀Daha yeni pasta cila yaptım yarın veya pazar belki bir selimpaşa sahil yapabilirim.👍

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)