Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naptınız gittiniz mi Kızılordu Korosu'nu izlemeye?Kalabalık mıydı ve güzel miydi?Pazartesi günü de Ülker Arena'da var.Bende orada izlemeyi düşünüyorum.
    Yukarıda yazmışsınız.Aynı sayfada fazla takılınca göremedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naptınız gittiniz mi Kızılordu Korosu'nu izlemeye?Kalabalık mıydı ve güzel miydi?Pazartesi günü de Ülker Arena'da var.Bende orada izlemeyi düşünüyorum.
    2016 daki kazada Kızılordu korosu tarihe karışmıştı.

Eski koroyu videolardan izlemiştim.

Yeni koro eskiye çok yakın performansta.

Canlı izlemek bambaşka bir duygu.

Kesinlikle canlı izleyin. Kaçırmayın...

Bu tür müzik seviyorsanız nefes almadan dinleyeceksiniz ...

Oturacak yer yoktu. Çok kişi ayaktaydı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahahahaha ilahi abi. Gene iyi ekip otosu bulmuşsun. Ya o apaçilik olayı bende de var ne yazıkki. Kırmızı CLA kasa mercedes Silivri çıkışında kavaklı yoluna doğru inerken ben karşı yokuşu tamamlayıp gözden kaybolmak üzereydim. Acıdım artistin haline biraz. Şimdi genç lavuk araç kullanıcıları da anlıyor az buçuk motosikletlerden. Hangisi düşük cc hangisi yüksek cc die ona göre muamele çekiyorlar.

Walla ben ortam olmadan içemiyorum. Ortamımda evde pc başında oturmak olduğu için şuan içesimde gelmiyor. Zaten izleyecek birşeyde kalmadı. Bir klasik müzik dinliyorum, ardından death metal patlatıyorum, türkçe 90'lardan pop bile karıştırdım araya. Lakin dediğim gibi motor sürme isteğim baya baya azaldı benim son zamanlarda. Bakalım sonumuz ne olacak
    Benim motor 125cc ama görseli 250cc gibi Üstelik yaygın olmadığı için marka modelden ne olduğunuda anlayamıyorlar. Ses dersen stok egzost var ama 125cc gibi değil sesi

Birde salak kalkışta tek silindir bir 125cc nin bike neredeyse bir çok arabaya tokat atacağından habersiz

Tabi işin birde akşam trafiği boyutu var

Ben trafikte birisi sıkıştırırsa en yakın ekibe plakasını veriyorum. Hiç affetmiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

İçmek derken öyle kafa bulmak değil.
    Terapi benimki.

Özel konyak ve viski bardaklarım var.
    Hazırlık yarım saat sürer.

Bardak soğutulacak.

Sonra bardağın üzeri ve içindeki su buharı özel fiberli bezle alınacak.

Ne tek damla su nede bir tek tel pamuk/bez olmayacak bardakta.

40cc viski veya konyak bardak/kadehe dökülecek.
    Bardağın dibinden tutarak kuzey yarım kürede soldan sağa, güney yarım küredeysen sağdan sola yavaş yavaş çevrilerek soğutulacak

Sözsüz enstrümantal müzik açılacak.

Genelde Leo Rojas ve Last Mohikan tercih ederim.

Bazen "ney" dinlerim.

Bazense tam zıttı Emma Shapplin. Müthiş ötesi bir sopranodur. Kadın aynı anda neredeyse 4 oktav ses çıkarıyor.

Tabi iyi bir puro olacak yanında.

Yarım saat hazırlık. Bir saat o bir duble ve müzik... Müthiş bir terapi benim için...

Motosikleti
    MT-07
    Ben halen öğrencilik yıllarımın sendromlarını geçiremedim üstümden. O viskiyi shot çakarım sonra bir sağa bir sola bakarım. Güney yarım küreye gitmediğim için orada da aynı efekti yapacağıma %100 eminim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

Leo Rojas'ın bende şuanda bırakacağı etki direk evi yurdu terketmek oluyor. Belki bunu şuan dinleyebilirim isyan etmeden...

ufoz bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Shot içtiğin şeyin tadını almanı sağlamaz.

Suyu lıkır lıkır içmek yerine bir yudum al.

Ağzının içinde her yerde gezdir.

Damağının, dilinin hatta farklı damak ve dilin farklı yerlerinin farklı tadlar aldığını göreceksin.

Shot sevmem. Ne tat var ne keyif

Motosikleti
    MT-07
    Yavaş yavaş kopmalara başladığımdan şu saatte, bu çalıyor PC'de. Birazdan odama dalarlar kapat şunu die

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shot içtiğin şeyin tadını almanı sağlamaz.

Suyu lıkır lıkır içmek yerine bir yudum al.

Ağzının içinde her yerde gezdir.

Damağının, dilinin hatta farklı damak ve dilin farklı yerlerinin farklı tadlar aldığını göreceksin.

Shot sevmem. Ne tat var ne keyif
    Abi öylede zamanı optimum kullanmam gerektiğine inandığımdan amaca yönelik kullanıyorum. Kafayı düzlemek için içtiğimden kana en hızlı şekilde alkolü karıştırınca en çabuk zamanda kafa güzelleşiyor.

Birde benim kafada tilki çok. En hızlı yönteme başvurmaz isem, diğer versiyonda aklıma 10sene önceki bir olay gelir, ondan proje üretir, sonra detaylandırıp sonuca varırım. Ondan sonrada uygulamaz çöpe atarım

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Evi yurdu terketme ama bunuda dinle

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Gayda güzel, dinlendirici ama metal version evdekileri isyan ettirebilir

Motosikleti
    MT-07
    Evi yurdu terketme ama bunuda dinle

http://youtu.be/Id1OopbgpHA
    Abi güzelmiş de evi terketmeme yetmez. Şu şarkı isyana bağlatıyor. Birde şu diğer müzik:

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

DragonForce - Through The Fire And Flames dinlemeye başladım şuan. İsyan dindirici. Ruh hali falan bırakmadan dağıtıyor

Son Ütücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-07
    Ani esas güzel hava yarın. Esas yarın kefler yapacaktınız Ben erindim tek sürmekten. Sıkıldım da. Kimse gelmez ise bundan sonra uzun rotalara çıkmayacağım. Bundan sonra direk ayda bir kez Çanakkale, İzmir falan yapacağım. Yada 2-3 ayda 1kez falan. Malum otel fiyatları pahalı

Kimsede kalmadı oralarda gidelim 2biraya bir gece kalalım
    Başkan bidaha ki Silivri turunda sana katılabilirim. Ben de sıkıldım tek başıma deli dana gibi

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Son Ütücü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan bidaha ki Silivri turunda sana katılabilirim. Ben de sıkıldım tek başıma deli dana gibi
    Abi aklın varsa katılma. 140-160 arası gidiyorum. 20dk'ya Silivri sahile giriyorum. Ben grup sürüşünde biraz vasatım. Lakin mimarsinan köprüsünün arkasında Neva Cafe'nin önünde Siyah bir MT-25 görürsen, o kesin benimdir

Ben senin yerinde olsam yarın direk Ağva'ya basarım. Bakırköy'den daha da yakın. Benim ev her yere uzak mübarek
    Son Ütücü bunu beğendi.

Son Ütücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-07
    Abi aklın varsa katılma. 140-160 arası gidiyorum. 20dk'ya Silivri sahile giriyorum. Ben grup sürüşünde biraz vasatım. Lakin mimarsinan köprüsünün arkasında Neva Cafe'nin önünde Siyah bir MT-25 görürsen, o kesin benimdir

Ben senin yerinde olsam yarın direk Ağva'ya basarım. Bakırköy'den daha da yakın. Benim ev her yere uzak mübarek
    Yok abi benim acelem yok 90-110 ritmini yakalayıp gidiyorum seni bayarım görürsem selam çakarım

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Son anda bir değişiklik olmazsa yarın muhtemelen,Bakırköy-Edirne-Bakırköy yapacağım...

Motosikleti
    MT-07
    O flütün son deliğine üflemeyecekti Leo Rojas. Abi etme eyleme. Çok km. Walla ben MT-25'le bile gözüme kestiremiyorum. Lakin bakarsın bende bir yerlere uçarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

O zaman, zamanı gelmiş. Ciğer yemeyi ihmal etme

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Çok nadiren tek kadeh kesmiyor. Bu gecede öyle oldu

Rasputinin davulu bana hep pistonların ateşleme yaptığı anları çağrıltırır. Yavaştan başlar sonra iyice hızlanır.
    Ondanmı gaza geldim iyice nedir

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

Dady coolun davuluda iyidir.

Motosikleti
    MT-07
    Abi güncelleme bırakıyorum şuraya

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    2016 daki kazada Kızılordu korosu tarihe karışmıştı.

Eski koroyu videolardan izlemiştim.

Yeni koro eskiye çok yakın performansta.

Canlı izlemek bambaşka bir duygu.

Kesinlikle canlı izleyin. Kaçırmayın...

Bu tür müzik seviyorsanız nefes almadan dinleyeceksiniz ...

Oturacak yer yoktu. Çok kişi ayaktaydı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Benim motor 125cc ama görseli 250cc gibi Üstelik yaygın olmadığı için marka modelden ne olduğunuda anlayamıyorlar. Ses dersen stok egzost var ama 125cc gibi değil sesi

Birde salak kalkışta tek silindir bir 125cc nin bike neredeyse bir çok arabaya tokat atacağından habersiz

Tabi işin birde akşam trafiği boyutu var

Ben trafikte birisi sıkıştırırsa en yakın ekibe plakasını veriyorum. Hiç affetmiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

İçmek derken öyle kafa bulmak değil.
    Terapi benimki.

Özel konyak ve viski bardaklarım var.
    Hazırlık yarım saat sürer.

Bardak soğutulacak.

Sonra bardağın üzeri ve içindeki su buharı özel fiberli bezle alınacak.

Ne tek damla su nede bir tek tel pamuk/bez olmayacak bardakta.

40cc viski veya konyak bardak/kadehe dökülecek.
    Bardağın dibinden tutarak kuzey yarım kürede soldan sağa, güney yarım küredeysen sağdan sola yavaş yavaş çevrilerek soğutulacak

Sözsüz enstrümantal müzik açılacak.

Genelde Leo Rojas ve Last Mohikan tercih ederim.

Bazen "ney" dinlerim.

Bazense tam zıttı Emma Shapplin. Müthiş ötesi bir sopranodur. Kadın aynı anda neredeyse 4 oktav ses çıkarıyor.

Tabi iyi bir puro olacak yanında.

Yarım saat hazırlık. Bir saat o bir duble ve müzik... Müthiş bir terapi benim için...
    Terapiyi tamamlayacak en önemli unsuru ununutmusun abi , üzerinde röpteşambır olmassa ne viski bardağı nede puro seni tamamlayamaz. Röpteşambırı giyiceksin nuri alço misali 😀
    Angrypower ve ufoz bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Sabah 8.00'dan beri çıkmayacağım diyorum ama kimi kandırıyorsam artık???

Motosikleti
    Xpulse 200t
    @Angry, istikamet nere ?

Motosikleti
    MT-07
    Wallaha bilmiyorum. Lakin Ağva'ya doğru düşünüyorum ama kararsızım...

Ağva'da ne yapacaksın die soracak olursan? Bende bilmiyorumki Ağva'da ne yapılıyor?

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Ağva merkezde nehir kenarında bir restaurantta yemek yenir.
    Başka ne yapılacak

Motosikleti
    MT-07
    Geçen araba ile gitmiştim, yeni aslfaltlı yolu hoşuma gitmişti. En kötü Ağva'ya varır, sonra geri dönerim.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)