Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kiniyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı clint adlı üyeden alıntı
    Mercedes'ten taksi yapan bir milletiz biz arkadaşlar. Bu ülkede hiç bir şeye şaşırmamak gerktiğini anlamadınız mı hala!

1 kaç ay evvel. tv de kıbrısı gösteriyordu. adamların en kötü taksisi mercedes c serisi. paparaziciler. abi nie hep mercedesler taksi yapılıyo dedi. abi başkasına binmiolar diyo adamda. yani bu normaldir. ama gel gör ki eski mercedes 500 sec e hatta ve hatta arkadaşın da dediği gibi ferrari ye bile lpg takan milletimiz var.
    siz cbr 125r ı kurye motoru yapanı deil bunları kınayın bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    aynı durum ybr kullanıcıları içinde geçerli değilmi,kuryelerle aynı motoru kullanmaktan üzüntü duyan yada eziklik hisseden birisi zaten problemlidir bence.kendini üstün görmek gibi bi takıntısı varsa o herife cbr 600 de versen bi sıkıntı duyulacak yan bulacaktır.
    racing motora illaki cbr 125 le başlanmasımı gerekiyo.bugün race makine kullananların çoğu senin beğenmediğin kurye motor tarzı motorlardan başlamışlardır.

secret5de - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı
    yazdıklarına gülüyorum sadece
    kardeş sen benim yazdıklarımamı gülüyon nideeen
    gülüyon

krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallahi pes.pes diyorum..paranız olunca gidin bir uzakdoğu turu yapın bakın oralarda bu işler nasıl yürüyormuş.yok daha ucuz olsun diyorsanız italyaya gidin.gözlem yapın.motosiklet kültürü oturmuş ülkelerde durum nasılmış kendi gözünüzle bir görün.ondan sonra gelin bana krank kardeşim haksızsın ben italyaya gittim sokağın birinde bir kurye motosikleti olan bir rs 125 gördüm.oralarda da durum aynı diye bir açıklama yapın bende kabul edeyim.grenaj diye birşeyden haberiniz var değil mi?fiyatlarını da biliyorsunuz

Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı secret5de adlı üyeden alıntı
    kardeş sen benim yazdıklarımamı gülüyon nideeen
    gülüyon
    evet şimdi gülüyorum.yanlış anlamandan ötürü ilk gülmem sana değildi

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    valla ben bi şekilde motor sürmesini öğredim altımdada ramsey 125lik var kurye motorula isteyen kıyaslasın kıyaslamasın yada ybr cbr falan filanı bence zevk meseli eko. durum meseli ayağımı yerden kesiyoya yeterli buarada murat 131e bmw motoru atanlar var buna ne diyceksiniz burası türkiye ferrariye tüpde takılır CANIM TÜRKİYEM...

krak abi valla gene haklısında şimdi kuryeler işleri gereği motor üzerinden inmiyorlarki doğal olarak yıpranıyo motor e birde bakım yaptırmıyosa motora üzülürüm adamada sonuçda o adamı taşıyacak ama okadarda dert etmem çünkü benim motorun borcunun yarı taksidi duruyooo halen öde öde bitmiyoo

krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamam haklısınız cbr 125 kurye amaçlı kullanılabilir.grenaj mrenaj önemli değil alan adam onu düşünmüştür.2000-3000 ytl lik fiyat farkı az.cbr 125 sahibi olan bir insanın yanından kurye cbr 125 geçince adam içimiz burkulursak eziğizdir.ferrariye tüp takılması gayet normaldir.adam parasıyla almışsa bize nedir.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    valla cbr 125 i, arkasında o plastik beyaz kutuyla, kurye motorlarının arkasında olan üzerinde kuryesi oldugu yerin amblemi olan kutularla düşünemiyorum.

cidden anlamsız bir iş, ama ne yapalim degil mi herkes dilediğini yapmakta özgür illa ki anlamlı işler yapmak zorundadir bütün insanlar diye bir kuralimiz yok.

Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı krank adlı üyeden alıntı
    tamam haklısınız cbr 125 kurye amaçlı kullanılabilir.grenaj mrenaj önemli değil alan adam onu düşünmüştür.2000-3000 ytl lik fiyat farkı az.cbr 125 sahibi olan bir insanın yanından kurye cbr 125 geçince adam içimiz burkulursak eziğizdir.ferrariye tüp takılması gayet normaldir.adam parasıyla almışsa bize nedir.
    +10000

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    evet şimdi gülüyorum.yanlış anlamandan ötürü ilk gülmem sana değildi
    ne güzel işte böyle arada muhabetin arasında gülmekde olmalı konuyu iyi dağıttım demi param parça ettim

+10000
    abi bu konuda derin mevzuuu konularına dönmesin yaa konun sol şeritden gidişatını değişsek...

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    isteyen istediğini yapmakta hürdür..demek ki onun hoşuna gitmiş zevk meselesi..

Motosikleti
    var bişeyler
    maddi olarak sorun değilse cbr125 in yada başka bi pahalı motorun kurye amaçlı kullanılmasında sorun yoktur.kuryenin kendi sorunudur.kurye motoru diye bi sınıf yokur,parça fiyatı,temin edilebilirliği,servisi vb.mantıklı yönleri ağır basan,az yakan,çok kaçan her motor kurye motoru olabilir.bunların dışında bunları önemsemeyen,pahalıda olsa kullanırım diyen kuryeye kim ne diyebilir.ben helal olsun derim.daha iyilerinide kullanmasını dilerim
    ayrıca bu durumdan kendi adlarına rahatsız olanlar,kuryelerle ortak bişey paylaşmaktan rahatsız oluyolarsa bişe diyemiycem.kendi insanlıklarına kalmış bişeydir
    olaya bide kurye tarafından bakın.adam bazı şeyleri göze almış,motorun masrafı zartı zurtu dememiş,kendi çapında devrim yapmış almış race görünümlü motor.niye çok görüyosunuz,kursağında bırakıyosunuz.

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla işin doğrusunu vlad söylemiş, en güzel ve farklı motor sizin kendi motorunuzdur. Kimin ne yaptığı önemli değildir. Kompleks yapmaya gerek yok.
    Benim söyleyeceğim son söz şudur ki, maalesef insanımızın bir kısmı, siz gidip bir ybr125 ya da kanuni aldığınız zaman (ki bunu benim çevremde de yapanlar var maalesef) sizinle dalga geçmeye kalkıyor, alaya alıyor. Bu motorlara modeliyle bile hitap etmiyor, kurye motorları var ya işte ondan var bunda diyor. Ben de diyorum ki, o zaman ver adama parayı senin bindiğin Suzukiye Yamahaya binsin. Bu durumu kompleks yapmamak gerek ama, asıl kompleks galiba insanımıza direkt olarak zengin adamı ya da trendyliği rol model gösteren tiplerdedir. İsteyen istediği motora binsin, hiç binememektense Çin malına binmek yeğdir derim. CBR125'inize iftiharla binin size ne onu başka amaçla kullananlardan. Herkese sevgiler
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende kınıyorum başlığını görünce birşey sandım. Eleman ne güzel işiyle aşkını birleştirmiş, çalışın sizinde olur.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bende bişi zannettim sanki goldwingle kebab dağıtıyo
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Ben de başlığı okuyunca,Dünya veya insanlık meselesi filan zannettim.
    Malum israilin lübnanda yaptıkları filan.
    İşte 80'lerin gençliği
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Madem öyle kuryeci adam eşşek sırtında dağıtsın , o da insan değil mi ne güzel işvereni almış cbr125'i kuryeci adam da rahat rahat binip dağıtımını yapıyo

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yani bir kurye kardeşime cbr 125 gibi bisikleti çok gördün ya...ne diyeyim sana arkadaşım..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    krank katılıyorum sana. cbr ın asilliği yakısmıyo, sen olaya duygusal yanasıyorsun.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ister cbr125 olsun isterse 1000rr isterse F16 isteyen istediği araçla kuryelikte yapar taksicilikte yapar yeterki insan olsun insan gerisi bizi ilgilendirmez arkadaslar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler