Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    çok güldük güzel muhabbet ettik valla kaçırdınız )
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    evet arkadaşlar dün katılan, katılamayan, katılmak isteyipde arkadaşlarının yüzünden gelemeyen (NEO ) katılıcam deyip sonra okulda sınavı çıkıp tekrardan okula gidemeyip kimseninde numarası olmadığı için yine katılamayan ve katılacağım geçde olsa deyip de en son kalktığımızda dahi olsa yanımıza uğrayan herkeze teşekkür ediyorum!! Erhan abiye anahtarlık için birdaha teşekkür ediyorum burdan! Abi çok sağol ya
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güldük güzel muhabbet ettik valla kaçırdınız )
    Evet yaa akşam çok güldük çok eğlendik çok güzel muhabbet geçti ama benim aklıma takılan fatih abi tükanın ismini ne koydu, kesin fatihler koydu, o varsa tork koymuştur =)=) Ama Torna dünyası olmadığı kesin =P

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    mekanik park koymuş kenan
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

ya dün ehliyeti düşürmüşüm ,kurye bi arkadaş bulmuş restoranına bırakmış ,benide aradı haber verdı bende dedım aksam cıkarken alır giderim. bi gittim restorana ehliyet yok . kuryelerden biri öyle kuru kuruya olmaz demiş atmış ehliyeti cebine gitmiş . adamdaki mantaliteye bak ,böle bi durumda bile bişiler koparmak peşinde . zaten buluşmaya gec kalmısım bide 20 dakkika bu adamı beklemek zorunda kaldım . bi 10 dakka daha gecikse kendisi için pek hayırlı olmayacakdı muhtemelen o sinirle kendimi zor tuttum zaten ama koydugum laflar 10 yıl yeter ona. sonra kızılayda bide dönüşü kaçırdım xD , geri dönene kadar imanım gevredi valla :D zaten bilmiyoruz yolları

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mekanik park koymuş kenan
    hadi yaa iyi bakalım hayırlısı olsun =)

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:21 ----------

Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya dün ehliyeti düşürmüşüm ,kurye bi arkadaş bulmuş restoranına bırakmış ,benide aradı haber verdı bende dedım aksam cıkarken alır giderim. bi gittim restorana ehliyet yok . kuryelerden biri öyle kuru kuruya olmaz demiş atmış ehliyeti cebine gitmiş . adamdaki mantaliteye bak ,böle bi durumda bile bişiler koparmak peşinde . zaten buluşmaya gec kalmısım bide 20 dakkika bu adamı beklemek zorunda kaldım . bi 10 dakka daha gecikse kendisi için pek hayırlı olmayacakdı muhtemelen o sinirle kendimi zor tuttum zaten ama koydugum laflar 10 yıl yeter ona. sonra kızılayda bide dönüşü kaçırdım xD , geri dönene kadar imanım gevredi valla :D zaten bilmiyoruz yolları
    hadi ya, geçmiş olsun hacı, akşam bütün aksilikler seni bulmuş ya, artık bir sonraki buluşmaya dostum ama o adamın ağzını burnunu iyi kırmamışsın =)=)

selamlar ankara biz geldik...

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

[/COLOR]
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan abiye anahtarlık için birdaha teşekkür ediyorum burdan! Abi çok sağol ya
    Birşey değil, iyi günlerde - iyi amaçlar için kullan
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi yaa iyi bakalım hayırlısı olsun =)

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:21 ----------

hadi ya, geçmiş olsun hacı, akşam bütün aksilikler seni bulmuş ya, artık bir sonraki buluşmaya dostum ama o adamın ağzını burnunu iyi kırmamışsın =)=)

adamın yaşı hayatında ilk defa işine yaradı galiba vursaydım vijdan azabı cekerdim zaten karsılıkda veremedi ağır koydu laflar .

bu arada sabah 9 da afyona gidiyorum sym wolf 125 alcam iş için.. geri dönüş zevkli olacak gibi

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar ankara biz geldik...
    abicim hoşgeldin ya ankara özlemişti seni artık ya, bizde muhabbetiniz özledik Hüseyin Abi, en yakın zamanda görüşmek umuduyla =)

abicim hoşgeldin ya ankara özlemişti seni artık ya, bizde muhabbetiniz özledik Hüseyin Abi, en yakın zamanda görüşmek umuduyla =)
    hoşbulduk kardeşim görüşelim tabi bizde sizleri özledik, valla anlatacak çok hikaye var

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Evet yaa akşam çok güldük çok eğlendik çok güzel muhabbet geçti ama benim aklıma takılan fatih abi tükanın ismini ne koydu, kesin fatihler koydu, o varsa tork koymuştur =)=) Ama Torna dünyası olmadığı kesin =P
    "mekanik park" koydum topraam.
    "fatihler torna dünyası" koyacaktım neredeyse, sabah 7'de aklıma geldi bu
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Dün bende ilk defa buluştum arkadaşlarla ve çok keyif aldım. Bundan sonra da tekrarlayalım.

Yarın veya pazar günü için ben biraz yol yapmayı düşünüyorum. Daha önce hiç gitmedim ama fotoğraflardan Karagöl çok güzel gözüküyor. Gelmek isteyen olur mu?

beyler kusursuz bi fazer var 2007 model 17 bınde nokta hata yok motorda sıfır gibi . makina arayan varsa kacırmamasını şiddetle tavsıye ederım

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasılsınız ahali ? geziler buluşmalar tam gaz devam ediyor çok istememe rağmen gelemedim eskişehir ' e :( bu ay içinde gelecem ama belki onumuzdeki hafta toplantıya denk getirmeye çalışırım
    iki foto atayım bende gezimden

Neresi burası?

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bende ilk defa buluştum arkadaşlarla ve çok keyif aldım. Bundan sonra da tekrarlayalım.

Yarın veya pazar günü için ben biraz yol yapmayı düşünüyorum. Daha önce hiç gitmedim ama fotoğraflardan Karagöl çok güzel gözüküyor. Gelmek isteyen olur mu?
    Ben gelebilirim ne zaman yola cikmayi planliyorsun... telefonumu mail attım yarın konuşalım istediğin saatte ara pek uyuduğumu söyleyemem

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    slm arkadaslar . nbr nasılsınız sınavlara gıttım geldım cokda guzel gecdı =)))) onumuzdekı ılk bulusmada bır sey olmazsa aranızda bende olmak ıstıyorum =)

---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 12:57 ----------

Arkadaslar demın aldıgım bır habere gore 19 yasındakı bır genc kendısını arkadasım ve kuzenım vasıtasıyla azda olsa ı8sım ve sıma olarak tanıyorum
    kendısı cankayada ybr 125 motoruyla paketcılık yapıyordu
    gecenlerde bundan 20gun kadar once 2001 model hayabusa ıle bızım mahallede gordum
    yenı aldıgını belırtmıstı
    gıderkende baya suratlı cıkmıstı mahalleden

yazımı takıp edenler varsa bır kac gundur ankara dısında oldugumu bılıyorlardır
    bugun sabaj bakkala ekmek almak ıcın cıkmıstım ve
    genc arkadasımın mamakda kaza yaparak hastaneye kaldırıldıgını
    ve bu sabah ıtıbarıylede
    hayatını kaybettıgını ogrendım.

Bu kısıyı aramızda tanıyanlar bılenler varmı ?

yav arkadaşlar bi organizasyon ayarlasak ya bakın ben haftaya yine kaçmış olacağım tatile gitmeden bişeyler yapalım ne dersiniz

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav arkadaşlar bi organizasyon ayarlasak ya bakın ben haftaya yine kaçmış olacağım tatile gitmeden bişeyler yapalım ne dersiniz
    abi haftaiçi benim iş durumuna göre müsait olursam kimse gelmesede biz buluşuruz zaten burdan da yazarız ne zaman nerde olacağını ona göre bi ayarlama gerçekleştirelim
    ANGARAJ

Motosikleti
    GT250R
    Merhaba arkadaşlar.
    Ankara'ya yeni taşındım, işe başladım ve malum olarak sabah iş saatlerindeki trafik ve otobüslerin ful çekmesi beni oldukça rahatsız ediyor. Bu yüzden bir motosiklet almayı düşünüyorum ama aklıma takılan bikaç nokta var. Ankara'nın kışının çok sert geçtiğini söylüyolar, Ankara'da kışın motosiklet kullanmak desem bana neler söyleyebilirsiniz? Sonuçta motosiklet alıp 5 ay işe otobüsle gitmek pek mantıklı değil.
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler