Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim zaten İstanbul'a hiç dönmemem gerekirdi 10senenin sonunda ama işte şartlardan geri geldik. Sarı öküzlere girmeden direk cc yükseltirsem gene işin içinden çıkabilirim aslında. Şu servis olayı daha önce çıksaydı direk MT-07 alırdım. Böylece aklımda soru işareti kalmazdı

Şu kefkene gidene kadar aslında Uçmakdere-Şarköy-Çanakkale yapılabilir de dediğim gibi Cumartesi günü işe gitmem gerekiyor ne yazıkki...
    İlla gidecen uçmakdereye hee...

Bari edirneye git ciger ye diyecem ama diyettesin..

Yaw ne zor adamsin...o olmaz bu olmaz,yeni gelin gibi..

Senle tura çiksak,içindeki butun kasaveti atarsin..tomy abiyide aliriz akariz....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Gözünü kapat diyeceğim de bir anlamı kalmaz. Ben mesela bu yaz kesinlikle yamaç paraşütüne gideceğim. Bak şimdi işimde masa başında oturuyorum ve tek düşündüğüm bu gereksiz büyükşehir’den nasıl kaçacağım? Şehirden kaçanların, yanına metelik almadan gidenleri çok iyi anlıyorum şuan....
    Yamaç paraşütü düşünüyorsan eğer ve istersen THK daki hocalarla konuşurum.

THK İnönü tesislerini biz "Havacılığın Mabedi" olarak tanımlarız
    En iyi eğitim burada alınır.
    Burada aldığın eğitimlerle FAI lisansı alabilir, dünyanın her yerinde uçabilirsin.
    Ben yamaç paraşütü yapmıyorum ama FAI lisansım var ve dünyanın herhangi bir yerindeki
    yarışmada veya uçuş sahasında model uçak dalında uçuş yapabiliyorum.

Aşağıdaki linki incele. Henüz kayıtlar açılmadı ama bu yılda yaklaşık aynı tarihlerde kurslar açılacak.
    Dikkat edersen her kursa 14 kişi alıyorlar.

İnönü müthiş bir yerdir ve bu işe başlamak için en ideal eğitim tepelerini bünyesinde barındırır

A, B, C tepeleri ekoldür

http://www.thk.org.tr/egitim/kurslar...i_yamacparasut

İlgini çekerse bana haber ver. Arkadaşlarla konuşurum.
    Önceliği "Genç Kanatlar" alıyor. O nedenle biraz hızlı davranmak gerek
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Zaten cumartesi günü çalışıyorum ben Pazar günüde can sıkıntısı idi. Neyse ben gene Uçmakdere denerim Motora bir ön siperlik takayım diyorum ama çok kötü geliyor hepsi gözüme. Nasıl olacak bilmiyorum. İşin gerçeği de Uçmakdere'ye doğru uçarcasına gitmekten sıkıldım bende Gitmişken Çanakkale'de kahvaltı yapıp geri geleyim diyorum da sonradan manyak mısın sen die vazgeçiyorum
    Yahu bana da siperliksiz motosikletler bir garip geliyor, sanki bir eksiklik varmış gibi.

İllaki vardır güzel siperlikler, Puig Rafale var benimkinde, neredeyse R modeli kadar kapatıyor önü.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Pazar günü Eskişehir'e mi sallansak?
    Bugün trenle Eskişehir'e gittim ve döndüm. Eskişehir'de hava çok güzeldi, 2 hafta önceki gibi soğuk değildi. Pazar program varsa Eskişehir ya da Çanakkale bana uyar.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaç paraşütü düşünüyorsan eğer ve istersen THK daki hocalarla konuşurum.

THK İnönü tesislerini biz "Havacılığın Mabedi" olarak tanımlarız
    En iyi eğitim burada alınır.
    Burada aldığın eğitimlerle FAI lisansı alabilir, dünyanın her yerinde uçabilirsin.
    Ben yamaç paraşütü yapmıyorum ama FAI lisansım var ve dünyanın herhangi bir yerindeki
    yarışmada veya uçuş sahasında model uçak dalında uçuş yapabiliyorum.

Aşağıdaki linki incele. Henüz kayıtlar açılmadı ama bu yılda yaklaşık aynı tarihlerde kurslar açılacak.
    Dikkat edersen her kursa 14 kişi alıyorlar.

İnönü müthiş bir yerdir ve bu işe başlamak için en ideal eğitim tepelerini bünyesinde barındırır

A, B, C tepeleri ekoldür

http://www.thk.org.tr/egitim/kurslar...i_yamacparasut

İlgini çekerse bana haber ver. Arkadaşlarla konuşurum.
    Önceliği "Genç Kanatlar" alıyor. O nedenle biraz hızlı davranmak gerek
    Abi bu puanlama sistemine göre; başlamadan giriş şansını kaybetmişiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlla gidecen uçmakdereye hee...

Bari edirneye git ciger ye diyecem ama diyettesin..

Yaw ne zor adamsin...o olmaz bu olmaz,yeni gelin gibi..

Senle tura çiksak,içindeki butun kasaveti atarsin..tomy abiyide aliriz akariz....
    Yaw aslında kasvetli insan değilim de çok sıkıldım. İki gündür arabayla işe gidiyorum. Eskiden bir şeritte kalıp, usul usul küfür ederek sürüyordum. Şimdi aralara falan giriyorum minibüsçü gibi. Doğru bir davranış değil. Kendime araba kullanmasını sözde yasaklıyorum ama işe geç kalıyorum die aldım iki gündür.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün trenle Eskişehir'e gittim ve döndüm. Eskişehir'de hava çok güzeldi, 2 hafta önceki gibi soğuk değildi. Pazar program varsa Eskişehir ya da Çanakkale bana uyar.
    Abi normalde ben hayatı spontane yaşıyorum. Az çok biliyorsun. Bana programdan ziyade hadi şuraya gidelim de. Ben direk oraya uçayım. Lakin pazar günü hava durumuna baktım da havanın nereye yağacağını kestiremedim. Windy’i bir kontrol edeyim.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Abi bu puanlama sistemine göre; başlamadan giriş şansını kaybetmişiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Yaw aslında kasvetli insan değilim de çok sıkıldım. İki gündür arabayla işe gidiyorum. Eskiden bir şeritte kalıp, usul usul küfür ederek sürüyordum. Şimdi aralara falan giriyorum minibüsçü gibi. Doğru bir davranış değil. Kendime araba kullanmasını sözde yasaklıyorum ama işe geç kalıyorum die aldım iki gündür.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Abi normalde ben hayatı spontane yaşıyorum. Az çok biliyorsun. Bana programdan ziyade hadi şuraya gidelim de. Ben direk oraya uçayım. Lakin pazar günü hava durumuna baktım da havanın nereye yağacağını kestiremedim. Windy’i bir kontrol edeyim.
    Zincir dişli seti, ön fren balatası ve arka teker bilyalarını değiştirttim dün, bugün de süremedim, 250 cc tek silindir sınırları içerisinde deli gibi gazlayasım, yol yapasım var.

Motosikleti
    MT-07
    Abi vazgeçtim. Heder oluruz. Levend üstadında dediği gibi daha zamanı var sanki bu işin. Gidilmesine gidilir de fantezi dünyasını zorlamak için gidilir sadece. Bende uçmakdereden başka yer bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

Zincir dişli seti, ön fren balatası ve arka teker bilyalarını değiştirttim dün, bugün de süremedim, 250 cc tek silindir sınırları içerisinde deli gibi gazlayasım, yol yapasım var.
    Abi öyle gazlayacağım diyorsan benim mt-25’i vereyim. Şuursuzca 160’dan düşmeden gidiyor. Uçmakdereye gideyim de yağmur yağmadan 2turlayayım die 150-160 bastırdım. Yağmura yakalandım gene 150-160 döndüm.

Motosikleti
    ......
    Bu şekilde istikrarli bir surüş potansiyelinin karşiligi,

2008 Vstrom DL 650`dir.

Uğraşma artik wolf ile üzme yaşli kurdu...
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu şekilde istikrarli bir surüş potansiyelinin karşiligi,

2008 Vstrom DL 650`dir.

Uğraşma artik wolf ile üzme yaşli kurdu...
    Şehiriçinde araya dereye giremem gibime geliyor Vstrom ile. Kocaman motor yaw

Motosikleti
    MT-07
    Abi araya dereye gireceksen, az biraz paran var ise direk MT-09 patlat gitsin. Ben parasızlıktan MT-07'e sulanıyorum yoksa bir önemi yok MT-07'nin. Yapıştır tcs'li MT-09'u. Nam-ı diyar eski ^^Racing Killer^^.

Motosikleti
    MT-07
    Bot yağmurluğumu bile alıyorum bu sefer yanıma. Zincirim temiz ve yağlı + üstüne zincir yağımı da çantamı atıyorum. Bu sefer uçmakdereye gidiyorum. Geçen seferki gibi yardıra yardıra değil de bu sefer daha spontane ve tadını çıkara çıkara gideceğim.

Size de Foo Fighters-The Pretender'i armağan ediyorum. Ekstaradan üzerine Nickleback-if today was your last day.

https://www.youtube.com/watch?v=SBjQ...tuuTJQ&index=1

https://www.youtube.com/watch?v=lrXI...tuuTJQ&index=4

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Foofighters ile gazlamamak ne mümkün?

Motosikleti
    ......
    Dikkatli sür...

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaş kar vardı. Birde sisten göz gözü görmüyordu. Şimdi Silivri’ye geçtim. Halen titreme var tabi ama sonuçta gittim. Birde yollar hep bozulmuş ve çamurlu idi. 20’le döndüğüm yerler oldu. Gidip geri geldim işte. En sonunda bir kahvaltı + nargile yapayım dedim ve çöktüm buraya. Motoru tutamıyordum artık

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Arkadaş kar vardı. Birde sisten göz gözü görmüyordu. Şimdi Silivri’ye geçtim. Halen titreme var tabi ama sonuçta gittim. Birde yollar hep bozulmuş ve çamurlu idi. 20’le döndüğüm yerler oldu. Gidip geri geldim işte. En sonunda bir kahvaltı + nargile yapayım dedim ve çöktüm buraya. Motoru tutamıyordum artık
    2 haftadır hava muhalefetinden ötürü bir şanssızlık oluyor gibi .

Bence haftaya tekrar gidin. 🤗

Motosikleti
    MT-07
    Yok bana yetti. Öyle yada böyle gittim. Amaç içimde kalmaması idi

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Hiç mi meteorolojiye bakmadın yahu.
    Bugün geçen haftadan daha soğuk...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç mi meteorolojiye bakmadın yahu.
    Bugün geçen haftadan daha soğuk...
    Baktım ama canım sıkıldı. İçimde kalacağıma donarım dedim. Dondum ama değdi

Motosikleti
    ......
    Sezonda kuzenim borcunu oderse,alacagım 2014 mt7 ilk kasa,varsin km si fazla olsun,yurusun yeter..gelecegim uçmakdereye...aklini alacagim o yollarda...kıvılcım çikarttiracam

Motosikleti
    MT-07
    Sezonda kuzenim borcunu oderse,alacagım 2014 mt7 ilk kasa,varsin km si fazla olsun,yurusun yeter..gelecegim uçmakdereye...aklini alacagim o yollarda...kıvılcım çikarttiracam
    Sen alırsan temizdir. Benim MT-25'le takaslarız. Sen 1tane daha alırsın Lakin Abs'siz alma. Abs bambaşka birşey. Benim lastiklerde orjinal ebatlarda değil die fena saçmalıyor motosiklet. Dominar'ın lastikler orjinaldi ve çizgi şaşmıyordu. Sırf geniş taban orjinal takabileyim die büyük motor şart. 120/160 orjinal ebatlara sahip motor yeter kanımca...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Naip köyü yol ayrımında actioncam'i açmıştım. Bir bakayım görüntü nasıl çıkmış die. Harbiden çok pisti yol Arabada olsa sis farları ve kışlık lastiklerle sorun olmazdı ama aerodinamiği bozuk ve cılız farlı motor ile resmen ölümle dans eşliğinde gidiyor insan. Virajların başlangıç noktasını görmüyorsun ki çıkış noktasına bakasın

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)