Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    gencler nerde saat kacda bulusuyoruz :D bu arada ılk defa ankara mt ıle bulusucam cok heyecanlıyım her an dusup bayılabılırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kenanım canım benim hergünde aynı mekan nasıl sıkılmazsın ben ona bi anlam veremedim?neyse hayırlısı diyelim öyle olsun madem biz bahçeli kızılay ayrımı yapmıyoruz zaten.hayır voodoo ya bizde gittik kaç kere senlede karşılamadık orasıda bi tuhaf sanki

pm attım kontrol et
    Hacı muhabbet ettiğimiz adamlar sıkıcı adamlar olmayınca her türlü her zaman zevkli oluyor ya =) Ben yaklaşık 1.5 aydır sürekli istanbula gidip geldiğim için bi türlü karşılaşamamışızdır ama şimdi toparladım işleri biraz biraz, gelirim voodoo ya artık müdür =)

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar... Yunus, bugün beni buluşma için aradı, sağolsun... Hayırlı bi iş için bu sıralar çok yoğunum... Zaten motorsikletimde kazan yolu üzerindeki Cumhuriyet tesislerinde 3-4 gündür yatıyor... Ama sizleri görmeyi, sohbet edip, biraz kafa dağıtmayı özledim... O nedenle arkadaşın motorsikletiyle gelmeyi planlıyorum... Yanımda bir veya iki kişi de olabilir duruma göre... Yarın gündüz herşey netleşir, ona göre katılırım buluşmaya... Bugün kız isteme olayım var, o stresi bi atlatayımda ondan sonra sakin kafayla düşürüm... Hepinize saygılar...
    hayırlı uğurlu olsun inşallah. düğünde motosiklet konvoyu yaparız artık

mekan olarak beşevler seyir cafeyi öneriyorum. park sıkıntısı yok. ama vodoo derseniz vodoo da olabilir
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    seyir kafe uyar müdürüm.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mekan olarak beşevler seyir cafeyi öneriyorum. park sıkıntısı yok. ama vodoo derseniz vodoo da olabilir
    voodoo ya +1 yaa =) hem mekanıda özledim, sizlerle de güzel vakit geçiririz orada, motorlarıda parkederiz sıkıntı olmaz, hallederim ben, ya fatih abi sende gel voodoo ya işte takılırız hep beraber =)

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    voodoo ya +1 yaa =) hem mekanıda özledim, sizlerle de güzel vakit geçiririz orada, motorlarıda parkederiz sıkıntı olmaz, hallederim ben, ya fatih abi sende gel voodoo ya işte takılırız hep beraber =)
    vodoo 3-4 kişi gidilecekse cazip bi mekan ama 10 kişiye yaklaşırsak sıkıntı yaşarız oturma düzeni vs. açısından.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Bana her yer uyuyor biliyorsunuz zaten ;) madem gençler anlaşmış voodoo da bize de yol vermek düşer o zaman beyler kızılayda buluşuyoruz anlaşılan? 20:00 Selanik 2 Voodoo diyeceğim ama memurum razingcim doğru söylemiş bak onuda göz önünde bulundurmak gerekli??
    ANGARAJ

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    sonunda bende aldım kanuni tiger ankara aranızdayım

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    kusura bakmayın işten dolayı gelemedim ama haftasonu bir gün ayarlasak çok güzel olur benim için

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın işten dolayı gelemedim ama haftasonu bir gün ayarlasak çok güzel olur benim için
    daha toplantı yapılmadı bile
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    15-16-17 temmuz 2011 balıkesir edremit hanlar mevkiinde (kaz dağları) motorsiklet şenliği var. Duyurulur
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana her yer uyuyor biliyorsunuz zaten ;) madem gençler anlaşmış voodoo da bize de yol vermek düşer o zaman beyler kızılayda buluşuyoruz anlaşılan? 20:00 Selanik 2 Voodoo diyeceğim ama memurum razingcim doğru söylemiş bak onuda göz önünde bulundurmak gerekli??
    ağzından bal damlıyor müdür = ) oturma düzenini ben ayarlarım siz rahat olun, kaç kişi gideceksek eğer ona göre bahçede ayarlama yaparım, o zaman son listeyi düzenleyelim ona göre arayım arkadaşları ?

Saat 20:00 VooDoo Blues Bar ( Metropol sineması karşısı )

1-)GaCCaLL
    2-)Chopperrider
    3-)_pLay_06
    4-)KUVVETMİRA
    5-)ABolgi
    6-)ColdhearteD
    7-) motoriderrr
    8-)mukavemeth
    9-)RamuthRa (Kenan)
    10-) WTP (Ertan) (Büyük ihtimal)

Motosikleti
    ben ne yazıkkı katılamayacagım.
    kırsehır ahı evran unıversıtıesınde okuyor
    yaz okuluna gıtmıyordum ama kayıdımı yaptırmıstım g..i..zekalı arkadasım bugun aradı persembe cuma sınav var haberın olsun dıyınce her sey tepe taklak oldu . ınsan daha onceden haber verırdı dıye kızdım :( bu aksam 15:30 arabasıyla kırsehıre gıdecegım cumartesı gunune kadarda pek forumada gırebılecegımı sanmıyorum cok afedersınız kusura bakmayın :(

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    O zaman Listeyi tekrar gözden geçirelim

Buyrun;

1-)GaCCaLL
    2-)Chopperrider
    3-)KUVVETMİRA
    4-)ABolgi
    5-)ColdhearteD
    6-) motoriderrr
    7-)mukavemeth
    8-)RamuthRa (Kenan)
    9-) WTP (Ertan) (Büyük ihtimal)

Abolgi ve Mukavemeth in numaraları yok bende onlarda pm ile ulaştırırlarsa bana tel noları daha sağlıklı olur sanki?
    en son Voodoo da karar kıldık anlaşılan saat 20.00 da voodoo da görüşmek üzere o zaman kahkahax hakanım sende gel bak hazır almıssın motoru hadi hayırlı uğurlu olsun arada kaynamış senin mesaj
    ANGARAJ

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo hayırlı olsun dostum, olm benim böyle bi işim olsa, kız isteme mevzuu falan heyecandan ölürüm la heralde, ya da gitmem istemeye falan buluşmaya gelirim =P
    Valla söylediğin gibi sıkıntılı stresli oluyor ama yapacak bişey yok... Gittik, aldık, geldik...

Alıntı ankaracycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw abiler arkadaşlar bende size katılmak isterim yalnız halan daha bi motor(regal raptor) alabilmiş değilim motordan hiç anlamam bi ilan fiyat olarak kafama yatsa da gidip tek başıma bakmaya yada almaya karar vermeye yemiyo biraz açıkcası...yarın öğlenden sonra veya müsait herhangi bi zamanında bana yardım edebilecek birisi warsa çok sevinirim.
    Sen buluşmaya gelseydin konuşurduk, hem Kenan'da Regalci sana yardımcı da olurduk... Boş bi vakit ayarlayıp, gider motora da bakar alırdık... Neyse sen dert etme yardımcı olucam sana...

Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadı hayırlı olsun ınsallah mutlu haberlerle aramıza donersınız
    Sağol dostum... Alnımızın akıyla hallettik o işi... Darısı isteyenlerin başına...

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkü ederim... İllaki konvoy olucak... Konvoysuz olmaz...

Benim de oyum seyir cafeye olurdu ama vodoo demişsiniz, sağlık olsun...

Şu saat oldu hala arkadaşın teşriflerini bekliyorum... Ben motorsuzum, o gelirse birlikte gelicez... Gelmezse yapacak bişey yok...

Motosikleti
    kımsenın telefon numarasını bılmemem bana kotuye patladı bugun kırsehıre gıdısım ıptal oldu yarın gıdecegım eve kostum geldım belkı bıseyler bulurum dıye ama nafıle :(

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    nasılsınız ahali ? geziler buluşmalar tam gaz devam ediyor çok istememe rağmen gelemedim eskişehir ' e :( bu ay içinde gelecem ama belki onumuzdeki hafta toplantıya denk getirmeye çalışırım
    iki foto atayım bende gezimden

ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

buluşmaya vedalaşma aşamasındayken yetişebildim ancak :( aksilikler üst üste geldi ,,neyse sağlık olsun bidahaki sefere artık

Motosikleti
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buluşmaya vedalaşma aşamasındayken yetişebildim ancak :( aksilikler üst üste geldi ,,neyse sağlık olsun bidahaki sefere artık
    keske bende o asamada olsaydımda yınede olsaydım :(

valla arkadaşların yarısı gitmişti zaten gittiğimizde ama olsun tanışmış olduk en azından

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler