Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    O, 2-3 parça eksiğini de ben vereyim bari dostum...

Vize için bol şans dilerim...

Size şimdiden keyifli yolculuklar, iyi tatiller dilerim... Dikkatli gidip dikkatli gelin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı WTP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler önceden söylemiştim 16-17 agustos'ta Yunan ve balkan ülkelerine gitmeyi planlıyorum diye. bütün evraklarımı tamamladım ve pazartesi günü vizeye başvuruyorum. Şans dileyin. Bir aksilik çıkacağını zannetmiyorum ama ne olur ne olmaz tabi.

bunun dışında, giderken yanıma alacağım ekipmanın vs. listesini yapıyordum da; 10 günlüğüne gideceğim için yeri gelmişken satın almayıp da bazı arkadaşlardan ödünç aldığım malzemeler ve diğer başka şeyler için teşekkür edeyim dedim.

Kenan'ı yazmaya bile gerek yok, iki motorcu tek ekipman kullanıcaz neredeyse, sağolsun bir donunu vermedi..
    Hüseyin abi'ye, söz verdiği gibi çok değerli takı-aksesuarları, eşine de desteği için,
    Yunus'a mükemmel fotoğraf makinası için,
    Emir'e de bana bulaşmadığı için ))))))

gerçekten çok teşekkür ederim..

2-3 parça eksiğim kaldı onları da sağdan soldan bulursam tamamdır bu iş ))))
    ayıpsın ertanım ne eksiğin varsa senindir, don lazımsa yeni aldıklarımdan verebilirim =)=) Ama bende gelebileydim süper olurdu ya... Neyse seneye artık balkanlara ...

Motosikleti
    '10 GV 250
    çok sagolun beyler ya, gözlerim doldu diyecem de, daha dolmadı, dolunca doldu derim o hakkımı harcamıyım ))

olm böyle de dilenci gibi oldum yaa...

neyse, ben gene de sorayım, 10 günlüğüne tank-bag'i olup da verebilecek var mı acaba? cüzdan müzdan koymalık var benim küçük ama, daha büyükçe, sırt çantası ebatlarında olan varsa çılgın olur...

öperim ))

bir dilencinin günlüğü, Vol I.

---------- Post added at 00:12 ---------- Previous post was at 00:09 ----------

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Size şimdiden keyifli yolculuklar, iyi tatiller dilerim... Dikkatli gidip dikkatli gelin...
    çok sagol mehmet.. tek gidiyorum dostum, çoğul'a gerek yok )
    it's a long way to the top...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abı motoru ne yaptın sattın mı ?

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    çok sagolun beyler ya, gözlerim doldu diyecem de, daha dolmadı, dolunca doldu derim o hakkımı harcamıyım ))

neyse, ben gene de sorayım, 10 günlüğüne tank-bag'i olup da verebilecek var mı acaba? cüzdan müzdan koymalık var benim küçük ama, daha büyükçe, sırt çantası ebatlarında olan varsa çılgın olur...

öperim ))

Ertan bende depo üstü çanta var ama malesef Ankara'da değil Burda olsaydı seve seve verirdim. Umarın başkasında vardır. Sana iyi yolculuklar, bol keyifli yollar...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

öperim ))

ya ertan olm sende çok abattın kekini kabarttın sanki ya, hepi topu 10 gün ya 1-2 ay çıksan neyse dicem ya
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ertan olm sende çok abattın kekini kabarttın sanki ya, hepi topu 10 gün ya 1-2 ay çıksan neyse dicem ya
    olm 10 gün deyip geçme, adam tedbirli ki öyle de olması lazım, adam karadeniz turuna çıkmıyor, yurtdışına çıkıyor =)

---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 14:20 ----------

ama o bu değilde bana bi motor bulun ya, motoru sattım kaldım ortada :s tecihen: vn800, vt750, intruder, volusia =)=)

Motosikleti
    arkadaşlar buğraya bir motor aldık görmeniz lazım =)))))[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Slmlar Volusia istiyorsan 4.44 de temiz birtane var. 535 istersen bende satmayı düşünüyorum ama biraz yüksek istiyorum.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yeme şimdik bizi daha dün yolda gördüm hakanla ikisini ahanda ispatı da burda

Öndeki buğra arkadaki hakan işte
    ANGARAJ

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Siteye foto nasıl yükleniyor bi anlatırmısın kardeşim bende de güzel bi foto var bir motorun üstüne binmiş iki kişi onu yayınlamak istiyorum.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı VİRAGON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slmlar Volusia istiyorsan 4.44 de temiz birtane var. 535 istersen bende satmayı düşünüyorum ama biraz yüksek istiyorum.
    Baktım 4.44 deki volusia ya güzel ama beni aştı biraz, sen 535' i ne kadara veriyorsun yüksek istiyorum derken =)

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Ertan, gidiyo musun ciddi ciddi harika ya. gideceğin gün ankara çıkışına kadar konvoy yapalım uğurlayalım şaka demiyorum cidden yapalım bunu.
    bu arada ekipman eksiğin neler ? epey bi ıvır zıvır var ben de. depo üstü demişsin ama bendeki küçük biraz sanırım yaramaz işine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

Kenan, Çorumda bi tane kawasaki vn900 custom gördüm inceledim. Mat siyah komple, harika bi makine. çok beğendim. biliyorum kızıcan kaç para o haberin var mı diyeceksin ama vala çok güzeldi, fotolarından falan güzel, asil hiç japon chopperı gibi değil amerikan gibiydi sanki
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeme şimdik bizi daha dün yolda gördüm hakanla ikisini ahanda ispatı da burda

Öndeki buğra arkadaki hakan işte
    tmm senın o gordugun hakanın motordu :D bugranın motoru gormen lazım bırde :D

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktım 4.44 deki volusia ya güzel ama beni aştı biraz, sen 535' i ne kadara veriyorsun yüksek istiyorum derken =)
    8.000 kadar...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bazı gerçekleri haykırmak istiyorum! _play_06 nickli eren arkadaşımız özünde bir apacidir. Dün beni ulusdan mamağa kadar arkasında kocaman bir kutu olan paketci motoru Honda titan ile artcısı yaptı. Bi kaç kere teker yaptı. Ve en kötüsüde dik bir yokuşda motor çekmeyince beni indirdi ve yürüttü çok utandım herkes bize baktı...
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı gerçekleri haykırmak istiyorum! _play_06 nickli eren arkadaşımız özünde bir apacidir. Dün beni ulusdan mamağa kadar arkasında kocaman bir kutu olan paketci motoru Honda titan ile artcısı yaptı. Bi kaç kere teker yaptı. Ve en kötüsüde dik bir yokuşda motor çekmeyince beni indirdi ve yürüttü çok utandım herkes bize baktı...
    :D :D :D doğru söze ne hace :D :D :D dünki halimiz cidden akıllara zarardı :D gece saat 12 gibi motoruma geri kavuştum çok şükür =)))))) bu arada kızılaya geri bıraktığımı söylememişsin . . . =))))

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Ve uzun zamandır saklanan, gizlenen fotolar huzurlarınızda. Keşke bu kareler hiç çekilmeseydi keşke bunlar montaj olsaydı ama maalesef değil :(
    Buyrun :

öndeki masum genç ne kadar da huzursuz !! Zavallı genç adam

Ve işte saldırı başlıyor !!!! Resmen bir insanlık dramı

Ve işte masum genç utancını kameralardan böyle gizlemeye çalıştı
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    komplo!

ulen ne adamsın
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komplo!

ulen ne adamsın
    Hayır değil Bizzzat ellerimle çektim fotoğrafı ve genç savunmasız arkadasım kurtulmak isterken sen hiçte oralı olmadan mutlu bir şekilde saldırına devam ediyordun. Yazık Yazık Motorcu MOTORÇUya bunu yapar mı? (Halkın Takdirine Bırakıyor ve Böyle Bir Olayın Bir Daha Yaşanmamasını Diliyoruz.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler