Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600

borusan bmw bu hafta sonu en yeni modellerini ankaralı motosikletseverlerle buluşturuyor.
    7-8 mayıs tarihlerinde gerçekleşecek organizasyonda en yeni bmw modelleri test sürüşü için ankaralılara sunulacak.

adres: Birlik Mahallesi 7.Cadde No:45 Çankaya/Ankara
    0312 454 15 15
    tarih: 7-8 mayıs 2011 (bu hafta sonu cumartesi - pazar)
    saat 10:00-17:00 arası

http://www.motosiklet.net/forum/etki...u-gunleri.html
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Bu haftasonu konya 'da da motodraglar var.. Bi abimiz katılıyor, eğer ona destek için gitmezsek bu organizasyona katılınabilir..

Ehliyet sınavında da çok zorlayacak bişey yok, denge kaybetmezseniz, çok rahat geçiriyolar.. Ben sınava girdiğimde bi bayan arkadaş kaldırıma çarptı dönüş yaparken fazla geniş aldı onu bile geçirdiler düşünün yanii.. Ama imkanın varsa kendin 125 cclik bi motor bulup gir, arkadaşlarında dediği gibi kursların motorlarının kesin bi yeri sorunlu oluyo.. Kaskı da bizim kurs vermişti ben balaklavamla gitmiştim herkesin taktığı kaskı direk giyemedim valla

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haftasonu konya 'da da motodraglar var.. Bi abimiz katılıyor, eğer ona destek için gitmezsek bu organizasyona katılınabilir..

Ehliyet sınavında da çok zorlayacak bişey yok, denge kaybetmezseniz, çok rahat geçiriyolar.. Ben sınava girdiğimde bi bayan arkadaş kaldırıma çarptı dönüş yaparken fazla geniş aldı onu bile geçirdiler düşünün yanii.. Ama imkanın varsa kendin 125 cclik bi motor bulup gir, arkadaşlarında dediği gibi kursların motorlarının kesin bi yeri sorunlu oluyo.. Kaskı da bizim kurs vermişti ben balaklavamla gitmiştim herkesin taktığı kaskı direk giyemedim valla
    özel değilse eğer sormam kim katılacak konya ayağına ??
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özel değilse eğer sormam kim katılacak konya ayağına ??
    Sinan.. Soyadını vermemi istermi bilmem Düşünüyomusunuz gitmeyi?

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan.. Soyadını vermemi istermi bilmem Düşünüyomusunuz gitmeyi?
    bugüne kadar hep niyetlendim ama hiç denk gelmedi. istiyorum aslında. ama motorum şu an bazı modifieler için sehpada. jantlar ıvır zıvır parçalar söküldü işlemde. haftasonuna kadar yetiştirebilirsem hem yol yapmış olurum hem yarışları izlemiş olurum.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    bugüne kadar hep niyetlendim ama hiç denk gelmedi. istiyorum aslında. ama motorum şu an bazı modifieler için sehpada. jantlar ıvır zıvır parçalar söküldü işlemde. haftasonuna kadar yetiştirebilirsem hem yol yapmış olurum hem yarışları izlemiş olurum.
    Ben de bugüne kadar çok istedim ama hiç izleyemedim.. Bide motorla uzun yol bambaşka bi güzellik! Bakalım bizimde cuma cumartesi belli olur gidip gitmeyeceğimiz, inşallah bu sefer kısmet olur..

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster

borusan bmw bu hafta sonu en yeni modellerini ankaralı motosikletseverlerle buluşturuyor.
    7-8 mayıs tarihlerinde gerçekleşecek organizasyonda en yeni bmw modelleri test sürüşü için ankaralılara sunulacak.

adres: Birlik Mahallesi 7.Cadde No:45 Çankaya/Ankara
    0312 454 15 15
    tarih: 7-8 mayıs 2011 (bu hafta sonu cumartesi - pazar)
    saat 10:00-17:00 arası
    houston sen gidiyormusunnn??
    ANGARAJ

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    cumartesi pazar fark etmez ben gelirim test sürüşüne kimler ne zaman gidecek ?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    houston sen gidiyormusunnn??
    düşünüyorum.
    bide şu var ki; büyük motoru tadıpda çıtayı yükseltmeyelim durduk yere
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    kuvvetmira haklı.
    ben geçen sene 1200gs ve f800r test ettim. ikisi de tarzım olmamasına rağmen bu denli güvenli sürüşü olan motosikletler olduğunu görmek aklımı karıştırdı.
    enduro seven biri f800 gs ya da 1200 gs test ettikten sonra tarlayı tapanı satıp parayı yatırabilir

gerçi ben de s1000rr test etmeyi planlıyorum ya bakalım

Motosikleti
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşünüyorum.
    bide şu var ki; büyük motoru tadıpda çıtayı yükseltmeyelim durduk yere
    seni bilmemde benim öle bi düşüncem yok şahsen ne kadar büyük motor o kadar fazla masraf vs vs elimizdekilerle yetinmeyi bilmek lazım neticede ne tarla nede tapan mevcut
    ANGARAJ

Motosikleti
    ramzey Qm250
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler dün eskişehir yolundan bi grup motorcu geçiyordu önde bi hayabusa arkadada bmw r1150, 600 rr ,vstorm felan vardı .varmı bu gruptaki arkadaşları tanıyan nereye gıdıyorlardı merak ettım
    bende gördüm saat 12- 1 arası yanlarından geçtim benim çinliyle bakmadılar bile aralarında dragstar 1100 650 de vardı

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Arkadaşlar, bi arkadaşımın motorunu aldım şimdilik onunla idare edicem, yarın alım satımını da yapıcaz, inşallah bu hafta sonu ve sonrasında akşam buluşmalarına katılmaya çalışıcam... Siyah Mondial 250 MCT aldım... Darısı almak isteyipte alamayanların başına...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    gidecek olan varmı? Ben de düşünüyorum bir gidio görmeyi BMW alacakken asya almak zorunda kaldım şuan çok memnunum ama içimde kaldı hafif dertlenmek istemiyorum

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bi arkadaşımın motorunu aldım şimdilik onunla idare edicem, yarın alım satımını da yapıcaz, inşallah bu hafta sonu ve sonrasında akşam buluşmalarına katılmaya çalışıcam... Siyah Mondial 250 MCT aldım... Darısı almak isteyipte alamayanların başına...
    hayırlı olsun kazasız belasız kullan. bildiğim kadarıyla kullanışlı ve fayda/maliyet oranı yüksek bi motosiklet.

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidecek olan varmı? Ben de düşünüyorum bir gidio görmeyi BMW alacakken asya almak zorunda kaldım şuan çok memnunum ama içimde kaldı hafif dertlenmek istemiyorum
    ben giderim herhalde ama hangi gün bilemiyorum. motorun işlerini yetiştirebilmeme bağlı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:55 ----------

arkadaşlar motorumun modifiyesiyle ilgili konu açtım. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. montaj aşamasına geçtim zira. konunun linki budur :
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2340527

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeşim hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    hayırlı olsun kazasız belasız kullan. bildiğim kadarıyla kullanışlı ve fayda/maliyet oranı yüksek bi motosiklet.
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin
    Teşekkür ederim, Allah hiç birimize kaza, bela, ceza yaşatmasın inşallah... Darısı motor almak isteyenlerin başına....

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    hayırlı uğurlu olsun kardeşim
    demek sende macit ci oldun
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    NEO hayırlı olsun haftasonu bende BMW test sürüşüne gidecek gibiyim ya hadi hayırlısı..
    ANGARAJ

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı WTP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dombay bugün beypazarı yolundaki v-strom'un sen olma olasılığı düşüktür sanırım
    O gün yollardaydım , ama o tarafta değildim , atakule taraflarında race motorculara gıcık veriyordum
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler