Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    iki ayrı mesajdan alıntı yapamadım ama ayı ayrı yazıyorum Taşkın haftasonu haymana yapıp geldim sonucu hastalık :S bağdemciklerim şişti yatıyorum evde :S

Hakan Sanada geçmiş olsun nedir bu motordan çektiğin benim motorda bugunlerde şanzımandan problem cıkaracak gibi ama hayırlısı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    Hakan Sanada geçmiş olsun nedir bu motordan çektiğin benim motorda bugunlerde şanzımandan problem cıkaracak gibi ama hayırlısı[/QUOTE]

heralde çin malı almayın derken bundan bahsediyolardı bu arada motor ustunde 550 km oldu

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    ohoo benim 1500 devrildi :D yaşasın özgürruh ve cumartesi çalışmayan işyerleri:D

Motosikleti
    '10 GV 250
    Alıntı kahkahax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm MT Ankara ....

bu gun benim çinli yine üzdu beni sabah mersa bastım calıstı az biraz gıdınce gaz yememeye basladı 1. viteste tekliyor dedim n oluyo (yeni oldugum ıcın bır fıkrım yoktu ) ve beklenen oldu ıstop..... neyse vurdurayım duzelır dedım ve vurdurdum calsıtı ama teklıyerek gıdıyor yıne yakınlarda yamaha honda satan bır yer vardı dedım adamlar buna bakmaz ama sorayım neden olabılır dıye dedım bana buji ateşleme yapmıyor dedi yağlanmış olabılır dedi benim anlamadıgım korna neden boğuk bır ses cıkarıyo acaba akuden olabılır mı ?

bugun mesai bıtımınde yakında bır usta var oraya götürecegım (alalı 1 ay oldu 50 tl ful bakım - 75 tl arka takozlar ve bu.... acaba 1 yılda kac para vereceğim ) tabi tekleye tekleye 1. viteste (NOT : 2. vitese fln geçince giç gitmiyo )
    **önce benzin pompasına bir bakın isterseniz, yeterli güçte pompalıyor mu? pompalarken işermiş gibi 1-2 metreye fırlatması lazım, belki düşük kalıyordur. bunu anlamanın en iyi yollarından birisi, motor soğukken çalışınca bir süre gitmesi sonra arıza yapması, ısındıkça gittiğin mesafenin kısalması ve 2-3 sefer sonra tamamen iptal olması.

**bujiler. bujiler yağlanmış olabilir.

**aldığın benzinin kıytırık çıkmış olma ihtimali ama buna çok ihtimal vermiyorum lakin baya bir zorlamışsın açılmamış motor. (97 oktan kullanmıyorsun umarım)

**akü-statör-konjöktör arızası. uzun lafın kısasında, bujiler'in çakması için yeterli elektriği bulamaması. korna'nın da sesinden bahsettiğin için bu ihtimal üzerinde duruyorum. bu arıza'yı yaptığında farların durumuna bir bakar mısın lütfen? sana gerekli bilgiyi vereceklerdir. lakin akım'da bir düşüklük varsa ilk ön far'ından anlarsın.

umarım yardımı olur, iyi günler.
    it's a long way to the top...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek kimseyle irtibata geçmiyorum... Motorların çoğunu biliyorum, arada bi iki tane de ölücü var, onlar daha da tehlikeli aman dikkat et...Zamanında benim motora da çok sulanmışlardı da ben binici olsun dedim, motora yeni başlayan bi avukat arkadaşa sattım...

Bi hata yaptım, sattım... Hatamı anladım şimdi tekrar arıyorum... Tertemiz hemde class model motorumu sattım, şimdi de benimkinin yarısı kadar temiz motorlara tomarla para isteyenlerin peşinde koşuyorum... Tecrübesizlik bu olsa gerek... Ben şu an çok açılamam, o nedenle çok uçuk motorlara bakamıyorum ama bu aralar almazsam yeni sezona sıfır motorla giricem inşallah... Hepimiz için hayırlısı olsun... Umarım aradığını bulursun...
    kırsehırde bır regal raptor vardı gumus grı fakat buı ara ne yazıkkı ılanını goremıyorum 1950ye satıyordu. ve neredeyse hıc kullanılmamıs kadar temızdır satanda ahı evran unıversıtesının ogretım gorevılısıydı gecen bugra ıcın arastırdım ama bulamadım.

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende az önce raptor sayfasına bakıyım dedim birde ne göreyim senin bir zamanlar raptor üzerindeki fotoğrafın
    Demekki bu motor gerçekden güzel tekrar almak istiyorsun. Ankarada 2 tane siyah raptor ilanı var görmüşsündür acaba ne durumdalar fikrin varsa benide bilgilendirirmisin. Mesaj atabilirsin
    bugra sana ne zaman motor alıyoruz ? bakıyormusun motorlara neye karar verrın ?

slm MT Ankara ....

bu gun benim çinli yine üzdu beni sabah mersa bastım calıstı az biraz gıdınce gaz yememeye basladı 1. viteste tekliyor dedim n oluyo (yeni oldugum ıcın bır fıkrım yoktu ) ve beklenen oldu ıstop..... neyse vurdurayım duzelır dedım ve vurdurdum calsıtı ama teklıyerek gıdıyor yıne yakınlarda yamaha honda satan bır yer vardı dedım adamlar buna bakmaz ama sorayım neden olabılır dıye dedım bana buji ateşleme yapmıyor dedi yağlanmış olabılır dedi benim anlamadıgım korna neden boğuk bır ses cıkarıyo acaba akuden olabılır mı ?

bugun mesai bıtımınde yakında bır usta var oraya götürecegım (alalı 1 ay oldu 50 tl ful bakım - 75 tl arka takozlar ve bu.... acaba 1 yılda kac para vereceğim ) tabi tekleye tekleye 1. viteste (NOT : 2. vitese fln geçince giç gitmiyo )
    sımdı senın asıl sorunun marsın basmamasımı yoksa atesleme yapmamasımı ? tam bır sey yazarsan yardımcı olmaya calısırız en azından ?

Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    WTP arkadasımızın en son söyledigi mantıklı geldı bana ama su an calısıyorum motora bakamam çıkışta sanırım bakacam geleyim arzanın tam anlatımına
    ** marş artık almıyor (ilk çalıstırmada sabah almıstı ) vurdurarak çalıstırdım
    ** motor teklıyor ancak 1. viteste gıdebılıyorum
    ** kornadan duzgun ses gelmıyor kısık ses gelıyor
    (akü olacagını zandetmıyorum arabalarda aku fln bıtınce ılk calısmadan sonra normale donuyo buda ole olur sanırsam)??

Motosikleti
    WTP arkadasımızın en son söyledigi mantıklı geldı bana ama su an calısıyorum motora bakamam çıkışta sanırım bakacam geleyim arzanın tam anlatımına
    ** marş artık almıyor (ilk çalıstırmada sabah almıstı ) vurdurarak çalıstırdım
    ** motor teklıyor ancak 1. viteste gıdebılıyorum
    ** kornadan duzgun ses gelmıyor kısık ses gelıyor
    (akü olacagını zandetmıyorum arabalarda aku fln bıtınce ılk calısmadan sonra normale donuyo buda ole olur sanırsam)??
    konjektor yndıysa AKU MUHTEMELN BITMISTIR VE SONUC OLARAK KORNADAN DUZGUNDE SES ALMAN MUMKUN OLMYACAKDIR.

arkadaşlar şu dünya göz hastanesinin kampanyasında bide bana oy verirmisiniz

http://apps.facebook.com/dunyagoz-lazer/?ref=bookmarks

Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konjektor yndıysa AKU MUHTEMELN BITMISTIR VE SONUC OLARAK KORNADAN DUZGUNDE SES ALMAN MUMKUN OLMYACAKDIR.
    bakalım saat 6 da işten cıkınca ak koyun kara koyun ortaya cıkacak pekı dıyelım kı konjektör arzalı bu parca kac para cıvarıdırki ? ay sonu öldum ya canta bakımlar arzalar branda kask motor derken bu ay yıprandım bayaa

şimdiden yardımını esirgemeyen arkadaşlara teşekkürlerimi bir borç bilirim.

hüseyin birinci http://apps.facebook.com/dunyagoz-lazer/?ref=bookmarks

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benden bir oy. İnşallah kazanırsın.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benden bir oy. İnşallah kazanırsın.
    teşekkür ederim kardeşim

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    bir oyda bende...

senden sonraki ayada ben katılayım yarışmaya
    Somebody Else Is Lover

Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir oyda bende...

senden sonraki ayada ben katılayım yarışmaya
    sağol kardeşim katıl bizde oyumuzu sana verelim

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

benden de bi tane gitti bi kaç tane daha gelecek ;)
    ANGARAJ

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden de bi tane gitti bi kaç tane daha gelecek ;)
    sağolasın yunusum çevrenizdekilere de söyleyin valla bunu kazanmamız lazım yoksa o kadar parayı nereden bulurum

Motosikleti

ABİ OYLAMA BITTIMI

ABİ OYLAMA BITTIMI
    yok kardeşim ay sonuna kadar devam edecek ama açık ara fark atmaya başladılar bana üye olduğunuz diğer sitelerde forumlarda falan paylaşın arkadaşlar ha gayret

Motosikleti
    yok kardeşim ay sonuna kadar devam edecek ama açık ara fark atmaya başladılar bana üye olduğunuz diğer sitelerde forumlarda falan paylaşın arkadaşlar ha gayret
    3 oyda benden şimdi facemdede paylasacam

3 oyda benden şimdi facemdede paylasacam
    sağol kardeşim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler