Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Bayan CBR 250 kullanıcısı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    Alıntı felekman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    didem selamlar. bayan öğretmen arkadaşım var beylikdüzünde. honda cbr 250 kullanıyor. istersen irtibata geçin düşüncelerini paylaşsın seninle. en azından bir fikir sahibi olursun. bolca dedikodu filan yaparsınız :D
    O meslektaşımla tanışmak isterim.Face adresi filan varsa yazarsan sevinirim.Evet dedikodu yaparız.Motor dedikodusu :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Didem ; eğer 125cc kullanabiliyorsanız ,kalkışlarda, gaz açmalarda , vites değişimlerinde filan sıkıntı yoksa 250cc motoru rahat kullanacağınızı düşünüyorum. Çünkü 125cc ile 250cc arasında öyle ahım şahım korkutacak düzeyde bir fark yok.

Tabi kararı verecek olan sizsiniz . Hangi motoru seçerseniz seçin kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Valla sasiyorum cevaplara CBR 250 sadece 20-30 km daha hizli cbr 125 den. Oyle atak adami alip tukurecek bir alet degil. Yanlislikla gazi sonuna kadar aniden ac bir sey olmaz. Ac altin elbiseli adamda izle , yeni baslayanlara tavsiye ediyor.Bence yorum yapanlarin cogu bu iki aleti kullamamis vatandaslar.
    ERROR88 bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    125'lik kullananlar 250'lik motoru 600'lük gibi hayal ediyorlar herhalde.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    hoş geldin. bayan motor kullanıcısı candır gerçekten. ben şahsen daha hiç yolda tek başına giden bir bayan sürücü arkadaşını görme şerefine erişemedim. ama umuyorumki bir gün görecegim.

motorsiklet secimi kolay gözüne hangisi hoş geliyorsa onu kullan. ama öncesinde git HONDA-GIS akademi gibi kurumlardan egitim al zaten orda alacagın egitimle ne cc de motorsiklet kullanabilecegini ne tarz bir motorsiklet isteyecegini anlayacaksın. sonrasında al güvenlik ekipmanlarını güzelce en sonra motorsikletini alırsın. sonrada bu sevdana ebediyen kavuşursun.
    dış mihrak bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr-250
    Alıntı Hubert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılanları bastan sona okudum sevgili Didem. Bu iş önce sende biter yapabilecegine inaniyorsan cbr 250 ile başla. Zaten diğer sayılan motorlar arasında çok uçuk güç farkı yok. 125 lik veya 150 lik motorlar çok çabuk bayar ve zamanla bu yaptığının hata olduğunu düşünmeye baslarsin. Git al alış yavas yavaş, tam ekipman ile gezmeye başla, eğitimini al zaten gerisi kendiliğinden gelecektir. Bu benim şahsi fikrimdir. Şimdi birçok bilir kişi gelip cevap yazar buna eminim. Öyle olmaz, onunla baslanmaz filan filan. Az öncede belirttiğim gibi şahsi fikrimdir. Umarım yardımcı olabilmisimdir. Ankara'dan sevgilerle...
    Yapabileceğime inanıyorum ben.Ama keşke bir tanıdığım olsa da deneme fırsatı bulabilsem...Bu sitede Çanakkale'den CBR 250R kullanıcısı yok mu acaba ya??

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı Didem17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapabileceğime inanıyorum ben.Ama keşke bir tanıdığım olsa da deneme fırsatı bulabilsem...Bu sitede Çanakkale'den CBR 250R kullanıcısı yok mu acaba ya??
    Yakın illerden gelecek arkadaşlarda çıkacaktır..Motosiklet nette hiç bi dert çaresiz kalmaz

Motosikleti
    Honda cbr-250
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla sasiyorum cevaplara CBR 250 sadece 20-30 km daha hizli cbr 125 den. Oyle atak adami alip tukurecek bir alet degil. Yanlislikla gazi sonuna kadar aniden ac bir sey olmaz. Ac altin elbiseli adamda izle , yeni baslayanlara tavsiye ediyor.Bence yorum yapanlarin cogu bu iki aleti kullamamis vatandaslar.
    Evet başlangıç motoru diyor ama supersport model düşünenler için mi diyor yoksa genel olarak motora yeni başlayanlar için mi söylüyor orasını çözemedim. Zaten cbr almışken 125 değil 250 alırım

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı Didem17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boy 170 kilo 50... "pigme" miyim bilemiyorum
    Boyun normal sayılır pek sıkıntı çekmeceğini sanmam.
    600cc olursa böyle olabilir

Cbr 250'de alabilirsin ama bence 125 ile devam et ;)

OokareenoO bunu beğendi.

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Ss motorlar yapıları gereği alçak seleli olduklarından 170 boyun sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ama bu demek değil ki direk büyük sınıf bi motorla başla imkanın da varken pratiğini yap kendini olabildiğince geliştirmeye bak tamamen hazır olduğunda alırsın istediğin motoru. Sonuçta burda kimse senin kötülüğünü istemez

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Bence sen motorun risklerine alışkınsın. Kendine güveniyorsan sevdiğin motoru al zaten eninde sonunda o motoru alacaksın. Ama bence ilk hedef model değil motor almak olmalı... Ortadaki boşluk ve vitessiz olması sebebi ile en mantıklı başlangıç scooter. Yamaha x max 250 yada kymco xciting 250 al. Hem karizmatik hem eğlenceli motorlar. Trafiğe alış sonra istediğini al bence...
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Motosikleti
    CBR 650F
    Benim burda olsaydi VTR250 alirdim cok karizmatik motor sanki kucuk ducati, ayrica koruma demiri takabilirsin. Turkiyede var sanirim , alinabilecek bir motor oturus poziyonu falan cok guzel.
    http://www.lintangbuanatours.com/ima...nda_vtr250.jpg
    hasanrs bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaş hepiniz itiraf edin: bu soruyu soran 17 yaşında bıyıkları yeni terlemiş, taşralı bir arkadaş olsa üc tane cevap vermez, ayar manyağı yapardınız.

milletimizde default olan gelen kadına yalakalık moduna hastayım (kadına saygı değil karıştırmayalım).

sorunun cevabı: 250 cc ile 125 cc arasındaki fark ihmal edilecek boyutta. sadece hyosung kilo ve kalıp olarak oldukça iri. oturma pozisyonu zor.

Motosikleti
    CBR 650F
    Am a o tasrali dedigin arkadaslar ilk moturum hep hayalim 600rr. alacagim diye soruyor o nedenle ayar oluyorlar.

Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş hepiniz itiraf edin: bu soruyu soran 17 yaşında bıyıkları yeni terlemiş, taşralı bir arkadaş olsa üc tane cevap vermez, ayar manyağı yapardınız.

milletimizde default olan gelen kadına yalakalık moduna hastayım (kadına saygı değil karıştırmayalım).

sorunun cevabı: 250 cc ile 125 cc arasındaki fark ihmal edilecek boyutta. sadece hyosung kilo ve kalıp olarak oldukça iri. oturma pozisyonu zor.

Motosikleti
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Erkeklerin kadınlarla, kadınların erkeklerle biraz daha ilgili olması kadar doğal bir şey göremiyorum. Erkeklerin kadınlarla, kadınların erkeklerle biraz daha nazik konuşması kadar da doğal olan bir şey göremiyorum. Erkeklerin erkeklerle konuşurken, kadınların da kadınlarla konuşurken biraz daha sokak ağzına yakın konuşması kadar da doğal bir şey göremiyorum.

santo78, Sadık1453, msgnrn ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapılamaz diye bisey yokki.. Enduro kullanan ve hatta gözümle gördüm, Hayabusa kullanan bayan var.. Korumalı kıyafetler, eğitim ve birazda cesaret. Başka biseye ihtiyacın yok.
    Tecrübeye gerek yok yani?

O gördüğünü söylediğin bayanlara gidip merhaba, merak ediyorum ama ilk motorunuz mu diye sordun mu?

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    erkanzdemir bunu beğendi.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    ktm duke serisi olabilir kullanımı çok basit ve hafif

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Boşverin Cbr 125-250 falan ÇARE WR 125

Motosikleti
    WR 125 için minimum boy 1.90 mı?

dış mihrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250
    Didem Merhaba,

Ben de Ankara'da bir kadın motosiklet kullanıcısıyım. (Bayan kelimesini kullanmaktan pek hazzetmiyorum) Motosiklet kullanmaya asya marka bir scooter'la başladım; daha sonra honda cbr 125 kullandım 1 yıl boyunca. Toplamda 10.000'e yakın bir km yaptım ve cbr 250 almak için önceki motorumu sattım. Ama bu kararı verirken de çok temkinli yaklaştım hatta cbr250 sayfasında da arkadaşlardan çabuk geçiş yapıp yapmadığıma dair fikir almak istedim çok fark olmadığını belirterek beni cesaretlendirdiler sağolsunlar. Ben de kullanmaya başlamadan önce çok çekiniyordum ama başladıktan sonra gerisi geldi; işe bile motorla gidip geliyorum. Ama tabi öncelikle eğitim, eğitim, eğitim. Daha sonra ise tecrübe önemli olan. Ülkemizde çok ciddi bir trafik terörü mevcut ne yazık ki, bir başkasının yaptığı en ufak bir hata bile hayatımıza mal olabiliyor...
    hasanrs bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler