Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman Kullanma Motivasyonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Bir yakınım veya kendim kaza geçirene kadar ekipmanları hakkıyla kullanma motivasyonu bulamayacağım sanırım. satın alırken sertifikasından yorumlarına, testlerden kullanıcı deneyimlerine her şeyi didikliyorum. gel gör ki temmuz ayında pff çok sıcak ya diyip fethiye-istanbul arası yol yaparken akhisar'a kadar kask-tshirt-sandalet ile km'lerce yol yaptığımı hatırlıyorum. 1 yıldır daha ambalajından çıkmamış dizlikler ömrünü dolabımda dolduracak. bunların dünyada övünülecek son şey olduğunu söylememe de gerek yok sanırım. teoride her şey okey, pratiğe gelince ergenden beter davranıyorum.

benim merakım bu aptallık eşiğini yaşayıp aşan başka arkadaşlar bu motivasyonu başına bişi gelmeden nerden buldu?

not: ne kadar km'de neler olacağı projeksiyonlarının hepsini biliyorum. bu teknikten öte psikolojik bi sıkıntı. yardım isteğim de bu konuda. benzer davranışlar sergileyen de illa ki vardır. kafalarımız açılsın, fiziksel anlamda açılmadan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Kazada zarar görmeden korunma ihtiyacı hissetmiyor insan ama kaza videoları izleyip oradaki insanların aldığı hasarı görünce belki de ekipman giyme ihtiyacı hissedersiniz
    emiliosantos bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Acil servisinin banklarında 1 saat kadar oturun.Fikriniz değişecektir.

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Youtubede motobaba kanalinin bir doktorla cektigi video vardi. Motor kazalarindan sonra gelen hastalarinin fotograflarini da sansursuz bir sekilde gosteriyordu.
    Doktor da motosiklet kullanicisi oldugundan detaylariyla cogu seyi anlatiyordu. O fotograflardaki elleri ayaklari gordukten sonra eldivensiz botsuz kasksiz montsuz dizliksiz bienceginizi zannetmiyorum. Ben sahsen deyim yerindeyse bakkala giderken bile botumu giyen birisiyim. O videodan sonra gereksiz riskleri alip kaza yapmamaya da dikkat ettim. Hos sonuclar yok cunku

Motosikleti
    Alıntı avmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtubede motobaba kanalinin bir doktorla cektigi video vardi. Motor kazalarindan sonra gelen hastalarinin fotograflarini da sansursuz bir sekilde gosteriyordu.
    Doktor da motosiklet kullanicisi oldugundan detaylariyla cogu seyi anlatiyordu. O fotograflardaki elleri ayaklari gordukten sonra eldivensiz botsuz kasksiz montsuz dizliksiz bienceginizi zannetmiyorum. Ben sahsen deyim yerindeyse bakkala giderken bile botumu giyen birisiyim. O videodan sonra gereksiz riskleri alip kaza yapmamaya da dikkat ettim. Hos sonuclar yok cunku
    eyvallah dostum güzel bi öneri teşekkürler

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %100 garanti ediyorum

Motosikleti
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene böbrek taşı düşürdüğümden mütevellit günlerim geçti acil serviste .]

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ciddi bir kaza gecirmeden bu fikirden vazgecin hemen ve ekipmanlariniz giyin derim

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Açıkçası ben korumaların görsel olarak güzel durduğunu düşünüyorum. O da bir motivasyonudur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)