Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

30 Ağustos Korteji / Foto ve Videolar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tek kelimeyle muhteşem bir kortej oldu..

Buluşma yerinde yaklaşık 100 den fazla motor vardı..Bildiğim tüm motosiklet siteleri ve biz MT İstanbul oradaydık..Herkes bayraklarıyla süslediği motosikletlerini yanyana dizmiş, kalkış anının gelmesini bekliyordu..

Ve saat 16:30 olduğunda marşa bastık..

Onlarca motordan gelen sesi duymanız gerekirdi..Yer gök yıkıldı resmen..
    Suadiye otelinin önünden önce Bağdat Caddesine çıktık..

Caddeye ilk çıktığımız an en güzeliydi belkide..
    Etraftan bizleri alkışlayanlar, bayrak sallayanlar...Tezahurat apan çocuk, yaşlı tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yüzündeki coşku görülmeye değerdi..Bir kaç kez gözlerim dolmadı değil..

Caddeye çıkınca bir anda 5 şeritli Bağdat Caddesi motor ve korna sesleriyle dolmuştu..

Kortejin başını ve sonunu ben tüm yol boyunca göremedim..O derece kalabalık ve coşkuluyduk..

Bağdat caddesini Fenerbahçe stadını arkamızda bırakarak geçtik ve kendimizi Boğazın incisi, Boğaz Köprüsü yoluna bıraktık..

Köprüye yaklaştığımızda çektiğim kortejin başını ve sonunu gösteren 2 foto;

Köprüyü geçtikten sonra hemen Balmumcu'ya saparak Beşiktaş'a çevirdik yönümüzü..

Tam Meydandaki ışıklarda gene muhteşem bir coşkuyla geçişimizi yaptık..Gene korteje el sallayanlar, tezahurat yapanlar...

Sonrasında Eminönü ve Unkapanı köprüsünü geçtik ve nihayet varış noktamız olan Sirkeci'de stop ettik motorlarımızı..

Alttaki 2 foto da son durağımızı gösteriyor..

Buradan sonra gruplar dağıldı..

Tüm yol boyunca trafik polisleri bize yolları açtı, ışıklarda bekletmediler ve eskortluk yapan polisler oldu..

Kortej boyunca onlarca fotograf çekildi ve video kaydedildi..Yavaş yavaş eklenecektir..Ben dayanamayıp başlığı açmış bulundum

Katılan/katılamayan herkese çok teşekkürler..Şahsım adına unutamayacağım bir gün oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Helal İstanbul MT size, hadi bekliyoruz resimleri

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    ne kadar biraz kaldı ?
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    motor sürmenin zevkini yüzü aşkın motorla ana caddelerde tattık, polisler de bize motorlarıyla eşlik etti, yollar kesildi, çoğu ışıkta direk geçtik, gayet keyifli bir gezi oldu, darısı diğer illerdeki motorcu dostlarımıza

engin evdemisin? yoksa yemeğe mi kaldın? ben sabahtan yorulmuştum, oruç da var, dayanamadım bakırköy yolundan döndüm ...

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    evet gelsın resımler böyle bir güzel günde sız degerlı abılerım ve ablalarımla bırlıkte olmak gurur verıcı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    böyle toplu sürüşlerin hastasıyım.
    hele bir de böyle bi anlam yükleyince daha bi hevesi kabarıyor insanın.
    gelmek isterdim ama siz ordayken ben daha yeni yatmıştım
    29 ekimde görüşürüz artık..

Motosikleti
    Var
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sürmenin zevkini yüzü aşkın motorla ana caddelerde tattık, polisler de bize motorlarıyla eşlik etti, yollar kesildi, çoğu ışıkta direk geçtik, gayet keyifli bir gezi oldu, darısı diğer illerdeki motorcu dostlarımıza

engin evdemisin? yoksa yemeğe mi kaldın? ben sabahtan yorulmuştum, oruç da var, dayanamadım bakırköy yolundan döndüm ...
    Ben direk sirkeci den arabalı vapurla eve döndüm..
    Tükkan tayfasıyla takılsaydım gecyarısını bulurdu eve dönmem

Motosikleti
    Moskova-Nınja 250.Türkiye-Kanuni 100 cup
    Helal olsun katılanlara ve Atatürk Cumhuriyetini böyle zor günlerde yanlız bırakmayıp sahip çıkan vatan evlatları sağ olsun

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Çok güzel bir sürüştü Emre işe gideceğinden Karaköy'den ayrıldık biz de Katılan herkese teşekkürler Gerçekten tüylerim diken diken oldu Cadde'de giderken, hala Türk olmaktan gurur duyan insanlarla aynı tutkuyu paylaşıp yol almak kısa süreliğine de olsa çok güzeldi ve gözlerim doldu
    Köprü ortasında yuvarlanan kask hariç herşey yolundaydı. Sanırım biri motorun arkasından düşürdü, ilk etapta kaza mı oldu duygusuna kapılmıştır bizim gibi her gören. Azıcık korkuttu beni

Motosikleti
    Var
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir sürüştü Emre işe gideceğinden Karaköy'den ayrıldık biz de Katılan herkese teşekkürler Gerçekten tüylerim diken diken oldu Cadde'de giderken, hala Türk olmaktan gurur duyan insanlarla aynı tutkuyu paylaşıp yol almak kısa süreliğine de olsa çok güzeldi ve gözlerim doldu
    Köprü ortasında yuvarlanan kask hariç herşey yolundaydı. Sanırım biri motorun arkasından düşürdü, ilk etapta kaza mı oldu duygusuna kapılmıştır bizim gibi her gören. Azıcık korkuttu beni
    Artçı olan bir bayan nedense köprünün ortasında kafasından çıkartmak istedi kaskını ve bir anda düşürdü kaskı elinden..allahtan birimizin motoruna denk gelmedi o kask..sonradan birisi almış onu köprünün ortasından vermiş kendisine..

Aklıma gelen bir olay da stadın önünde durduğumuz bir anda yanımda yürüyen bir sığırın bana dönüp "Nedir bu bir toplanma mı var?" demesiydi..

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaa mükemmel olmuş..valla duygulandım birden.. seneye aranızda olmak istiyorum inşallah..
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Resimleri görünce tüylerim ürperdi.

Ne mutlu Türküm diyene!

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnanılmaz güzel bir etkinlikti. Tüylerim diken diken oldu, kortejin her anında olağanüstü duygular hissettim. Katılan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Ne Mutlu TÜRK ' üm Diyene...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:17 PM ----------

[QUOTE=osbourne

Aklıma gelen bir olay da stadın önünde durduğumuz bir anda yanımda yürüyen bir sığırın bana dönüp "Nedir bu bir toplanma mı var?" demesiydi..[/QUOTE]

Bende sizin arkanızdaydım o kişi soruyu sorarken. Feribotta da konuştuk zaten. Öyle insanlarla aynı havayı teneffüs etmek çok kötü

Katıldığım ilk kortejdi.Benim için unutulmayacak bir gün oldu.Teşekkür ederim herkese.Başta serhatıma erdem abime ve yavuz abime beni artçı aldıkları için.Seviyorum hepinizi.Bendeki fotoları en kısa zamanda atacağım...

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    çok kalabalıktı yaaa ben diyordum 20 motor belki vardır ama şaşırdım
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    grurulandım valla helela olsun tum katılanlara

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Cok guzel bir etkınlık oldu katılan tum dostlara tesekkurler.Racıngden scotara cruıserdan enduroya kadar her marka ve model motosıklet ve nerdeyse istanbuldakı tum motosıklet kluplerının katıldıgı bır organızasyon oldu.Kazasız ve sorunsuz sekılde tamamlanmasıysa ayrı bır guzellık oldu...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    İyiki katılmışız,ayrıca bu kadar katılımın olmasıda beni gururlandırdı.
    Çok teşekkürler MT

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    fotolara bakılırsa güzel bir kortej olmuş.İstanbul'da olsam katılırdım.

Çok anlamlı bir etkinlik.

Ayrıca, grup sürüşleri de çok güzel oluyor gerçekten.Ne hikmetse sair zamanlarda bizi görmeyen, görmezden gelenlerin gözleri teleskop oluyor.Bizi takmayanlar -"ya, o dursun yol versin, motosiklet olum o, s..tir et ya" diyenler grup olarak gördüler mi bize saygı gösteriyorlar.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    süperdiniz arkadaşlar. fotoları en kısa sürede ekleyeceğim.

Fotolar:

bu arkadaş kortejdemi acaba :D

Yolver gitsin .

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler