Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sezonda kuzenim borcunu oderse,alacagım 2014 mt7 ilk kasa,varsin km si fazla olsun,yurusun yeter..gelecegim uçmakdereye...aklini alacagim o yollarda...kıvılcım çikarttiracam
    Temiz binilmiş olsun km ye aldanma..
    Ben 40 bin km de sattım 10 bindeki mt07 den her anlamda diriydi.
    Mis gibi blok var motosiklette.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen alırsan temizdir. Benim MT-25'le takaslarız. Sen 1tane daha alırsın Lakin Abs'siz alma. Abs bambaşka birşey. Benim lastiklerde orjinal ebatlarda değil die fena saçmalıyor motosiklet. Dominar'ın lastikler orjinaldi ve çizgi şaşmıyordu. Sırf geniş taban orjinal takabileyim die büyük motor şart. 120/160 orjinal ebatlara sahip motor yeter kanımca...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Naip köyü yol ayrımında actioncam'i açmıştım. Bir bakayım görüntü nasıl çıkmış die. Harbiden çok pisti yol Arabada olsa sis farları ve kışlık lastiklerle sorun olmazdı ama aerodinamiği bozuk ve cılız farlı motor ile resmen ölümle dans eşliğinde gidiyor insan. Virajların başlangıç noktasını görmüyorsun ki çıkış noktasına bakasın
    Bende böğün 100km ye yakın yol teptim Dükümle 😀 Motosiklet gitmiyor diyodum kendi kendime (140-150) bilen bilir kepekli yokuşu var Ankara da orayı çıkarken 5. viteste 110-120 ile gaz açınca halen hızlanınca gidiyomuş dedim 😀

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Saçma sapan sislerin videosunu yükleyeyim mi die düşünüyorum. Göz gözü görmüyordu Aga MT-25 her anlamda bana yetersiz geliyor da yapacak birşey yok...

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Saçma sapan sislerin videosunu yükleyeyim mi die düşünüyorum. Göz gözü görmüyordu Aga MT-25 her anlamda bana yetersiz geliyor da yapacak birşey yok...
    35Nm nere 22-23Nm nere? Normaldir... Bunun olayı çılgın devir çevirmesi galiba?

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz binilmiş olsun km ye aldanma..
    Ben 40 bin km de sattım 10 bindeki mt07 den her anlamda diriydi.
    Mis gibi blok var motosiklette.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Bende böğün 100km ye yakın yol teptim Dükümle �� Motosiklet gitmiyor diyodum kendi kendime (140-150) bilen bilir kepekli yokuşu var Ankara da orayı çıkarken 5. viteste 110-120 ile gaz açınca halen hızlanınca gidiyomuş dedim ��
    Serkan,km takintim yok,
    Ağir kazasi olmasin yeter.saga sola yatsin kalksin oda mesele degil.
    Hatta abs de olmasin
    2014 ilk kasa mt7
    Max 20-22 bin verebilirim.

Ustundeki bloga lafim yok,elektrik,elektronikte sorun olmasin,mekanik halledilir.sagolsun sağlam ustam var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:30 ----------

Sen alırsan temizdir. Benim MT-25'le takaslarız. Sen 1tane daha alırsın Lakin Abs'siz alma. Abs bambaşka birşey. Benim lastiklerde orjinal ebatlarda değil die fena saçmalıyor motosiklet. Dominar'ın lastikler orjinaldi ve çizgi şaşmıyordu. Sırf geniş taban orjinal takabileyim die büyük motor şart. 120/160 orjinal ebatlara sahip motor yeter kanımca...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Naip köyü yol ayrımında actioncam'i açmıştım. Bir bakayım görüntü nasıl çıkmış die. Harbiden çok pisti yol Arabada olsa sis farları ve kışlık lastiklerle sorun olmazdı ama aerodinamiği bozuk ve cılız farlı motor ile resmen ölümle dans eşliğinde gidiyor insan. Virajların başlangıç noktasını görmüyorsun ki çıkış noktasına bakasın
    Abs olmayan kasayi alirim 2014,kirmizi olursa dadindan yinmez..

Griye de tav olurum.

Dedigim gibi km olayina,kazasina bakmam,garaj motoru,yok zorlanmamiş ayaklari boş tatava,ulan mt7 ye bineceksin sonra kesiciye sokmayacaksin hee,onlar hep ayak oyunlari..illaki istisna vardir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Serkan,km takintim yok,
    Ağir kazasi olmasin yeter.saga sola yatsin kalksin oda mesele degil.
    Hatta abs de olmasin
    2014 ilk kasa mt7
    Max 20-22 bin verebilirim.

Ustundeki bloga lafim yok,elektrik,elektronikte sorun olmasin,mekanik halledilir.sagolsun sağlam ustam var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:30 ----------

Abs olmayan kasayi alirim 2014,kirmizi olursa dadindan yinmez..

Griye de tav olurum.

Dedigim gibi km olayina,kazasina bakmam,garaj motoru,yok zorlanmamiş ayaklari boş tatava,ulan mt7 ye bineceksin sonra kesiciye sokmayacaksin hee,onlar hep ayak oyunlari..illaki istisna vardir...
    Şu an alacak olsan 22 ye 2015 bile denk getirebilirsin Çok değişken piyasası var. Memlekette çok olduğu için piyasası oturmuş durumda sıkışan aciliyeti olan adam iyi indirim yapıyor . Ben yinede fazer6 s2 önereyim sana 😀

Ben istisnaydım işte, çiçek gibi bindim uzun yolda az yaksın diye 120-130 bindim hep. Şehir içinde bindim mi hatırlamıyorum o derece az binildi şehir içi. Toplasan 3-5 kez top speed denemişimdir apaçilik olarak .

Mt25 i kötülemek gibi olmasın ama üste para verseler binmem öyle zevksiz keyifsiz bi motosiklet benim için.
    2016 9bin km de takasla almıştım 2 hafta bende kaldı noterden eve getirdim evden notere götürdüm 😀

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35Nm nere 22-23Nm nere? Normaldir... Bunun olayı çılgın devir çevirmesi galiba?
    Öyle çılgınlığı yok. 2.viteste 90, 3.viteste 120, 4.viteste 140, 5.viteste 160 yapıyor. 6.vitese atıyorsun kimseler yok :D Hee o devirleniyor orada rpm ışığı çakıyor. O da yersen. Genede 172 vurdum ibrede yokuş aşağı. 163'te vutututu yapıp 153'e düşmüyor. Lakin elini 1s gazdan çek direk 130'a geri tepiyor.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Ben merak ettim açıkçası.

Motosikleti
    MT-07
    Benim kasktan yana hiç şansım yok gibi geliyor. Bak gene başım ağrıyor saatlerdir. Boğazda buff, çenede rüzgar perdesi, kaskın tüm havalandırmaları kapalı. Beynime beynime vurdu rüzgar. Şimdi başım deli ağrıyor. Bunun çözümü yok mudur yahu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben merak ettim açıkçası.
    Yükleniyor youtube'ye. Biraz uzun olacak çünkü montaj falan yapacak birşey göremedim. 30dk lık birşey. Şuan %67'de. Yüklenince link atarım buradan.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Benim kasktan yana hiç şansım yok gibi geliyor. Bak gene başım ağrıyor saatlerdir. Boğazda buff, çenede rüzgar perdesi, kaskın tüm havalandırmaları kapalı. Beynime beynime vurdu rüzgar. Şimdi başım deli ağrıyor. Bunun çözümü yok mudur yahu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

Yükleniyor youtube'ye. Biraz uzun olacak çünkü montaj falan yapacak birşey göremedim. 30dk lık birşey. Şuan %67'de. Yüklenince link atarım buradan.
    Mt25 çarpmıştır seni.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Benim kasktan yana hiç şansım yok gibi geliyor. Bak gene başım ağrıyor saatlerdir. Boğazda buff, çenede rüzgar perdesi, kaskın tüm havalandırmaları kapalı. Beynime beynime vurdu rüzgar. Şimdi başım deli ağrıyor. Bunun çözümü yok mudur
    Kulak tıkacı kullanıyor musunuz? Eğer yoksa kaska giren rüzgar kulaklara etki edip baş ağrısı yapabilir. Ama sadece tahmin.

Kendimden yola çıkarsam kulak tıkacı kulanmadığımda sersem gibi oluyorum.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt25 çarpmıştır seni.
    Yok daha neler?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kulak tıkacı kullanıyor musunuz? Eğer yoksa kaska giren rüzgar kulaklara etki edip baş ağrısı yapabilir. Ama sadece tahmin.

Kendimden yola çıkarsam kulak tıkacı kulanmadığımda sersem gibi oluyorum.
    Ses değil bariz rüzgar var. Kulak tıkacı takmadım. Fazla uzun mesafe yapmadığımdan takmıyorum çünkü intercom kulağıma yapışık duruyor. Araya fazla rüzgar giremiyor.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Arkadaş kar vardı. Birde sisten göz gözü görmüyordu. Şimdi Silivri’ye geçtim. Halen titreme var tabi ama sonuçta gittim. Birde yollar hep bozulmuş ve çamurlu idi. 20’le döndüğüm yerler oldu. Gidip geri geldim işte. En sonunda bir kahvaltı + nargile yapayım dedim ve çöktüm buraya. Motoru tutamıyordum artık
    Arkadaş uludağa mı çıktın nerden buldun karı ?☺

Motosikleti
    MT-07
    Yahu öyle aman aman yoktu. Bir parça vardı ama gene de vardı. Gördüm mü gördüm Gerçi siste biraz zor oldu ama olsun. Sis, çamur, ıslaklık, nem hepsi bir arada idi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

https://youtu.be/ImMtZWtmrjg?t=152

https://youtu.be/lKy35m5CvWc

https://youtu.be/ybqT8iNMHhQ

Bu kadar abi. Sırf can sıkıntısından şunları yükledim

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Bende öğleden önce bi tekirdağ yaptım sonra silivri üzerinden çekmeceye döndüm bele kadar kar vardı ☺

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kayınvalidemin annesi vefat etti, o nedenle bu haftasonu komple aileye ayırdım zamanımı ve motora binemedim. Allah'ın gücüne gitmesin ama bok gibi bir haftasonuydu. Rejim yapanların,diyete girenlerin rüyasına giren mantı gibi iskender kebap gibi motorla yollara düşesim var.
    Angrypower ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayınvalidemin annesi vefat etti, o nedenle bu haftasonu komple aileye ayırdım zamanımı ve motora binemedim. Allah'ın gücüne gitmesin ama bok gibi bir haftasonuydu. Rejim yapanların,diyete girenlerin rüyasına giren mantı gibi iskender kebap gibi motorla yollara düşesim var.
    Abi full diyetteyim. Bazal metabolizma 2050kcal yakarım diyor. Ben 1000kcal geçmeyecek şekilde yiyorum. Bugün 1tane sucuklu-kaşarlı gözleme ile 1tabak kıymalı salçalı makarna yedim. 1280kcal oldu. Ne demek istediğini en iyi ben anlarım

Lakin benim gittiğim yol gerçekten yol değildi. Sürekli ölüm ensende. Birden viraj çıkıyor, birden farları kapalı araç çıkıyor. Fakat fena halde insan mest oluyor. Sürekli siste süresim geldi sapık gibi...
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Abi full diyetteyim. Bazal metabolizma 2050kcal yakarım diyor. Ben 1000kcal geçmeyecek şekilde yiyorum. Bugün 1tane sucuklu-kaşarlı gözleme ile 1tabak kıymalı salçalı makarna yedim. 1280kcal oldu. Ne demek istediğini en iyi ben anlarım

Lakin benim gittiğim yol gerçekten yol değildi. Sürekli ölüm ensende. Birden viraj çıkıyor, birden farları kapalı araç çıkıyor. Fakat fena halde insan mest oluyor. Sürekli siste süresim geldi sapık gibi...
    Valla keşke bugün o yolda ben de olsaydım

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Başin sağolsun başkan.

Daha önceleri gezdigine say,bu haftayi takvimden kaldır..

Alamadiğin dozu,önümüz hafta alirsin..
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Başin sağolsun başkan.

Daha önceleri gezdigine say,bu haftayi takvimden kaldır..
    Allah razı olsun başkan, bakalım haftaya iyi bir program yapmalıyım.

Motosikleti
    MT-07
    Walla dediğim gibi hiç hoşnut değilim bu motorun frenlerinden. Lastiklerden kaynaklandığını düşünmüyorum pek. Frene basınca ön zıplamaya başlıyor, arkası zaten güzel kitliyor. Bu motorda fren basmayacak şekilde gitmek lazım. Acil durum kapıyı çaldığında sakat. Buna nasıl başlangıç motoru gözü ile bakıyorlar halen merak ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

Allah razı olsun başkan, bakalım haftaya iyi bir program yapmalıyım.
    Haftaya güneş yüzünü gösterecek gibi. Sıcaklıkta 10derece daha fazla olacak bugüne nazaran. Sen akarsın ben bakarım abi
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)