Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Walla başkası olursa ayıp olmasın die daha fazla yanaşmadım. Siyah MT-25'te önde bir dandik rüzgarlık takılı idi işte. Bende Ağva'ya gittim, ATM'den para çektim sonra durmadan geri döndüm. Tek başıma olunca daha fazla zaman kaybetmeden eve geldim. Motor isyan ediyordu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla başkası olursa ayıp olmasın die daha fazla yanaşmadım. Siyah MT-25'te önde bir dandik rüzgarlık takılı idi işte. Bende Ağva'ya gittim, ATM'den para çektim sonra durmadan geri döndüm. Tek başıma olunca daha fazla zaman kaybetmeden eve geldim. Motor isyan ediyordu
    Hakikaten çok üzüldüm şimdi. Başkan, haftaya beraber sürelim. Bizim çocuklar da çok candandır, 40 yıldır tanıyormuşsun gibi hissedersin.

Motosikleti
    MT-07
    Abi haftaya havalar soğuyor. Umarım beraber süreriz birgün.

Bugün poliste motorcuları durduyordu, jandarmada. Fakat kimseye egzozdan kitlemediler. Çok acayibime gitti...

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Şimdi ben anlamdım.

Jandarma ne cezası yazıyordu?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben anlamdım.

Jandarma ne cezası yazıyordu?
    Bugün emniyet tüm motorları durduruyordu. Herkese kontrol yapıyordu. Şile yoluda malum... Tüm motorları durdurdular. En sonunda tablet falan yetişmedi, mesela beni direk saldı yada kontrol yaptığını sandı Neyse bastım gittim bende. Poliste ne kadar motosiklet varsa çeviriyordu.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Benide Haremde arabalıya binerken çevirdiler.

Motosikleti
    MT-07
    Sirkeci'de 2 tane MT-07 ile yanyana geldim. Tam çeviriyordu egzozdan hepimizi, sonra bunları saldı. Bunları salınca beni de saldı. Jandarma affetmedi. Herkesi topladı

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    banada beşiktaş taki çevirmelerden fenalık geldi her geçişimde kesin durduruyolar en son çevirmeyi gördüm daha polis işaret yapmadan sinyal verip sağa çekiyordum ki baktım sağa çek işareti yapıyor

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Bu crusercı dayılar skorsky helikopter gibi gübür gümbür gidiyorlarda , polis bunlara nasıl birşey demiyor, gidip 150 -200 cc makinalara egzozdan ceza yapıştırıyor anlamış değilim.👍

Motosikleti
    MT-07
    O cruiserci dayıların tanıdıkları oluyor genelde. Çok şahit oldum.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Cruisera terfimi etsek ne

Motosikleti
    MT-07
    HD fourty eight'im olsa yada yeni kasa fat-bob, affetmem. Benden iyi cruiserci bulamazsınız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Hayatta yapmayacağım apaçiliği yaptım bu gün. Portakalı kış aylarında aldığım için ve muayeneye vakit olmadığı için trafikten çekmiştik. 1-2 problem vardı muayeneye engel onları yaptırmak için ustaya götürmek zorundaydım. Ustanın panelvan şehir dışındaymış plakasız çıktım yola. Yolda 2 tane ekip arabasına denk geldim yollar ayrılana kadar önlerine geçmedim 3.yü fark etmemişiz arkamdan anonsu geçti çakarları açtı doblocu 😀
    Allah affetsin gazı açtım müsait ortamı yakalayınca motosikletinde süpermoto olmasından mütevellit yolun orta kaldırımından karşı şeride atlayıp kaçtım.
    Hafta içi ustaya en yakın muayene istasyonundan randevuyu alıp plakayı çıkartıcam kısmetse.

Motosikleti
    MT-07
    Sen öyle turuncu turuncu gezmeye devam et. Motoru yaptırana kadar o turuncu giysileri giymemeni öneririm. Gel beni yakala die gezersin walla.

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Selamlar, bugün ufak rüzgalığa tutturduğum kamerayı motosikletime monta edip biraz gezeyim, dedim. Powerbanka bağladığım kamerayla 32gb sdkarta bol bol kayıt yapayım, dedim.
    Öğlen, aldım çantamı çıktım yola. İlk olarak Bakırköy Botanik Park'a gittim. Bakkaldan bir elmalı soda alıp, kameralı rüzgalığımı monte ettim. Özel yapım gibi şuk diye oturdu. Açtım kamerayı, indim sahilyoluna. Sağ şerit boydan boya otopark olmuş. Bende duyup denizhavasını daha yakından alayım, dedim. Yeşilalan anababa günü. Kebablar çaylar, deniz manzarasında mis. Bi sıara iki selfie çektim, iştahım iyice açıldı. Koyuldum yola, Sahilyolundan tee Sirkeci Eminönü Meydanda, sırasıra motosikletleri park halınde görene kadar. Bende çektim motosikletimi sırsnın bir ucuna. Börekcide patatesli börek ve çayla iştahımı birnevi giderirken, motosikletciler grup halindemi gelmişler diye merak ettim. Değilmiş, motosiklet park yeriymiş, mısıtrçarşısının arasokaklarından ordan burdan sahipleri çıkıp geziyorlardı.
    Bu sırsa söylemem gerek, arkadaş, İstanbulun merkez semtleri insan kaynıyor, eminönüne iğne atsan yere düşmez, okadar ve buda şimdiden. Trafik resmen durmuş. Tekrar motosikletime binip arabaların arasından zarzor Galataköprüsünü geçerken hertaraf insan kaynıyordu. Aklımdan acayip felaket senaryoları geçmiyordu. Neyse, yol biraz açıldı, ama sağ sol hala insan dolu. Birkaç milyon insan görmüşümdür diye düşünüp, geri döneyim dedim. D100'den kaptırdım, Bahçelievler'den Yayla Mekiden bir menü, ordanda direk eve.
    Evden çıkalı üç saat olmuş, bir saatini orda burda oturarak geçirdim, iki saat yoldaydım ve 50km yola 10 lira benzin harcamışım. Motosikletim 95 kilo, cc büyütmeyi tekrar düşünmeliyim. O trafikde 150-200 kilo veya daha ağır bir motosiklet hamballık dedim kendime.
    Evde hemen kayıtları açîp izledim. 2 buçuk saat durmadan 5 dakikalık videolar kaydetmiş. Vay, dedim bununla bir sene youtube kanalı beslenir dedim... Ama maalesef sade dememde kaldı. Rüzgalıkdaki kamera öyle titremişki, videoların hepsinde yer göğe karışıyor. Sade birkaç yerde yavaş giderken görüntüde az bir sallanma var, ama gerisi tam bir vertikal fluktuation. :D Kamerayı sökûp tektar kaskıma tsktım. Hayırlısı, birdahaki sefere, tekeriniz düz bassın, kaydınız net olsun.
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Benim için bu gün, günlerden fizik ve kimya

Güzel havada bol bol kazasız belasız gezin.

Ama akşama günün raporlarını unutmayın

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için bu gün, günlerden fizik ve kimya

Güzel havada bol bol kazasız belasız gezin.

Ama akşama günün raporlarını unutmayın
    Abi Ağva'ya gittim Tommygun ile. Walla ismi gibi ateş ediyor. Viraj hunter... Pis GS'ciler sağolsunlar bir öğrenemediler şu aletleri sürmeyi... Onun dışında çok güzeldi lakin GS'cilerin korkulu rüyası Uçmakdere hep güzel. Artislik yapamıyorlar orada. Bir yeltenseler ya uçuruma, ya dağa girerler. Navigasyonları kapansa zaten düz yolda gidemezler ya neyse...

Virajı alamayan gerizekalı GS'ci uçuyordu üstüme. Allah bir dobloculardan bir GS cilerden korusun motorcu kardeşlerimi...
    ufoz ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hava harikaydı bugün
    ufoz bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Ah şu harika havalarda GS'ci amcalar evlerinde falan otursalar
    ufoz bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Ağva'ya gittim Tommygun ile. Walla ismi gibi ateş ediyor. Viraj hunter... Pis GS'ciler sağolsunlar bir öğrenemediler şu aletleri sürmeyi... Onun dışında çok güzeldi lakin GS'cilerin korkulu rüyası Uçmakdere hep güzel. Artislik yapamıyorlar orada. Bir yeltenseler ya uçuruma, ya dağa girerler. Navigasyonları kapansa zaten düz yolda gidemezler ya neyse...

Virajı alamayan gerizekalı GS'ci uçuyordu üstüme. Allah bir dobloculardan bir GS cilerden korusun motorcu kardeşlerimi...
    Sonunda @Tommygunla buluşabilmişsiniz sevindim

İlişme GS cilere diyemiyorum zira anlattığından GS cilerin sana iletiştiği anlaşılıyor

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)