Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Akdeniz Ege karışık (Egelim43 buna alışık)

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahmet abi süpersin. Diyecek lafım yok. Sabırsızlıkla bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    mermerlerde oturup dötün donaaa cırcırr olaaaa Amaaaaaddd...

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    hemşerim kaş kamping'de ücret ne alıyorlar,ben arabayla ailemle gidecem oralara,birde yeri nerede? saygılar...

Motosikleti
    2oo9 Kanuni Windy S
    Evettt sonunda muhteşem kalitedeki yollarımız başlıyor Köyceğiz'e doğru ilerliyorsunuz... Lakin Ortaca-Köyceğiz arasında yol çalışmaları varmış biraz ama sizi etki etmez Dalyan'a muhakkak uğramanızı tavsiye ederim... Vee tabikide KÖYCEĞİZ kordonuna Marmaris'e vardığınızda ise 19 Mayıs Gençlik Meydanında bulunan Köfteci Ramiz karşısındaki bulunan Mugla Marmaris Köftecisini tavsiye ederim fiyatı ve kalitesi uygun... Köyceğiz-Marmaris arasında radar fazladır aman hız yapmayın paylaşımlarınızı bekler hayırlı yolculuklar dilerim...

Buralarda yaşayan ölmez demişler
    Dağın adını Ölemez koymuşlar
    Sultanlar gelmiş şifa bulmuşlar
    Köyün adını Sultaniye koymuşlar...
    hgdr bunu beğendi.

Motosikleti

bu bakış delikanlıyı bozar ama reyiz... biraz şuh ve iç gıcıklayıcı bi bakış...

ne sevimli bi şeysin sen öle gel yamacıma baken bi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    2oo9 Kanuni Windy S
    Evettt sonunda muhteşem kalitedeki yollarımız başlıyor Köyceğiz'e doğru ilerliyorsunuz... Lakin Ortaca-Köyceğiz arasında yol çalışmaları varmış biraz ama sizi etki etmez Dalyan'a muhakkak uğramanızı tavsiye ederim... Vee tabikide KÖYCEĞİZ kordonuna Marmaris'e vardığınızda ise 19 Mayıs Gençlik Meydanında bulunan Köfteci Ramiz karşısındaki bulunan Mugla Marmaris Köftecisini tavsiye ederim fiyatı ve kalitesi uygun... Köyceğiz-Marmaris arasında radar fazladır aman hız yapmayın paylaşımlarınızı bekler hayırlı yolculuklar dilerim...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abi süpersin. Diyecek lafım yok. Sabırsızlıkla bekliyorum.
    Teşekkürler Adem az kaldı sabret

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mermerlerde oturup dötün donaaa cırcırr olaaaa Amaaaaaddd...
    aman cır cır deme bana aga daha yeni atlattım emme her türlü ilacım var cırcıra karşı yengen koydu çantama

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemşerim kaş kamping'de ücret ne alıyorlar,ben arabayla ailemle gidecem oralara,birde yeri nerede? saygılar...
    Hocam şu anki tarihe göre Bungalov evler 60 TL çadır yeri ÇADIR BAŞI 20 TL yeir ise basit Kaş devlet hastanesinin üzeri hemen saygılar bizden

Alıntı delikanli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Marmaris te kalacak kamp yeri varmı bildiğin marmaris merkezde yada çok yakın biyerde yada milli parkta falan kalınabiliyomu ? yarın bize kalacak yer lazım

http://l1305.hizliresim.com/19/w/nkrf6.jpg

bu bakış delikanlıyı bozar ama reyiz... biraz şuh ve iç gıcıklayıcı bi bakış...

ne sevimli bi şeysin sen öle gel yamacıma baken bi...
    abooovv eyice azmışsın sen ganga sana yapalım bi güzellik dönüşte
    mete_han bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    garı gısmısının kafası çalışmaz derdim ama yengem maşallah zehir seni çekip çeviriyo reyiz...

ama sana bi uyuz oldum ki sorma başgan haberin ola..şimdi oralarda bende olacaaadım...eh görürsün sen bir sonraki gezide...o şambriyelli lastiğinin bir çivilik işi var...

Motosikleti
    2oo9 Kanuni Windy S
    marmaris merkezde pek kamp yeri yok lakin marmarise girmeden sedir adası yolunda boncuk koyu var.yada marmaris datça yolu üzerinde cubucak yada inbükü kamp alanları var yada özel işletmeler var marmaris çöplüğü yoluna giderken.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

ama Marmaris kamp yerlerinin fiyatı kaşa benzemez sadece kamp yeri için 25 tl falan isterler günlükte buda Köyceğizde herhangi bir pansiyonun gunluk fıyatına bedeldır. benim başkada bilğim marmaris için kamp alanı yok

Motosikleti
    Arkadaşlar egelim43 reyiz aradı marmarise 100 km kalmış ucuz yollu bir pansiyon motel veya kamping alanı bilen varsa yazıversin diyor...insaniyet namına...

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    hemşerim fethiyeden selamını aldım tel .den (ALEYKÜMSELAM) nasıl yolculuk iyi gidiyormu?,marmaris -bodrum da bugün fırtına varmış herhalde tv den duydum ,kendine dikkat et.hayırlı yolculuk.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih bodrumda yanımda. Ahmet abi marmariste. Yarın gelecek.fatihin herkese selamı var.

mustafaferah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco super 8 - KYMCO DİNK 200İ - LİFAN PONY 100
    tekerınıze saglık marmarısı gectınızmı bılmıyorum ama gecmedıysenız cayımı kahvemı ıcın teksan jeneratorde calısıyorum marmarıs ıcınde datca yoluna gırınce beklerım

Motosikleti
    garı gısmısının kafası çalışmaz derdim ama yengem maşallah zehir seni çekip çeviriyo reyiz...

ama sana bi uyuz oldum ki sorma başgan haberin ola..şimdi oralarda bende olacaaadım...eh görürsün sen bir sonraki gezide...o şambriyelli lastiğinin bir çivilik işi var...
    Yengen bi tanedir ganga emme özledim la dönüvesem gali napsam

Alıntı delikanli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marmaris merkezde pek kamp yeri yok lakin marmarise girmeden sedir adası yolunda boncuk koyu var.yada marmaris datça yolu üzerinde cubucak yada inbükü kamp alanları var yada özel işletmeler var marmaris çöplüğü yoluna giderken.
    t:

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

ama Marmaris kamp yerlerinin fiyatı kaşa benzemez sadece kamp yeri için 25 tl falan isterler günlükte buda Köyceğizde herhangi bir pansiyonun gunluk fıyatına bedeldır. benim başkada bilğim marmaris için kamp alanı yok

Kalaak yer işini hallettim sağol Marmarisin göbeğinde bi otelde kalıyorum şu an :cat

Arkadaşlar egelim43 reyiz aradı marmarise 100 km kalmış ucuz yollu bir pansiyon motel veya kamping alanı bilen varsa yazıversin diyor...insaniyet namına...
    o iş tamam reyiz sen git yat

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemşerim fethiyeden selamını aldım tel .den (ALEYKÜMSELAM) nasıl yolculuk iyi gidiyormu?,marmaris -bodrum da bugün fırtına varmış herhalde tv den duydum ,kendine dikkat et.hayırlı yolculuk.
    sağol hocam

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih bodrumda yanımda. Ahmet abi marmariste. Yarın gelecek.fatihin herkese selamı var.
    Vardımı bizim kaçak yanına demek eyi bakalım

Alıntı mustafaferah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerınıze saglık marmarısı gectınızmı bılmıyorum ama gecmedıysenız cayımı kahvemı ıcın teksan jeneratorde calısıyorum marmarıs ıcınde datca yoluna gırınce beklerım
    Teşekkürler Şu an marmaristeyim sabah çok erken çıkmazsam uğrarım inş.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    --AKDENİZDEN EGEYE--
    Yorucu ama bi okadarda keyifli bir Kaş-Marmaris yolculuğundan ve ardındanda daha yorucu bi Marmaris gecesinden sonra tekrar merhaba Hafıza kartımın azizliğinden dolayı Kaş- Fethiye arası yollarda çektiğim o enfes resimler maalesef yok e resim olmadanda anlat anlat nereye kadar olacağı için Fethiyeden başlıyorum paylaşıma
    Kaş Fethiye arası yaklaşık 100 km geldikten sonra Fethiyede Fatihin motorda mevcut olan arka göbek sorununu düzeltmek üzere ilk gördüğümüz tamirciye girdik dükkan sahibi Hasan usta ve Fatih hemen giriştiler motora

Bu arada ben hemen dinlenme pozisyonu alıyorum

Tamirattan sonra Hasan usta bizlere çay ikram edip sohbet ediyor

Sohbetin konusu modifiyeye geliyor ve Hasan usta modifiye edilmiş (oynanmış) bi köylü tip (cg tip ) motorun 150 lik pistonunu gösteriyor bize

Sohbetten sonra müsade isteyip ayrılıyoruz yanından doğru Ölü denize

ee böyle bir doğa harikası denizin yanına kadar gelinirde hiç girilmezmi

Fatih girmeyeceğini söyleyip Bodruma Ademin yanına erken gitmek istediğini söyleyince kendisine hayırlı yolculuklar dileyip uğuruluyorum ilk önce

ardından da motosikleti koyu gölgesi olan bir otoparka bırakıp deniz için hazırlanıp doğru ölü denizin serin sularına atıyorum kendimi maşallah ölü denizde beni görünce canlandı sanki mübarek o ne dalgadır yafs o yüzden bir iki kulaç atıp hemen çıkıyorum maceraya gerek yok deniz alıp götürüyor adamı

denizden sonra Marmarise doğru koyuldum yola tek başıma yek başıma yaklaşık 40-45 km gittikten sonra motorum acıktığının sinyalini veriyor e bende acıkmaya başlamıştım zaten beraber karnımızı doyurmak için attık kendimizi ilk gördüğümüz benzinliğe Alanyadan Fatihle beraber fullediğim depom beni tam 500 km götürmüş maşallah

sen karnın doydu km'en sıfırlandı karakız

sıra bende menüde Tahinli Çörek ve meyve suyu var

sonunda ikimizde hazırız yollar bizi bekler

Göcek tüneline kadar sürüyorum

tünelden sonra Alternatif yola saptım çok yerinde bi karar vermişim yol o kadar keyifliki bol virajlı ve tırmanmalı

Marmarise 30-40 km yaklaştım kalacak yer ayarlanması için telefon trafiği yapmak üzere son bi mola verdim

otelim ayarlandı yola devam

ve Marmaris

otelimi bulmak üzere park ediyorum hemen

şansa bakınki neredeyse otelin önüne koymuşum motoru otel hemen köşeyi dönünceymiş

çok güzel tertemiz bi otel

motorumuzda emniyete alalım ki rahat uyuyalım değilmi bahçeye alıyorum onuda

odama yerleşip duşumu alıp biraz kendime geldikten sonra dışarı çıktım Marmarisi turladım biraz buyrun

gezerken acıktığımı fark edip dürümcüde aldım soluğu

doyduktan sonra hemen yan tarafta bulunan milli piyango bayisinden kazı kazan aldım (nerden estiyse) 20 TL çıktı şansım dönüyormu ne

geldikten sonra otelde biraz dinlenip atıyorum kendimi marmaris gecelerine bunlarda geceden görüntüler buyrun Marmarisin meşhur barlar sokağı girişi

eğlence had safhada henüz tam sezon gelmemiş olsa bile

barlar sokağından sonra tekrar bi turluyorum Marmarisi

sonrasındada dinlenmek üzere tekrar otelimin yolunu tutuyorum

iyi bi uyku çekip dinlendikten sonra az sonra Datçaya doğru yola çıkcam Datçayı turlayıp çok tavsiye edilen muhteşem denizine girdikten sonra ise Feribotla Bodruma doğru yola çıkıcam Datça-Bodrum arası için izlemeye devam arkadaşlar
    mustafaferah ve COMTAN bunu beğendiler.

Şu ana kadar kazasız belasız gittin Ahmet,inş.bundan sonrasıda kazasız belasız sıkıntısız geçer,yolun açık olsun...(Bende ayın 15 den sonra kesin belli değil ama Bodrum'a yola çıkacağım.)

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    aga helalin var keyif adamısın vesselam hayırlı yolculuklar dilerim tekerin düz bassın

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    gazı gazandanda çarpmış 20 lira

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len amet aga benden çok geziyon tekerine taş değmesin
    hafta ya kamp yapacaz oraya da uğra sonra git eve

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    ben de bu güzelim cennet yerleri gezmek için sabırsızlanıyorum haziran 6 da yola çıkacam inş.
    ama elime kağıt kalem alıp senden notlar almam gerek galiba aklımda kalmıyor kamp alanları ve gezilecek yerler... :D

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)