Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı iscorpit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun angrypower.
    Teşekkürler. Dediğim gibi videoyu yüklerim ama ne de olsa birşey olmuyor die birine kötü örnek olurum die korkuyorum. Beleşe birşey olmadı yani...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Kardeşim geçmiş olsun . Sana birşey olamamış ufak tefek şeyler olur o kadar.
    İnşallah bu kaza senin bir kaç zamandır havasını şişirip , indirip birtürlü memnun olmadığın lastiklerden kaynaklı değildir

Motosikleti
    MT-07
    Yok tamamen benim hayvanlığımdan kaynaklı.

Motosikleti
    GV650
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok tamamen benim hayvanlığımdan kaynaklı.
    Kazayı eve yakın bir yerde mi yaptın ?

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Angri sana o kadar söyledik - hem aç hemi de güçlü kuvvetli olunmaz - diye , anlatamadık . Sen boş ver fit falan olmayı. Dilersen benden , beğenmiyor
    isen Levent84 den , bir kaç yemek ve sofra tarifi al ki gücün guvvatın yerine gelsin. Şaka , moralini yerine getirebilmek içindi. Geçmiş olsun kardeşim. Sende sıfır , demir atındaysa az hasar olması olayın sevindirici tarafı. Yalnız acaba hepimiz kendimizi bir az sorgulasak mı ki? İlk önce
    Bursalıaliden başlamak üzere.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazayı eve yakın bir yerde mi yaptın ?
    Yok kazayı motorcuya 10, eve 30km uzaklıkta yaptım. Şimdi pılımı portalı toplayıp gidiyorum geriye

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:11 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angri sana o kadar söyledik - hem aç hemi de güçlü kuvvetli olunmaz - diye , anlatamadık . Sen boş ver fit falan olmayı. Dilersen benden , beğenmiyor
    isen Levent84 den , bir kaç yemek ve sofra tarifi al ki gücün guvvatın yerine gelsin. Şaka , moralini yerine getirebilmek içindi. Geçmiş olsun kardeşim. Sende sıfır , demir atındaysa az hasar olması olayın sevindirici tarafı. Yalnız acaba hepimiz kendimizi bir az sorgulasak mı ki? İlk önce
    Bursalıaliden başlamak üzere.

Estağfirullah abi. İyi niyetlerin için de teşekkürler. Toparlamaya gidiyorum aleti. Ben bile bile lades oldum. Trajikomik olan da bu zaten
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    GV650
    Bu nasıl bir rüzgardır arkadaşlar yav

Motosikleti
    MT-07
    Kınalı kuzumu toparladı Oktay Usta saolsun. Daş gibi yaptı. Tövbe edip az basınca ortalama 3,8lt'leri gördüm. Normal arabalar gitmeye çalışmak çok zor ama başarmam lazım
    tommygun bunu beğendi.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Gün ortası saat 14.00 te kızımın veli toplantısı olunca gün gitti. Saat 16.00 da motoru çıksrabildim. Oktay Motora gidecektim, hem çok rüzgar var hem de hava birden soğudu. Üşüdüm nedense. Vale moto kalabalıktı. Zincir ayarı yaptıramadım, kendim yapacağım artık.

Bakırköyde midye tavadan sonra kendimi çay içmeye bizim kafeye attım.

Yarında yağmur veriyor hava durumu...

Yatıp film seyredeceğiz herhal...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kınalı kuzumu toparladı Oktay Usta saolsun. Daş gibi yaptı. Tövbe edip az basınca ortalama 3,8lt'leri gördüm. Normal arabalar gitmeye çalışmak çok zor ama başarmam lazım
    Ooooo hadi bakalım hayırlı olsun, kazasız belasız..

Motosikleti
    MT-07
    Dominar'a binip bir yere gitmek zorunda kaldım benim motor lift'te iken. Geldiğimde motorumu beğenmedim ama. Benim motor çok hissiz geldi. Dominar belki gitmiyor gibi duruyor ama daha oturaklı daha motor gibi motor geldi bana.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Kızılcahamam'a gittim. Artçı ile kargasekmez pek tat vermiyor. Ama yine de bu motorun viraj performansı gerçekten çok iyi. 135kg ben ve 75kg artçı ile.

Angrypower bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Kızılcahamam'a gittim. Artçı ile kargasekmez pek tat vermiyor. Ama yine de bu motorun viraj performansı gerçekten çok iyi. 135kg ben ve 75kg artçı ile.

https://i.hizliresim.com/y6OOE9.jpg
    Maşallah, artçılı hiç motosiklet kullanmadım ama artçısız lastiğin tamamını kullanıyorum kargasekmezde. Akyarma daha keyifli tavsiye ederim.

Tamamını kargasekmez de hiç kullanmadım. Daha doğrusu bir kere kullandım ondada fazla hızlı girdim yoksa yol dışına çıkıyordum. Genelde cebimde para kalacak şekilde kullanırım.

Genelde sürekli gittiğim bir yerse daha çok en doğru çizgiyi bulmaya çalışıyorum. Hızı korumanı daha çok sağlıyor. Burgman650 ye viraj içinde geçilince dank etmişti bu durum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    sen yine burgman 650 ye geçilmişsin ben geçen sene xmax250 ye geçildim mt07 ile, gerçi ben yeni motorcu sayılırım halen 2. senem doldu 😀.
    Sonra her hafta sonumu orda geçirdim, vfr800 ağırlığından dolayı kargasekmezde yoruyordu ama Akyarma inanılmaz keyifli oluyodu. Bu sene pek gidip gelemem sanırım 2. çocuk geliyor kısmetse 1 ay sonra diğeride 4 yaşında, hanım ikisiyle baş edemez. wr125r aldım en azından işe gidip gelir uzak kalmam motosikletten

Motosikleti
    MT-07
    Bende mt-25’i çıkardım. Silivri’ye geldim. Yavaş gitme talimleri yapıyorum. Bu motorla yavaş gitmek zaten zor üstüne birde yarışçı arabalar sıkıştırıyor. Basıp güvenli bölgeye çıkıp salıyorum araçları

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bende mt-25’i çıkardım. Silivri’ye geldim. Yavaş gitme talimleri yapıyorum. Bu motorla yavaş gitmek zaten zor üstüne birde yarışçı arabalar sıkıştırıyor. Basıp güvenli bölgeye çıkıp salıyorum araçları
    Gidin kardeşim,uçmakdereyede gidin,şileyede gidin,silivriyede gidin,hatta marmara ereglisine gidin,motorun keyfini çikarin..

Yeterki şehir içi trafige girmeyin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yine burgman 650 ye geçilmişsin ben geçen sene xmax250 ye geçildim mt07 ile, gerçi ben yeni motorcu sayılırım halen 2. senem doldu ��.
    Sonra her hafta sonumu orda geçirdim, vfr800 ağırlığından dolayı kargasekmezde yoruyordu ama Akyarma inanılmaz keyifli oluyodu. Bu sene pek gidip gelemem sanırım 2. çocuk geliyor kısmetse 1 ay sonra diğeride 4 yaşında, hanım ikisiyle baş edemez. wr125r aldım en azından işe gidip gelir uzak kalmam motosikletten
    Serkan,doğacak bebegin saglikli,bahti guzel olsun..

Boşver motoru,yavrunla ilgilen..

Çocuklari buyut,ilerde alirsin bir africa veya gs vurursun yollara..
    YasinC bunu beğendi.

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yine burgman 650 ye geçilmişsin ben geçen sene xmax250 ye geçildim mt07 ile, gerçi ben yeni motorcu sayılırım halen 2. senem doldu ��.
    Akyarma dediğin yer kızılcahamam ile gerede arasındaki yol değil mi?

Çok zoruma gitmişti Burgman'a geçilmek. Kazan tarafından Kızılcahamam'a girerken ilk viraj daha, kendimce limitler de gidiyorum biraz daha yatırsam motor altımdan gider hissi var. Gaz açıyorum artık vs bir baktım solumdan o koca götlü burgman geçti gitti... Ama öyle böyle değil peşine takıldım sola doğru olan geniş yerde yaklaştım gibi biraz ama 3. virajda koptu gitti. Öyle moralim bozuldu ki yemekten sonra fıstıklı katmeri yiyesim gelmedi.

Allah sağlık sıhhat versin Serkan. Sevindim adına gelecekleri parlak olsun çocukların. Büyümeleri sırasında da sana bol sabır diliyorum.

Wr125'e gelince 125cc motorların ağırlık limitinin üstündeyim. Ayrıca Ankara'nın trafiğine pek uygun değil.
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akyarma dediğin yer kızılcahamam ile gerede arasındaki yol değil mi?

Çok zoruma gitmişti Burgman'a geçilmek. Kazan tarafından Kızılcahamam'a girerken ilk viraj daha, kendimce limitler de gidiyorum biraz daha yatırsam motor altımdan gider hissi var. Gaz açıyorum artık vs bir baktım solumdan o koca götlü burgman geçti gitti... Ama öyle böyle değil peşine takıldım sola doğru olan geniş yerde yaklaştım gibi biraz ama 3. virajda koptu gitti. Öyle moralim bozuldu ki yemekten sonra fıstıklı katmeri yiyesim gelmedi.

Allah sağlık sıhhat versin Serkan. Sevindim adına gelecekleri parlak olsun çocukların. Büyümeleri sırasında da sana bol sabır diliyorum.

Wr125'e gelince 125cc motorların ağırlık limitinin üstündeyim. Ayrıca Ankara'nın trafiğine pek uygun değil.
    Hacim,burgman 650 yi virajda altindan kaçirmak için,

Ya ciddi acemi olmak lazim,yada kabak lastik takmak lazim.

Makina,sahip birak beni,ben viraja kendim yatarim diyor..
    YasinC bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ya Yasin , Ben gene 120 kilo ile kendimi fasulye gibi nimetten sanıyordum . Senin 135 kilo olduğunu öğrenince aşağılık kompleksine kapıldım. Söz , bir
    daha şöyle kiloluyum böyle obezim dersem ne olayım. Demek ki eskiler boşuna söylememiş ; -elin tüfengini görmeyen , kendi altı patlarını mitralyöz zannedermiş - diye . Selamlarımızla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Serkan her ikisini de sağlıkla , analı babalı büyütesin inşaAllah.

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)