Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Ben Uçmakdere'ye Gidiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben doğma büyüme istanbul'luyum. Halen vefa'da boza, galatada çay içmedim. Bana hep ters kaldılar. Okulu bile Küçükçekmece'de yaşayıp, Silivri'de okudum
    İstanbulda yaşayıpta

Vefada Boza
    Eyüp Piyer Lotide gece çay
    Eminönünde balık ekmek
    Sultanahmette köfte
    Kanlıcada yoğurt yemediysen
    ......

Nasıl doğma büyüme İstanbullu olabiliyorsunki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Walla birkez sultanahmet'te köfte yedim. Babam emekli avukat. Sultanahmet Adliye'sinde işi var die yemiştim. Yazıhane'si önce adliye karşısında, şimdiki otelin olduğu yerde idi. Çocukluğum Laleli'nin pis ara sokaklarında geçti desem yeridir

Balıktan haz etmem. Pier Loti hep ters kalırdı. Şimdide trafik yüzünden gitmem. Ben İstanbul'da idim ama hep İstanbul'un dışına işim düşerdi. Şu Galata'da çay içme olayını yapacağım ama. Bizim Abs'li manyağın hatırına
    ufoz bunu beğendi.

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Walla birkez sultanahmet'te köfte yedim. Babam emekli avukat. Sultanahmet Adliye'sinde işi var die yemiştim. Yazıhane'si önce adliye karşısında, şimdiki otelin olduğu yerde idi. Çocukluğum Laleli'nin pis ara sokaklarında geçti desem yeridir

Balıktan haz etmem. Pier Loti hep ters kalırdı. Şimdide trafik yüzünden gitmem. Ben İstanbul'da idim ama hep İstanbul'un dışına işim düşerdi. Şu Galata'da çay içme olayını yapacağım ama. Bizim Abs'li manyağın hatırına
    Galataya gidene kadar Eyüpe gidip Piyer Lotiye çık.
    Haliçin gece manzarası müthiştir.
    Arka taraftan motorla çıkılabiliyor.
    Haliç tarafından yürümen gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

..
    ..
    Yeşilköyde siyah Mercedesli bir apaçi kilitli diferansiyelle dönüşte şov yapmaya kalkınca neredeyse çarpacaktı bana...

Vali Konağı önündeki ekiplere ifadesi aldırıldı...

Sıkı bir ceza kitlediklerini umuyorum...
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galataya gidene kadar Eyüpe gidip Piyer Lotiye çık.
    Haliçin gece manzarası müthiştir.
    Arka taraftan motorla çıkılabiliyor.
    Haliç tarafından yürümen gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

..
    ..
    Yeşilköyde siyah Mercedesli bir apaçi kilitli diferansiyelle dönüşte şov yapmaya kalkınca neredeyse çarpacaktı bana...

Vali Konağı önündeki ekiplere ifadesi aldırıldı...

Sıkı bir ceza kitlediklerini umuyorum...
    Aman dikkat et abi kendine. Ekipler onun ifadesini alsa da o gene aynısını yapmaya devam edecek. Ne yazıkki efendi adam kalmadı trafikte. Bugün arabanın lastiği patlak, yerde sıfır gidiyorum. Adamlar hava makinesinin önünde araba kuruluyor. 3tl'lik yıkamadan çıkıp, kurutuyorlar arabayı. Adam çıkacak izin vermiyor. En sonunda bıraksana adam çıksın dedim. Bir baktım girmeye çalışıyor. Dedim lastiğin patlak da hava mı basacaksın? Tip tip bakıyor dingil.

Ben araba kullanırken ters harekete giren arabanın dibinde bitiyorum. Aynı şekilde üstlerine gidince efendileşiyorlar.

Aynı gişeye girmeye çalışan öküz gördüm. Bariyere yapıştırdım, frene basıp kaçtı. Bekledim gelmedi. 4lü yakıp arkada bekliyor. Bizim milletten adam olmaz.

Eskiden adab-ı muhaşeret vardı. Şimdi öküzlük para ediyor...

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Anlamadım yahu.

Şu lastiğe hava bastığımız havayla arabamı kuruluyor hanzo!

Motosikleti
    MT-07
    Yok abi oranın önünde kuruluyor. Havayı da paspaslar için kullanıyor. Hayır anlamıyorum. Az yiyinde arabayı bir yıkamacıya verin. Hava-Su pompasının yanında paspas sabunlayıp yıkamaya çalışmak nedir? Neymiş efendim kurulamazlar ise arabaları leke olurmuş... Bunlardan nefret ediyorum die motorumu yıkamıyorum benzinliklerde. Hiç yıkamıyorum hatta. Arabada beyaz renk sözde bunlar sayesinde koyu gri dolaşıyor. İlla temizlenecek isede veriyorum parasını. Bunlar gibi küfür yemektense 5 çay az içerim...

Motosikleti
    Xpulse 200t
    Yok abi oranın önünde kuruluyor. Havayı da paspaslar için kullanıyor. Hayır anlamıyorum. Az yiyinde arabayı bir yıkamacıya verin. Hava-Su pompasının yanında paspas sabunlayıp yıkamaya çalışmak nedir? Neymiş efendim kurulamazlar ise arabaları leke olurmuş... Bunlardan nefret ediyorum die motorumu yıkamıyorum benzinliklerde. Hiç yıkamıyorum hatta. Arabada beyaz renk sözde bunlar sayesinde koyu gri dolaşıyor. İlla temizlenecek isede veriyorum parasını. Bunlar gibi küfür yemektense 5 çay az içerim...
    Bu öküzlerden benim güzergahtada var.
    Bende veriyorum parasını yıkatıyorum.

BN yi daha hiç yıkamadım.
    Biraz sapıkça olsada,
    Üstündeki tozuyla çamuruyla kullanmak hoşuma gidiyor

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu öküzlerden benim güzergahtada var.
    Bende veriyorum parasını yıkatıyorum.

BN yi daha hiç yıkamadım.
    Biraz sapıkça olsada,
    Üstündeki tozuyla çamuruyla kullanmak hoşuma gidiyor
    Ben 2kez yıkadım. Bir belediyenin otoparkında gizlice sabunlayıp, su basıp kaçtım. Birde 5000bakımında yamaha istanbul motora acıdı ve yıkayıp verdiler
    ufoz bunu beğendi.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Ben 2kez yıkadım. Bir belediyenin otoparkında gizlice sabunlayıp, su basıp kaçtım. Birde 5000bakımında yamaha istanbul motora acıdı ve yıkayıp verdiler
    Bende 1 kere yıkadım genelde hep siler temizler pasta cila çekerim.😀
    Silivride hangi okulda okudun?

Motosikleti
    MT-07
    Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi. Şu lanet uzun ismi bir daha yazacağım aklımın ucuna hiç gelmezdi Okuduğum günden beridir söverim. Böyle uzun isim olur mu die fakat yaptıran hayırsever ailesi için yaptırdığından saygı duymakla yetiniyoruz

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi. Şu lanet uzun ismi bir daha yazacağım aklımın ucuna hiç gelmezdi Okuduğum günden beridir söverim. Böyle uzun isim olur mu die fakat yaptıran hayırsever ailesi için yaptırdığından saygı duymakla yetiniyoruz
    O da bir şey mi?
    Hacı Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Kardeşler Ortaokulu’nda okumuştum ben.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Hakkın iade edilmiştir

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    He bildim tamam , şu silivri stadının bayağı bi ilerisinde gazitepe yolundaki okul.
    Taaa küçükçekmece den kalkıp okumaya gelinecek tek okul. 😀 Yatılı kalsan daha iyi be hergun o yol çekilirmi

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    pierre lotide sabah kahvaltı güzel olur ben hafta içi gittim çok sakindi motoruda içeri kadar soktum huzur veriyor manzarası

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pierre lotide sabah kahvaltı güzel olur ben hafta içi gittim çok sakindi motoruda içeri kadar soktum huzur veriyor manzarası
    Pierre Loti'ye 3 kere gittim, birinde adam bıçaklandı, birinde gasp oldu, diğerinde de kavga çıktı. Bir daha gidersem muhtemelen sağ çıkamam gibi geliyor :D
    zekeriyaimam ve kdiner bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He bildim tamam , şu silivri stadının bayağı bi ilerisinde gazitepe yolundaki okul.
    Taaa küçükçekmece den kalkıp okumaya gelinecek tek okul. �� Yatılı kalsan daha iyi be hergun o yol çekilirmi
    Okul bittikten 3sene sonra halen rüyalarıma giriyordu. Kabuslarım oluyordu. Ben okulu bitirdim ama diyip gene okulda buluyordum kendimi. Gene kabuslarıma girse gene tırsarım. Şimdi motor var ve beylikdüzündeyim die gözüm korkmuyor ama eskiden yol 2,5 saat sürüyordu. Şimdi motorla şuanki evimden 25dk

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    İstanbul = Boğaziçi benim için...

Motosikleti
    MT-07
    Bende Boğaz’dan bıktım. O nasıl olacak? Servisle an itibariyle Yeşilyurt tren istasyonunun önünden hava harp okulunun oraya çıktık. Boğaz beni bekler

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yaş 46 daha bıkma emaresi yok bende, tövbe tövbe, boğazdan bıkılır mıymış?

Motosikleti
    Xpulse 200t
    ....Servisle an itibariyle Yeşilyurt tren istasyonunun önünden hava harp okulunun oraya çıktık. Boğaz beni bekler
    07:21 de yazmışsın mesajı... yuh...

İyisimi ben hiç zırlamayayım.

07:00 uyanış
    07:30 yatak keyfini bırakıp kalkış
    07:45 kahvaltı
    08:00 sigara kahve keyfi
    08:15 evden çıkış

İş yeri arabayla 3 km kadar mesafede.
    Dolmuş var, metro var, otobüs var, metrobüs var.
    Yürüyeyim dersem 25 dk kadar mesafede.

Motorla gideyim desem, motoru ısıtmak yoldaki süreden daha uzun tutuyor.

Sustum

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)