Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kiniyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    izmirde ESHOT tarafından personeline verdikleri kawasaki ER5 ler var arkalarında koca çantalar ve depoda koskoca ESHOT yazıyo kınıyalımmı şimdi

her gün bilmemne oldu eylem yapalım şu şöle oldu kınıyalım derdindeyiz
    Bu konuyu geçelim bireysel bir konu ama hocam maşallah sende de bir kınamamazlık durumu hakim. Meşhur benzin protestomuza katılmazsın ara ara herşeye eylem yapılmaz, yapmayın bırakın kendi haline dersin. Hele BBRR adaşımın benzin protestosunda 'hayır' oyu atmasına hiç anlam veremedim. Bu bir taktik midir? Bilelim. Değilse ve mümkünse sebebini öğrenelim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 125 bisikletmiş....!!!bir yaşıma daha girdim.cbr 125 sahiplerinin hiçbiri benim motorum cbr 600f'e beş basar demıyor ki ..sınıfının en iyi makinesi diyorlar ..sonuna kadar haklılar(o sınıfta kimi rakip göstereceksiniz?),o fiyata alınacak en iyi makine diyorlar bu da doğru( 5000 ytl'ye alınabilecek başka eli ayağı düzgün kaliteli başlangıç motosikleti biliyorsanız adam gibi söyleyin bizde bilelim gidip alalım)...
    110 kilo olup mobilet aldıysan bu senin bilgisizce motosiklet aldığını gösterir.(aynı iftirayı başkalarına atmışsın)..ne yani şimdi bütün cbr 125 sahipleri 110 kilo mu?hepsinin altında küçük mü duruyor?
    honda dalga geçiyormuş..!!!! hiç yurtdışına çıktın mı?uzakdoğuda insanlar nelere biniyorlar gördün mü?ben gittim gördüm..(taywan ve taylandta en cok satan honda modellerini soyleyeyım honda click ,honda cbr 150 ve 125 istersen git bak öğren)
    1000 kişiye 500 adet motosiklet düşüyor taylandta..benzinin litresi bizim 700 kuruşa eşit..ve bu adamlar cbr 125'e 150'ye biniyorlar..demek ki honda onları da kazıklıyor dalga geçiyor.gerçi motosiklet kültürü oturmuş bir ülke kasksız sokağa çıkan bir allahın kulu yok ama olsun honda bu dalga gecer tabi!!!
    sıfır mobilet 2000 ytl,ikinci el temiz bir cbr 125 3500 ytl şimdi bu durumda kafası çalışan bir insan hangisini alır.?
    gerçek motorcuysan motorunu seviyorsan rejim yaparsın! böylece mobiletin veya cbr 125'in altında küçük durmaz..gerçi gerçek motorcu çevrenin tepkisiyle hareket etmez,yok altında küçük duruyormuş yok bilmem neymiş size ne der basar gaza gider kimseyi sallamaz.
    NOT:CBR 125 SAHİBİ DEĞİLİM.
    cahil doluymuş burası bee..

Motosikleti
    mondial 125 zn classic

eee

eee adamın parası var.almış motoru.bize alkış tutmak yakışırız.

eee adamın parası var.almış motoru.bize alkış tutmak yakışır

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance

egzostu eline vermek

30 temmuz 2006 da TMF tarafından yapılan Konya Moto drag yarışlarında 125-150cc kategorisinde mondial 150kn birinci geldi. yarıştığı motorlar arasında birçok cbr125, ybr125 gibi motorlar vardı.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=19080

başka bir makineyi düşünürsek 20-22 beygir 125cc race olmaz. 125cc sınıfı race 30+ beygir imal edilir. bunu kabul eden biri ardından dünyanın en iyi motosikleti cbr125 desin bence mantıklıdır. hatta kabulümdür! tabi 125cc 65-70 beygirde imal edilir fakat onun sınıfı basit bir cadde R'ı değildir.

bunun dışında yatırınca yeri öpen makineye R değil F olmadı FZXX bir şeyler denseydi iyi olurdu. mesele iddanın bokunu çıkartmak. insanlara dalga geçecek seviyede antipatik gelen bu. kullanıcıyı kandırmak denen de bu yoksa makineyle kimsenin derdi yok. eh artık pek inanılmayacak olsada. ha evet bir de kullanıcılarının duygusal nedenlerle bu iddanın arkasında durması var tabi. ben kendimi tutuyorum fakat diğerleri kullanıcılarına çin işkencesi yapıyor desem yeridir. pis sadistleeer!
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 125 bisikletmiş....!!!bir yaşıma daha girdim.cbr 125 sahiplerinin hiçbiri benim motorum cbr 600f'e beş basar demıyor ki ..sınıfının en iyi makinesi diyorlar ..sonuna kadar haklılar(o sınıfta kimi rakip göstereceksiniz?),o fiyata alınacak en iyi makine diyorlar bu da doğru( 5000 ytl'ye alınabilecek başka eli ayağı düzgün kaliteli başlangıç motosikleti biliyorsanız adam gibi söyleyin bizde bilelim gidip alalım)...
    hyosung RT 125...cbr ı her konuda sulu götürür susuz getirir ..
    yamaha XT 125...hyo için dediklerimin aynısı
    yamaha ybr 125...125 ler arasında bence 1 numara bu motor ..sadece başlamak için değil ileriye dönük uzun yıllarda binilecek alet hemde cbr ın yarı fiyatına
    hyosung Rx 125 ...4 senedir biniyom satılığa çıkardım ama pazarlık yapmıyorum satılmazsa 2 motorum olur bu kadar basit ....
    kanuni motocar .... Eyong test etti sordum ...abi köpek gibi motor diyo.. olcay bunu diyosa bi bildiği vardır....

ama sen istersen en az 5 model daha sayarım cbr a her konuda basacak...

ama sana katılıyorum kurye motoru olmaz ...kurye bu işi profösyonelce yapmalı o motordan kurye motoru olmaz
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Marauder Elegance
    mondial 150kn'yi eklememişsin? nal toplatmış süründürmüş hemde resmi olarak diyoruz ya... orjinal çin malı!
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

marques - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vstrom 800DE
    eleman işi biliyomuş.
    honda kanatlanır....

Motosikleti
    Marauder Elegance

gurur kırılması

Alıntı marques adlı üyeden alıntı
    eleman işi biliyomuş.
    honda kanatlanır....
    evet 10 tane cebere binicisi kötüydü mondial binicisi iyiydi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler