Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Direksiyon sınavından 4 defa kaldım. Yeni kurs arayışım var.

Motovento
    REKLAM ALANI

4 kere kalinca bidami ehliyet parasi 1.300 civari para veriyormusun?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alipasa85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2016 Kırmızı-Beyaz
    Honda veya Yamahanın güvenli sürüş eğitimlerine katılarak, hem temel bilgileri öğrenebilir hem de bu sınavı gözün kapalı geçersin, tavsiye ederim...

ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    Alıntı alipasa85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda veya Yamahanın güvenli sürüş eğitimlerine katılarak, hem temel bilgileri öğrenebilir hem de bu sınavı gözün kapalı geçersin, tavsiye ederim...
    Benim aklımda da bu var. Honda'nın sürüş eğitimlerini duydum. Bunlara katılmayı düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Alıntı glarum12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 kere kalinca bidami ehliyet parasi 1.300 civari para veriyormusun?
    Evet, kurs yeniden başladığı için tüm bu ücret tekrardan ödenmesi gerekiyor

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    70 hp mi?

Motosikleti
    Alıntı ramcixx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70 hp mi?
    Aslında 72 hp,
    Kurs motoru 2013 model Kawasaki ER-6n ABS.

Not: Ben kendime kusursuzum demiyorum.
    Böyle anlaşılmasın.
    Birçok geçen varken benim 4 defa kalmış olmam benimde birçok eksikliğim olduğu anlamına geliyor.
    Ama,
    sınav programı içerisinde yapılması gereken;
    ani duruş manevrası ve ani kaçış manevrasını yapamıyorsanız,
    slalom dönüşünde motosikletin lastikleri çamurlanıyor ve denge platformuna çamurlu lastikle çıkma durumunda kalıyorsanız,
    bence o sınav sahasıda az da olsa eleştiriyi hakediyor.
    Siyahi bunu beğendi.

kendini sabote ediyor olabilirmisin
    okadar isteme

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bizim ehliyet aldığımız zamanlara bakılcak olursa baya gelişme var bile diyebiliriz.
    Bende pek çok arkadaş gibi parkurun zor olmadığı kanısındayım.
    Fakat katıldığım bir nokta var, ve burası çok önemli.

Parkurun kaldırım kenarı, demir hurdaların olduğu vb. dar ve acemi birisi için tehlike oluşturabilecek bir alana kurulmuş olması mantıksız. Sonuçta acemi insanlar kullanıyorlar ve ciddi kazalar yaşanabilir.

Motosikleti
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parkurun kaldırım kenarı, demir hurdaların olduğu vb. dar ve acemi birisi için tehlike oluşturabilecek bir alana kurulmuş olması mantıksız. Sonuçta acemi insanlar kullanıyorlar ve ciddi kazalar yaşanabilir.
    Son sınavda denge platformunda geçmeyi başardım ama platformdan biraz hızlı geçtiğim için platformun hemen 3 mt karşısında olan kaldırımdan kaçamadığım için motoru oraya çarpıp düşmem nedeniyle sınavdan kalmıştım. Benimde asıl değinmek istediğim konuda bu zaten.

Dipnot: videoyu çeken kişi ben değilim. Video kurs eğitmenim tarafından çekildi. O yüzden videodaki eleştiriler sınavı geçemeyen bir aceminin eleştirileri değil, bir kurs eğitmeninin eleştirileridir.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı ismaileren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son sınavda denge platformunda geçmeyi başardım ama platformdan biraz hızlı geçtiğim için platformun hemen 3 mt karşısında olan kaldırımdan kaçamadığım için motoru oraya çarpıp düşmem nedeniyle sınavdan kalmıştım. Benimde asıl değinmek istediğim konuda bu zaten.

Dipnot: videoyu çeken kişi ben değilim. Video kurs eğitmenim tarafından çekildi. O yüzden videodaki eleştiriler sınavı geçemeyen bir aceminin eleştirileri değil, bir kurs eğitmeninin eleştirileridir.
    Seni anlıyorum, videoyu da çeken arkadaş kendini ifade etmiş zaten ama, sen dahi cekmis olsaydın yorumların fark edeceğini düşünmüyorum. Cünkü bu işten bi parça anlayan insanın yapacağı yorum aynı olacaktır. Parkur zor değil, tehlikeli bir alana kurgulanmış.

Umarım başarılı olursun. Biraz daha pratik yapmalısın.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    ben üç defa kaldım. Birincisinde platformdan düştüm. ikincisinde elemasnın tekiyle çarpıştım, sekiz çizerken o ikinci kısmı tamamlmlıyordu(görevliler senin suçun değil devlet böyle karmaşık yapmış sınav alanını sry yaaa .s.s dedi ama yine de bıraktılar) üçüncüsünde de ellerinde torbalarla dayı çıktı karşıma sekiz çizerken, onun etrafından dolaşayım bari dedim çünkü adam çekilmedi çizgiden korna çalmama rağmen, çizgi dışına çıktığım için kaldım. dördüncüsünde geçtim.

heryer böyle. saçma sapan işler işte. 20 yıldır bisiklet, 5 yıldır da motorsiklet sürüyorum, devletin saçma sapan işleri yüzünden heba oluyoruz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)