Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Yamaha 2006 model R6 geri aliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    yahu yarışlarda hondayıda görüyorum ben bu kıyaslamayı anlayamadım

takım tutar gibi markacılık yapılıyo diyen tüm arkadaşlar Honda takımından heralde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    on7_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paylaşım için saol
    [B][U]motosiklet.net@hotmail.com[/U] [/B] (İsteyenler Ekleyebilir) :cat:

ars287duff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R6 & 2006
    hayır anlamadıgım şu bu adam bi topic açmış ve konuyu anlatmış konu beni alakadar ediyor yani 2006 r6 var ama malesef konu dışında herkes yorum yapmış yok honda iyiymiş pistte geçermiş yemin ederim beynim yerinden oynuyor kardeşim git bi topic aç honda mı iyi yamaha mı diye ilgilenen girsin seninle tartışsın amam gelmişsin yamaha ile ilgili bir konuda yok yok honda daha iyi baksana pisttede honda iyi demenin anlamıne anlamıyorum sadece ve sadece konu kirliligi.
    özgür bir ülke ve özgür bir platform anlıyorum ama ne olur biraz birbirimize saygı lütfen honda fanatigisiniz ve belkide haklısınız ama rica ediyorum ne olur bunu heryerde bagırmayı ve insanların gözüne sokmayı bırakın.

ben hala bu konuyu açan arkadaşa sesleniyorum , bu bilgiyi nerden almış ve devamını nerden bulabiliriz.
    [URL="http://media.yamaha-motor-europe.com/swf/2006_YZF_R6_vr01.swf"][COLOR="Red"][FONT="Palatino Linotype"][CENTER][B][SIZE="2"]<<<<<<<<<< 2006 YZF-R6 >>>>>>>>>>[/SIZE][/B][/CENTER][/FONT][/URL][/COLOR]

yamaha ar altı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r 6 2006
    yamaha kardeşim işte....

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Marka kadar model de önemlidir.Mesela bir markanın bir modeli çok iyiyken bir diğer modeli de bi o kadar kötü olabilir.Neticede şu marka iyi şu marka kötü tartışmasını bırakıp önce istediğimiz özelliklere bakalım, motordan ne beklediğimizi bilelim sonra marka araştırması,tartışması yapalım.Saygılar

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @KARAKIZ
    boy sen honda nın avukatımısın yaaa isteyen yamaha iyi der isteyen honda der. ama senden başka iilede honda diyen ne gördüm ne duydummm
    İsteyen Honda iyi der diyorsun, ben de Honda iyi demek istiyorum ve diyorum işte Honda'nın avukatı değilim, Honda bana ekstradan indirim de yapmıyor, para da vermiyor. 4 büyük markanın geçmişini araştırırsan, ne zaman kurulmuş, neler yapılmış, kaç model üretilmiş, satış rakamları nelerdir, yarışlarda ne durumdalar... O zaman anlarsın neyin ne olduğunu...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Tüh bende almıştım bundan bi tane anladım zaten ben neyse mektup gelsin açar bakarız belki geri veririm canımm. Hiç sevmemiştim zaten
    Kaza Anında Sizi Korur...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    ille de honda ille de honda transalppp transalpP
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @dishy
    ille de honda ille de honda transalppp transalp
    Şimdi de Transalp'e mi taktın kafayı? Hehehehehee
    Hadi hayırlısı bakalım...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6 & 2006
    ben bir r6 sahibi olarak Beldeyaöayi aradim bu konuyu ögrenebilmel için ama malesef hiç bir bilgi yok.
    [URL="http://media.yamaha-motor-europe.com/swf/2006_YZF_R6_vr01.swf"][COLOR="Red"][FONT="Palatino Linotype"][CENTER][B][SIZE="2"]<<<<<<<<<< 2006 YZF-R6 >>>>>>>>>>[/SIZE][/B][/CENTER][/FONT][/URL][/COLOR]

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Ben de Suzuki seviyorum var mı ötesi.. Bence en baba SuperSport GSX-R 1000.. Ne 1000RR, ne R1, ne zxr-10...
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    cenkim menderesim Kawasaki ve yamahanın performansları tartışılmaz geç suzukı yi zxr 10 neki hem zx 10 R olmasın

Motosikleti
    Moderatörüm bilmişim, zx10r evet haklısın. Yanlış yazmışım affına sığınıyorum. Ayrıca daha önce okuduğum iki ayrı yabancı kaynaklı derginin testlerinde Suzuki gsx-r 1000, honda, kawasaki ve yamaha'dan başarılı bulunmuş ve performans olsun, yol tutuş olsun 1. sırada yer almıştı. Kendim binip test etmedim, hoş edebilecek tecrubeye de sahip degilim. Öptüm seni Çarşamba görüşürüz..

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P

Motor savaşları

Arkadaşlar birkaç arkadaşımızın yazısını okudum da . Yarışlarda sürekli honda birinci oluyor diye . bu motor kendi kendine birinci olmuyor sanırsam . tarih boyunca hondaya bakarsanız dünyanın en kral pilotları bu motorla yarışmışlardır. motogp'de bence sürücü çok büyük etken . rossi hondada birinciydi yamahada gene birinci . demek ki motosiklet kazanmıyormuş bu birincilikleri. Markalar konusuna gelince , honda sağlam güvenilir bir motor gerek fiyat gerek yedek parçası rahatlıkla temin edilebiliyor .

Ayrıca ilk motosiklet üreticilerinden biri olmaları bu konuda en iyisi olduklarını göstermez . teknik verilere bakarsanız 600'lük kategorisinde belkide en güçsüz motorsiklettir 600 rr . yamaha suzuki ve kawasaki 600rr'dan çok daha performanslı ve hızlıdır . 600 rr kötü motordur demiyorum ama honda performans ve teknoloji olarak geride kalıyor .

Motogp'yi olayların içine sokuyor bazı arkadaşlarımız motogp olayı da tamamen bütçe olayı. honda bu olaya çok önem veriyor ordaki motorsikletleri güçlü tutuyor. parayı basıyor yani . Şimdi motogp'de suzuki başarılı olamıyor diye kötü motorsiklet mi ?

Artık günümüzde gerek motorsiklet gerekse arabalar arasında fark hemen hemen yok gibi . sorun bilgisayar sistemlerinde çıkmaya başladı artık . mesela bir bmw ile bir renault laguna hemen hemen aynı fiyat

Ferrariyi olayın içine katmış bazı arkadaşlarımız konu başında da . Ferrari bile eskiden iyi bir araba üreticisi olmamasına rağmen F1 kategorisine önem verip kendini geliştirmiştir .
    Örneğin 1990-1991 yılları arasında Ferrari ile yarışan Alain Prost araba için " Kamyon gibi bunlar bas bas gitmiyor " demiştir . Fakat zaman değişiyor işte Ferrari kendini geliştirdi ve en iyilerin arasında olduğunu gösterdi .

Anlatmak istediğim Honda da böyle . Bir zamanlar en iyi motorları yapmış olmaları önemli değil . Şu anda Hondadan daha iyi motorların da bulunabileceğidir ve en iyisi bence kesinlikle değil . Sürekli değişim içindeyiz belli mi olur 2008 yılında Honda gene tahtı ele alır . Ama şu an için değil çünkü teknolojik olarak gerideler ve yeni model çıkartma konusunda eski modelleri kullanmakta biraz ısrarcılar

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6 & 2006
    bu haber yalan haber arkadaşlar.

Motosikleti
    Merak eden 1000 cc kategorisindeki stock motosikletlerin test sürüşlerini incelesinler.. Suzuki GSX-R 1000 daha performanslıdır. Yok daha dayanıklı, yok daha sağlam olayının geyiğine de gerek yok bence.. Standart üretim motosikletler ile özel yapım GP motorlarını karşılaştırmak bence dogru bir fikir vermez..

tlgzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6
    ArkadaŞlar Bu Arada 99 Model Yamaha R6 Hakkindakİ TÜm Teknİk Bİlgİlerİ BulabİleceĞİm Bİ Yer Varmi ?????????? Bİlen Varsa Bİ Zahmet ???

muammerakbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar burada herkes japonlardan söz ediyor.!evet hepsi oldukça iyi...bu gerçek.peki ya şu DUCATİ NEYİN NESİ.!BİR YAZIN BAKALIM DÜŞÜNCELERİNİZİ.DUCATİ999.DUCATİ999R.VE YENİ ÇIKACAK OLAN DESMOSEDİCİ...HADİ BAKALIM....

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Alıntı muammerakbulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar burada herkes japonlardan söz ediyor.!evet hepsi oldukça iyi...bu gerçek.peki ya şu DUCATİ NEYİN NESİ.!BİR YAZIN BAKALIM DÜŞÜNCELERİNİZİ.DUCATİ999.DUCATİ999R.VE YENİ ÇIKACAK OLAN DESMOSEDİCİ...HADİ BAKALIM....
    arkadaşım sen bilmiyor musun bir ducati parasınla 2 tane 600 cc'lik motor alınacağını ducati ayrı bir olay o yüzden kimse girmiyor o olaya
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

on7_kral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paylaşımın için saol değerli bilgiler için teşekkürler
    [B][U]motosiklet.net@hotmail.com[/U] [/B] (İsteyenler Ekleyebilir) :cat:

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler