Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kiniyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Extreme_Biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Legnano V18
    bence adam okadar parayı ona sayana kadar 3.4 tane scooter da alabilirdi...
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][B]Extreme_Biker O-'O[/B][/SIZE][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    isteyen istediğini alırsa isteyen istediği ile başlar..bu mantıkla gidiyorsanız niye ben 600f ile başlamak istiyorum diyen birine alma falan filan diyorsunuz.o da hür bir insan al kardeşim bize ne demeniz gerekmezmi.ayrıca sitede motosiklet sahibi olmayanların çoğunlukta olması vermek istediğim mesajım algılanmasını güçleştiriyor.
    madem gündemimizdeki siyasi konulara meraklı arkadaşlar var isteklerini bildirsinler siteye siyasi tartışma forumu açılsın.sanki ortadoğuda yaşananlar yalnızca motorcuları ilgilendiriyormuş gibi burda kınıyorum başlığı açıp altına döktürmenin kimseye faydası olmaz.bu tüm müslümanların sorunudur ve ilgilenen arkadaşlara fikirlerini paylaşabilecekleri yararlı siteler önerebilirim..

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    yani bir kurye kardeşime cbr 125 gibi bisikleti çok gördün ya...ne diyeyim sana arkadaşım..
    vallahi çok komiksin arkadaşım, güle güle bir hal oldum esprine gerçekten. yüksek zeka seviyen nedeniyle tebrik ediyorum seni.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı krank adlı üyeden alıntı
    isteyen istediğini alırsa isteyen istediği ile başlar..bu mantıkla gidiyorsanız niye ben 600f ile başlamak istiyorum diyen birine alma falan filan diyorsunuz.o da hür bir insan al kardeşim bize ne demeniz gerekmezmi.ayrıca sitede motosiklet sahibi olmayanların çoğunlukta olması vermek istediğim mesajım algılanmasını güçleştiriyor.
    isteyen istediğini alıyo ve isteyen istediğiyle başlıyo zaten.adam kalkıp ben 600f le başlıycam diyosa biz alma deriz.o bizi ister dinler ister dinlemez.kendi seçimidir.birisi bişey danışıyosa bize düşen 'bizene kardeşim ne halin varsa gör' demek değildir.burdakilerin tecrübelerinden faydalanmak,fikir edinmek için gelen birine doğru yolu göstermek,yanlışların neler olduğunu belirtmek sitenin başlıca görevidir. yüksek cc li race tarzı motorla başlamak isteyen,konu hakkında fikri olmayan,ama buradakilerin uyarılarıyla doğruyu öğrenen pek çok kişi vardır.biz burda gereken uyarıyı yaparız.o bizi ister dinler ister dinlemez(başlangıç motoru seçimi ayrı bi konu,burada bu konuyla örnek göstermeni pek anlamadım zaten )
    bende motosiklet sahibi değilim ve vermek istediğin mesajdan bende tam olarak bi anlam çıkaramıyorum.sitede motor sahibi olup benle aynı durumu paylaşanlar var.demekki senin mesaj verme biçiminde bi sorun var

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı krank adlı üyeden alıntı
    madem gündemimizdeki siyasi konulara meraklı arkadaşlar var isteklerini bildirsinler siteye siyasi tartışma forumu açılsın.sanki ortadoğuda yaşananlar yalnızca motorcuları ilgilendiriyormuş gibi burda kınıyorum başlığı açıp altına döktürmenin kimseye faydası olmaz.bu tüm müslümanların sorunudur ve ilgilenen arkadaşlara fikirlerini paylaşabilecekleri yararlı siteler önerebilirim..
    Değerli kardeşim:
    Bu kınanacak birşey bile değil.600RR la kurye yapanlar var.Aksine belkide kuryesini yerine daha çabuk ve güven li bir şekilde yerine götürmeyi ilke edinen bir firma da olabilir.Bundan rahatsızlık duymanız nedendir?Benim gibi bir çok büyüğün buna anlam verememiş zaten.Lütfen sakin olurmusunuz
    Camiamız çoook geniş ve kökleşmiştir.Tabii ki farklı sorunlarımız olacaktır,
    ANCAAAAAAAK:
    Çevremizde,kazalar motorculara yapılan haksızlıklar,kanuni düzenlemelerde ki eksiklikler,kazalar,kayıplarımız,yaşadığımız kalite ve yedek parça sorunları,fiyatlar,vergiler vb YÜZLERCE sorunumuz varken,Bunları algılamadan uzak bir bakış açısı ile bir başlık açmış olmanız ,herhalde gençliğinizdendir diye düşünürken yanılmıyorumdur inşallah.!!!!!!
    Kendinize iyi bakınız .Rüzgarınız bol olsun.
    İyi akşamlar.
    Ayrıca,sorun sadece müslümanların değil tüm insanlığındır.
    Çünkü bu İNSANLIĞA KARŞI İŞLENEN SUÇLAR kapsamındadır.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı zeronero adlı üyeden alıntı
    vallahi çok komiksin arkadaşım, güle güle bir hal oldum esprine gerçekten. yüksek zeka seviyen nedeniyle tebrik ediyorum seni.

birader ben cbr125 sahiplerine hep gülerim bazen ağzımla bazen başka bi yerimle...bari siz güldürmeyin kendinize...motor camiasında cbr125 le ne yeriniz olur ne yurdunuz...bisikletle gezsen daha karizmatik olursunuz inan buna...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    hmm, motosiklet dünyasına yeni girmiş biri olarak demek ki ne öğrenmem lazimmis ilk başta, karizmatik olmak lazimmis motor camiasinda yerimizin olmasi icin, yoksa model marka onemli degil bizim icin hepimiz kardesiz filan geyikten ibaret.

yoksa genelde motorcular kardes ama bu araci kullanan herkesi bir ortak paydada bulusturup bilgi paylasmak amacinda olan sitemizde mete_han arkadasimiz mi bunun istisnasi?

lütfen bu gibi ayrimlar yapmayin arkadaslar, herkesin alim gucune gore alabilecegi motosiklet degisik olabilir ama burada olup fikirlerini bizimle paylaşması yeterlidir, bir kisiye motosiklet markasina veya modeline dogrudan dalga geçme vb ile yapilan saldirilar(olumlu veya olumsuz eleştiri sinirleri disinda olanlar) bizi bir yere götürmez.

Motosikleti
    benim görüşüm budur...hiçbirimiz kardeş değiliz bu arada...hatırlatayım...kim dediyse yalan söylemiş...cbr125 cilere gülüyorum evet...bu ayrım değil...sana geziye gelme veya cbr ile forumlara girmemi deniyor...sana denen komik duruma düştüğünüz ve birilerinin sizlere gülmesi...ha bunu kimse yüzünüze söylemez açık ve net olarak...benim gerçeğim budur...düşünce özgürlüğüdür...bir Allahın kuluna açıklama yapmam...ama bana kutuyu açtırıp kötüyüde söyletmeyin...efendice diyorum ki cbr 125 bisiklettir...almışsan güle güle kullan...hayrını gör...ama bu eleştirilerede açık ol...5000 ytl bu motora vermiş olmanız zaten sizdeki zevk ve heyecanı yeterince gösteriyor bana...ben 2 sene mobilete bindim inan kendi kendime güldüm...115 kiloluk ayıyım altımda mobilet kayboldu diye kendimle dalga geçerdim...önemli olan budur...cbr 125 le bana gelmeyin...ne olursan ol gel ama cbr la değil...Allah bu motoru üretenede alanada satanada akıl fikir ihsan eylesin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

mete-hanı bu kadar sinirlendirecek ne yaptınız yahu?Benim bildiğim arkadaşım esprili,sevecen,kendinle dalga geçebilecek kadar da öz güvene sahiptir.niye sinirlerini hoplattınız ya?
    meraklanmayın birazdan fışkırtır yine esprilerini ve normale döner...

Motosikleti
    yok abi bundan sonra cbr125 cilere savaş açtım...zaten Allah vurmuş birde ben vurucam sitede...şalteri attırdılar bana...

ulan belkide kıskanıyom ya ondan yapıyom...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş.Çok normal.
    Amaaa,Benim yavrum şahin,şahin olma hakkını kimseye veremem gibi bir tavır sergilenirse bu anlaşılamaz.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Alıntı harfendaz adlı üyeden alıntı
    mete-hanı bu kadar sinirlendirecek ne yaptınız yahu?Benim bildiğim arkadaşım esprili,sevecen,kendinle dalga geçebilecek kadar da öz güvene sahiptir.niye sinirlerini hoplattınız ya?
    meraklanmayın birazdan fışkırtır yine esprilerini ve normale döner...

abi esasında mesele ne biliyormusun hayatlarında ilk motorunu alacakların bişey bilmeden yolda görüpde motor için yanıp tutuşmaları ve aldıktan sonra bir dahaki yaza hemen satmak için sabırsızlanmaları...Honda tüketiciyle dalga geçiyor alay ediyor kimse farkında değil...

motorunuzla mutlu olun...en güzel motor kendine ait motordur...ama o paraları kolay kazanmıyorsunuz...alınterinizi böyle ne idüğü belirsiz modellere bağlamayın...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu an kıbrıstayım ve hemen hemen tüm ticari taksiler mercedes ama cbr görmedim moto kurye olarak ama yüksek cc li bmw endro gördüm adam kurye yapmış reklamlarını yapıştırmış

hıı 2. sayfayı simdi okudum torunumu kızdırmışsınız... cbr125 hacmine yapısına görede pahalı bencede yanılmıyorsam 6100 ytl peşin idi fiyatı

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı
    şu an kıbrıstayım ve hemen hemen tüm ticari taksiler mercedes ama cbr görmedim moto kurye olarak ama yüksek cc li bmw endro gördüm adam kurye yapmış reklamlarını yapıştırmış

hıı 2. sayfayı simdi okudum torunumu kızdırmışsınız... cbr125 hacmine yapısına görede pahalı bencede yanılmıyorsam 6100 ytl peşin idi fiyatı

dede cbr125cilerdeki organizasyon kimsede yok...topiği takip edenlere bakıyorum hepsi cbr ci...imzalarda bunlar var...

Honda C³R ¹²⅝® »» Olacak İnş ) vs...

okuyan bana döşeyecek aldık başımıza bela...

dedecim sende aldın bu akşam ki gazap üzümlerinden bir salkım...Konu Dışına bak sanada kitledim bu akşam...kızma artık taammı...bugün ÖNÜMÜZEEE GELENEEEE BİRR TEKMEEE oyunu oynuyorum...zeka seviyemiz çıktı ortaya EYVAHH.......

6100 ytlmi yuhhh beee...Allahdan korkun Honda Türkiye...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla kitlemişsin okudum neyse torunluğuna veriyorum bu akşam sana bulaşmıyalım çarpılırız alimallah

semuteyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cafe 152
    Almanya ve bazı avrupa ülkelerinde kurye motorları 500 cc'nin altında değil. Burada CBR 125 kurye motoru olması çok normal.
    KaWa ZX 6R 98'' - Honda CGL 125 04'' - KaWa ER 5 05'' - Keeway SL 150 06'' - Honda Dylan 150 06''

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    vlad1462: yazacağım her şeyi yazmışsın. ya çek git kardeşim başka işin yokmu? onları ben yazacaktım.

600f kurye motoru olarak kısa süreli kullanıma uygundur (bel-boyun ağrısı). zaten bisiklet kadar rahat kullanımı olan bir araç. deneyimin yetiyorsa keyfin bilir. bunun dışında v12 motora lpg takılmaz. takmaya kalkan gözümde hödüktür. ölene kadar. ayrıca üst sınıf sürat arabalarının özel amaçlarla belli firmalarda kurye amaçlı kullanıldığını biliyorum. hıza ihtiyaçları var kullanıyorlar...

ben motorcuyum. mutlu bir insan olabilmem için gün boyu kullandığım motosikletten keyif almak zorundayım. kurye olsaydım motorculuk ömrümün onda dokuzunu üzerinde geçirdiğim makinenin masrafına bir yere kadar bakabilirdim. burası motorculara değil motor kullanıcısı kardeşlerime yazıldı. ayrıca tamamen kar-zarar hesabıyla motor seçen biri odundur, ruhsuzdur ve anlatmaya çalıştığım gibi motorcuda değildir. hayır kuryeysem başka ne zaman motor kullanacağım? olurmu böyle saçmalık? haftada bir gün tatil ondada insan ayağını uzatır dinlenir...

iki ışık arasında dört vites atmak zorunda bırakan makineyle kuryelik yapmak ömür törpüsüdür. insanı harap eder. canından da eder! bir gün yavaş makineyle aradan kaçmaya çalışırken geberip gidecektim. kapı kapanmaya başladığından presleniyorsun. cbr125 yavaş bisiklettir. alçaktır görünmez vs. 600f daha ideal bir seçim olurmuş ve daha şık! tabi benim tercihim rahat bir enduro. f yada r genel amaçlı kuryeliğe uygun değil. fakat motoru teknik olarak bitirmek (kullanımı mükemmelleştirmek) için spesifik bir amaçla kullanılıyor olabilir. bir milyon ihtimal...
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı
    Ben de başlığı okuyunca,Dünya veya insanlık meselesi filan zannettim.
    Malum israilin lübnanda yaptıkları filan.
    İşte 80'lerin gençliği
    konunun özetini yapmışsın ihtiyar!
    ekleyecek bir şey yok.
    yalnız bu kafa yapısı 80'lerin gençliğini aşmış, 30'ların nazizmini çağrıştırıyor.
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    izmirde ESHOT tarafından personeline verdikleri kawasaki ER5 ler var arkalarında koca çantalar ve depoda koskoca ESHOT yazıyo kınıyalımmı şimdi

her gün bilmemne oldu eylem yapalım şu şöle oldu kınıyalım derdindeyiz

fevkalbesher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9
    Alıntı clint adlı üyeden alıntı
    Mercedes'ten taksi yapan bir milletiz biz arkadaşlar. Bu ülkede hiç bir şeye şaşırmamak gerktiğini anlamadınız mı hala!
    öhüm... almanya'da tüm taksiler Mercedes, amerika'da cadillac ya da chevrolet, ingiltere'de rolce royce (böyle yazılıyodu sanırım).

türkiye'de dolmuşlar yakın geçmişe kadar klasik arabalardı. klasik otomoboli sevdalıları, "vah yazık ne hale getirmişler canım Buick'i" demiyorlardı, bilakis iyi bakımlı bir dolmuşgördüler mi gururlanıyorlardı. toplumsal bir şölendi o arabaların sokaklarda dolanması, zamana direnmenin anıtlarıydı her biri.

bir cbr 125'in kullanım amacını kınamaktan ziyade, kullanım şeklini kınamak gerekir. eğer hor kullanıyorsa, her çukura gözü kapalı girip, hiçbir emniyet kularını yerine getirmeden gidiyorsa o zaman kınamak gerekir.

kroyum ama para bende, zihniyetine ise yapılabilecek birşey yok. herkesin parası kendine
    34 GS xxxx, may the force be with you...
    MoER, MoMMO

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler