Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrardan aramıza hos geldınız carsamba gunu olan gezıye sızıde beklerız . bende ankara mt ıle ılk kez gezıye cıkıcam . emınım sızlerıde aralarında gormek ısterler. . .

---------- Post added at 20:45 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

arkadaslar motoruma alıcı cıkdı vos vos ıle tks etmek ıstıyor eger takas gerceklesırse carsamba gunu olan gezıye gelmem bıraz zorlasacakdır :(
    woswosla gelirsin niye sıkıntı yapıyorsun ki
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bir engel olmazsa yarın bende gelebilirim. Yer neresi?

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    mekan saat?? detaylandıralım ona göre katılabilirim

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    woswosla gelirsin niye sıkıntı yapıyorsun ki
    arkdan vurup herkezı sırayla dusurmeyım sonra :D

Motosikleti
    şuan için bahçeli 7 deki çıtır simit olabilir veya tigemede gidebiliriz bahçelide motor koyabileceğimiz yerde mevcut 7.caddede aslında ne diyorsunuz? buluşmayıda saat 20:00 gibi uygun sanki?

bu arada bugün yine bahçelide "Hür ve Kabul Edilmiş Reysingçiler Büyük Locası" sı gördüm sayın chopperrider sonra vay efendim bizi dışlıyorsunuz vay efendim biz razingciyiz siz endürocusunuz bilmemne bizi hor görüyorsunuz diye buraya yazmayalım
    ANGARAJ

salı olsaydı %100 katılırdım ama çarşambada saat 10:30 lara kadar kalırsanız katılabılırım malum iş güç

Motosikleti
    Çarşambada o saati geçeriz zaten sıkıntı yok sende numaram varmı? veya gruptan birilerinde numaran varmı öyle sorayım sonra vakit bulupda bizi aradığın yerde bulamama gibi bi durum olabilir

arkdan vurup herkezı sırayla dusurmeyım sonra :D
    o zaman seni en önden öncü kuvvet olarak yollarız napalım

Listeyi güncelliyorum o vakıt:
    1-)GaCCaLL
    2-)Chopperrider
    3-)_pLay_06
    4-)KUVVETMİRA
    5-)ABolgi
    6-)ColdhearteD
    7-) motoriderrr
    8-)mukavemeth
    9-)

yok mu arttıran?
    ANGARAJ

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    arkadaşlar selamlar.ismim kaya istanbuldan ankaraya geldim 1-2 yıldır ankaradayım 3-4 yıllık motorsiklet sevgimi rafa kaldırmıştım tekrar başladım bu sefer bir çinli, ile aşk yaşıyorum qm250 biraz sorunlu bi tipmiş hafif krırk yani bana tavsiye edebileceğiniz yedek parça satan bi yer var mı ankarada

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    şuan için bahçeli 7 deki çıtır simit olabilir veya tigemede gidebiliriz bahçelide motor koyabileceğimiz yerde mevcut 7.caddede aslında ne diyorsunuz? buluşmayıda saat 20:00 gibi uygun sanki?

bu arada bugün yine bahçelide "Hür ve Kabul Edilmiş Reysingçiler Büyük Locası" sı gördüm sayın chopperrider sonra vay efendim bizi dışlıyorsunuz vay efendim biz razingciyiz siz endürocusunuz bilmemne bizi hor görüyorsunuz diye buraya yazmayalım
    Sayın Gaccal biz endüröcü arkadaşlar gibi tatlı su motörcüsü değiliz her gün mobilet üstündeyiz çok şükür ) Madem gördün neden ama neden gelmedin yanımıza hasbahal etmedin. itiraf et kimler vardı yanında
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Şimdi efenim tatlı su motörcüleri olarak en son sıralamaya biz giriyoruz bikerem niye?
    1-)Endurocü adam hava tahminine göre yola çıkmaz!!Yağmur yağınca vay matorumuz kirlendi üzerinde yağmur damlası kaldı vs. vs diye düşünen birisi endürocu değildir sadece endürocu geçinen razingcidir
    2-)Endürocunun matoru herdaim biryerlerinde kir pislik barındırır zira endüro mator temiz gezmeyi sevmez temiz gezen endüro motor çabuk bozulur yolda kalır
    3-)Endürocu adam Hard core adamdır yol olmazsa yolu kendi yaratır kimsenin lafına sözüne bakmaz
    4-) bu liste uzar gider iyisimi hiç uğraşmayalım bakk

Gelemedim yanına tam bende gidiyordum çünki yoksa biliyorsun selam verip dürtmeden bırakmazdım
    ANGARAJ

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Selamlar arkadaşlar... Yunus, bugün beni buluşma için aradı, sağolsun... Hayırlı bi iş için bu sıralar çok yoğunum... Zaten motorsikletimde kazan yolu üzerindeki Cumhuriyet tesislerinde 3-4 gündür yatıyor... Ama sizleri görmeyi, sohbet edip, biraz kafa dağıtmayı özledim... O nedenle arkadaşın motorsikletiyle gelmeyi planlıyorum... Yanımda bir veya iki kişi de olabilir duruma göre... Yarın gündüz herşey netleşir, ona göre katılırım buluşmaya... Bugün kız isteme olayım var, o stresi bi atlatayımda ondan sonra sakin kafayla düşürüm... Hepinize saygılar...

beyler ben uzun süredir takılıyorum foruma ama buluşmalara pek katılma fırsatım olmadı tanışamadık . isim tolga yaş 22 motorum siyah gtr . iş sebebiyle her buluşmaya katılma imkanım olmasada elimden geleni yaparım .. gaccal özelden numaranı gönderırsen yarın aksam katılırım size Allahtan bi aksilik olmassa tabi

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar... Yunus, bugün beni buluşma için aradı, sağolsun... Hayırlı bi iş için bu sıralar çok yoğunum... Zaten motorsikletimde kazan yolu üzerindeki Cumhuriyet tesislerinde 3-4 gündür yatıyor... Ama sizleri görmeyi, sohbet edip, biraz kafa dağıtmayı özledim... O nedenle arkadaşın motorsikletiyle gelmeyi planlıyorum... Yanımda bir veya iki kişi de olabilir duruma göre... Yarın gündüz herşey netleşir, ona göre katılırım buluşmaya... Bugün kız isteme olayım var, o stresi bi atlatayımda ondan sonra sakin kafayla düşürüm... Hepinize saygılar...
    ooo hayırlı olsun dostum, olm benim böyle bi işim olsa, kız isteme mevzuu falan heyecandan ölürüm la heralde, ya da gitmem istemeye falan buluşmaya gelirim =P

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

Çarşambada o saati geçeriz zaten sıkıntı yok sende numaram varmı? veya gruptan birilerinde numaran varmı öyle sorayım sonra vakit bulupda bizi aradığın yerde bulamama gibi bi durum olabilir

o zaman seni en önden öncü kuvvet olarak yollarız napalım

Listeyi güncelliyorum o vakıt:
    1-)GaCCaLL
    2-)Chopperrider
    3-)_pLay_06
    4-)KUVVETMİRA
    5-)ABolgi
    6-)ColdhearteD
    7-) motoriderrr
    8-)mukavemeth
    9-)

yok mu arttıran?
    ya yunusum bende gelmek istiyorum ama mekanlar beni sıkıyor hacı ya, gittimmi bi bira içemeyince tuhaf oluyorum ben, ne ağzımın tadı yerini buluyor, ne de konuştuğum laftan tad alıyorum =)=) ama isterseniz yarın akşam gölbaşında biyerlere gidebiliriz, hem yol yaparız accıkta olsa dicem ama ben 5de çıkıyorum kimisi 8de çıkıyor o saatte geç olur haklısın, bunu yazmadım farzet =)=) ama bahçeli falan ne biliyim yaa voodoo olsa bak her akşam buluşalım her akşam gelirim hacu =)=)

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhabalar, ramazan ayında 1 hafta önce yani temmuzun son haftasına doğru konya üzerinden antalya'ya gidecek grup ve ya deneyimli motorcu dostlarımız varsa eşlik etmek istiyorum.
    motorum gt250r, yani kalkıp r1'cilere katılamam ya
    Öncelikle amacım yavaş, güvenli bi seyehat etmek, yol arkadaşımın da full koruma olmasını istiyorum zira korumasız biriyle uzun yola çıkamam,
    motosiklet konusunda eğitimli, bilgili, deneyimli dostlarımızdan varsa o tarihlerde o taraflara yolculuk yapacak(lar), beni de aralarına alırlarsa sevinirim, özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz aklınızda bulunsun o tarafa gidecek olursa
    Şu sıralar gezi hazırlığı yapıyorsunuz galiba benim mesaj arada kaynayıp gider gibi arada güncellerim

Kazasız sürüşler.

Motosikleti
    Honda cbf 150
    yaw abiler arkadaşlar bende size katılmak isterim yalnız halan daha bi motor(regal raptor) alabilmiş değilim motordan hiç anlamam bi ilan fiyat olarak kafama yatsa da gidip tek başıma bakmaya yada almaya karar vermeye yemiyo biraz açıkcası...yarın öğlenden sonra veya müsait herhangi bi zamanında bana yardım edebilecek birisi warsa çok sevinirim.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadı hayırlı olsun ınsallah mutlu haberlerle aramıza donersınız
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ben uzun süredir takılıyorum foruma ama buluşmalara pek katılma fırsatım olmadı tanışamadık . isim tolga yaş 22 motorum siyah gtr . iş sebebiyle her buluşmaya katılma imkanım olmasada elimden geleni yaparım .. gaccal özelden numaranı gönderırsen yarın aksam katılırım size Allahtan bi aksilik olmassa tabi
    tolga sana sana ozelden msj atmıstım ama gormedın sanırım ?

eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Sayın ve sevgili arkadaşlar tatilde olmasam sizi MZ imin dumanını solutmak isterdim ama bidahaki sefere inşallah

play06 cevap vermısdım kardesım asıl sen gormedın sanırım

Motosikleti
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo hayırlı olsun dostum, olm benim böyle bi işim olsa, kız isteme mevzuu falan heyecandan ölürüm la heralde, ya da gitmem istemeye falan buluşmaya gelirim =P

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

ya yunusum bende gelmek istiyorum ama mekanlar beni sıkıyor hacı ya, gittimmi bi bira içemeyince tuhaf oluyorum ben, ne ağzımın tadı yerini buluyor, ne de konuştuğum laftan tad alıyorum =)=) ama isterseniz yarın akşam gölbaşında biyerlere gidebiliriz, hem yol yaparız accıkta olsa dicem ama ben 5de çıkıyorum kimisi 8de çıkıyor o saatte geç olur haklısın, bunu yazmadım farzet =)=) ama bahçeli falan ne biliyim yaa voodoo olsa bak her akşam buluşalım her akşam gelirim hacu =)=)
    kenanım canım benim hergünde aynı mekan nasıl sıkılmazsın ben ona bi anlam veremedim?neyse hayırlısı diyelim öyle olsun madem biz bahçeli kızılay ayrımı yapmıyoruz zaten.hayır voodoo ya bizde gittik kaç kere senlede karşılamadık orasıda bi tuhaf sanki

pm attım kontrol et
    ANGARAJ

ee nereye gidiyoruz şimdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler