Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motoruma kepçe çarptı!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim öncelikle ilgin için çok teşekkür ederim. Son günlerde yaşadığımız bu olay gerçekten canımızı emanet ettiğimiz 150 yıllık polis teşkilatını sorgular oldu...
    Ve son yaşananlar....
    Hiçbirşey..... Sadece hiçbirşey
    Bizim davaya bakan polisler gececi olduğu için bizim dosya yer zaman belirtmemize rağmen beklemiş. Yarın 15 gün olacak polisten hala tık yok. Araştırmıyorlar bile . Ne kadar beklerim yada dava mı açayım sineye mi çekeyim bilemedim.
    15 gündür motor brandanın altında öööyylee yatıyor.
    Ben paramla rezil oluyorum.
    Ben haklıyken haksızlığa uğruyorum.
    Ben mağdur enayi oluyorum.
    Ben vergimi veriyorum polis ne yapıyor hiç.
    Canım çok sıkıldı hakkaten. Dava açsammı polislere....
    abi polise açacağın davayı baştan kaybedersin benden söylemesi eğer adamı bulduysan yanına 3 5 iri yarı birilerini daha bul git konuşmaya durumu anlat ya hasarı öde yada senden davacı olucaz de eğer yanaşmıyorsa dava açarsın adama ama polise açacağın davayı %99 kaybedersin
    cennetkizi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    geçmiş olsun allah beterinden saklasın
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

eyupsirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Geçmiş olsun... Konu başlığının altındaki tüm yazılanları okudum. Ve okudukça nasıl bir türkiyede yaşadığımızı tekrar müşahede ettim... Allah kimseyi bu konularda polisin eline düşürmesin... Gerçekten insanı bıktırıp kendilerine bir daha gelinmesin istiyorlar... Eğer dava açarsan muhtemelen motorun masrafı kadar avukat vs... Giderlerinin masrafını ödersin... İnsanların adaleti bu... Ancak ALLAH'ın da bir adeleti var... Hakkınızı tabiki sonuna kadar arayın. Ancak yukarıda da bahsettiğim gibi bu ülkede adaleti sağlamak çok zor... Bu sebeple bazı işler de ne yazık ki sineye çekilmek zorunda kalınıyor... Cana geleceğine mala gelsin derler ya, Bende öyle düşünüyorum... Ama Malı da kazanmak içinde insanın canı çıkıyor. Sağlıklı karar verebilmenizi ve işinizin tez zamanda çözülmesini dilerim...
    M.balibey ve cennetkizi bunu beğendiler.

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Son durum nedir bir gelişme var mı ?

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Abi oncelikle cok gecmis olsun.Gulsem mi aglasam mi bilemedim.Boylesi de ancak Turkiye`de olur heralde.
    RIDE or DIE

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014

bu şarkı son durum için dilenebilir sanırım burası türkiye
    cennetkizi bunu beğendi.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Galiba polise göre kepçenin önünde durduğunuz icin siz suclusunuz . İnşallah o mobesa kayıtları silinmiyordur .

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    evet arkadaşlar gelişme var. Bu arada sigorta işlemleri için hala beklemedeyiz.
    Kepçeyi bulup emniyete bildirdikten bir on gün sonra polis devreye geçip operatöre ulaşmış.
    Sonuç adam ifade verdi ama ifadesini okuyamadık yassah mış. Yanlız tanıdık bi polisten çarpıp kaçtığını kabul ettiğini öğrendik ayrıca mobese kayıtlrı da eklenmiş dosyamıza.
    Şimdi iş mahkemeye intikal etmediği için savcılıktan henüz kaza tutanaklarını aamıyoruz tabi bizim sarı kız 1 aydır yatıyor. Bereket bisikletim var. Yaya kalmadım henüz şimdi adliyeye intikal ettikten sonra isticez evrakları sonra sigorta exper baalım daha ne kadar sürecek bu işkence... Arkadaşlar yazım hataları için özür dilerim cepten yazıyorum.
    M.balibey bunu beğendi.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Çok geçmiş olsun.Ben çok bilinen bir operatör tarafından dolandırıldım.1 duruşma yapıldı, 3 yıldır dosya gömüldü bir yerde.3500 tl alacağımız var.Bir adım ilerleyemedik, halbuki şuan motosikletimin tüm borcunu kapatırdı.İnşallah en kısa zamanda çözülür sizin mesele.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    misafirperver, %99u müslüman, sıcakkanlı, vsvsvs mükemmel olan ülkemizden bir manzara daha.
    boktan bir ülkeyiz işte.
    M.balibey, cennetkizi ve oyunageldim bunu beğendiler.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aa öyle demeyin arkadaşlar devlet dubbbbbbbble yollar yapıyor memleketimize.

Vatandaşımız böyle olduktan sonra devlet bizlere ne yapsa haklı arkadaşlar vatandaşını korumak kanunlarla güven altına almak yerine bütün yükümlülüğünü kendi üstünden vatandaşa(örn bu konu) veya başka yerlere devretme çabasında (örn. otoyolların özelleştirilmesi, iletişimin özelleştirilmesi,) Beni siyasi bir kişilik olarak görmeyin ama durum bu kimse kusura bakmasın. Bu konu hakkında da düşüncem son duruma göre suçunu itiraf ettiğine göre siz kazanacaksınız ama bu ne kadar sürer neleri karşılarsınız. Ruhunuzduzdaki kaza ve duruma karşı oluşan tahribat düzelir mi orasını bilemem. Allah kolaylık versin. Yine işimiz Allaha kaldı anlayacağınız .
    Türkçe giderse, Türkiye gider!

geçmiş olsun boyle hukuk siteminede yazırlar olsun.

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu olay adliyeye intikal etti davamız 10 Mart günü görülecek.
    Çarşamba günü dilekçemle beraber adliyeye gidip en azından trafik sigortasından yaptırırım umuduyla baş vurdum.
    Mobese kayıtları var bizim ruhsat var polis raporu var bizim poliçe var karşılıklı ifadeler var. Bir de ne göreyim adam bizden şikayetçi ve davacı olmuş... Yok ya dedim. Eee adamın ne ruhsatı ne izin belgesi ne de sigorta poliçesi var. Sanırım biz yine davayı beklicez mecburen. Şusöze kesinlikle katılıyorum "geç gelen adalet , adalet değildir” mecburen biz yine dava sonucunu beklicez belkide avukat tutup zararın tazminini sağlamaya çalışıcaz.... Demek ki adalet çok da adaletli bişey değil!!!!
    M.balibey, ReiZzZ ve cennetkizi bunu beğendiler.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı TutkuluAcemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aa öyle demeyin arkadaşlar devlet dubbbbbbbble yollar yapıyor memleketimize. http://www.youtube.com/watch?v=ov0w31g-weA

Vatandaşımız böyle olduktan sonra devlet bizlere ne yapsa haklı arkadaşlar vatandaşını korumak kanunlarla güven altına almak yerine bütün yükümlülüğünü kendi üstünden vatandaşa(örn bu konu) veya başka yerlere devretme çabasında (örn. otoyolların özelleştirilmesi, iletişimin özelleştirilmesi,) Beni siyasi bir kişilik olarak görmeyin ama durum bu kimse kusura bakmasın. Bu konu hakkında da düşüncem son duruma göre suçunu itiraf ettiğine göre siz kazanacaksınız ama bu ne kadar sürer neleri karşılarsınız. Ruhunuzduzdaki kaza ve duruma karşı oluşan tahribat düzelir mi orasını bilemem. Allah kolaylık versin. Yine işimiz Allaha kaldı anlayacağınız .
    Eee ADALET(?)ve KALKINMA(?)Partisi yönetiyor ülkeyi.Hem adalet sistemi kalkınıyor(?),hem de memleket çok iyiye gidiyor(?).
    M.balibey ve ReiZzZ bunu beğendiler.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu olay adliyeye intikal etti davamız 10 Mart günü görülecek.
    Çarşamba günü dilekçemle beraber adliyeye gidip en azından trafik sigortasından yaptırırım umuduyla baş vurdum.
    Mobese kayıtları var bizim ruhsat var polis raporu var bizim poliçe var karşılıklı ifadeler var. Bir de ne göreyim adam bizden şikayetçi ve davacı olmuş... Yok ya dedim. Eee adamın ne ruhsatı ne izin belgesi ne de sigorta poliçesi var. Sanırım biz yine davayı beklicez mecburen. Şusöze kesinlikle katılıyorum "geç gelen adalet , adalet değildir” mecburen biz yine dava sonucunu beklicez belkide avukat tutup zararın tazminini sağlamaya çalışıcaz.... Demek ki adalet çok da adaletli bişey değil!!!!
    sanırım herif sivri zekalı karşı dava açmış ki onun şikayetini geri çekmesi karşılığında sizin davadan vazgeçmenizi istiyecek yada kör cahilin teki

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu konuyu başından beri takip etmiştim daha sonuca ulaşmaması kötü AH ADALET

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Bütün yorumları baştan sona kadar okudum.Büyük geçmiş olsun inşallah sonuç beklediğinize değer.
    [B]Otomobil sürücüleri herzaman aklı bir karış havada gezerler, O yüzden biz çok dikkatli olucaz. Kaskımızı takmayı unutmayalım. /B]

Motosikleti
    xvs 250 dragstar
    Geçmiş olsun dostum, bırakma peşini hakkını ara sonuna kadar tavsiyem bu.
    [B][COLOR="#DAA520"]i never ride faster than my guardian angel can fly[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100+hp
    konuyu baştan sona okudum çok geçmiş olsun. İnsanı haklı olupta birşey yapamadığı, acayip bir ülkede yaşıyoruz. hak kanun düzen hepsi hikaye, adamı dövsen suç, masrafını adamdan zorla alsan gasp, polise güvensen sonuç alman çok zor, vatanımızde b u şekilde işlerin yürümesi, ve elinin kolunun bağlı olması insana ya kanser yada beyin kanaması geçirtir.
    Ya allah aşkına bu durum herkesin başına gelebilir kepçe olmaz kamyon olur araba olur, ölüm olur bu durumda nasıl bir yol izleyip kime güveneceğiz.
    yurdumda güvenilecek ne kalmış
    devlet herşeyi özelleştirmiş tam bir tüketim toplumuyuz, sürekli sömürülüyoruz, hayatımız kampanya olmuş, özelimiz yarışma, radyo kanalları bile çıldırmış ekşın ge...n bu ne ya böyle yaşamanın ... yaşamakmı bu ya bir kez daha 3. dünya ülkesi toplumu olduğumuzu gördük

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    geçmiş olsun eşinize ve motorunuza üzüldüm şükür ki daha büyük bişey olmamış...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)